Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

24.9.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 24.9.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, OREL, SKI KLUB - Česká Třeb

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2950

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Sadílek Ota4611
Keprtová Miloslava4810
Preislerová Agáta Nela099
Borek Viktor049
Jirásková Eva649
Hronek Jaroslav919
Stránský Aleš609
Marek Jiří439
Dušková Lenka809
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Brusenbauchová Nela089
Borková Agáta029
Vondra Vojtěch988
Sejkorová Lenka638
Buriánek Tomáš898
Šimůnek Jan038
Limburská Eliška998
Šimůnková Pavla778
Bielčik Jindřich408
Kessnerová Martina768
Čerenkova Petra998
Šimůnek Jan828
Limburský Jan018
Buriánek Roman658
Smoláková Alexandra988
Matyášová Jana658
Šimůnek Jan497
Čáp Bohuslav517
Kačerovský Michal987
Mlynář Vlastimil647
Krátká Hana957
Kubišta Oto537
Serbousková Sára047
Boháč Pankrác067
Smolák Petr947
Smolák Bedřich037
Šimůnková Zdena587
Černá Kristýna937
Strnad Adam007
Smoláková Valérie937
Kamarád Vít057
Smoláková Dominika007
Gregora Jakub987
Hofmanová Veronika786
Svatoš Otakar346
Chlup Tomáš006

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11237Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:00:00-
2Ž13238Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:00-
3Ž15231Ducháčková GabrielaČeská Třebová9300:00:00-
4Ž17111Jedličková IvanaOrel Obřany9300:00:00-
5Ž1956Kopecká AnetaOrel Rozsochy9300:00:00-
6Ž111180Adamcová MartinaBiatlon OEZ Letohrad9300:00:00-
7Ž113215Šplíchalová EliškaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
8Ž11964Faltusová EliškaOrel Orlice9400:00:00-
9Ž115179Jandejsková HanaBiatlon OEZ Letohrad9400:00:00-
10Ž11781Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:00:00-
11Ž121115Fučíková PetraOrel Obřany9300:00:00-
12Ž123140Rýznarová MarkétaTJ Porkert Skuhrov n. B.9100:00:00-
13Ž125252Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:00-
Žáci do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1186Bilek VáclavOrel Blažovice9300:00:00-
2M13133Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:00:00-
3M15264Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto9300:00:00-
4M17141Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:00:00-
5M19181Adamec MarekBiatlon OEZ Letohrad9300:00:00-
6M111268Felcman PetrTJ Loko Česká Třebová9300:00:00-
7M113217Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:00:00-
8M11513Petrůj JanOrel Valašské Klobouky9400:00:00-
9M11780Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:00-
10M11932Pavel JanTJ Orel Č. Kostelec9500:00:00-
11M121132Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:00-
12M12378Kotek OndřejOrel Česká Třebová9300:00:00-
13M12571Marcinčin DanielOrel Orlice9500:00:00-
14M127142Rýznar MichalTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:00:00-
15M12855Kellner RomanOrel Rozsochy9400:00:00-
16M129114Fučík PavelOrel Obřany9700:00:00-
17M13057Kopecký MichalOrel Rozsochy9700:00:00-
18M131233Ouřecký TomášPardubice9700:00:00-
Žákyně 8-9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21241Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:110,00
2Ž23239Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:120,00
2Ž22240Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:120,00
4Ž24143Rýznarová MarkétaTJ Porkert Skuhrov n. B.9100:02:160,00
5Ž25218Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:02:200,00
6Ž26187Havlová MichaelaBiatlon OEZ Letohrad9100:02:210,00
7Ž2749Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:220,00
8Ž28183Satoriová MartinaBiatlon OEZ Letohrad9200:02:230,00
9Ž2917Válková LenkaOrel Valašské Klobouky9100:02:290,00
10Ž210184Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:02:300,00
11Ž211227Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:310,00
12Ž21399Vašinková DanielaOrel Obřany9200:02:340,00
12Ž212106Kincová MarkétaOrel Obřany9200:02:340,00
14Ž214182Kavková BarboraBiatlon OEZ Letohrad9200:02:350,00
15Ž21698Krůtilová KateřinaOrel Obřany9100:02:360,00
15Ž215253Plocková RenataSokol Líšnice9200:02:360,00
17Ž21738Hejnová GabrielaTJ Orel Č. Kostelec9100:02:370,00
17Ž218251Jirešová EvaLO Rokytnice9100:02:370,00
19Ž22091Kalábová AnežkaOrel Blažovice9100:02:380,00
19Ž219267Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:02:380,00
21Ž221242Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:02:400,00
21Ž222144Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:02:400,00
23Ž224212Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:02:450,00
23Ž223136Dobšíčková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:02:450,00
25Ž225167Adamcová MonikaSKI Klub Česká Třebová9100:02:510,00
26Ž226100Procházková EliškaOrel Obřany9200:03:270,00
Žáci 8-9 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2248Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:03:090,00
2M23247Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:09-
3M26213Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:03:180,00
4M27261Vytlačil MarekZŠ Česká Třebová Parník9100:03:220,00
5M214192Vávra VlastimilKB Letohrad9100:03:330,00
6M215190Chládek JanBiatlon OEZ Letohrad9100:03:340,00
7M216189Ďuran TomášBiatlon OEZ Letohrad9100:03:350,00
8M218188Adamec PetrBiatlon OEZ Letohrad9100:03:360,00
8M21787Kaláb OnřejOrel Blažovice9200:03:360,00
10M219131Brožek RadekTJ Jablonné n. Orlicí 00:03:370,00
11M22042Záluský LukášOrel Česká Třebová9100:03:380,00
12M221225Procházka TomášAFK SKP Pardubice9100:03:390,00
13M222146Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:400,00
14M223224Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:410,00
15M226112Hronek JaroslavOrel Obřany9100:03:420,00
15M225162Všetička VojtěchŽamberk9200:03:420,00
15M224161Řehák AdamSokol Žamberk9200:03:420,00
18M228163Junk VítSokol Žamberk9200:03:430,00
19M230145Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:03:470,00
20M23246Klumpar MartinOrel Česká Třebová9100:03:490,00
21M233165Vařeka MartinSokol Žamberk9100:03:520,00
22M237164Šembera JiříSokol Žamberk9100:03:530,00
22M23689Bílek JanOrel Blažovice9200:03:530,00
24M239185Chládek JakubBiatlon OEZ Letohrad9200:03:570,00
25M241186Zientek DavidBiatlon OEZ Letohrad9200:04:010,00
26M243110Jedlička JanOrel Obřany9200:04:030,00
27M24490Dvořák DominikOrel Blažovice9200:04:040,00
28M24588Vlasák JakubOrel Blažovice9200:04:050,00
29M248191Kristl VáclavTJ Spartak OEZ Letohrad9100:04:240,00
30M25097Procházka LiborOrel Obřany9200:04:270,00
31M251289Bartů MarekOrel Brno Židenice9100:04:300,00
Žákyně 10-11 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31196Krejsová TerezaBiatlon OEZ Letohrad8900:03:060,00
2Ž34226Procházková MichaelaSKI Pardubice8900:03:090,00
3Ž35245Johanidiesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:03:110,00
4Ž3827Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:03:230,00
5Ž39148Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:03:250,00
6Ž310137Kyllarová AnetaTJ Jablonné n. Orlicí8900:03:270,00
7Ž311122Šlechtová MarkétaOrel Domanín9000:03:300,00
8Ž312107Kincová DanielaOrel Obřany8900:03:310,00
9Ž313255Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:320,00
10Ž327234Hortová PetraDD Horní Čermná8900:03:430,00
11Ž329147Stempelová AnetaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:03:440,00
12Ž331216Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:03:480,00
13Ž335230Ducháčková MichaelaČeská Třebová9000:03:520,00
13Ž33447Leschingerová AnežkaSkuhrov8900:03:520,00
15Ž338193Hrdinová LucieBiatlon OEZ Letohrad9000:03:560,00
16Ž340177Pávková LucieSokol Dlouhá Třebová8900:04:000,00
17Ž3421Váňová KateřinaOrel Nový Jičín8900:04:030,00
18Ž34629Hordějčuková AnežkaOrel Česká Třebová9000:04:100,00
19Ž34741Záluská VeronikaOrel Česká Třebová9000:04:190,00
20Ž349123Brožová ZuzanaOrel Domanín9000:04:250,00
Žáci 10-11 let (trať 1 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31197Kristejn Lukᚎamberk8900:03:570,00
2M3261Ondřejka MarekOrel Nové Město na Moravě8900:03:580,00
3M3470Janota MartinOrel Orlice8900:04:060,00
4M37150Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:04:080,00
5M38103Kristek AdamOrel Obřany8900:04:090,00
6M39129Jurasek VojtěchOrel Brno Židenice9000:04:110,00
6M310130Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:04:110,00
8M314151Štěpán JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:04:170,00
9M31594Dvořák VojtěchOrel Blažovice8900:04:220,00
10M317149Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:04:290,00
11M31910Veselý MichalOrel Dolné Bojanovice8900:04:320,00
12M32065Faltus LukášOrel Orlice9000:04:330,00
13M32130Kocurek PavelTJ Orel Č. Kostelec8900:04:340,00
14M3233Janů JosefOrel Dolné Bojanovice8900:04:360,00
14M322222Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:04:360,00
16M32636Mádr KarelTJ Orel Č. Kostelec8900:04:370,00
17M327195Jandejsek PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9000:04:380,00
18M329287Kolař VojtěchOrel Brno Židenice9000:04:430,00
19M3304Mikulica TomášOrel Dolné Bojanovice8900:04:440,00
20M33179Kotek ŠimonOrel Česká Třebová9000:04:510,00
21M33211Mikulica KarelOrel Dolné Bojanovice9000:04:520,00
22M334101Procházka PetrOrel Obřany8900:04:530,00
23M336120Kolomazník JanOrel Domanín9000:04:580,00
24M33792Bílek TomášOrel Blažovice9000:05:020,00
25M33852Marek TomášOrel Kuřim8900:05:040,00
26M340152Beneš RadekTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:05:110,00
27M345288Bartů LukášOrel Brno Židenice8900:05:470,00
27M34672Marcinčin MartinOrel Orlice9000:05:470,00
27M34793Ditrich PetrOrel Blažovice9000:05:470,00
-M3-194Jandejsek DavidTJ Spartak OEZ Letohrad90DNF-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM3158Tkačíková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí8800:04:020,00
2ŽM6198Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad8800:04:070,00
2ŽM5244Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:04:070,00
4ŽM11201Goňová NelaBiatlon OEZ Letohrad 00:04:130,00
5ŽM1237Hejnová LucieTJ Orel Č. Kostelec8800:04:140,00
6ŽM13199Šromovská MilenaBiatlon OEZ Letohrad8800:04:160,00
7ŽM16104Kouřilová PavlaOrel Obřany8700:04:230,00
8ŽM1868Buryšková RadkaOrel Orlice8700:04:300,00
9ŽM24105Miholová PavlaOrel Obřany8700:04:370,00
9ŽM2516Válková MarkétaOrel Valašské Klobouky8700:04:370,00
11ŽM28243Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:04:420,00
12ŽM33246Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:520,00
13ŽM35124Kaluosterová TaťánaOrel Domanín8700:04:570,00
14ŽM3940Pavlová EvaTJ Orel Č. Kostelec8800:05:070,00
15ŽM4169Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:05:150,00
16ŽM4266Faltusová PavlaOrel Orlice8700:05:180,00
17ŽM4367Filipová KateřinaOrel Orlice8700:05:200,00
18ŽM4431Nováková ZuzanaTJ Orel Č. Kostelec8700:05:230,00
19ŽM4851Macková MarkétaOrel Kuřim8700:05:570,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 2 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1139Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:08:040,00
2MM25Řezáč JaroslavOrel Dolné Bojanovice8700:08:080,00
3MM3102Krůtil JanOrel Obřany8800:08:130,00
4MM558Ondřejka JosefOrel Nové Město na Moravě8800:08:180,00
5MM6203Novotný MichalBiatlon OEZ Letohrad8700:08:230,00
6MM895Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:08:460,00
7MM912Janů PavelOrel Dolné Bojanovice8700:08:520,00
8MM11202Mikula MartinLetohrad8700:09:020,00
9MM1528Hordějčuk VáclavOrel Česká Třebová8700:09:110,00
10MM16200Žďárek RomanLetohrad8800:09:200,00
11MM17153Kinzel TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.8700:09:210,00
12MM22113Wintr MichalOrel Obřany8700:11:320,00
13MM24117Nerud OndřejOrel Obřany8700:12:200,00
-MM-263Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4204Hlavsová TerezaBiatlon OEZ Letohrad 00:08:170,00
2ŽS77Váňová MonikaOrel Nový Jičín - Loučka8600:08:330,00
3ŽS10206Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:08:530,00
4ŽS12205Leinweberová MartinaLetohrad8600:09:060,00
5ŽS14256Čechalová HanaTS Letohrad8600:09:110,00
5ŽS13271Friedlová Ivanaxxx8600:09:110,00
7ŽS182Váňová PetraOrel Nový Jičín8500:09:490,00
8ŽS23125Zelinová LenkaOrel Domanín8600:11:480,00
Žáci starší 14-15 let (trať 3 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS6208Koblížek JiŕíKB OEZ Letohrad8500:12:530,00
2MS8154Bažant LumírTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:13:220,00
3MS9155Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B. 00:13:290,00
4MS1073Marcinčin JakubOrel Orlice8600:13:380,00
5MS11128Jurasek DominikOrel Brno Židenice8500:13:420,00
6MS1359Vlček TomášOrel Nové Město na Moravě8600:13:530,00
7MS14207Müller MichalBiatlon OEZ Letohrad8600:14:040,00
8MS15166Pávek FilipSokol Dlouhá Třebová8500:14:100,00
9MS16219Abraham PetrAC Choceň8600:14:140,00
10MS17220Půlpán JanAC Choceň8600:14:190,00
11MS19126Loub VojtěchOrel Brno Židenice8600:14:230,00
12MS20235Horta MartinDD Horní Čermná8600:14:440,00
13MS2224Stratílek JanOrel Vysoké Mýto8600:15:090,00
14MS23221Řemínek MatějAC Choceň8600:15:120,00
15MS24108Pivko TomášOrel Obřany8500:15:150,00
16MS2562Novák MarekOrel Nové Město na Moravě8600:15:200,00
17MS2660Furch JosefOrel Nové Město na Moravě8600:15:450,00
18MS2725Kopecký PavelOrel Vysoké Mýto8600:15:490,00
19MS29127Šimák MichalOrel Brno Židenice8600:16:030,00
20MS30109Minařík PetrOrel Obřany8600:16:070,00
21MS326Golich MiroslavOrel Nový Jičín8500:17:240,00
22MS3353Macek PetrOrel Kuřim8500:17:280,00
23MS34121Hlaváč LukášOrel Domanín8500:17:340,00
24MS36236Kocurek PetrTJ Orel Č. Kostelec8600:20:320,00
-MS-118Uhlíř JakubOrel Obřany86DNF-
-MS-156Novák VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B. DNF-
Dorostenci 16-17 let (trať 3 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD126Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:11:340,00
2MD2223Bartoš JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8400:11:490,00
3MD3214Šebek MichalFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8400:12:060,00
4MD4160Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:12:080,00
5MD5270Berger JanAK Moravská Třebová8400:12:270,00
6MD775Moravec MartinOrel Orlice8400:13:160,00
7MD1274Kaválek OndřejOrel Orlice8300:13:510,00
8MD18295Rakušan MartinOrel Brno Židenice8300:14:210,00
9MD218Jančálek JanOrel Nový Jičín8400:14:520,00
Dorostenky 16-17 let (trať 2 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1982Bajerová KateřinaOrel Pozořice8300:10:080,00
2ŽD2014Petrůjová VeronikaOrel Valašské Klobouky8400:10:190,00
3ŽD2115Janíková VěraOrel Valašské Klobouky8400:10:230,00
Junioři 18-19 let (trať 4 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ176Kaválek TomášLetohrad8100:14:080,00
2MJ283Kříž MichalOrel Pozořice8100:14:390,00
3MJ3173Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:14:490,00
4MJ4209Adamec JosefJiskra Ústí nad Orlicí8100:14:520,00
5MJ5171Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:15:390,00
6MJ6290Pytelka RichardOrel Plzeň8200:16:510,00
7MJ7273Klášterecký TomášTHC TEAM8100:17:240,00
8MJ8175Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:17:380,00
Muži A (trať 9 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1278Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:34:170,00
2MA3250Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:530,00
3MA4283Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:35:120,00
4MA5174Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:36:040,00
5MA6275Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:36:120,00
6MA844Keller AntonínAK Kroměříž6300:36:590,00
7MA9254Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:120,00
8MA10277Vavro Jiříxxx7500:38:000,00
9MA11262Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:38:070,00
10MA12286Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:38:120,00
11MA13265Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:38:170,00
12MA14172Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:38:310,00
13MA16248Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:39:110,00
14MA1785Smolák VojtěchOrel Česká Třebová7400:39:180,00
15MA18276Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:39:560,00
16MA23272Šperl MartinLitomyšl7500:43:090,00
17MA26176Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:570,00
18MA28293Laichman LuborOrel Brno Židenice7600:46:200,00
19MA30292Gierc DavidOrel Brno Židenice7500:47:440,00
20MA33291Klusák JiříOrel Brno Židenice7400:49:060,00
-MA-138Dobšíček Pavel2 B Tým80DNF-
-MA-135Hartman KarelVSK VUT Brno77DNF-
Muži B (trať 9 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2258Stránský AlešSKI Klub Česká Třebová6000:34:400,00
2MB7134Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:360,00
3MB15157Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:380,00
4MB19170Mrva PavelFofr Tým6000:39:580,00
5MB20169Ryba MilanAVC5200:40:370,00
6MB219Legocki KarelOrel Nový Jičín5600:42:300,00
7MB22269Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:43:030,00
8MB2484Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:43:110,00
9MB29259Douda RadekSKI Klub Česká Třebová5800:46:240,00
10MB34279Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:51:120,00
11MB37229Krása RomanČeská Třebová5300:52:450,00
12MB38119Mikl Antonínxxx6001:09:300,00
Muži C 50 a starší (trať 9 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC25228Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:440,00
2MC27211Suchomel ČeněkBiatlon OEZ Letohrad4400:45:490,00
3MC31210Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:47:440,00
4MC32266Pytelka VáclavPlzeň4500:47:490,00
5MC35285Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:370,00
6MC36260Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:120,00
Juniorky 18-19 let (trať 3 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2835Hildebrandová MarikaOrel Česká Třebová8200:15:490,00
2ŽJ31168Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:16:420,00
3ŽJ3550Smíšková IvanaOrel Kuřim8200:17:450,00
Ženy A (trať 6 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1284Fořtová IvetaSokol Kolín7200:26:330,00
2ZA2249Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:28:510,00
3ZA3159Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:30:390,00
4ZA6274Marková LadislavaSvitavy7800:32:510,00
5ZA7294Kontúrová DagmarOrel Brno Židenice7600:34:380,00
Ženy B (trať 6 000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4232Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:30:520,00
2ZB5257Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:100,00
3ZB8178Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:37:220,00
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11237Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:00:00-
1M1186Bilek VáclavOrel Blažovice9300:00:00-
2Ž13238Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:00-
2M13133Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:00:00-
3Ž15231Ducháčková GabrielaČeská Třebová9300:00:00-
3M15264Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto9300:00:00-
4Ž17111Jedličková IvanaOrel Obřany9300:00:00-
4M17141Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:00:00-
5Ž1956Kopecká AnetaOrel Rozsochy9300:00:00-
5M19181Adamec MarekBiatlon OEZ Letohrad9300:00:00-
6M111268Felcman PetrTJ Loko Česká Třebová9300:00:00-
6Ž111180Adamcová MartinaBiatlon OEZ Letohrad9300:00:00-
7Ž113215Šplíchalová EliškaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
7M113217Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:00:00-
8M11513Petrůj JanOrel Valašské Klobouky9400:00:00-
9Ž115179Jandejsková HanaBiatlon OEZ Letohrad9400:00:00-
10Ž11781Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:00:00-
9M11780Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:00-
8Ž11964Faltusová EliškaOrel Orlice9400:00:00-
10M11932Pavel JanTJ Orel Č. Kostelec9500:00:00-
11M121132Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:00-
11Ž121115Fučíková PetraOrel Obřany9300:00:00-
12Ž123140Rýznarová MarkétaTJ Porkert Skuhrov n. B.9100:00:00-
12M12378Kotek OndřejOrel Česká Třebová9300:00:00-
13Ž125252Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:00-
13M12571Marcinčin DanielOrel Orlice9500:00:00-
14M127142Rýznar MichalTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:00:00-
15M12855Kellner RomanOrel Rozsochy9400:00:00-
16M129114Fučík PavelOrel Obřany9700:00:00-
17M13057Kopecký MichalOrel Rozsochy9700:00:00-
18M131233Ouřecký TomášPardubice9700:00:00-
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21241Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:110,00
2Ž22240Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:120,00
2Ž23239Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:120,00
4Ž24143Rýznarová MarkétaTJ Porkert Skuhrov n. B.9100:02:160,00
5Ž25218Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:02:200,00
6Ž26187Havlová MichaelaBiatlon OEZ Letohrad9100:02:210,00
7Ž2749Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:220,00
8Ž28183Satoriová MartinaBiatlon OEZ Letohrad9200:02:230,00
9Ž2917Válková LenkaOrel Valašské Klobouky9100:02:290,00
10Ž210184Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:02:300,00
11Ž211227Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:310,00
12Ž212106Kincová MarkétaOrel Obřany9200:02:340,00
12Ž21399Vašinková DanielaOrel Obřany9200:02:340,00
14Ž214182Kavková BarboraBiatlon OEZ Letohrad9200:02:350,00
15Ž215253Plocková RenataSokol Líšnice9200:02:360,00
15Ž21698Krůtilová KateřinaOrel Obřany9100:02:360,00
17Ž21738Hejnová GabrielaTJ Orel Č. Kostelec9100:02:370,00
17Ž218251Jirešová EvaLO Rokytnice9100:02:370,00
19Ž219267Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:02:380,00
19Ž22091Kalábová AnežkaOrel Blažovice9100:02:380,00
21Ž221242Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:02:400,00
21Ž222144Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:02:400,00
23Ž223136Dobšíčková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:02:450,00
23Ž224212Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:02:450,00
25Ž225167Adamcová MonikaSKI Klub Česká Třebová9100:02:510,00
26Ž226100Procházková EliškaOrel Obřany9200:03:270,00
Trať 800 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31196Krejsová TerezaBiatlon OEZ Letohrad8900:03:060,00
1M2248Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:03:090,00
2M23247Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:09-
2Ž34226Procházková MichaelaSKI Pardubice8900:03:090,00
3Ž35245Johanidiesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:03:110,00
3M26213Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:03:180,00
4M27261Vytlačil MarekZŠ Česká Třebová Parník9100:03:220,00
4Ž3827Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:03:230,00
5Ž39148Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:03:250,00
6Ž310137Kyllarová AnetaTJ Jablonné n. Orlicí8900:03:270,00
7Ž311122Šlechtová MarkétaOrel Domanín9000:03:300,00
8Ž312107Kincová DanielaOrel Obřany8900:03:310,00
9Ž313255Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:320,00
5M214192Vávra VlastimilKB Letohrad9100:03:330,00
6M215190Chládek JanBiatlon OEZ Letohrad9100:03:340,00
7M216189Ďuran TomášBiatlon OEZ Letohrad9100:03:350,00
8M21787Kaláb OnřejOrel Blažovice9200:03:360,00
8M218188Adamec PetrBiatlon OEZ Letohrad9100:03:360,00
10M219131Brožek RadekTJ Jablonné n. Orlicí 00:03:370,00
11M22042Záluský LukášOrel Česká Třebová9100:03:380,00
12M221225Procházka TomášAFK SKP Pardubice9100:03:390,00
13M222146Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:400,00
14M223224Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:410,00
15M224161Řehák AdamSokol Žamberk9200:03:420,00
15M225162Všetička VojtěchŽamberk9200:03:420,00
15M226112Hronek JaroslavOrel Obřany9100:03:420,00
10Ž327234Hortová PetraDD Horní Čermná8900:03:430,00
18M228163Junk VítSokol Žamberk9200:03:430,00
11Ž329147Stempelová AnetaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:03:440,00
19M230145Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:03:470,00
12Ž331216Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:03:480,00
20M23246Klumpar MartinOrel Česká Třebová9100:03:490,00
21M233165Vařeka MartinSokol Žamberk9100:03:520,00
13Ž33447Leschingerová AnežkaSkuhrov8900:03:520,00
13Ž335230Ducháčková MichaelaČeská Třebová9000:03:520,00
22M23689Bílek JanOrel Blažovice9200:03:530,00
22M237164Šembera JiříSokol Žamberk9100:03:530,00
15Ž338193Hrdinová LucieBiatlon OEZ Letohrad9000:03:560,00
24M239185Chládek JakubBiatlon OEZ Letohrad9200:03:570,00
16Ž340177Pávková LucieSokol Dlouhá Třebová8900:04:000,00
25M241186Zientek DavidBiatlon OEZ Letohrad9200:04:010,00
17Ž3421Váňová KateřinaOrel Nový Jičín8900:04:030,00
26M243110Jedlička JanOrel Obřany9200:04:030,00
27M24490Dvořák DominikOrel Blažovice9200:04:040,00
28M24588Vlasák JakubOrel Blažovice9200:04:050,00
18Ž34629Hordějčuková AnežkaOrel Česká Třebová9000:04:100,00
19Ž34741Záluská VeronikaOrel Česká Třebová9000:04:190,00
29M248191Kristl VáclavTJ Spartak OEZ Letohrad9100:04:240,00
20Ž349123Brožová ZuzanaOrel Domanín9000:04:250,00
30M25097Procházka LiborOrel Obřany9200:04:270,00
31M251289Bartů MarekOrel Brno Židenice9100:04:300,00
Trať 1 000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31197Kristejn Lukᚎamberk8900:03:570,00
2M3261Ondřejka MarekOrel Nové Město na Moravě8900:03:580,00
1ŽM3158Tkačíková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí8800:04:020,00
3M3470Janota MartinOrel Orlice8900:04:060,00
2ŽM5244Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:04:070,00
2ŽM6198Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad8800:04:070,00
4M37150Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:04:080,00
5M38103Kristek AdamOrel Obřany8900:04:090,00
6M39129Jurasek VojtěchOrel Brno Židenice9000:04:110,00
6M310130Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:04:110,00
4ŽM11201Goňová NelaBiatlon OEZ Letohrad 00:04:130,00
5ŽM1237Hejnová LucieTJ Orel Č. Kostelec8800:04:140,00
6ŽM13199Šromovská MilenaBiatlon OEZ Letohrad8800:04:160,00
8M314151Štěpán JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:04:170,00
9M31594Dvořák VojtěchOrel Blažovice8900:04:220,00
7ŽM16104Kouřilová PavlaOrel Obřany8700:04:230,00
10M317149Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:04:290,00
8ŽM1868Buryšková RadkaOrel Orlice8700:04:300,00
11M31910Veselý MichalOrel Dolné Bojanovice8900:04:320,00
12M32065Faltus LukášOrel Orlice9000:04:330,00
13M32130Kocurek PavelTJ Orel Č. Kostelec8900:04:340,00
14M322222Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:04:360,00
14M3233Janů JosefOrel Dolné Bojanovice8900:04:360,00
9ŽM24105Miholová PavlaOrel Obřany8700:04:370,00
9ŽM2516Válková MarkétaOrel Valašské Klobouky8700:04:370,00
16M32636Mádr KarelTJ Orel Č. Kostelec8900:04:370,00
17M327195Jandejsek PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9000:04:380,00
11ŽM28243Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:04:420,00
18M329287Kolař VojtěchOrel Brno Židenice9000:04:430,00
19M3304Mikulica TomášOrel Dolné Bojanovice8900:04:440,00
20M33179Kotek ŠimonOrel Česká Třebová9000:04:510,00
21M33211Mikulica KarelOrel Dolné Bojanovice9000:04:520,00
12ŽM33246Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:520,00
22M334101Procházka PetrOrel Obřany8900:04:530,00
13ŽM35124Kaluosterová TaťánaOrel Domanín8700:04:570,00
23M336120Kolomazník JanOrel Domanín9000:04:580,00
24M33792Bílek TomášOrel Blažovice9000:05:020,00
25M33852Marek TomášOrel Kuřim8900:05:040,00
14ŽM3940Pavlová EvaTJ Orel Č. Kostelec8800:05:070,00
26M340152Beneš RadekTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:05:110,00
15ŽM4169Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:05:150,00
16ŽM4266Faltusová PavlaOrel Orlice8700:05:180,00
17ŽM4367Filipová KateřinaOrel Orlice8700:05:200,00
18ŽM4431Nováková ZuzanaTJ Orel Č. Kostelec8700:05:230,00
27M345288Bartů LukášOrel Brno Židenice8900:05:470,00
27M34672Marcinčin MartinOrel Orlice9000:05:470,00
27M34793Ditrich PetrOrel Blažovice9000:05:470,00
19ŽM4851Macková MarkétaOrel Kuřim8700:05:570,00
Trať 2 000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1139Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:08:040,00
2MM25Řezáč JaroslavOrel Dolné Bojanovice8700:08:080,00
3MM3102Krůtil JanOrel Obřany8800:08:130,00
1ŽS4204Hlavsová TerezaBiatlon OEZ Letohrad 00:08:170,00
4MM558Ondřejka JosefOrel Nové Město na Moravě8800:08:180,00
5MM6203Novotný MichalBiatlon OEZ Letohrad8700:08:230,00
2ŽS77Váňová MonikaOrel Nový Jičín - Loučka8600:08:330,00
6MM895Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:08:460,00
7MM912Janů PavelOrel Dolné Bojanovice8700:08:520,00
3ŽS10206Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:08:530,00
8MM11202Mikula MartinLetohrad8700:09:020,00
4ŽS12205Leinweberová MartinaLetohrad8600:09:060,00
5ŽS13271Friedlová Ivanaxxx8600:09:110,00
5ŽS14256Čechalová HanaTS Letohrad8600:09:110,00
9MM1528Hordějčuk VáclavOrel Česká Třebová8700:09:110,00
10MM16200Žďárek RomanLetohrad8800:09:200,00
11MM17153Kinzel TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.8700:09:210,00
7ŽS182Váňová PetraOrel Nový Jičín8500:09:490,00
1ŽD1982Bajerová KateřinaOrel Pozořice8300:10:080,00
2ŽD2014Petrůjová VeronikaOrel Valašské Klobouky8400:10:190,00
3ŽD2115Janíková VěraOrel Valašské Klobouky8400:10:230,00
12MM22113Wintr MichalOrel Obřany8700:11:320,00
8ŽS23125Zelinová LenkaOrel Domanín8600:11:480,00
13MM24117Nerud OndřejOrel Obřany8700:12:200,00
Trať 3 000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD126Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:11:340,00
2MD2223Bartoš JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8400:11:490,00
3MD3214Šebek MichalFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8400:12:060,00
4MD4160Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:12:080,00
5MD5270Berger JanAK Moravská Třebová8400:12:270,00
1MS6208Koblížek JiŕíKB OEZ Letohrad8500:12:530,00
6MD775Moravec MartinOrel Orlice8400:13:160,00
2MS8154Bažant LumírTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:13:220,00
3MS9155Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B. 00:13:290,00
4MS1073Marcinčin JakubOrel Orlice8600:13:380,00
5MS11128Jurasek DominikOrel Brno Židenice8500:13:420,00
7MD1274Kaválek OndřejOrel Orlice8300:13:510,00
6MS1359Vlček TomášOrel Nové Město na Moravě8600:13:530,00
7MS14207Müller MichalBiatlon OEZ Letohrad8600:14:040,00
8MS15166Pávek FilipSokol Dlouhá Třebová8500:14:100,00
9MS16219Abraham PetrAC Choceň8600:14:140,00
10MS17220Půlpán JanAC Choceň8600:14:190,00
8MD18295Rakušan MartinOrel Brno Židenice8300:14:210,00
11MS19126Loub VojtěchOrel Brno Židenice8600:14:230,00
12MS20235Horta MartinDD Horní Čermná8600:14:440,00
9MD218Jančálek JanOrel Nový Jičín8400:14:520,00
13MS2224Stratílek JanOrel Vysoké Mýto8600:15:090,00
14MS23221Řemínek MatějAC Choceň8600:15:120,00
15MS24108Pivko TomášOrel Obřany8500:15:150,00
16MS2562Novák MarekOrel Nové Město na Moravě8600:15:200,00
17MS2660Furch JosefOrel Nové Město na Moravě8600:15:450,00
18MS2725Kopecký PavelOrel Vysoké Mýto8600:15:490,00
1ŽJ2835Hildebrandová MarikaOrel Česká Třebová8200:15:490,00
19MS29127Šimák MichalOrel Brno Židenice8600:16:030,00
20MS30109Minařík PetrOrel Obřany8600:16:070,00
2ŽJ31168Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:16:420,00
21MS326Golich MiroslavOrel Nový Jičín8500:17:240,00
22MS3353Macek PetrOrel Kuřim8500:17:280,00
23MS34121Hlaváč LukášOrel Domanín8500:17:340,00
3ŽJ3550Smíšková IvanaOrel Kuřim8200:17:450,00
24MS36236Kocurek PetrTJ Orel Č. Kostelec8600:20:320,00
Trať 4 000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ176Kaválek TomášLetohrad8100:14:080,00
2MJ283Kříž MichalOrel Pozořice8100:14:390,00
3MJ3173Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:14:490,00
4MJ4209Adamec JosefJiskra Ústí nad Orlicí8100:14:520,00
5MJ5171Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:15:390,00
6MJ6290Pytelka RichardOrel Plzeň8200:16:510,00
7MJ7273Klášterecký TomášTHC TEAM8100:17:240,00
8MJ8175Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:17:380,00
Trať 6 000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1284Fořtová IvetaSokol Kolín7200:26:330,00
2ZA2249Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:28:510,00
3ZA3159Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:30:390,00
1ZB4232Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:30:520,00
2ZB5257Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:100,00
4ZA6274Marková LadislavaSvitavy7800:32:510,00
5ZA7294Kontúrová DagmarOrel Brno Židenice7600:34:380,00
3ZB8178Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:37:220,00
Trať 9 000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1278Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:34:170,00
1MB2258Stránský AlešSKI Klub Česká Třebová6000:34:400,00
2MA3250Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:530,00
3MA4283Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:35:120,00
4MA5174Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:36:040,00
5MA6275Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:36:120,00
2MB7134Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:360,00
6MA844Keller AntonínAK Kroměříž6300:36:590,00
7MA9254Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:120,00
8MA10277Vavro Jiříxxx7500:38:000,00
9MA11262Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:38:070,00
10MA12286Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:38:120,00
11MA13265Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:38:170,00
12MA14172Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:38:310,00
3MB15157Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:380,00
13MA16248Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:39:110,00
14MA1785Smolák VojtěchOrel Česká Třebová7400:39:180,00
15MA18276Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:39:560,00
4MB19170Mrva PavelFofr Tým6000:39:580,00
5MB20169Ryba MilanAVC5200:40:370,00
6MB219Legocki KarelOrel Nový Jičín5600:42:300,00
7MB22269Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:43:030,00
16MA23272Šperl MartinLitomyšl7500:43:090,00
8MB2484Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:43:110,00
1MC25228Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:440,00
17MA26176Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:570,00
2MC27211Suchomel ČeněkBiatlon OEZ Letohrad4400:45:490,00
18MA28293Laichman LuborOrel Brno Židenice7600:46:200,00
9MB29259Douda RadekSKI Klub Česká Třebová5800:46:240,00
19MA30292Gierc DavidOrel Brno Židenice7500:47:440,00
3MC31210Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:47:440,00
4MC32266Pytelka VáclavPlzeň4500:47:490,00
20MA33291Klusák JiříOrel Brno Židenice7400:49:060,00
10MB34279Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:51:120,00
5MC35285Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:370,00
6MC36260Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:120,00
11MB37229Krása RomanČeská Třebová5300:52:450,00
12MB38119Mikl Antonínxxx6001:09:300,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód