Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

300. Malá cena Monaka

25.6.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 300. Malá cena Monaka
  • datum konání: 25.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 300. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3558

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Bříza Vladimír5122
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Chocholouš Dalibor4614
Cach Josef7314
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Novotný Jiří6613
13
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Kalná Jitka7512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:37:12-
2MA44Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:49-
3MA1010Šabatka ZdeněkSlavia OB Hradec Králové8900:39:10-
4MA1111Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:12-
5MA1212Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:14-
6MA1616Matras TomášSK Chrast8000:40:14-
7MA2121Goga TomášPardubice8400:41:21-
8MA2222Češka MilanAtletika Polička8900:41:25-
9MA2828Novák PavelKRB Chrudim8100:42:58-
10MA3232Šilar JakubVysoké Mýto8700:43:50-
11MA3535Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:44:04-
12MA3737Holovský JakubHradec Králové8600:44:28-
13MA3939Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8200:44:49-
14MA4950Kouba JaroslavPardubice0000:46:34-
15MA5151Hambálek LukášUniverzirta Pardubice8200:46:47-
16MA5656Strachota PetrPardubice8700:46:59-
17MA6969Hyksa TomášNehťáci8300:50:39-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:37:31-
2MB33Šutera JosefAtletika Polička7900:37:38-
3MB55Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:37:53-
4MB66Griger JánRabštejnská Lhota7900:38:18-
5MB77Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:48-
6MB88Valenta TomášPardubice7600:38:52-
7MB99Římal MilanSokol Kolín7500:39:00-
8MB1313Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:25-
9MB1414Maier LukášKRB Chrudim7800:39:27-
10MB1515Beneš MilanAtletika Polička7800:39:46-
11MB1818Kocek PavelHO Škrovád7200:40:36-
12MB1919Esser MiroslavVodafone7800:40:40-
13MB2020Kárník JanFanaticus7800:40:47-
14MB2424Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:41:55-
15MB2525Dubský RomanPřibyslav7800:42:13-
16MB2627Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:42:47-
17MB3030Jindra AlešChrudim7700:43:17-
18MB3838Čapka RadimPardubice7500:44:36-
19MB4141Roleček MilanPěčín7600:44:55-
20MB4242Tulis PetrChrudim7400:45:04-
21MB4343Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:45:17-
22MB4444Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:45:34-
23MB4747Novák PetrChrudim7800:46:00-
24MB4848Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:30-
25MB4949Kouba MartinPardubice7400:46:34-
26MB5252Gogola JánImel´ (SK)7700:46:52-
27MB5454Bílek JiříRabštejnská Lhota7400:46:55-
27MB5455Trávníček MilošRabštejnská Lhota7500:46:55-
29MB5959Dobrovolný JanPardubice7800:48:34-
30MB6666Korbel DanielHO Škrovád7300:50:06-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2323Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:42-
2MC2626Mazač JaroslavSK Hronov6800:42:47-
3MC2929Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:43:09-
4MC3636Nádhera PetrNádhera Bike6700:44:11-
5MC4545Zeman AntonínDědek6100:45:48-
6MC5353Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:53-
7MC5858Schaffer PetrMlýn Janderov6000:48:08-
8MC6161Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:09-
9MC6363Fábera PetrHradec Králové6900:49:23-
10MC7676Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:54:11-
11MC7979Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:54:57-
12MC8080Smola JanKRB Chrudim6700:55:21-
13MC8181Červinka MilanHO Škrovád6200:57:05-
14MC8989Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:00:24-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:31-
2MD3131Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:43:43-
3MD4040Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:53-
4MD4646Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:55-
5MD5757Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:00-
6MD6565Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:59-
7MD6767Vodička JiříSokol Maleč5300:50:28-
8MD7070Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:57-
9MD7171Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:52:26-
10MD7373Alexa JiříKRB Chrudim5300:52:39-
11MD7474Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:49-
12MD7575Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:53:57-
13MD7777Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:54:18-
14MD7878Zitko JiříKRB Chrudim5400:54:35-
15MD8686Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:56-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3434Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:57-
2ME6060Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:46-
3ME6262Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:15-
4ME6464Málek JaroslavChotěboř4600:49:58-
5ME7272Hruša ZdeněkJirčany4600:52:34-
6ME8787Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:15-
7ME9090Tučný JanMK Pardubice4701:01:22-
8ME9393Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:09:33-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF8585Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:58:34-
2MF9595Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:58-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8383Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:57:48-
2ZA8888Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:59:32-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3333Kalná JitkaKRB Chrudim7500:43:51-
2ZB6868Tyrkasová AlenaČáslav7700:50:35-
3ZB8484Jonášová ŠárkaDračí lodě Ponorka Pardubice7800:58:18-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8282Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:20-
2ZC9191Šternerová HanaHradec Králové6301:03:49-
3ZC9292Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:05:36-
4ZC9494Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:30-
5ZC9696Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6001:39:59-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:37:12-
1MB22Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:37:31-
2MB33Šutera JosefAtletika Polička7900:37:38-
2MA44Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:49-
3MB55Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:37:53-
4MB66Griger JánRabštejnská Lhota7900:38:18-
5MB77Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:48-
6MB88Valenta TomášPardubice7600:38:52-
7MB99Římal MilanSokol Kolín7500:39:00-
3MA1010Šabatka ZdeněkSlavia OB Hradec Králové8900:39:10-
4MA1111Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:12-
5MA1212Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:14-
8MB1313Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:25-
9MB1414Maier LukášKRB Chrudim7800:39:27-
10MB1515Beneš MilanAtletika Polička7800:39:46-
6MA1616Matras TomášSK Chrast8000:40:14-
1MD1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:31-
11MB1818Kocek PavelHO Škrovád7200:40:36-
12MB1919Esser MiroslavVodafone7800:40:40-
13MB2020Kárník JanFanaticus7800:40:47-
7MA2121Goga TomášPardubice8400:41:21-
8MA2222Češka MilanAtletika Polička8900:41:25-
1MC2323Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:42-
14MB2424Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:41:55-
15MB2525Dubský RomanPřibyslav7800:42:13-
2MC2626Mazač JaroslavSK Hronov6800:42:47-
16MB2627Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:42:47-
9MA2828Novák PavelKRB Chrudim8100:42:58-
3MC2929Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:43:09-
17MB3030Jindra AlešChrudim7700:43:17-
2MD3131Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:43:43-
10MA3232Šilar JakubVysoké Mýto8700:43:50-
1ZB3333Kalná JitkaKRB Chrudim7500:43:51-
1ME3434Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:57-
11MA3535Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:44:04-
4MC3636Nádhera PetrNádhera Bike6700:44:11-
12MA3737Holovský JakubHradec Králové8600:44:28-
18MB3838Čapka RadimPardubice7500:44:36-
13MA3939Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8200:44:49-
3MD4040Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:53-
19MB4141Roleček MilanPěčín7600:44:55-
20MB4242Tulis PetrChrudim7400:45:04-
21MB4343Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:45:17-
22MB4444Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:45:34-
5MC4545Zeman AntonínDědek6100:45:48-
4MD4646Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:55-
23MB4747Novák PetrChrudim7800:46:00-
24MB4848Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:30-
14MA4950Kouba JaroslavPardubice0000:46:34-
25MB4949Kouba MartinPardubice7400:46:34-
15MA5151Hambálek LukášUniverzirta Pardubice8200:46:47-
26MB5252Gogola JánImel´ (SK)7700:46:52-
6MC5353Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:53-
27MB5455Trávníček MilošRabštejnská Lhota7500:46:55-
27MB5454Bílek JiříRabštejnská Lhota7400:46:55-
16MA5656Strachota PetrPardubice8700:46:59-
5MD5757Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:00-
7MC5858Schaffer PetrMlýn Janderov6000:48:08-
29MB5959Dobrovolný JanPardubice7800:48:34-
2ME6060Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:46-
8MC6161Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:09-
3ME6262Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:15-
9MC6363Fábera PetrHradec Králové6900:49:23-
4ME6464Málek JaroslavChotěboř4600:49:58-
6MD6565Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:59-
30MB6666Korbel DanielHO Škrovád7300:50:06-
7MD6767Vodička JiříSokol Maleč5300:50:28-
2ZB6868Tyrkasová AlenaČáslav7700:50:35-
17MA6969Hyksa TomášNehťáci8300:50:39-
8MD7070Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:57-
9MD7171Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:52:26-
5ME7272Hruša ZdeněkJirčany4600:52:34-
10MD7373Alexa JiříKRB Chrudim5300:52:39-
11MD7474Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:49-
12MD7575Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:53:57-
10MC7676Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:54:11-
13MD7777Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:54:18-
14MD7878Zitko JiříKRB Chrudim5400:54:35-
11MC7979Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:54:57-
12MC8080Smola JanKRB Chrudim6700:55:21-
13MC8181Červinka MilanHO Škrovád6200:57:05-
1ZC8282Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:20-
1ZA8383Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:57:48-
3ZB8484Jonášová ŠárkaDračí lodě Ponorka Pardubice7800:58:18-
1MF8585Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:58:34-
15MD8686Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:56-
6ME8787Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:15-
2ZA8888Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:59:32-
14MC8989Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:00:24-
7ME9090Tučný JanMK Pardubice4701:01:22-
2ZC9191Šternerová HanaHradec Králové6301:03:49-
3ZC9292Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:05:36-
8ME9393Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:09:33-
4ZC9494Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:30-
2MF9595Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:58-
5ZC9696Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6001:39:59-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód