Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

9.8.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 9.8.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír u Ústí nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 40 Kč

Popis tratě

kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty
délka 80 m - 4,77 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Solol Černovír
Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad Orlicí
tel. 607 558 436

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.8.2020Černovírský kros-
18.8.2019Černovírský kros123
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2322

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Bielčik Jindřich4013
Mannlová Jana8012
Borková Agáta0212
Krupička Miroslav5312
Nemšáková Anna0212
Šafář Jaroslav5112
Svatoš Otakar3412
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Jelínek Matěj4212
Borek Petr7011
Nemšák Miroslav6911
Vacek Martin6911
Keprtová Miloslava4811
Sejkorová Lenka6311
Jelínková Magdalena4511
Matyášová Jana6511
Vondra Vojtěch9810
Tomíšek Jindřich399
Ing. Moravec Martin849
Brychta Jakub089
Šimůnek Jan039
Bubeníček Jiří519
Stránský Aleš609
Nechvíl Petr919
Elčkner Lukáš019
Frydrychová Eliška019
Červ Miloslav509
Krátká Anna699
Boháč Bonifác019
Frydrych Bedřich038
Šimůnek Jan498
Sadílek Ota468
Serbousková Sára048
Bogdał Paweł768
Kubišta Oto538
Vacarda Vladimír598
Hrdinová Kateřina008
Marhold Luboš778
Hruša Zdeněk468
Boháč Pankrác068
Sontáková Lenka917
Marholdová Aneta077
Kubelka Tomáš937
Řemínek Matěj867
Merta Jaroslav357
Dušková Lenka807
Horáček Michal757
Ouřecká Renáta707

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2006 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1179Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:01-
2P12107Pořický DavidČernovír0600:00:01-
3P13116Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
4P14133Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
5P1554Mičková PavlaSokol Černovír0600:00:01-
6P16179Jetmar IvanSokol Hylváty0600:00:01-
7P17170Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
8P18162Valterová Kláraneregistrována0600:00:01-
9P1983Divíšek Radimneregistrován0700:00:01-
10P11064Kubíček JakubAlter-EKO Česká Třebová0800:00:01-
11P111140Brychta JakubChoceň0800:00:01-
Předškoláci r. 2004-2005 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P22168Uma JanPraha0400:00:30-
2P22299Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:30-
3P224148Kánská LucieLetohrad0400:00:30-
4P22582Suková TerezaVrchlabí0400:00:31-
5P227174Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:31-
6P22855Carbová AdélaTJ Hutvald0500:00:32-
7P229141Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:33-
8P23061Falta JakubHutvald0400:00:34-
9P231125Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:34-
10P232193Angelucci Noemineregistrována0500:00:36-
11P23363Polavková HanaČernovír0500:00:40-
Žákyně nejmladší r. 2002-2003 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1174Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:22-
2Ž1281Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:22-
3Ž13150Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:23-
4Ž15176Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:25-
5Ž17142Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:25-
6Ž19158Svobodová EliškaPardubice0300:00:26-
7Ž11071Mrklovská MagdalenaKameničná0300:00:26-
8Ž11289Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:27-
9Ž113161Schovanková NatálieKunčice0200:00:27-
10Ž11557Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:27-
11Ž116117Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:28-
12Ž11867Hladíková TerezaČernovír0300:00:28-
Žáci nejmladší r. 2002-2003 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1493Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:24-
2M16147Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:25-
3M18109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:26-
4M110166Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:26-
5M11478Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:00:27-
6M117102Vondra JanČeská Třebová0200:00:28-
7M11960Falta VítHutvald0200:00:29-
8M120113Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:29-
9M12280Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:30-
10M125190Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:31-
Žákyně nejmladší r. 2000-2001 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21076Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22-
2Ž214128Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:23-
3Ž21656Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:25-
4Ž218110Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:27-
5Ž22272Mrklovská DanaKameničná0000:01:30-
6Ž223194Duchoslavová SabinaAC Vysoké Mýto0000:01:31-
7Ž226191Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:33-
8Ž23294Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:38-
9Ž23573Crková KačkaMělník0000:01:47-
10Ž236114Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:51-
Žáci nejmladší r. 2000-2001 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23165Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:16-
2M24149Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:17-
3M26129Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:19-
4M2992Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:21-
5M210173Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:22-
6M21765Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:26-
7M218145Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:27-
8M22398Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:31-
9M225127Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:32-
10M22688Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:33-
11M22869Uma StanislavPraha0000:01:34-
12M229147Kánský PetrLetohrad0000:01:35-
13M23058Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:36-
14M231139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:37-
15M232144Šváb Martinneregistrován0000:01:38-
16M238182Hindulák JanVysoké nad Jizerou0100:02:25-
Žákyně nejmladší r. 1998-1999 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž35123Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:18-
2Ž36160Svobodová EditaPardubice9800:01:19-
3Ž312119Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:23-
4Ž31397Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:23-
5Ž318120Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:27-
6Ž33496Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:44-
7Ž337156Václavková HanaDlouhá Třebová9900:01:54-
Žáci nejmladší r. 1998-1999 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:01:09-
2M32115Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:11-
3M36103Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:19-
4M31495Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:23-
5M318112Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:27-
Žákyně mladší r. 1996-1997 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1111Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:15-
2ŽM277Průšová RadkaTJ Svitavy9600:02:16-
3ŽM5137Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:02:56-
Žáci mladší r. 1996-1997 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3155Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:22-
2MM4130Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:02:35-
3MM682Fiedler DanielČernovír9700:02:57-
4MM7124Heinrich FilipDolní Dobrouč9700:03:13-
Žákyně starší r. 1994-1995 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2126Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:04:53-
2ŽS3104Krátká HanaLanškroun9500:05:06-
Žáci starší r. 1994-1995 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1163Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:53-
2MS4192Frydrych JakubAC Choceň9500:05:17-
Muži A 16-39 let (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:10104,11
2MA284Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:21101,88
3MA3120Řemínek MatějAC Choceň8600:17:0094,01
4MA4176Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:0193,81
5MA5157Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:0593,00
6MA874Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:4285,53
7MA11102Bogdał PawełMiedzygorze7600:17:5483,10
8MA12183Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:5782,50
9MA13133Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:0281,49
10MA15184Šutera JosefAtletika Polička7900:18:0880,28
11MA1678Bogdał RomanMiedzygorze7900:18:1079,87
12MA17116Večeře TomášAtletika Polička9000:18:16100,97
13MA1881Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:18:2399,70
14MA19171Kalvoda VítAtletika Polička9300:18:2599,33
15MA21106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:2776,44
16MA2257Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:3175,63
17MA23190Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:18:3275,43
18MA26153Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3996,79
19MA28166Bogdał LukaszMiedzygorze8200:18:4772,40
20MA30185Košňar FrantišekAtletika Polička9300:19:0192,80
21MA3166Mrklovský MiroslavSTALAK7200:19:0468,97
22MA32142Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:0868,16
23MA33161Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:2265,33
24MA34196Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:19:3263,31
25MA35152Nechvíl LukášChoceň8300:19:3462,91
26MA37112Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:4860,08
27MA4186Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:20:0880,63
28MA4591Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:1754,22
29MA47164Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:20:4174,64
30MA48158Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:20:4448,77
31MA50134Marhold LubošChoceň7700:20:5346,95
32MA51138Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:0943,72
33MA52135Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:21:1642,31
34MA53167Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:2939,68
35MA5485Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:21:4163,74
36MA5756Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:21:5434,63
37MA59146Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:22:0033,42
38MA65169Křivohlávek Davidneregistrován8900:22:5322,72
39MA67170Marhold PetrChoceň7800:23:0420,50
40MA68143Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0520,30
41MA80132Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:25:0626,51
Muži B 40-49 let (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:18102,72
2MB770Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:17:3699,30
3MB983Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:4397,97
4MB1080Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:5096,64
5MB1489Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:0593,79
6MB24114Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:3388,47
7MB29199Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:18:5284,86
8MB38178Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:5173,65
9MB4073Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:5872,32
10MB42105Krátký LubošLanškroun6200:20:0970,22
11MB49131Beznoska KamilČermná6300:20:4962,62
12MB69118Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:2433,16
13MB86181Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:290,00
Muži C 50-59 let (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20194Siegel JosefAC Choceň5800:18:26106,36
2MC27150Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:44103,21
3MC3964Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:5790,43
4MC43186Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:1487,45
5MC55117Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:4272,05
6MC56121Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4871,00
7MC60197Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:0268,54
8MC61198Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:3063,64
9MC71107Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:4650,34
10MC7676Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:4340,36
11MC77111Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:4839,48
12MC84136Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:4928,80
Muži D 60-69 let (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD36168Krsek MiroslavMK Luková4900:19:41121,42
2MD62110Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:3694,96
3MD72188Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:5183,62
4MD74128Krumer MiroslavOstrov4900:24:1679,84
5MD8194Bielčik JindřichLichkov4000:25:3368,20
6MD82109Černý FrantišekNové Město na Moravě4100:25:3767,59
7MD83189Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:4766,08
8MD88137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:1353,07
9MD9567Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:360,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME85101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:25:53136,78
2ME90179Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:27126,90
3ME96162Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:4936,31
Ženy A 16-39 let (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24175Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:33111,68
2ZA46191Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:20:1893,91
3ZA5793Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:54104,42
4ZA62177Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:3698,16
5ZA64108Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:4197,42
6ZA7379Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:00100,00
7ZA7582Ouřecká RenátaLetohrad7000:24:2552,12
8ZA7887Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:5078,22
9ZA7972Marholdová LucieChoceň8300:25:0376,28
10ZA88151Hlaváčková KateřinaChoceň8200:27:1356,93
11ZA91122Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:3020,81
12ZA9775Kočová MarkétaSDH Černovír8400:44:270,00
Ženy B 40 let a starší (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB44180Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:1594,42
2ZB6660Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:0066,50
3ZB70113Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:44124,95
4ZB8798Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:26:5826,23
5ZB92125Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:28:1591,64
6ZB93154Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2283,41
7ZB94100Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:5649,72
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1179Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:01-
2P12107Pořický DavidČernovír0600:00:01-
3P13116Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
4P14133Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
5P1554Mičková PavlaSokol Černovír0600:00:01-
6P16179Jetmar IvanSokol Hylváty0600:00:01-
7P17170Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
8P18162Valterová Kláraneregistrována0600:00:01-
9P1983Divíšek Radimneregistrován0700:00:01-
10P11064Kubíček JakubAlter-EKO Česká Třebová0800:00:01-
11P111140Brychta JakubChoceň0800:00:01-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1174Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:22-
2Ž1281Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:22-
3Ž13150Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:23-
1M1493Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:24-
4Ž15176Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:25-
2M16147Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:25-
5Ž17142Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:25-
3M18109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:26-
6Ž19158Svobodová EliškaPardubice0300:00:26-
7Ž11071Mrklovská MagdalenaKameničná0300:00:26-
4M110166Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:26-
8Ž11289Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:27-
9Ž113161Schovanková NatálieKunčice0200:00:27-
5M11478Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:00:27-
10Ž11557Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:27-
11Ž116117Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:28-
6M117102Vondra JanČeská Třebová0200:00:28-
12Ž11867Hladíková TerezaČernovír0300:00:28-
7M11960Falta VítHutvald0200:00:29-
8M120113Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:29-
1P22168Uma JanPraha0400:00:30-
2P22299Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:30-
9M12280Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:30-
3P224148Kánská LucieLetohrad0400:00:30-
10M125190Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:31-
4P22582Suková TerezaVrchlabí0400:00:31-
5P227174Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:31-
6P22855Carbová AdélaTJ Hutvald0500:00:32-
7P229141Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:33-
8P23061Falta JakubHutvald0400:00:34-
9P231125Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:34-
10P232193Angelucci Noemineregistrována0500:00:36-
11P23363Polavková HanaČernovír0500:00:40-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:01:09-
2M32115Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:11-
1M23165Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:16-
2M24149Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:17-
1Ž35123Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:18-
3M36103Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:19-
2Ž36160Svobodová EditaPardubice9800:01:19-
3M26129Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:19-
4M2992Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:21-
5M210173Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:22-
1Ž21076Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22-
3Ž312119Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:23-
4Ž31397Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:23-
4M31495Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:23-
2Ž214128Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:23-
3Ž21656Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:25-
6M21765Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:26-
5M318112Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:27-
5Ž318120Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:27-
4Ž218110Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:27-
7M218145Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:27-
5Ž22272Mrklovská DanaKameničná0000:01:30-
6Ž223194Duchoslavová SabinaAC Vysoké Mýto0000:01:31-
8M22398Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:31-
9M225127Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:32-
7Ž226191Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:33-
10M22688Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:33-
11M22869Uma StanislavPraha0000:01:34-
12M229147Kánský PetrLetohrad0000:01:35-
13M23058Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:36-
14M231139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:37-
15M232144Šváb Martinneregistrován0000:01:38-
8Ž23294Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:38-
6Ž33496Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:44-
9Ž23573Crková KačkaMělník0000:01:47-
10Ž236114Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:51-
7Ž337156Václavková HanaDlouhá Třebová9900:01:54-
16M238182Hindulák JanVysoké nad Jizerou0100:02:25-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1111Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:15-
2ŽM277Průšová RadkaTJ Svitavy9600:02:16-
1MM3155Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:22-
2MM4130Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:02:35-
3ŽM5137Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:02:56-
3MM682Fiedler DanielČernovír9700:02:57-
4MM7124Heinrich FilipDolní Dobrouč9700:03:13-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1163Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:53-
1ŽS2126Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:04:53-
2ŽS3104Krátká HanaLanškroun9500:05:06-
2MS4192Frydrych JakubAC Choceň9500:05:17-
Trať 4,77 km, 290 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:10104,11
2MA284Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:21101,88
3MA3120Řemínek MatějAC Choceň8600:17:0094,01
4MA4176Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:0193,81
5MA5157Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:0593,00
1MB6172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:18102,72
2MB770Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:17:3699,30
6MA874Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:4285,53
3MB983Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:4397,97
4MB1080Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:5096,64
7MA11102Bogdał PawełMiedzygorze7600:17:5483,10
8MA12183Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:5782,50
9MA13133Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:0281,49
5MB1489Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:0593,79
10MA15184Šutera JosefAtletika Polička7900:18:0880,28
11MA1678Bogdał RomanMiedzygorze7900:18:1079,87
12MA17116Večeře TomášAtletika Polička9000:18:16100,97
13MA1881Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:18:2399,70
14MA19171Kalvoda VítAtletika Polička9300:18:2599,33
1MC20194Siegel JosefAC Choceň5800:18:26106,36
15MA21106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:2776,44
16MA2257Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:3175,63
17MA23190Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:18:3275,43
6MB24114Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:3388,47
1ZA24175Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:33111,68
18MA26153Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3996,79
2MC27150Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:44103,21
19MA28166Bogdał LukaszMiedzygorze8200:18:4772,40
7MB29199Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:18:5284,86
20MA30185Košňar FrantišekAtletika Polička9300:19:0192,80
21MA3166Mrklovský MiroslavSTALAK7200:19:0468,97
22MA32142Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:0868,16
23MA33161Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:2265,33
24MA34196Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:19:3263,31
25MA35152Nechvíl LukášChoceň8300:19:3462,91
1MD36168Krsek MiroslavMK Luková4900:19:41121,42
26MA37112Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:4860,08
8MB38178Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:5173,65
3MC3964Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:5790,43
9MB4073Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:5872,32
27MA4186Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:20:0880,63
10MB42105Krátký LubošLanškroun6200:20:0970,22
4MC43186Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:1487,45
1ZB44180Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:1594,42
28MA4591Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:1754,22
2ZA46191Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:20:1893,91
29MA47164Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:20:4174,64
30MA48158Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:20:4448,77
11MB49131Beznoska KamilČermná6300:20:4962,62
31MA50134Marhold LubošChoceň7700:20:5346,95
32MA51138Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:0943,72
33MA52135Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:21:1642,31
34MA53167Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:2939,68
35MA5485Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:21:4163,74
5MC55117Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:4272,05
6MC56121Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4871,00
36MA5756Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:21:5434,63
3ZA5793Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:54104,42
37MA59146Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:22:0033,42
7MC60197Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:0268,54
8MC61198Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:3063,64
2MD62110Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:3694,96
4ZA62177Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:3698,16
5ZA64108Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:4197,42
38MA65169Křivohlávek Davidneregistrován8900:22:5322,72
2ZB6660Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:0066,50
39MA67170Marhold PetrChoceň7800:23:0420,50
40MA68143Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0520,30
12MB69118Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:2433,16
3ZB70113Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:44124,95
9MC71107Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:4650,34
3MD72188Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:5183,62
6ZA7379Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:00100,00
4MD74128Krumer MiroslavOstrov4900:24:1679,84
7ZA7582Ouřecká RenátaLetohrad7000:24:2552,12
10MC7676Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:4340,36
11MC77111Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:4839,48
8ZA7887Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:5078,22
9ZA7972Marholdová LucieChoceň8300:25:0376,28
41MA80132Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:25:0626,51
5MD8194Bielčik JindřichLichkov4000:25:3368,20
6MD82109Černý FrantišekNové Město na Moravě4100:25:3767,59
7MD83189Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:4766,08
12MC84136Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:4928,80
1ME85101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:25:53136,78
13MB86181Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:290,00
4ZB8798Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:26:5826,23
10ZA88151Hlaváčková KateřinaChoceň8200:27:1356,93
8MD88137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:1353,07
2ME90179Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:27126,90
11ZA91122Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:3020,81
5ZB92125Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:28:1591,64
6ZB93154Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2283,41
7ZB94100Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:5649,72
9MD9567Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:360,00
3ME96162Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:4936,31
12ZA9775Kočová MarkétaSDH Černovír8400:44:270,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód