Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

228. Malá cena Monaka

25.6.2008, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 228. Malá cena Monaka
  • datum konání: 25.6.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 228. Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3425

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7725
Schaffer Petr6025
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Bříza Vladimír5121
Brožek Radmil5421
Čapský František4921
Petržílek Zdeněk5521
Hájek František4920
Kratochvíl Vladimír6219
Pitter Vladimír5019
Leszkow Petr4419
Kraus Václav6418
Soukup Jiří2718
Jirásko Dušan7318
Doucha Jiří7118
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Hausvater Karel5817
Červinka Milan6216
Kubrová Dagmar6316
Novák Petr7816
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Novotný Jiří6613
Kocek Pavel7213
Alexa Jiří5313
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Kalná Jitka7512
Smola Jan6712
Schwarz Josef5512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:29-
2MA23Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:35:19-
3MA54Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:43-
4MA75Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:19-
5MA106Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:40:54-
6MA147Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:41:27-
7MA158Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:40-
8MA169Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:41:42-
9MA1710Maier LukášKRB Chrudim7800:41:44-
10MA1811Pojman TomášKladiva Pardubice7900:41:46-
11MA1912Novák PavelKRB Chrudim8100:42:06-
12MA2213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:32-
13MA2314Gromus DanielHO Rýmařov7800:42:36-
14MA2415Pavelka TomášStaré Ždánice8100:42:38-
15MA2616Malátek AntonínPardubice7700:42:45-
16MA3117Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:44:14-
17MA3218Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:33-
18MA3419Valášek OndřejKTČ Slovan Pardubice7800:44:39-
19MA3620Komzák RadekHO Škrovád - Kladiva8000:45:29-
20MA3921Blažek LukášKunětice7800:46:06-
21MA4222Zeman DanielChrudim8300:46:24-
22MA4723Jirout JiříHO Škrovád7900:47:05-
23MA5924Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:49:31-
24MA6225Novák PetrChrudim7800:50:08-
25MA6626Pinkas TomášVysoké Mýto7700:51:14-
26MA6927Holata RomanNáchod7500:52:25-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Musil JiříMK Hlinsko7200:38:18-
2MB63Doucha JiříStart Náchod7100:39:58-
3MB114Kuriš RadekPraha 47100:41:07-
4MB205Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:42:08-
5MB216Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:42:26-
6MB307Pinkas MartinDobříkov6700:43:55-
7MB358Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:45:01-
8MB459Sýkora PavelTURBO Chotěboř7300:46:42-
9MB5510Cach JosefHO Škrovád7300:48:55-
10MB5711Smola JanKRB Chrudim6700:49:10-
11MB5812Bělohlávek JiříPardubice7100:49:22-
12MB6113Jirásko DušanSK Srch7300:49:39-
13MB6414Müller RobertAR206900:51:02-
14MB6515Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:51:13-
15MB7616Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:53:40-
16MB7717Jirásko LubomírSK Srch7100:53:53-
17MB8218Šejna RostislavChrudim6900:56:17-
18MB8319Karcol JaroslavHO Škrovád6400:56:34-
19MB8820Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:59:16-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:56-
2MC83Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:23-
3MC94Klimeš JiříAC Náchod6100:40:40-
4MC125Frinta PetrAC Náchod5800:41:13-
5MC136Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:41:24-
6MC257Vykydal IvoKRB Chrudim5900:42:42-
7MC278Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:43:00-
8MC289Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:11-
9MC3810Šindelář MiroslavPardubice6100:45:43-
10MC4011Ryzner MiroslavSK Srch6100:46:14-
11MC4112Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:20-
12MC4613Tužínský KarelMK Pardubice5600:47:00-
13MC4914Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:47:26-
14MC5015Jirák JiříBK Pardubice5500:47:34-
15MC5116Mičulka AlešSK Srch6200:47:39-
16MC5617Blaha StanislavBK Visky6300:49:06-
17MC7018Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:52:43-
18MC7319Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:52:56-
19MC7420Červinka MilanHO Škrovád6200:53:24-
20MC7521Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:53:36-
21MC7822Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:05-
22MC8423Rejl JiříSokol Srch6300:56:35-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD292Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:27-
2MD333Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:44:36-
3MD434Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:46:28-
4MD445Vodička JiříSokol Maleč5300:46:32-
5MD486Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:23-
6MD527Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:47:44-
7MD548Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:48:49-
8MD609Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:49:32-
9MD7110Alexa JiříKRB Chrudim5300:52:45-
10MD7911Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:54:12-
11MD8812Krejčí-Kapara MilanCafé Bajer Pardubice5300:59:16-
12MD9213Krajíček MiroslavPardubice5201:12:38-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME532Novák ZdeněkJihlava3900:47:54-
2ME723Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:47-
3ME854Vorel MilanSlatiňany4000:57:11-
4ME875Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:57:51-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF942Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:26:51-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA372Roztočilová ZlataPardubice8100:45:32-
2ZA633Uttendofská HanaMaratonstav Úpice8900:50:48-
3ZA934Hašková DášaHO Škrovád7701:14:36-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB682Blahová JaroslavaBK Visky6700:52:01-
2ZB803Tománková PavlaKRB Chrudim6800:54:45-
3ZB864Kadlecová RenataHeřmanův Městec6700:57:36-
4ZB905Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:04:07-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC672Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:42-
2ZC813Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:55:19-
3ZC914Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:11:06-
Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS528Valko TomᚊAK Chrudim9300:13:55-
2MS1329Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:15:34-
3MS2429Venzara JakubSlatiňany9400:16:17-
4MS2729Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:16:30-
5MS3329Kysilka MartinPardubice9300:17:00-
6MS3529Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:17:15-
7MS3629Hromádko DanielAC Pardubice9300:18:00-
8MS4029Rulík MartinSlatiňany9500:18:28-
9MS4329Pinkas PavelLuže9600:19:26-
10MS4930Jirásko JosefSK Srch0100:21:36-
11MS5930Jelínek JaromírTřemošnice0600:56:02-
Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS95Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:58-
2ŽS235Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:16:12-
3ŽS385Valenová AdélaAtletika Polička9300:18:20-
4ŽS395Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:18:26-
Dorostenci a junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:12:04-
2MD33Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:12:53-
3MD64Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:14:10-
4MD105Profous JiříNasavrky9100:15:02-
5MD196Černý VojtěchCyklistika-Žďárskoteam.wz9000:16:06-
6MD287Sláma MiloslavSK Cyklistika - Žďársko9100:16:40-
7MD318Picek JiříChrudim9000:16:55-
Dorostenky a juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD112Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:10-
2ŽD153Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:57-
3ŽD184Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:16:03-
Muži 20 let a starší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G1221Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:12:18-
2G1428Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8600:13:43-
3G1724Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:26-
4G1824Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:47-
5G11228Kalný PetrPardubice8100:15:28-
6G11429Šulc MartinPardubice7900:15:52-
7G1216Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:16:09-
8G12221Ramaekers JozefHavlíčkův Brod6600:16:11-
9G12529Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:16:19-
10G12624Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:16:21-
11G12924Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:16:41-
12G13024Záhorec FrantišekOB Chrast5500:16:53-
13G13224Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:16:56-
14G13429Drkula MichalKAT Pardubice7800:17:07-
15G13729Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:18:06-
16G14430Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:30-
17G14530Kovárník JaroslavPardubice8000:19:33-
18G1476Frinta VladimírLuže3800:20:45-
19G14830Mazuch MilanKAT Pardubice7800:20:54-
20G15221Branda MilošSK Srch7200:24:04-
21G1535Žítková NikolaSK Srch0100:24:05-
22G1546Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:24:13-
23G15624Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:24:14-
Ženy 20 let a starší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž165Picková ZdenaAFK Chrudim8800:15:58-
2Ž175Hronová JanaHvězda SKP Pardubice8500:16:00-
3Ž205Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:16:07-
4Ž415Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:18:32-
5Ž425Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:19:06-
6Ž466Müllerová ZorkaAR206700:20:06-
7Ž505Březinová HanaPardubice7400:22:09-
8Ž516Schubertová DanaHradec Králové7000:22:21-
9Ž555Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:24:14-
10Ž576Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:24:55-
11Ž585Jelínková HanaTřemošnice8100:56:01-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:12:04-
1G1221Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:12:18-
2MD33Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:12:53-
2G1428Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8600:13:43-
1MS528Valko TomᚊAK Chrudim9300:13:55-
3MD64Novotný FrantišekAFK Chrudim9000:14:10-
3G1724Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:26-
4G1824Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:47-
1ŽS95Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:58-
4MD105Profous JiříNasavrky9100:15:02-
1ŽD112Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:15:10-
5G11228Kalný PetrPardubice8100:15:28-
2MS1329Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:15:34-
6G11429Šulc MartinPardubice7900:15:52-
2ŽD153Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:57-
1Ž165Picková ZdenaAFK Chrudim8800:15:58-
2Ž175Hronová JanaHvězda SKP Pardubice8500:16:00-
3ŽD184Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:16:03-
5MD196Černý VojtěchCyklistika-Žďárskoteam.wz9000:16:06-
3Ž205Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:16:07-
7G1216Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:16:09-
8G12221Ramaekers JozefHavlíčkův Brod6600:16:11-
2ŽS235Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:16:12-
3MS2429Venzara JakubSlatiňany9400:16:17-
9G12529Doležal JiříCyklistika-Žďárskoteam.wz8500:16:19-
10G12624Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:16:21-
4MS2729Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:16:30-
6MD287Sláma MiloslavSK Cyklistika - Žďársko9100:16:40-
11G12924Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:16:41-
12G13024Záhorec FrantišekOB Chrast5500:16:53-
7MD318Picek JiříChrudim9000:16:55-
13G13224Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:16:56-
5MS3329Kysilka MartinPardubice9300:17:00-
14G13429Drkula MichalKAT Pardubice7800:17:07-
6MS3529Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:17:15-
7MS3629Hromádko DanielAC Pardubice9300:18:00-
15G13729Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:18:06-
3ŽS385Valenová AdélaAtletika Polička9300:18:20-
4ŽS395Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:18:26-
8MS4029Rulík MartinSlatiňany9500:18:28-
4Ž415Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:18:32-
5Ž425Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:19:06-
9MS4329Pinkas PavelLuže9600:19:26-
16G14430Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:30-
17G14530Kovárník JaroslavPardubice8000:19:33-
6Ž466Müllerová ZorkaAR206700:20:06-
18G1476Frinta VladimírLuže3800:20:45-
19G14830Mazuch MilanKAT Pardubice7800:20:54-
10MS4930Jirásko JosefSK Srch0100:21:36-
7Ž505Březinová HanaPardubice7400:22:09-
8Ž516Schubertová DanaHradec Králové7000:22:21-
20G15221Branda MilošSK Srch7200:24:04-
21G1535Žítková NikolaSK Srch0100:24:05-
22G1546Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:24:13-
9Ž555Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:24:14-
23G15624Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:24:14-
10Ž576Laštůvková JaroslavaTrojovice7100:24:55-
11Ž585Jelínková HanaTřemošnice8100:56:01-
11MS5930Jelínek JaromírTřemošnice0600:56:02-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:29-
2MA23Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:35:19-
1MC32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:56-
1MB42Musil JiříMK Hlinsko7200:38:18-
3MA54Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:43-
2MB63Doucha JiříStart Náchod7100:39:58-
4MA75Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:19-
2MC83Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:23-
3MC94Klimeš JiříAC Náchod6100:40:40-
5MA106Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:40:54-
3MB114Kuriš RadekPraha 47100:41:07-
4MC125Frinta PetrAC Náchod5800:41:13-
5MC136Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:41:24-
6MA147Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:41:27-
7MA158Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:40-
8MA169Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:41:42-
9MA1710Maier LukášKRB Chrudim7800:41:44-
10MA1811Pojman TomášKladiva Pardubice7900:41:46-
11MA1912Novák PavelKRB Chrudim8100:42:06-
4MB205Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:42:08-
5MB216Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:42:26-
12MA2213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:32-
13MA2314Gromus DanielHO Rýmařov7800:42:36-
14MA2415Pavelka TomášStaré Ždánice8100:42:38-
6MC257Vykydal IvoKRB Chrudim5900:42:42-
15MA2616Malátek AntonínPardubice7700:42:45-
7MC278Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:43:00-
8MC289Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:11-
1MD292Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:27-
6MB307Pinkas MartinDobříkov6700:43:55-
16MA3117Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:44:14-
17MA3218Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:33-
2MD333Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:44:36-
18MA3419Valášek OndřejKTČ Slovan Pardubice7800:44:39-
7MB358Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:45:01-
19MA3620Komzák RadekHO Škrovád - Kladiva8000:45:29-
1ZA372Roztočilová ZlataPardubice8100:45:32-
9MC3810Šindelář MiroslavPardubice6100:45:43-
20MA3921Blažek LukášKunětice7800:46:06-
10MC4011Ryzner MiroslavSK Srch6100:46:14-
11MC4112Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:20-
21MA4222Zeman DanielChrudim8300:46:24-
3MD434Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:46:28-
4MD445Vodička JiříSokol Maleč5300:46:32-
8MB459Sýkora PavelTURBO Chotěboř7300:46:42-
12MC4613Tužínský KarelMK Pardubice5600:47:00-
22MA4723Jirout JiříHO Škrovád7900:47:05-
5MD486Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:23-
13MC4914Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:47:26-
14MC5015Jirák JiříBK Pardubice5500:47:34-
15MC5116Mičulka AlešSK Srch6200:47:39-
6MD527Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:47:44-
1ME532Novák ZdeněkJihlava3900:47:54-
7MD548Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:48:49-
9MB5510Cach JosefHO Škrovád7300:48:55-
16MC5617Blaha StanislavBK Visky6300:49:06-
10MB5711Smola JanKRB Chrudim6700:49:10-
11MB5812Bělohlávek JiříPardubice7100:49:22-
23MA5924Blažek MiloslavKRB Chrudim8000:49:31-
8MD609Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:49:32-
12MB6113Jirásko DušanSK Srch7300:49:39-
24MA6225Novák PetrChrudim7800:50:08-
2ZA633Uttendofská HanaMaratonstav Úpice8900:50:48-
13MB6414Müller RobertAR206900:51:02-
14MB6515Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:51:13-
25MA6626Pinkas TomášVysoké Mýto7700:51:14-
1ZC672Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:42-
1ZB682Blahová JaroslavaBK Visky6700:52:01-
26MA6927Holata RomanNáchod7500:52:25-
17MC7018Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:52:43-
9MD7110Alexa JiříKRB Chrudim5300:52:45-
2ME723Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:47-
18MC7319Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:52:56-
19MC7420Červinka MilanHO Škrovád6200:53:24-
20MC7521Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:53:36-
15MB7616Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:53:40-
16MB7717Jirásko LubomírSK Srch7100:53:53-
21MC7822Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:05-
10MD7911Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:54:12-
2ZB803Tománková PavlaKRB Chrudim6800:54:45-
2ZC813Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:55:19-
17MB8218Šejna RostislavChrudim6900:56:17-
18MB8319Karcol JaroslavHO Škrovád6400:56:34-
22MC8423Rejl JiříSokol Srch6300:56:35-
3ME854Vorel MilanSlatiňany4000:57:11-
3ZB864Kadlecová RenataHeřmanův Městec6700:57:36-
4ME875Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:57:51-
19MB8820Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:59:16-
11MD8812Krejčí-Kapara MilanCafé Bajer Pardubice5300:59:16-
4ZB905Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:04:07-
3ZC914Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:11:06-
12MD9213Krajíček MiroslavPardubice5201:12:38-
3ZA934Hašková DášaHO Škrovád7701:14:36-
1MF942Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:26:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód