24.9.2000, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
21.9.2024 | Cross po lyžařských tratích | - |
23.9.2023 | Cross po lyžařských tratích | 170 |
24.9.2022 | Cross po lyžařských tratích | 216 |
25.9.2021 | Cross po lyžařských tratích | 177 |
19.9.2020 | Cross po lyžařských tratích | 190 |
21.9.2019 | Cross po lyžařských tratích | 239 |
22.9.2018 | Cross po lyžařských tratích | 192 |
23.9.2017 | Cross po lyžařských tratích | 229 |
24.9.2016 | Cross po lyžařských tratích | 235 |
26.9.2015 | Cross po lyžařských tratích | 299 |
27.9.2014 | Cross po lyžařských tratích | 290 |
28.9.2013 | Cross po lyžařských tratích | 251 |
22.9.2012 | Cross po lyžařských tratích | 178 |
24.9.2011 | Cross po lyžařských tratích | 224 |
25.9.2010 | Cross po lyžařských tratích | 266 |
26.9.2009 | Cross po lyžařských tratích | 170 |
27.9.2008 | Cross po lyžařských tratích | 169 |
29.9.2007 | Cross po lyžařských tratích | 196 |
23.9.2006 | Cross po lyžařských tratích | 231 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Gregora Filip | 02 | 13 |
Vacek Martin | 69 | 13 |
Hronek Jaroslav | 91 | 12 |
Brusenbauchová Nela | 08 | 12 |
Borek Viktor | 04 | 12 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Stránský Aleš | 60 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Buriánek Roman | 65 | 11 |
Limburský Jan | 01 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 10 |
Čáp Bohuslav | 51 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Kessnerová Martina | 76 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Halasová Anežka | 11 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Fojt Leoš | 57 | 9 |
Lužová Karolína | 05 | 9 |
Gregorová Michaela | 04 | 9 |
Limburská Eliška | 99 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Dušek Pavel | 70 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Dušková Lenka | 80 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Marek Jiří | 43 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Čerenkova Petra | 99 | 8 |
Smolák Petr | 94 | 8 |
Dušek Jakub | 03 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Buriánek Tomáš | 89 | 8 |
Adamec Milan | 77 | 8 |
Mannlová Jana | 80 | 8 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Stránská Michaela | 97 | 8 |
Pilgr Luděk | 76 | 8 |
Moravec Jan | 02 | 7 |
Černá Kristýna | 93 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 237 | Černá Kristýna | Sahara Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
2 | Ž1 | 3 | 238 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
3 | Ž1 | 5 | 231 | Ducháčková Gabriela | Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
4 | Ž1 | 7 | 111 | Jedličková Ivana | Orel Obřany | 93 | 00:00:00 | - |
5 | Ž1 | 9 | 56 | Kopecká Aneta | Orel Rozsochy | 93 | 00:00:00 | - |
6 | Ž1 | 11 | 180 | Adamcová Martina | Biatlon OEZ Letohrad | 93 | 00:00:00 | - |
7 | Ž1 | 13 | 215 | Šplíchalová Eliška | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
8 | Ž1 | 19 | 64 | Faltusová Eliška | Orel Orlice | 94 | 00:00:00 | - |
9 | Ž1 | 15 | 179 | Jandejsková Hana | Biatlon OEZ Letohrad | 94 | 00:00:00 | - |
10 | Ž1 | 17 | 81 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:00:00 | - |
11 | Ž1 | 21 | 115 | Fučíková Petra | Orel Obřany | 93 | 00:00:00 | - |
12 | Ž1 | 23 | 140 | Rýznarová Markéta | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 91 | 00:00:00 | - |
13 | Ž1 | 25 | 252 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 86 | Bilek Václav | Orel Blažovice | 93 | 00:00:00 | - |
2 | M1 | 3 | 133 | Kubelka Tomáš | TJ Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:00:00 | - |
3 | M1 | 5 | 264 | Rautenkranc Miroslav | SK Vysoké Mýto | 93 | 00:00:00 | - |
4 | M1 | 7 | 141 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:00:00 | - |
5 | M1 | 9 | 181 | Adamec Marek | Biatlon OEZ Letohrad | 93 | 00:00:00 | - |
6 | M1 | 11 | 268 | Felcman Petr | TJ Loko Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
7 | M1 | 13 | 217 | Levý Tomáš | LO Rokytnice v O.H. | 67 | 00:00:00 | - |
8 | M1 | 15 | 13 | Petrůj Jan | Orel Valašské Klobouky | 94 | 00:00:00 | - |
9 | M1 | 17 | 80 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:00:00 | - |
10 | M1 | 19 | 32 | Pavel Jan | TJ Orel Č. Kostelec | 95 | 00:00:00 | - |
11 | M1 | 21 | 132 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 95 | 00:00:00 | - |
12 | M1 | 23 | 78 | Kotek Ondřej | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
13 | M1 | 25 | 71 | Marcinčin Daniel | Orel Orlice | 95 | 00:00:00 | - |
14 | M1 | 27 | 142 | Rýznar Michal | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:00:00 | - |
15 | M1 | 28 | 55 | Kellner Roman | Orel Rozsochy | 94 | 00:00:00 | - |
16 | M1 | 29 | 114 | Fučík Pavel | Orel Obřany | 97 | 00:00:00 | - |
17 | M1 | 30 | 57 | Kopecký Michal | Orel Rozsochy | 97 | 00:00:00 | - |
18 | M1 | 31 | 233 | Ouřecký Tomáš | Pardubice | 97 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 139 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:08:04 | 0,00 |
2 | MM | 2 | 5 | Řezáč Jaroslav | Orel Dolné Bojanovice | 87 | 00:08:08 | 0,00 |
3 | MM | 3 | 102 | Krůtil Jan | Orel Obřany | 88 | 00:08:13 | 0,00 |
4 | MM | 5 | 58 | Ondřejka Josef | Orel Nové Město na Moravě | 88 | 00:08:18 | 0,00 |
5 | MM | 6 | 203 | Novotný Michal | Biatlon OEZ Letohrad | 87 | 00:08:23 | 0,00 |
6 | MM | 8 | 95 | Kubínek František | Orel Blažovice | 88 | 00:08:46 | 0,00 |
7 | MM | 9 | 12 | Janů Pavel | Orel Dolné Bojanovice | 87 | 00:08:52 | 0,00 |
8 | MM | 11 | 202 | Mikula Martin | Letohrad | 87 | 00:09:02 | 0,00 |
9 | MM | 15 | 28 | Hordějčuk Václav | Orel Česká Třebová | 87 | 00:09:11 | 0,00 |
10 | MM | 16 | 200 | Žďárek Roman | Letohrad | 88 | 00:09:20 | 0,00 |
11 | MM | 17 | 153 | Kinzel Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 87 | 00:09:21 | 0,00 |
12 | MM | 22 | 113 | Wintr Michal | Orel Obřany | 87 | 00:11:32 | 0,00 |
13 | MM | 24 | 117 | Nerud Ondřej | Orel Obřany | 87 | 00:12:20 | 0,00 |
- | MM | - | 263 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 204 | Hlavsová Tereza | Biatlon OEZ Letohrad | 00:08:17 | 0,00 | |
2 | ŽS | 7 | 7 | Váňová Monika | Orel Nový Jičín - Loučka | 86 | 00:08:33 | 0,00 |
3 | ŽS | 10 | 206 | Moravcová Petra | Klub BIATLONU Letohrad | 86 | 00:08:53 | 0,00 |
4 | ŽS | 12 | 205 | Leinweberová Martina | Letohrad | 86 | 00:09:06 | 0,00 |
5 | ŽS | 14 | 256 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:09:11 | 0,00 |
5 | ŽS | 13 | 271 | Friedlová Ivana | xxx | 86 | 00:09:11 | 0,00 |
7 | ŽS | 18 | 2 | Váňová Petra | Orel Nový Jičín | 85 | 00:09:49 | 0,00 |
8 | ŽS | 23 | 125 | Zelinová Lenka | Orel Domanín | 86 | 00:11:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 26 | Cacek Tomáš | Jiskra Litomyšl | 83 | 00:11:34 | 0,00 |
2 | MD | 2 | 223 | Bartoš Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 84 | 00:11:49 | 0,00 |
3 | MD | 3 | 214 | Šebek Michal | Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí | 84 | 00:12:06 | 0,00 |
4 | MD | 4 | 160 | Vacek Tomáš | AC Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:12:08 | 0,00 |
5 | MD | 5 | 270 | Berger Jan | AK Moravská Třebová | 84 | 00:12:27 | 0,00 |
6 | MD | 7 | 75 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:13:16 | 0,00 |
7 | MD | 12 | 74 | Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 83 | 00:13:51 | 0,00 |
8 | MD | 18 | 295 | Rakušan Martin | Orel Brno Židenice | 83 | 00:14:21 | 0,00 |
9 | MD | 21 | 8 | Jančálek Jan | Orel Nový Jičín | 84 | 00:14:52 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 19 | 82 | Bajerová Kateřina | Orel Pozořice | 83 | 00:10:08 | 0,00 |
2 | ŽD | 20 | 14 | Petrůjová Veronika | Orel Valašské Klobouky | 84 | 00:10:19 | 0,00 |
3 | ŽD | 21 | 15 | Janíková Věra | Orel Valašské Klobouky | 84 | 00:10:23 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 76 | Kaválek Tomáš | Letohrad | 81 | 00:14:08 | 0,00 |
2 | MJ | 2 | 83 | Kříž Michal | Orel Pozořice | 81 | 00:14:39 | 0,00 |
3 | MJ | 3 | 173 | Ehl Jaroslav | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 81 | 00:14:49 | 0,00 |
4 | MJ | 4 | 209 | Adamec Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 81 | 00:14:52 | 0,00 |
5 | MJ | 5 | 171 | Kinzel Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 82 | 00:15:39 | 0,00 |
6 | MJ | 6 | 290 | Pytelka Richard | Orel Plzeň | 82 | 00:16:51 | 0,00 |
7 | MJ | 7 | 273 | Klášterecký Tomáš | THC TEAM | 81 | 00:17:24 | 0,00 |
8 | MJ | 8 | 175 | Votroubek Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 82 | 00:17:38 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 258 | Stránský Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 60 | 00:34:40 | 0,00 |
2 | MB | 7 | 134 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:36:36 | 0,00 |
3 | MB | 15 | 157 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:38:38 | 0,00 |
4 | MB | 19 | 170 | Mrva Pavel | Fofr Tým | 60 | 00:39:58 | 0,00 |
5 | MB | 20 | 169 | Ryba Milan | AVC | 52 | 00:40:37 | 0,00 |
6 | MB | 21 | 9 | Legocki Karel | Orel Nový Jičín | 56 | 00:42:30 | 0,00 |
7 | MB | 22 | 269 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:43:03 | 0,00 |
8 | MB | 24 | 84 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 00:43:11 | 0,00 |
9 | MB | 29 | 259 | Douda Radek | SKI Klub Česká Třebová | 58 | 00:46:24 | 0,00 |
10 | MB | 34 | 279 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:51:12 | 0,00 |
11 | MB | 37 | 229 | Krása Roman | Česká Třebová | 53 | 00:52:45 | 0,00 |
12 | MB | 38 | 119 | Mikl Antonín | xxx | 60 | 01:09:30 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 25 | 228 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:43:44 | 0,00 |
2 | MC | 27 | 211 | Suchomel Čeněk | Biatlon OEZ Letohrad | 44 | 00:45:49 | 0,00 |
3 | MC | 31 | 210 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:47:44 | 0,00 |
4 | MC | 32 | 266 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 00:47:49 | 0,00 |
5 | MC | 35 | 285 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:51:37 | 0,00 |
6 | MC | 36 | 260 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:52:12 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 28 | 35 | Hildebrandová Marika | Orel Česká Třebová | 82 | 00:15:49 | 0,00 |
2 | ŽJ | 31 | 168 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:16:42 | 0,00 |
3 | ŽJ | 35 | 50 | Smíšková Ivana | Orel Kuřim | 82 | 00:17:45 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 284 | Fořtová Iveta | Sokol Kolín | 72 | 00:26:33 | 0,00 |
2 | ZA | 2 | 249 | Jiroušková Jana | SKI Klub Česká Třebová | 79 | 00:28:51 | 0,00 |
3 | ZA | 3 | 159 | Čtvrtečková Petra | TJ Jablonné nad Orlicí | 69 | 00:30:39 | 0,00 |
4 | ZA | 6 | 274 | Marková Ladislava | Svitavy | 78 | 00:32:51 | 0,00 |
5 | ZA | 7 | 294 | Kontúrová Dagmar | Orel Brno Židenice | 76 | 00:34:38 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 232 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:30:52 | 0,00 |
2 | ZB | 5 | 257 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:32:10 | 0,00 |
3 | ZB | 8 | 178 | Ehrenbergerová Marta | OEZ Letohrad | 57 | 00:37:22 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 76 | Kaválek Tomáš | Letohrad | 81 | 00:14:08 | 0,00 |
2 | MJ | 2 | 83 | Kříž Michal | Orel Pozořice | 81 | 00:14:39 | 0,00 |
3 | MJ | 3 | 173 | Ehl Jaroslav | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 81 | 00:14:49 | 0,00 |
4 | MJ | 4 | 209 | Adamec Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 81 | 00:14:52 | 0,00 |
5 | MJ | 5 | 171 | Kinzel Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 82 | 00:15:39 | 0,00 |
6 | MJ | 6 | 290 | Pytelka Richard | Orel Plzeň | 82 | 00:16:51 | 0,00 |
7 | MJ | 7 | 273 | Klášterecký Tomáš | THC TEAM | 81 | 00:17:24 | 0,00 |
8 | MJ | 8 | 175 | Votroubek Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 82 | 00:17:38 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 284 | Fořtová Iveta | Sokol Kolín | 72 | 00:26:33 | 0,00 |
2 | ZA | 2 | 249 | Jiroušková Jana | SKI Klub Česká Třebová | 79 | 00:28:51 | 0,00 |
3 | ZA | 3 | 159 | Čtvrtečková Petra | TJ Jablonné nad Orlicí | 69 | 00:30:39 | 0,00 |
1 | ZB | 4 | 232 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:30:52 | 0,00 |
2 | ZB | 5 | 257 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:32:10 | 0,00 |
4 | ZA | 6 | 274 | Marková Ladislava | Svitavy | 78 | 00:32:51 | 0,00 |
5 | ZA | 7 | 294 | Kontúrová Dagmar | Orel Brno Židenice | 76 | 00:34:38 | 0,00 |
3 | ZB | 8 | 178 | Ehrenbergerová Marta | OEZ Letohrad | 57 | 00:37:22 | 0,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.