hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


223. Malá cena Monaka

20.1.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 223. Malá cena Monaka
  • datum konání: 20.1.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 223. Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3428

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7725
Schaffer Petr6025
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Bříza Vladimír5121
Brožek Radmil5421
Čapský František4921
Petržílek Zdeněk5521
Hájek František4920
Pitter Vladimír5019
Leszkow Petr4419
Kratochvíl Vladimír6219
Soukup Jiří2718
Jirásko Dušan7318
Doucha Jiří7118
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Kraus Václav6418
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Hausvater Karel5817
Novotný Zdeněk7217
Červinka Milan6216
Kubrová Dagmar6316
Novák Petr7816
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7213
Novotný Jiří6613
Alexa Jiří5313
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Schwarz Josef5512
Hepner David7612
Tučný Jan4712

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:49-
2MA256Řemínek MatějAC Choceň8600:36:02-
3MA431Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:37:28-
4MA540Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:37:33-
5MA652Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:37:47-
6MA712Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:37:59-
7MA833Chmelík TomášSK Chrast8000:39:07-
8MA104Jirásek MichalAR208900:39:45-
9MA1135Paclík RomanSlavia OB Hradec Králové7800:39:59-
10MA12123Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:40:41-
11MA1487Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:41:20-
12MA1716Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:59-
13MA18110Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:42:03-
14MA2480Čejka BořivojKRB Chrudim8000:42:44-
15MA2651Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:43:17-
16MA2718Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:32-
17MA3173Maier LukášChrudim7800:44:15-
18MA3294Novák PavelKRB Chrudim8100:44:25-
19MA3824Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:45:51-
20MA4126Kalný PetrPardubice8100:46:15-
21MA42107Blažek LukášKunětice7800:46:18-
22MA4396Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:26-
23MA462Egrt MartinAR209200:46:57-
24MA4737Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:47:09-
25MA65161Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:50:42-
26MA7010Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:33-
27MA7265Pinkas TomášVysoké Mýto7700:51:36-
28MA7443Novák PetrChrudim7800:52:06-
29MA8984Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:55:34-
30MA9092Králík LubošNemocnice Pardubice7900:56:03-
31MA9798Meduna JosefTřemošnice8301:01:29-

Muži B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB99Doucha JiříStart Náchod7100:39:42-
2MB13113Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:41:11-
3MB15104Sedlák PavelPlzeň7100:41:31-
4MB2160Pinkas MartinDobříkov6700:42:26-
5MB2338Buriánek MiroslavHradec Králové7300:42:43-
6MB2566Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:06-
7MB35111Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:44:48-
8MB3995Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:58-
9MB4041Szabo DavidTJ Sokol Dobříš7000:46:06-
10MB5368Hromádka JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:47:57-
11MB76105Jirásko LubomírSokol Srch7100:52:11-
12MB77106Jirásko DušanSokol Srch7300:52:12-
13MB8189Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:53:53-
14MB9239Koudelka AntonínChrudim6800:57:14-
15MB955Müller RobertAR206900:59:47-

Muži C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC342Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:08-
2MC1620Schaffer PetrMlýn Janderov6000:41:40-
3MC2075Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:42:16-
4MC227Dvořák LadislavBK Ostrava Dubina6200:42:31-
5MC28112Fencl JiříNAB Včelákov6300:43:58-
6MC2954Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:02-
7MC3015Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:11-
8MC3476Neruda MiroslavChrudim5600:44:41-
9MC5169Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:36-
10MC5272Ryzner MiroslavSK Srch6100:47:45-
11MC5581Blaha StanislavBK Visky6300:48:17-
12MC5877Šindelář MiroslavPardubice6100:48:47-
13MC6064Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:49:09-
14MC6613Tužínský KarelMK Pardubice5600:50:53-
15MC6785Mičulka AlešSK Srch6200:51:13-
16MC68101Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:51:29-
17MC7199Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:51:34-
18MC7391Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:51:45-
19MC7870Honzíček LubošKRB Chrudim5900:53:01-
20MC8332Červinka MilanHO Škrovád6200:54:06-
21MC9348Páriš AttilaKRB Chrudim6000:58:19-

Muži D 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1945Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:10-
2MD3657Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:08-
3MD3749Čapský FrantišekMK Pardubice4900:45:27-
4MD4434Hájek FrantišekFGT Stolany4900:46:34-
5MD4558Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:46:51-
6MD48130Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:47:14-
7MD5030Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:33-
8MD5662Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:23-
9MD5744Václavík JaroslavTT Pardubice4800:48:34-
10MD6186Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:49:32-
11MD75100Alexa JiříKRB Chrudim5300:52:08-
12MD8061Krejsa VáclavAVC Praha5200:53:30-
13MD9893Krajíček MiroslavPardubice5201:10:48-

Muži E 65-74 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME63133Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:45-
2ME8497Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:17-
3ME8821Vorel MilanSlatiňany4000:55:28-
4ME9127Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:56:13-
5ME9546Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:59:47-

Muži F 75 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF10083Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:15:24-
2MF1011Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:28:42-

Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3353Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:44:37-
2ZA49109Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:47:27-
3ZA6219Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:35-
4ZA7988Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:53:16-
5ZA82103Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:54:00-
6ZA8625Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:54:58-

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5490Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:48:06-
2ZB68102Tománková PavlaKRB Chrudim6800:51:29-
3ZB8782Blahová JaroslavaBK Visky6700:55:02-

Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC59108Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:49:02-
2ŽC6414Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:50:18-
3ŽC8574Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:54:34-
4ŽC9423Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:21-
5ŽC9971Těšitelová EvaHO Škrovád5701:11:54-

3,6 km - Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2633Pilař MartinSokol Lukavice9400:17:17-
2MS3128Hromádko DanielAC Pardubice9300:19:51-
3MS3223Macháček JiříDynamo Pardubice9400:19:56-
4MS3426Jonáš LiborRZP Dobronín9500:20:29-
5MS3939Mikan JiříSlatiňany9600:21:14-
6MS4229Jirásko JosefSK Srch0100:23:25-

3,6 km - Junioři a dorostenci 16-19 let (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ112Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:12:41-
2MJ35Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:13:06-
3MJ518Kuta LukášDynamo Pardubice9000:13:50-
4MJ731Havlas JanAR208900:14:02-
5MJ844Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:14:04-
6MJ1222Kudera DanielSlávia OB Hradec Králové9200:15:02-
7MJ136Kucián MichalDynamo Pardubice9200:15:05-
8MJ2517Černý VojtěchCyklistika-Žďárskoteam.wz9000:17:13-

3,6 km - Muži A 20 let a starší (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3235Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8600:13:00-
2MA3424Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:13:22-
3MA3632Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:13:59-
4MA3920Ackermann StanislavTK Hlinsko8800:14:27-
5MA31011Audrain SimonPoděbrady8300:14:37-
6MA31145Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:43-
7MA31427Křižan MartinRZP Dobronín8200:15:08-
8MA31513Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:16-
9MA317162Šulc MartinPardubice7900:15:46-
10MA3189Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:15:51-
11MA32214Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:16:53-
12MA32448Drkula MichalKAT Pardubice7800:17:10-
13MA32834Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:17:45-
14MA33542Pardus LubošSokol Pardubice7700:20:44-
15MA33749Plavec TomášSokol Heřmanův Městec5100:21:01-
16MA3407Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:21:27-
17MA34347Mazuch MilanKAT Pardubice7800:23:41-
18MA3451Mádle PetrAR206100:24:43-
19MA3488Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:43-
20MA34950Domanský IvoAVC Praha3800:28:52-

3,6 km - Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1615Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:15:22-
2ŽS2925Jůzlová LucieRZP Dobronín9400:18:51-
3ŽS4140Mikanová AdélaSlatiňany9500:21:30-

3,6 km - Juniorky a dorostenky 16-19 let (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1946Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:56-
2ŽJ203Mervartová KristýnaAR209100:15:57-
3ŽJ2321Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:17:05-
4ŽJ2730Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:17:20-

3,6 km - Ženy A 20 let a starší (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2116Roztočilová ZlataPardubice8100:16:08-
2ZA3036Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:19:07-
3ZA334Müllerová ZorkaAR206700:20:24-
4ZA3610Stránská JanaPoděbrady7800:20:46-
5ZA3838Březinová HanaPardubice7400:21:09-
6ZA4443Jelínková HanaTřemošnice8100:24:00-
7ZA4637Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:25:24-
8ZA472Blahová TerezaBK Vísky9900:27:15-

Trať 3,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ112Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:12:41-
1MA3235Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8600:13:00-
2MJ35Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:13:06-
2MA3424Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:13:22-
3MJ518Kuta LukášDynamo Pardubice9000:13:50-
3MA3632Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:13:59-
4MJ731Havlas JanAR208900:14:02-
5MJ844Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:14:04-
4MA3920Ackermann StanislavTK Hlinsko8800:14:27-
5MA31011Audrain SimonPoděbrady8300:14:37-
6MA31145Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:43-
6MJ1222Kudera DanielSlávia OB Hradec Králové9200:15:02-
7MJ136Kucián MichalDynamo Pardubice9200:15:05-
7MA31427Křižan MartinRZP Dobronín8200:15:08-
8MA31513Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:16-
1ŽS1615Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:15:22-
9MA317162Šulc MartinPardubice7900:15:46-
10MA3189Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:15:51-
1ŽJ1946Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:56-
2ŽJ203Mervartová KristýnaAR209100:15:57-
1ZA2116Roztočilová ZlataPardubice8100:16:08-
11MA32214Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:16:53-
3ŽJ2321Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:17:05-
12MA32448Drkula MichalKAT Pardubice7800:17:10-
8MJ2517Černý VojtěchCyklistika-Žďárskoteam.wz9000:17:13-
1MS2633Pilař MartinSokol Lukavice9400:17:17-
4ŽJ2730Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:17:20-
13MA32834Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:17:45-
2ŽS2925Jůzlová LucieRZP Dobronín9400:18:51-
2ZA3036Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:19:07-
2MS3128Hromádko DanielAC Pardubice9300:19:51-
3MS3223Macháček JiříDynamo Pardubice9400:19:56-
3ZA334Müllerová ZorkaAR206700:20:24-
4MS3426Jonáš LiborRZP Dobronín9500:20:29-
14MA33542Pardus LubošSokol Pardubice7700:20:44-
4ZA3610Stránská JanaPoděbrady7800:20:46-
15MA33749Plavec TomášSokol Heřmanův Městec5100:21:01-
5ZA3838Březinová HanaPardubice7400:21:09-
5MS3939Mikan JiříSlatiňany9600:21:14-
16MA3407Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:21:27-
3ŽS4140Mikanová AdélaSlatiňany9500:21:30-
6MS4229Jirásko JosefSK Srch0100:23:25-
17MA34347Mazuch MilanKAT Pardubice7800:23:41-
6ZA4443Jelínková HanaTřemošnice8100:24:00-
18MA3451Mádle PetrAR206100:24:43-
7ZA4637Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:25:24-
8ZA472Blahová TerezaBK Vísky9900:27:15-
19MA3488Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:43-
20MA34950Domanský IvoAVC Praha3800:28:52-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:49-
2MA256Řemínek MatějAC Choceň8600:36:02-
1MC342Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:08-
3MA431Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:37:28-
4MA540Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:37:33-
5MA652Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:37:47-
6MA712Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:37:59-
7MA833Chmelík TomášSK Chrast8000:39:07-
1MB99Doucha JiříStart Náchod7100:39:42-
8MA104Jirásek MichalAR208900:39:45-
9MA1135Paclík RomanSlavia OB Hradec Králové7800:39:59-
10MA12123Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:40:41-
2MB13113Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:41:11-
11MA1487Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:41:20-
3MB15104Sedlák PavelPlzeň7100:41:31-
2MC1620Schaffer PetrMlýn Janderov6000:41:40-
12MA1716Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:59-
13MA18110Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:42:03-
1MD1945Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:10-
3MC2075Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:42:16-
4MB2160Pinkas MartinDobříkov6700:42:26-
4MC227Dvořák LadislavBK Ostrava Dubina6200:42:31-
5MB2338Buriánek MiroslavHradec Králové7300:42:43-
14MA2480Čejka BořivojKRB Chrudim8000:42:44-
6MB2566Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:06-
15MA2651Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:43:17-
16MA2718Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:32-
5MC28112Fencl JiříNAB Včelákov6300:43:58-
6MC2954Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:02-
7MC3015Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:11-
17MA3173Maier LukášChrudim7800:44:15-
18MA3294Novák PavelKRB Chrudim8100:44:25-
1ZA3353Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:44:37-
8MC3476Neruda MiroslavChrudim5600:44:41-
7MB35111Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:44:48-
2MD3657Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:08-
3MD3749Čapský FrantišekMK Pardubice4900:45:27-
19MA3824Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:45:51-
8MB3995Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:58-
9MB4041Szabo DavidTJ Sokol Dobříš7000:46:06-
20MA4126Kalný PetrPardubice8100:46:15-
21MA42107Blažek LukášKunětice7800:46:18-
22MA4396Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:26-
4MD4434Hájek FrantišekFGT Stolany4900:46:34-
5MD4558Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:46:51-
23MA462Egrt MartinAR209200:46:57-
24MA4737Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:47:09-
6MD48130Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:47:14-
2ZA49109Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:47:27-
7MD5030Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:33-
9MC5169Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:36-
10MC5272Ryzner MiroslavSK Srch6100:47:45-
10MB5368Hromádka JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:47:57-
1ZB5490Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:48:06-
11MC5581Blaha StanislavBK Visky6300:48:17-
8MD5662Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:23-
9MD5744Václavík JaroslavTT Pardubice4800:48:34-
12MC5877Šindelář MiroslavPardubice6100:48:47-
1ŽC59108Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:49:02-
13MC6064Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:49:09-
10MD6186Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:49:32-
3ZA6219Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:35-
1ME63133Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:45-
2ŽC6414Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:50:18-
25MA65161Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:50:42-
14MC6613Tužínský KarelMK Pardubice5600:50:53-
15MC6785Mičulka AlešSK Srch6200:51:13-
16MC68101Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:51:29-
2ZB68102Tománková PavlaKRB Chrudim6800:51:29-
26MA7010Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:33-
17MC7199Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:51:34-
27MA7265Pinkas TomášVysoké Mýto7700:51:36-
18MC7391Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:51:45-
28MA7443Novák PetrChrudim7800:52:06-
11MD75100Alexa JiříKRB Chrudim5300:52:08-
11MB76105Jirásko LubomírSokol Srch7100:52:11-
12MB77106Jirásko DušanSokol Srch7300:52:12-
19MC7870Honzíček LubošKRB Chrudim5900:53:01-
4ZA7988Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:53:16-
12MD8061Krejsa VáclavAVC Praha5200:53:30-
13MB8189Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:53:53-
5ZA82103Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:54:00-
20MC8332Červinka MilanHO Škrovád6200:54:06-
2ME8497Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:17-
3ŽC8574Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:54:34-
6ZA8625Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:54:58-
3ZB8782Blahová JaroslavaBK Visky6700:55:02-
3ME8821Vorel MilanSlatiňany4000:55:28-
29MA8984Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:55:34-
30MA9092Králík LubošNemocnice Pardubice7900:56:03-
4ME9127Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:56:13-
14MB9239Koudelka AntonínChrudim6800:57:14-
21MC9348Páriš AttilaKRB Chrudim6000:58:19-
4ŽC9423Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:21-
15MB955Müller RobertAR206900:59:47-
5ME9546Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:59:47-
31MA9798Meduna JosefTřemošnice8301:01:29-
13MD9893Krajíček MiroslavPardubice5201:10:48-
5ŽC9971Těšitelová EvaHO Škrovád5701:11:54-
1MF10083Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:15:24-
2MF1011Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:28:42-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód