Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

11.11.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 11.11.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Úpice - ZŠ na Lánech
12.00 hodin (start hlavní kategorie)

Přihlášky

v místě startu

Startovné

dospělí 30,- Kč

Popis tratě

muži A,B - 11,3 km
ostatní kategorie hlavního závodu - 7,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz/?page=tj

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1434

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Šrůtek Stanislav5815
Javůrek Jiří4815
Vašíček Martin7114
Kubeček Ladislav6214
Friebelová Eva6213
Vašíček Roman7413
Pechek František5313
Mach Václav5513
Lanta Jiří4412
Nečas Josef5811
Paulů Blanka5411
Šmída Oldřich4811
Marek František4110
Stránský Aleš6010
Kubečková Radka6910
Vacková Hana5610
Mazač Jaroslav6810
Čáp Bohuslav519
Kolínek František569
Pechková Jana859
Farář Jaroslav508
Šír Václav488
Čipera Radek648
Valenta Michal628
Janata Milan858
Groh Stanislav468
Horáček Michal758
Lelek Vít508
Grohová Jaroslava517
Vojáček Pavel517
Linhart Miloš447
Vanta Josef627
Vítek Miroslav727
Klampflová Eva647
Šlégr Jiří547
Krejcar Petr457
Šimůnek Jan827
Rücker Jakub887
Hájková Renata756
Šesták Karel716
Soukup Jiří276
Plecháček Jiří446
Holub Petr666
Černý Vladimír526
Jirásková Eva646
Merta Jaroslav356
Havlíček Zdeněk356
Vacek Martin696
Cejnar Václav515

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:32:10-
2MJ43Nývlt JiříOlfin Car Vella - Trutnov8900:34:29-
3MJ274Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:44:33-
Muži B (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB327Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:46:33-
2MB428Holub MiroslavBukovice6600:46:40-
3MB629Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:47:24-
4MB1130Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:51:36-
5MB1431Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:54:00-
6MB1532Čipera RadekSKI Radvanice6400:54:23-
7MB1633Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:54:45-
8MB1734Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:55:02-
9MB1835Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:55:39-
10MB2136Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:57:55-
11MB2537Králíček TomášFC Puškvorec6300:59:39-
12MB3138Fiřt MilošAC Kotenčice6001:03:01-
13MB3239Bečvařík JiříSL Nový Bydžov6001:03:33-
14MB3340Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:03:58-
15MB3441Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:04:06-
16MB3542Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6301:07:23-
Muži C (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC243Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:32:57-
2MC344Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:32-
3MC1045Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:33-
3MC1046Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:33-
5MC1347Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:21-
6MC1548Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:15-
7MC1849Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:41:00-
8MC1950Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:41:15-
9MC2451Les JosefKČT Třemošná4700:42:23-
10MC2852Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:44:37-
11MC3053Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:45:22-
12MC3654Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:11-
13MC3955Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:48:16-
Muži D (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD956Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:38:09-
2MD1757Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:17-
3MD2258Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:42:11-
4MD3159Linhart MilošAC Náchod4400:45:57-
5MD3260Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:46:20-
6MD3861Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:05-
7MD4062Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:49:37-
8MD4463Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:30-
9MD4564Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:42-
Juniorky (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ295Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:03-
2ŽJ336Nývltová TerezaOlfin Car Vella - Trutnov8900:46:37-
3ŽJ347Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:47-
Ženy A (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA565Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:34:36-
2ZA666Schorná Matyášová PavlaCZE8000:35:27-
3ZA767Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:37:45-
4ZA868Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:38:08-
5ZA1469Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:39:40-
6ZA2070Nývltová MarcelaOlfin Car Vella - Trutnov8500:41:20-
7ZA3571Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:57-
8ZA4372Středová JitkaMaratonstav Úpice8100:53:09-
Ženy B (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1073Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:33-
2ZB1674Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:40:16-
3ZB2175Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:34-
4ZB2376Vacková HanaSK Hronov5600:42:21-
5ZB2577Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:43:00-
6ZB2678Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:44:30-
7ZB3779Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:47:57-
8ZB4180Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:49:54-
9ZB4281Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:50:12-
10ZB4682Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:30-
Trať 7,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:32:10-
1MC243Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:32:57-
2MC344Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:32-
2MJ43Nývlt JiříOlfin Car Vella - Trutnov8900:34:29-
1ZA565Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:34:36-
2ZA666Schorná Matyášová PavlaCZE8000:35:27-
3ZA767Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:37:45-
4ZA868Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:38:08-
1MD956Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:38:09-
3MC1045Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:33-
3MC1046Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:33-
1ZB1073Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:33-
5MC1347Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:21-
5ZA1469Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:39:40-
6MC1548Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:15-
2ZB1674Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:40:16-
2MD1757Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:17-
7MC1849Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:41:00-
8MC1950Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:41:15-
6ZA2070Nývltová MarcelaOlfin Car Vella - Trutnov8500:41:20-
3ZB2175Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:34-
3MD2258Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:42:11-
4ZB2376Vacková HanaSK Hronov5600:42:21-
9MC2451Les JosefKČT Třemošná4700:42:23-
5ZB2577Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:43:00-
6ZB2678Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:44:30-
3MJ274Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:44:33-
10MC2852Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:44:37-
1ŽJ295Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:03-
11MC3053Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:45:22-
4MD3159Linhart MilošAC Náchod4400:45:57-
5MD3260Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:46:20-
2ŽJ336Nývltová TerezaOlfin Car Vella - Trutnov8900:46:37-
3ŽJ347Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:47-
7ZA3571Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:57-
12MC3654Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:11-
7ZB3779Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:47:57-
6MD3861Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:05-
13MC3955Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:48:16-
7MD4062Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:49:37-
8ZB4180Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:49:54-
9ZB4281Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:50:12-
8ZA4372Středová JitkaMaratonstav Úpice8100:53:09-
8MD4463Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:30-
9MD4564Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:42-
10ZB4682Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:30-
Trať 11,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:45:37-
2MA29Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:45:45-
1MB327Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:46:33-
2MB428Holub MiroslavBukovice6600:46:40-
3MA510Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:47:19-
3MB629Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:47:24-
4MA711Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:48:06-
5MA812Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:47-
6MA913Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:50:08-
7MA1014Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:51:22-
4MB1130Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:51:36-
8MA1215Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:53:04-
9MA1316Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:53:46-
5MB1431Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:54:00-
6MB1532Čipera RadekSKI Radvanice6400:54:23-
7MB1633Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:54:45-
8MB1734Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:55:02-
9MB1835Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:55:39-
10MA1917Duch MiroslavAK LVL Alpine pro7900:56:08-
11MA2018Krumčík PavelSKI Skuhrov8500:57:10-
10MB2136Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:57:55-
12MA2219Dostálek PetrASPV Těchonín6700:58:30-
13MA2320Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:59:08-
14MA2421Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:59:33-
11MB2537Králíček TomášFC Puškvorec6300:59:39-
15MA2522Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:59:39-
16MA2723Kuře PavelHronov Příčnice7200:59:54-
17MA2824Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:00:43-
18MA2925Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7201:01:40-
19MA3026Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6701:02:13-
12MB3138Fiřt MilošAC Kotenčice6001:03:01-
13MB3239Bečvařík JiříSL Nový Bydžov6001:03:33-
14MB3340Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:03:58-
15MB3441Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:04:06-
16MB3542Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6301:07:23-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód