29.9.2007, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 18 |
Šafář Jaroslav | 51 | 16 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Jirásková Eva | 64 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 14 |
Smoláková Valérie | 93 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 14 |
Smoláková Alexandra | 98 | 14 |
Smolák Petr | 94 | 13 |
Stránská Michaela | 97 | 13 |
Keprtová Miloslava | 48 | 13 |
Hronek Jaroslav | 91 | 13 |
Čáp Bohuslav | 51 | 13 |
Gregora Filip | 02 | 13 |
Smoláková Jiřina | 69 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 12 |
Šebek Michal | 84 | 12 |
Marek Jiří | 43 | 12 |
Bielčik Jindřich | 40 | 12 |
Brusenbauchová Nela | 08 | 12 |
Mannlová Jana | 80 | 11 |
Buriánek Roman | 65 | 11 |
Smoláková Dominika | 00 | 11 |
Šimůnek Jan | 03 | 11 |
Černá Kristýna | 93 | 11 |
Šimůnková Pavla | 77 | 11 |
Dušková Lenka | 80 | 11 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Hofmanová Veronika | 78 | 11 |
Limburský Jan | 01 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 10 |
Klaclová Šárka | 93 | 10 |
Limburská Eliška | 99 | 10 |
Stránská Adéla | 91 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Kaválek Ondřej | 83 | 10 |
Matyášová Jana | 65 | 10 |
Kessnerová Martina | 76 | 10 |
Šimůnek Jan | 49 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Halasová Anežka | 11 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Fojt Leoš | 57 | 9 |
Lužová Karolína | 05 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Dušek Pavel | 70 | 9 |
Pavel Jan | 95 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Čerenkova Petra | 99 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 4 | 14 | Chmelíčková Zuzana | TJ Spartak oez Letohrad | 02 | 00:00:55 | - |
2 | Ž1 | 8 | 76 | Mikysková Svatava | Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:00:58 | - |
3 | Ž1 | 13 | 84 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:01:10 | - |
4 | Ž1 | 15 | 77 | Kánská Lucie | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 152 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:44 | - |
2 | M1 | 2 | 91 | Mlynář Tomáš | Orel Dolní Dobrouč | 02 | 00:00:48 | - |
3 | M1 | 3 | 102 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:50 | - |
4 | M1 | 5 | 166 | Chlup Ondřej | TJ Rychnov | 03 | 00:00:57 | - |
5 | M1 | 6 | 70 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:00:57 | - |
6 | M1 | 7 | 19 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:58 | - |
7 | M1 | 9 | 20 | Otava Tadeáš | MARS Svratka | 03 | 00:01:00 | - |
8 | M1 | 10 | 83 | Veronesi Enrico | MARCO DI CORSA | 02 | 00:01:00 | - |
9 | M1 | 11 | 88 | Dvořáček Denis | Praha | 03 | 00:01:05 | - |
10 | M1 | 12 | 156 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:06 | - |
11 | M1 | 14 | 99 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:01:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 110 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:04 | - |
2 | Ž3 | 2 | 12 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:04 | - |
3 | Ž3 | 3 | 7 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:03:05 | - |
4 | Ž3 | 6 | 8 | Remešová Denisa | KKL Hlinsko v Čechách | 97 | 00:03:16 | - |
5 | Ž3 | 8 | 51 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:18 | - |
6 | Ž3 | 12 | 52 | Novotná Dora | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:31 | - |
7 | Ž3 | 14 | 32 | Otavová Karolína | MARS Svratka | 97 | 00:03:32 | - |
8 | Ž3 | 17 | 16 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:41 | - |
9 | Ž3 | 19 | 33 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:03:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 133 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:53 | - |
2 | M3 | 4 | 48 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:55 | - |
3 | M3 | 5 | 127 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:56 | - |
4 | M3 | 6 | 45 | Chmelíček Jordan | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:06 | - |
5 | M3 | 9 | 6 | Seifert Vojtěch | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:04:10 | - |
6 | M3 | 10 | 44 | Holubář Bartoloměj | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:12 | - |
7 | M3 | 11 | 34 | Pekař Jan | MARS Svratka | 97 | 00:04:14 | - |
8 | M3 | 12 | 120 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:17 | - |
9 | M3 | 13 | 41 | Hladík Pavel | ROB Pardubice | 96 | 00:04:17 | - |
10 | M3 | 15 | 47 | Suchomel Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:20 | - |
11 | M3 | 16 | 50 | Cimr Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:22 | - |
12 | M3 | 17 | 43 | Bárnet Miroslav | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:27 | - |
13 | M3 | 18 | 46 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:27 | - |
14 | M3 | 24 | 49 | Strnad Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:05:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 2 | Karasová Martina | BATT Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:50 | - |
2 | ŽM | 3 | 89 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:55 | - |
3 | ŽM | 7 | 97 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:08 | - |
4 | ŽM | 8 | 35 | Gregorová Adéla | MARS Svratka | 94 | 00:04:09 | - |
5 | ŽM | 14 | 69 | Vodehnalová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:04:18 | - |
6 | ŽM | 19 | 55 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:04:34 | - |
7 | ŽM | 20 | 4 | Tkadlecová Denisa | KKL Hlinsko | 95 | 00:04:42 | - |
8 | ŽM | 21 | 15 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:04:51 | - |
9 | ŽM | 22 | 56 | Joštová Veronika | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:04:57 | - |
10 | ŽM | 23 | 119 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:00 | - |
11 | ŽM | 25 | 5 | Stelanová Barbora | KKL Hlinsko | 95 | 00:05:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 141 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:08:04 | - |
2 | MM | 2 | 87 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:08:21 | - |
3 | MM | 3 | 109 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:08:29 | - |
4 | MM | 7 | 54 | Majvald Tadeáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:08:57 | - |
5 | MM | 9 | 36 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:09:21 | - |
6 | MM | 12 | 37 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:09:51 | - |
7 | MM | 13 | 53 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:09:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 111 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:39 | - |
2 | ŽS | 5 | 113 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:44 | - |
3 | ŽS | 6 | 59 | Satoriová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:08:55 | - |
4 | ŽS | 8 | 112 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:08:59 | - |
5 | ŽS | 10 | 118 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:09:22 | - |
6 | ŽS | 11 | 58 | Faltusová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:09:34 | - |
7 | ŽS | 14 | 131 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:10:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 38 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:12:27 | - |
2 | MS | 2 | 136 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:32 | - |
3 | MS | 3 | 186 | Sieger Jakub | AC Choceň | 92 | 00:12:52 | - |
4 | MS | 4 | 125 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:13:17 | - |
5 | MS | 5 | 116 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:13:26 | - |
6 | MS | 6 | 162 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:13:46 | - |
7 | MS | 7 | 132 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:13:57 | - |
8 | MS | 10 | 117 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:10 | - |
9 | MS | 13 | 114 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:16:05 | - |
10 | MS | 14 | 60 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:16:12 | - |
- | MS | - | 39 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZ | 8 | 157 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:14:36 | - |
2 | DZ | 9 | 140 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:14:52 | - |
3 | DZ | 11 | 153 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:15:23 | - |
4 | DZ | 12 | 115 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:15:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 96 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:16:07 | - |
2 | DM | 2 | 149 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:16:10 | - |
3 | DM | 3 | 165 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:16:14 | - |
4 | DM | 4 | 1 | Syrovátka Jakub | AC Pardubice | 91 | 00:16:26 | - |
5 | DM | 5 | 3 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko | 91 | 00:18:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 22 | 90 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:32:27 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 80 | Švarc Přemysl | TTK Slavia VŠ Plzeň | 85 | 00:34:20 | 105,76 |
2 | MA | 2 | 181 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:35:30 | 99,14 |
3 | MA | 3 | 103 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:36:13 | 95,10 |
4 | MA | 6 | 190 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:38:42 | 81,10 |
5 | MA | 7 | 185 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:38:54 | 79,93 |
6 | MA | 8 | 175 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:39:04 | 78,99 |
7 | MA | 9 | 178 | Šebek Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 00:40:03 | 73,42 |
8 | MA | 10 | 163 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:40:35 | 70,37 |
9 | MA | 12 | 168 | Chlup Jiří | TJ Rychnov | 70 | 00:40:57 | 68,30 |
10 | MA | 13 | 130 | Doleček Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:41:28 | 65,43 |
11 | MA | 14 | 79 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:41:44 | 63,88 |
12 | MA | 15 | 167 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:42:02 | 62,16 |
13 | MA | 16 | 188 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:42:24 | 60,13 |
14 | MA | 17 | 199 | Jarinkovič Jan | - | 80 | 00:43:00 | 56,75 |
15 | MA | 20 | 145 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:44:14 | 49,77 |
16 | MA | 23 | 40 | Hladík Vladimír | ROB Pardubice | 68 | 00:45:45 | 41,15 |
17 | MA | 24 | 192 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:46:41 | 35,84 |
18 | MA | 27 | 171 | Nágl Marek | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 00:50:06 | 16,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 173 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:37:33 | 107,44 |
2 | MB | 5 | 189 | Orlich Petr | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:38:29 | 102,60 |
3 | MB | 11 | 194 | Mondek Josef | Cyklo Jiřička | 66 | 00:40:57 | 89,96 |
4 | MB | 18 | 169 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:43:17 | 77,99 |
5 | MB | 19 | 78 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:43:20 | 77,70 |
6 | MB | 21 | 148 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:44:43 | 70,61 |
7 | MB | 22 | 105 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:44:52 | 69,89 |
8 | MB | 25 | 144 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:47:12 | 57,93 |
9 | MB | 26 | 170 | Romáček Vladimír | CTC Fort Artikel Ústí nad Orlicí | 58 | 00:48:11 | 52,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 1 | 198 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:24:36 | 110,19 |
2 | MC | 2 | 176 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:25:54 | 100,14 |
3 | MC | 3 | 177 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:16 | 89,67 |
4 | MC | 4 | 191 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:27:53 | 84,84 |
5 | MC | 5 | 196 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:28:20 | 81,47 |
6 | MC | 7 | 155 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:28:39 | 79,03 |
7 | MC | 8 | 179 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:28:48 | 77,77 |
8 | MC | 10 | 164 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:29:54 | 69,29 |
9 | MC | 12 | 137 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:30:02 | 68,25 |
10 | MC | 13 | 86 | Paladino Pasquale | Team Atletico Loppio | 56 | 00:30:15 | 66,64 |
11 | MC | 18 | 193 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:31:52 | 54,20 |
12 | MC | 24 | 180 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:33:23 | 42,41 |
13 | MC | 27 | 147 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:34:32 | 33,56 |
14 | MC | 29 | 172 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:38:16 | 4,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 15 | 161 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:30:43 | 105,69 |
2 | MD | 16 | 183 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:31:40 | 99,63 |
3 | MD | 21 | 135 | Lanta Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 00:32:27 | 94,68 |
4 | MD | 23 | 195 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:32:53 | 91,95 |
5 | MD | 26 | 100 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:34:32 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 6 | 81 | Dudková Kateřina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:19:16 | 107,80 |
2 | ŽJ | 7 | 158 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:19:16 | 107,64 |
3 | ŽJ | 8 | 159 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:21:35 | 84,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 6 | 101 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:28:23 | 105,74 |
2 | ZA | 9 | 154 | Adamíková Eliška | Olfin Car Vella - Trutnov | 86 | 00:29:20 | 99,27 |
3 | ZA | 11 | 182 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:29:57 | 95,00 |
4 | ZA | 14 | 107 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:30:25 | 91,82 |
5 | ZA | 17 | 184 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:31:43 | 82,88 |
6 | ZA | 19 | 160 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:31:53 | 81,81 |
7 | ZA | 20 | 174 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:31:55 | 81,61 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 25 | 187 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:34:12 | 104,43 |
2 | ZB | 28 | 197 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:35:44 | 95,57 |
3 | ZB | 30 | 146 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:38:52 | 100,00 |
4 | ZB | 31 | 106 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:40:49 | 102,76 |
5 | ZB | 32 | 150 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:41:57 | 97,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 152 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:44 | - |
2 | M1 | 2 | 91 | Mlynář Tomáš | Orel Dolní Dobrouč | 02 | 00:00:48 | - |
3 | M1 | 3 | 102 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:50 | - |
1 | Ž1 | 4 | 14 | Chmelíčková Zuzana | TJ Spartak oez Letohrad | 02 | 00:00:55 | - |
4 | M1 | 5 | 166 | Chlup Ondřej | TJ Rychnov | 03 | 00:00:57 | - |
5 | M1 | 6 | 70 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:00:57 | - |
6 | M1 | 7 | 19 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:58 | - |
2 | Ž1 | 8 | 76 | Mikysková Svatava | Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:00:58 | - |
7 | M1 | 9 | 20 | Otava Tadeáš | MARS Svratka | 03 | 00:01:00 | - |
8 | M1 | 10 | 83 | Veronesi Enrico | MARCO DI CORSA | 02 | 00:01:00 | - |
9 | M1 | 11 | 88 | Dvořáček Denis | Praha | 03 | 00:01:05 | - |
10 | M1 | 12 | 156 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:06 | - |
3 | Ž1 | 13 | 84 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:01:10 | - |
11 | M1 | 14 | 99 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:01:11 | - |
4 | Ž1 | 15 | 77 | Kánská Lucie | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 141 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:08:04 | - |
2 | MM | 2 | 87 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:08:21 | - |
3 | MM | 3 | 109 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:08:29 | - |
1 | ŽS | 4 | 111 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:39 | - |
2 | ŽS | 5 | 113 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:44 | - |
3 | ŽS | 6 | 59 | Satoriová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:08:55 | - |
4 | MM | 7 | 54 | Majvald Tadeáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:08:57 | - |
4 | ŽS | 8 | 112 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:08:59 | - |
5 | MM | 9 | 36 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:09:21 | - |
5 | ŽS | 10 | 118 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:09:22 | - |
6 | ŽS | 11 | 58 | Faltusová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:09:34 | - |
6 | MM | 12 | 37 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:09:51 | - |
7 | MM | 13 | 53 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:09:53 | - |
7 | ŽS | 14 | 131 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:10:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 38 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:12:27 | - |
2 | MS | 2 | 136 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:32 | - |
3 | MS | 3 | 186 | Sieger Jakub | AC Choceň | 92 | 00:12:52 | - |
4 | MS | 4 | 125 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:13:17 | - |
5 | MS | 5 | 116 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:13:26 | - |
6 | MS | 6 | 162 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:13:46 | - |
7 | MS | 7 | 132 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:13:57 | - |
1 | DZ | 8 | 157 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:14:36 | - |
2 | DZ | 9 | 140 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:14:52 | - |
8 | MS | 10 | 117 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:10 | - |
3 | DZ | 11 | 153 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:15:23 | - |
4 | DZ | 12 | 115 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:15:38 | - |
9 | MS | 13 | 114 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:16:05 | - |
10 | MS | 14 | 60 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:16:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 96 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:16:07 | - |
2 | DM | 2 | 149 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:16:10 | - |
3 | DM | 3 | 165 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:16:14 | - |
4 | DM | 4 | 1 | Syrovátka Jakub | AC Pardubice | 91 | 00:16:26 | - |
5 | DM | 5 | 3 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko | 91 | 00:18:14 | - |
1 | ŽJ | 6 | 81 | Dudková Kateřina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:19:16 | 107,80 |
2 | ŽJ | 7 | 158 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:19:16 | 107,64 |
3 | ŽJ | 8 | 159 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:21:35 | 84,56 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jiri.moravec