hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Cross po lyžařských tratích

29.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 29.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI KLUB Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Hory - lyžařský areál Česká Třebová
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50,- Kč

Popis tratě

Délka: muži A,B - 9 km, ostatní méně
lyžařské tratě - cross lesní cesty

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 10.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI KLUB Česká Třebová
Na Skále 573
560 02 Česká Třebová
Telefon: 602 141 946

Internetové stránky

http://www.skict.cz

E-mailová adresa

info@skict.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích-
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích266
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3992

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Vacek Martin6915
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8213
Smoláková Alexandra9813
Jirásková Eva6413
Smolák Petr9412
Marek Jiří4312
Smoláková Valérie9312
Bielčik Jindřich4012
Gregora Filip0211
Smoláková Dominika0011
Keprtová Miloslava4811
Stránský Aleš6011
Černá Kristýna9311
Stránská Michaela9711
Stránská Adéla9110
Dušková Lenka8010
Šimůnková Pavla7710
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Čáp Bohuslav5110
Šimůnek Jan4910
Pavel Jan959
Červ Miloslav509
Mlynář Vojtěch989
Šebek Michal849
Buriánek Tomáš899
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Gregorová Michaela049
Hronek Jaroslav919
Hofmanová Veronika789
Smolák Bedřich038
Vytlačilová Lenka848
Sontáková Lenka918
Krunčík Pavel858
Brusenbauchová Nela088
Borková Agáta028
Limburská Eliška998
Preislerová Agáta Nela098
Sejkorová Lenka638
Kebrle Milan758
Borek Viktor048
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988
Svatoš Otakar347
Kačerovský Michal987

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2002 a mladší (trať 0,15 km oranžová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1414Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak oez Letohrad0200:00:55-
2Ž1876Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:00:58-
3Ž11384Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:10-
4Ž11577Kánská LucieSpartak OEZ Letohrad0400:01:36-

Chlapci r. 2002 a mladší (trať 0,15 km oranžová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11152Gregora FilipLanškroun0200:00:44-
2M1291Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:48-
3M13102Rybka LukášČeská Třebová0200:00:50-
4M15166Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:57-
5M1670Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:57-
6M1719Vondra JanČeská Třebová0200:00:58-
7M1920Otava TadeášMARS Svratka0300:01:00-
8M11083Veronesi EnricoMARCO DI CORSA0200:01:00-
9M11188Dvořáček DenisPraha0300:01:05-
10M112156Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
11M11499Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:11-

Žákyně nejmladší II. r. 1998-2001 (trať 0,5 km modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21138Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:31-
2Ž2228Ostresšová KateřinaMARS Svratka9800:02:36-
3Ž23129Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:39-
4Ž2417Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:41-
5Ž25134Svobodová EditaPardubice9800:02:47-
6Ž2629Ostresšová VendulaMARS Svratka9800:02:53-
7Ž2761Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:02:56-
8Ž2882Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:02:59-
9Ž2925Teplá EliškaMARS Svratka9900:03:00-
10Ž21093Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:03:01-
11Ž211104Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:01-
12Ž21262Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:05-
13Ž2139Macháčková Anetakkl hlinsko9900:03:06-
14Ž21472Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:03:07-
15Ž21567Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:03:08-
16Ž21642Hladíková PetraROB Pardubice9900:03:09-
17Ž21763Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:11-
18Ž21826Nováková KamilaMARS Svratka9900:03:12-
19Ž219128Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:13-
20Ž220143Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:14-
21Ž22123Gregorová AnetaMARS Svratka0100:03:17-
22Ž22275Dvořáková EliškaSpartak OEZ Letohrad0100:03:17-
23Ž22322Odehnalová TerezaMARS Svratka0000:03:30-
24Ž224126Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:31-
25Ž22524Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:03:32-
26Ž22698Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:33-
27Ž227123Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:43-
28Ž22827Gregorová NelaMARS Svratka9900:03:48-

Žáci nejmladší II. r. 1998-2001 (trať 0,8 km červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2485Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:09-
2M25139Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:15-
3M2718Vondra VojtěchČeská Třebová9800:03:16-
4M2911Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:21-
5M210108Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:22-
6M211151Gregora JakubLanškroun9800:03:30-
7M21373Mikyska TomášSpartak OEZ Letohrad0000:03:31-
8M21510Tkadlec Jankkl Hlinsko9800:03:36-
9M21668Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:03:39-
10M218122Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:42-
11M220121Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:55-
12M22192Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:59-
13M22213Teplý JaroslavSki Team Herálec9800:04:09-
14M22394Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:11-
15M22465Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:11-
16M22571Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:19-
17M22664Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:04:26-
18M227142Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:27-
19M22830Vítek ŠimonMARS Svratka9900:04:28-
20M22974Kánský PetrSpartak OEZ Letohrad0000:04:46-
21M230124Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:14-
22M23131Pešek VladimírMARS Svratka9900:05:24-
23M23221Jebas JakubMARS Svratka0100:05:55-

Žákyně nejmladší I. r. 1996-1997 (trať 0,8 km červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31110Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:04-
2Ž3212Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:04-
3Ž337Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:03:05-
4Ž368Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:03:16-
5Ž3851Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:18-
6Ž31252Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:03:31-
7Ž31432Otavová KarolínaMARS Svratka9700:03:32-
8Ž31716Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:41-
9Ž31933Švandová BarboraMARS Svratka9700:03:53-

Žáci nejmladší I. r. 1996-1997 (trať 1 km hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32133Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:53-
2M3448Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:55-
3M35127Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:56-
4M3645Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:04:06-
5M396Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:04:10-
6M31044Holubář BartolomějSpartak OEZ Letohrad9600:04:12-
7M31134Pekař JanMARS Svratka9700:04:14-
8M312120Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:17-
9M31341Hladík PavelROB Pardubice9600:04:17-
10M31547Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:04:20-
11M31650Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:22-
12M31743Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:04:27-
13M31846Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:27-
14M32449Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:05:07-

Žákyně mladší r. 1994-1995 (trať 1 km hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:03:50-
2ŽM389Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:55-
3ŽM797Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:08-
4ŽM835Gregorová AdélaMARS Svratka9400:04:09-
5ŽM1469Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:04:18-
6ŽM1955Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:04:34-
7ŽM204Tkadlecová DenisaKKL Hlinsko9500:04:42-
8ŽM2115Civišová AnnaAC Choceň9500:04:51-
9ŽM2256Joštová VeronikaSpartak OEZ Letohrad9500:04:57-
10ŽM23119Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:00-
11ŽM255Stelanová BarboraKKL Hlinsko9500:05:07-

Žáci mladší r. 1994-1995 (trať 2 km zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1141Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:04-
2MM287Vondra DavidLetohrad9400:08:21-
3MM3109Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:29-
4MM754Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:08:57-
5MM936Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:09:21-
6MM1237Kalous MartinMARS Svratka9500:09:51-
7MM1353Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:09:53-

Žákyně starší r. 1992-1993 (trať 2 km zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4111Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:39-
2ŽS5113Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:44-
3ŽS659Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:08:55-
4ŽS8112Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:08:59-
5ŽS10118Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:09:22-
6ŽS1158Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:09:34-
7ŽS14131Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:39-

Žáci starší r. 1992-1993 (trať 3 km fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS138Trávníček MatějMARS Svratka9200:12:27-
2MS2136Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:12:32-
3MS3186Sieger JakubAC Choceň9200:12:52-
4MS4125Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:13:17-
5MS5116Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:13:26-
6MS6162Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:46-
7MS7132Mohelník PetrAtletika Polička9200:13:57-
8MS10117Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:10-
9MS13114Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:16:05-
10MS1460Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:16:12-
-MS-39Teplý JanMARS Svratka93DNF-

Dorostenky r. 1990-1991 (trať 3 km fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ8157Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:14:36-
2DZ9140Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:14:52-
3DZ11153Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:23-
4DZ12115Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:15:38-

Dorostenci r. 1990-1991 (trať 4 km fialová + hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM196Nikl LukášAC Choceň9100:16:07-
2DM2149Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:10-
3DM3165Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:14-
4DM41Syrovátka JakubAC Pardubice9100:16:26-
5DM53Svoboda PetrKKL Hlinsko9100:18:14-

Junioři 18-19 let (trať 6 km 2 x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2290Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:32:27100,00

Muži A 20-39 let (trať 9 km 3 x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:34:20105,76
2MA2181Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3099,14
3MA3103Řemínek MatějAC Choceň8600:36:1395,10
4MA6190Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:4281,10
5MA7185Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:5479,93
6MA8175Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:39:0478,99
7MA9178Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:40:0373,42
8MA10163Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:3570,37
9MA12168Chlup JiříTJ Rychnov7000:40:5768,30
10MA13130Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2865,43
11MA1479Strnad TomášSK Žamberk6900:41:4463,88
12MA15167Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:42:0262,16
13MA16188Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:42:2460,13
14MA17199Jarinkovič Jan-8000:43:0056,75
15MA20145Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:44:1449,77
16MA2340Hladík VladimírROB Pardubice6800:45:4541,15
17MA24192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4135,84
18MA27171Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:50:0616,58

Muži B 40-49 let (trať 9 km 3 x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4173Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:33107,44
2MB5189Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:38:29102,60
3MB11194Mondek JosefCyklo Jiřička6600:40:5789,96
4MB18169Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:1777,99
5MB1978Novotný LuděkSK Žamberk6200:43:2077,70
6MB21148Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:44:4370,61
7MB22105Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:44:5269,89
8MB25144Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:47:1257,93
9MB26170Romáček VladimírCTC Fort Artikel Ústí nad Orlicí5800:48:1152,84

Muži C 50-59 let (trať 6 km 2 x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1198Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:24:36110,19
2MC2176Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:54100,14
3MC3177Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:27:1689,67
4MC4191Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:5384,84
5MC5196Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2081,47
6MC7155Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:3979,03
7MC8179Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:4877,77
8MC10164Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:5469,29
9MC12137Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:0268,25
10MC1386Paladino PasqualeTeam Atletico Loppio5600:30:1566,64
11MC18193Koblížek JindřichSK Žamberk4800:31:5254,20
12MC24180Volf BřetislavLanškroun5200:33:2342,41
13MC27147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:3233,56
14MC29172Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:38:164,72

Muži D 60 let a starší (trať 6 km 2 x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15161Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:43105,69
2MD16183Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:4099,63
3MD21135Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:32:2794,68
4MD23195Bielčik JindřichLichkov4000:32:5391,95
5MD26100Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:32100,00

Juniorky 18-19 let (trať 4 km fialová + hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ681Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:16107,80
2ŽJ7158Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:19:16107,64
3ŽJ8159Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:21:3584,56

Ženy A 20-34 let (trať 6 km 2 x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6101Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:28:23105,74
2ZA9154Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:29:2099,27
3ZA11182Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:5795,00
4ZA14107Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:30:2591,82
5ZA17184Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:31:4382,88
6ZA19160Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:5381,81
7ZA20174Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:5581,61

Ženy B 35 let a starší (trať 6 km 2 x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25187Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:12104,43
2ZB28197Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:4495,57
3ZB30146Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:52100,00
4ZB31106Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:49102,76
5ZB32150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:5797,24

Trať 0,15 km oranžová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11152Gregora FilipLanškroun0200:00:44-
2M1291Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:48-
3M13102Rybka LukášČeská Třebová0200:00:50-
1Ž1414Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak oez Letohrad0200:00:55-
4M15166Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:57-
5M1670Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:57-
6M1719Vondra JanČeská Třebová0200:00:58-
2Ž1876Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:00:58-
7M1920Otava TadeášMARS Svratka0300:01:00-
8M11083Veronesi EnricoMARCO DI CORSA0200:01:00-
9M11188Dvořáček DenisPraha0300:01:05-
10M112156Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
3Ž11384Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:10-
11M11499Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:11-
4Ž11577Kánská LucieSpartak OEZ Letohrad0400:01:36-

Trať 0,5 km modrá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21138Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:31-
2Ž2228Ostresšová KateřinaMARS Svratka9800:02:36-
3Ž23129Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:39-
4Ž2417Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:41-
5Ž25134Svobodová EditaPardubice9800:02:47-
6Ž2629Ostresšová VendulaMARS Svratka9800:02:53-
7Ž2761Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:02:56-
8Ž2882Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:02:59-
9Ž2925Teplá EliškaMARS Svratka9900:03:00-
10Ž21093Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:03:01-
11Ž211104Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:01-
12Ž21262Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:05-
13Ž2139Macháčková Anetakkl hlinsko9900:03:06-
14Ž21472Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:03:07-
15Ž21567Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:03:08-
16Ž21642Hladíková PetraROB Pardubice9900:03:09-
17Ž21763Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:11-
18Ž21826Nováková KamilaMARS Svratka9900:03:12-
19Ž219128Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:13-
20Ž220143Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:14-
21Ž22123Gregorová AnetaMARS Svratka0100:03:17-
22Ž22275Dvořáková EliškaSpartak OEZ Letohrad0100:03:17-
23Ž22322Odehnalová TerezaMARS Svratka0000:03:30-
24Ž224126Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:31-
25Ž22524Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:03:32-
26Ž22698Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:33-
27Ž227123Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:43-
28Ž22827Gregorová NelaMARS Svratka9900:03:48-

Trať 0,8 km červená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31110Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:04-
2Ž3212Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:04-
3Ž337Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:03:05-
1M2485Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:09-
2M25139Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:15-
4Ž368Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:03:16-
3M2718Vondra VojtěchČeská Třebová9800:03:16-
5Ž3851Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:18-
4M2911Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:21-
5M210108Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:22-
6M211151Gregora JakubLanškroun9800:03:30-
6Ž31252Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:03:31-
7M21373Mikyska TomášSpartak OEZ Letohrad0000:03:31-
7Ž31432Otavová KarolínaMARS Svratka9700:03:32-
8M21510Tkadlec Jankkl Hlinsko9800:03:36-
9M21668Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:03:39-
8Ž31716Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:41-
10M218122Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:42-
9Ž31933Švandová BarboraMARS Svratka9700:03:53-
11M220121Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:55-
12M22192Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:59-
13M22213Teplý JaroslavSki Team Herálec9800:04:09-
14M22394Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:11-
15M22465Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:11-
16M22571Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:19-
17M22664Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:04:26-
18M227142Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:27-
19M22830Vítek ŠimonMARS Svratka9900:04:28-
20M22974Kánský PetrSpartak OEZ Letohrad0000:04:46-
21M230124Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:14-
22M23131Pešek VladimírMARS Svratka9900:05:24-
23M23221Jebas JakubMARS Svratka0100:05:55-

Trať 2 km zelená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1141Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:04-
2MM287Vondra DavidLetohrad9400:08:21-
3MM3109Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:29-
1ŽS4111Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:39-
2ŽS5113Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:44-
3ŽS659Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:08:55-
4MM754Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:08:57-
4ŽS8112Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:08:59-
5MM936Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:09:21-
5ŽS10118Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:09:22-
6ŽS1158Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:09:34-
6MM1237Kalous MartinMARS Svratka9500:09:51-
7MM1353Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:09:53-
7ŽS14131Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:39-

Trať 4 km fialová + hnědá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM196Nikl LukášAC Choceň9100:16:07-
2DM2149Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:10-
3DM3165Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:14-
4DM41Syrovátka JakubAC Pardubice9100:16:26-
5DM53Svoboda PetrKKL Hlinsko9100:18:14-
1ŽJ681Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:16107,80
2ŽJ7158Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:19:16107,64
3ŽJ8159Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:21:3584,56

Trať 6 km 2 x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1198Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:24:36110,19
2MC2176Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:54100,14
3MC3177Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:27:1689,67
4MC4191Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:5384,84
5MC5196Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2081,47
1ZA6101Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:28:23105,74
6MC7155Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:3979,03
7MC8179Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:4877,77
2ZA9154Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:29:2099,27
8MC10164Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:5469,29
3ZA11182Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:5795,00
9MC12137Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:0268,25
10MC1386Paladino PasqualeTeam Atletico Loppio5600:30:1566,64
4ZA14107Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:30:2591,82
1MD15161Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:43105,69
2MD16183Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:4099,63
5ZA17184Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:31:4382,88
11MC18193Koblížek JindřichSK Žamberk4800:31:5254,20
6ZA19160Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:5381,81
7ZA20174Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:5581,61
3MD21135Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:32:2794,68
1MJ2290Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:32:27100,00
4MD23195Bielčik JindřichLichkov4000:32:5391,95
12MC24180Volf BřetislavLanškroun5200:33:2342,41
1ZB25187Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:12104,43
5MD26100Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:32100,00
13MC27147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:3233,56
2ZB28197Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:4495,57
14MC29172Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:38:164,72
3ZB30146Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:52100,00
4ZB31106Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:49102,76
5ZB32150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:5797,24

Trať 9 km 3 x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:34:20105,76
2MA2181Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3099,14
3MA3103Řemínek MatějAC Choceň8600:36:1395,10
1MB4173Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:33107,44
2MB5189Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:38:29102,60
4MA6190Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:4281,10
5MA7185Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:5479,93
6MA8175Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:39:0478,99
7MA9178Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:40:0373,42
8MA10163Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:3570,37
3MB11194Mondek JosefCyklo Jiřička6600:40:5789,96
9MA12168Chlup JiříTJ Rychnov7000:40:5768,30
10MA13130Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2865,43
11MA1479Strnad TomášSK Žamberk6900:41:4463,88
12MA15167Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:42:0262,16
13MA16188Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:42:2460,13
14MA17199Jarinkovič Jan-8000:43:0056,75
4MB18169Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:1777,99
5MB1978Novotný LuděkSK Žamberk6200:43:2077,70
15MA20145Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:44:1449,77
6MB21148Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:44:4370,61
7MB22105Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:44:5269,89
16MA2340Hladík VladimírROB Pardubice6800:45:4541,15
17MA24192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4135,84
8MB25144Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:47:1257,93
9MB26170Romáček VladimírCTC Fort Artikel Ústí nad Orlicí5800:48:1152,84
18MA27171Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:50:0616,58

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Chtěl bych požádat o změnu ročníku narození u Jiřího Moravce v kategorii Nejmladší žáci I ročník 1996-1997, správně je 1996. Děkuji Jiří Moravec
jiri.moravec
opraveno
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód