Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

11.11.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 11.11.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1443

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Šrutek Stanislav5815
Javůrek Jiří4815
Vašíček Martin7114
Kubeček Ladislav6214
Mach Václav5513
Friebelová Eva6213
Vašíček Roman7413
Pechek František5313
Lanta Jiří4412
Nečas Josef5811
Paulů Blanka5411
Šmída Oldřich4811
Marek František4110
Stránský Aleš6010
Kubečková Radka6910
Vacková Hana5610
Mazač Jaroslav6810
Čáp Bohuslav519
Kolínek František569
Pechková Jana859
Horáček Michal758
Groh Stanislav468
Lelek Vít508
Farář Jaroslav508
Šír Václav488
Čipera Radek648
Valenta Michal628
Janata Milan858
Šimůnek Jan827
Rücker Jakub887
Grohová Jaroslava517
Vojáček Pavel517
Linhart Miloš447
Vítek Miroslav727
Vanta Josef627
Klampflová Eva647
Šlégr Jiří547
Krejcar Petr457
Vacek Martin696
Hájková Renata756
Šesták Karel716
Soukup Jiří276
Plecháček Jiří446
Holub Petr666
Černý Vladimír526
Jirásková Eva646
Merta Jaroslav356
Havlíček Zdeněk356
Vacarda Vladimír595

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ82Dryák LubošSpolana Neratovice7600:33:38-
2MJ123Rücker PavelSK Hronov7600:34:31-
3MJ314Doležal TomášJiskra Machov7800:39:15-
4MJ415Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:40:11-
5MJ496Rücker LukášSK Hronov7800:41:11-
Muži A (trať 8,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Vokolek MichalAC Pardubice7200:31:52-
2MA28Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:31:54-
3MA39Hajzler JiříReproservis Brno6300:31:57-
4MA410Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:32:33-
5MA611Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:32-
6MA912Vaněk PetrRT Praha6100:33:53-
7MA1013Holubec LubošLoko Trutnov6800:34:01-
8MA1114Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:34:13-
9MA1315Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:35:32-
10MA1416Fajfr FrantišekLukavice7200:35:48-
11MA1517Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:35:58-
12MA1618Wiacek MarekPolsko6200:35:59-
13MA1719Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:36:05-
14MA1820Pokorný ZdeněkSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7500:36:14-
15MA2321Horák JiříSKP Trutnov5800:36:49-
16MA2422Horych PavelAC Poldi Kladno7000:37:06-
17MA2523Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:37:24-
18MA3224Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:39:16-
18MA3225Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:39:16-
20MA3426Vašíček MartinSKI Radvanice7100:39:19-
21MA4027Kalousek JanTriatlon klub Malšovice7100:40:09-
22MA4228Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:13-
23MA4429Vašíček RomanSKI Radvanice7400:40:20-
24MA4530Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:40:29-
25MA4731Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:52-
26MA5332Balcar LubošPolice nad Metují5800:42:34-
27MA5633Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:44:00-
28MA5734Klampfl PavelVrchlabí6400:44:12-
29MA6035Korhel MartinVrchlabí7000:44:46-
30MA6336Puchacz AndrzejPolsko5600:46:43-
31MA7037Kukla Zdeněkneregistrován7100:53:45-
Muži B (trať 8,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB538Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:33:16-
2MB739Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:35-
3MB2040Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:36:29-
4MB2141Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:36:36-
5MB2242Winter PavelSK Hronov5000:36:41-
6MB2643Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:32-
7MB2744Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:04-
8MB2945Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:29-
9MB3046Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:38:52-
10MB3547Les JosefTatran Třemošná4700:39:39-
11MB3848Berger JanSK Hronov4700:40:02-
12MB4649Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:40:34-
13MB5150Jirouš JaroslavRadio Metuje5100:42:20-
14MB5251Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:22-
15MB5452Farář JaroslavJiskra Adršpach5000:42:43-
16MB5953Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:44:24-
17MB6254Tučný JanPardubice4700:46:36-
Muži C (trať 8,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1955Metelka JosefSokol Studnice4400:36:25-
2MC2856Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:38:10-
3MC3957Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:40:05-
4MC4258Marek FrantišekASPRO Náchod4100:40:13-
5MC6459Miles PetrTatran Hostinné3700:47:40-
6MC6660Baudyš PetrBaník Rtyně v Podkrkonoší4500:48:48-
Muži D (trať 8,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6761Menšík PetrSokol Žamberk3400:49:45-
2MD6862Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:47-
3MD7163Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:58:04-
4MD7264Náhlovský JiříTJ Semily3400:59:38-
Ženy A (trať 8,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3665Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:39:45-
2ZA3766Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:39:55-
3ZA5067Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:41:18-
4ZA5568Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:42:45-
5ZA5769Klampflová EvaVrchlabí6400:44:12-
6ZA6570Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:47:48-
7ZA6971Exnarová IrenaMaratonstav Úpice7100:52:21-
Ženy B (trať 8,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4872Vacková HanaSK Hronov5600:40:54-
2ZB6173Novotná EvaLetohrad4800:45:00-
Trať 8,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Vokolek MichalAC Pardubice7200:31:52-
2MA28Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:31:54-
3MA39Hajzler JiříReproservis Brno6300:31:57-
4MA410Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:32:33-
1MB538Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:33:16-
5MA611Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:32-
2MB739Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:35-
1MJ82Dryák LubošSpolana Neratovice7600:33:38-
6MA912Vaněk PetrRT Praha6100:33:53-
7MA1013Holubec LubošLoko Trutnov6800:34:01-
8MA1114Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:34:13-
2MJ123Rücker PavelSK Hronov7600:34:31-
9MA1315Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:35:32-
10MA1416Fajfr FrantišekLukavice7200:35:48-
11MA1517Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:35:58-
12MA1618Wiacek MarekPolsko6200:35:59-
13MA1719Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:36:05-
14MA1820Pokorný ZdeněkSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7500:36:14-
1MC1955Metelka JosefSokol Studnice4400:36:25-
3MB2040Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:36:29-
4MB2141Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:36:36-
5MB2242Winter PavelSK Hronov5000:36:41-
15MA2321Horák JiříSKP Trutnov5800:36:49-
16MA2422Horych PavelAC Poldi Kladno7000:37:06-
17MA2523Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:37:24-
6MB2643Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:32-
7MB2744Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:04-
2MC2856Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:38:10-
8MB2945Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:29-
9MB3046Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:38:52-
3MJ314Doležal TomášJiskra Machov7800:39:15-
18MA3225Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:39:16-
18MA3224Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:39:16-
20MA3426Vašíček MartinSKI Radvanice7100:39:19-
10MB3547Les JosefTatran Třemošná4700:39:39-
1ZA3665Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:39:45-
2ZA3766Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:39:55-
11MB3848Berger JanSK Hronov4700:40:02-
3MC3957Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:40:05-
21MA4027Kalousek JanTriatlon klub Malšovice7100:40:09-
4MJ415Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:40:11-
4MC4258Marek FrantišekASPRO Náchod4100:40:13-
22MA4228Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:13-
23MA4429Vašíček RomanSKI Radvanice7400:40:20-
24MA4530Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:40:29-
12MB4649Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:40:34-
25MA4731Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:52-
1ZB4872Vacková HanaSK Hronov5600:40:54-
5MJ496Rücker LukášSK Hronov7800:41:11-
3ZA5067Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:41:18-
13MB5150Jirouš JaroslavRadio Metuje5100:42:20-
14MB5251Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:22-
26MA5332Balcar LubošPolice nad Metují5800:42:34-
15MB5452Farář JaroslavJiskra Adršpach5000:42:43-
4ZA5568Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:42:45-
27MA5633Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:44:00-
28MA5734Klampfl PavelVrchlabí6400:44:12-
5ZA5769Klampflová EvaVrchlabí6400:44:12-
16MB5953Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:44:24-
29MA6035Korhel MartinVrchlabí7000:44:46-
2ZB6173Novotná EvaLetohrad4800:45:00-
17MB6254Tučný JanPardubice4700:46:36-
30MA6336Puchacz AndrzejPolsko5600:46:43-
5MC6459Miles PetrTatran Hostinné3700:47:40-
6ZA6570Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:47:48-
6MC6660Baudyš PetrBaník Rtyně v Podkrkonoší4500:48:48-
1MD6761Menšík PetrSokol Žamberk3400:49:45-
2MD6862Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:47-
7ZA6971Exnarová IrenaMaratonstav Úpice7100:52:21-
31MA7037Kukla Zdeněkneregistrován7100:53:45-
3MD7163Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:58:04-
4MD7264Náhlovský JiříTJ Semily3400:59:38-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód