hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Černovírský kros

6.8.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 6.8.2017
  • zobrazeno již 755x
  • místo konání: Černovír
  • GPS: 49.9838778N, 16.4342922E
  • pořadatel: Miroslav Nemšák

Sociální sítě

Místo konání

Černovír u Ústí nad Orlicí, hostinec U Bobše
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

40 Kč - dospělí
10 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 4,77 km a méně
kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

Propozice závodu ve formátu JPG

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2138

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4013
Jelínek Matěj4213
Jelínková Magdalena4512
Šafář Jaroslav5112
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Jirásková Eva6411
Nemšáková Anna0211
Vacek Martin6911
Borek Viktor0410
Keprtová Miloslava4810
Krupička Miroslav5310
Borková Agáta0210
Matyášová Jana6510
Nemšák Miroslav6910
Stránský Aleš6010
Vondra Vojtěch989
Bubeníček Jiří519
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Borek Petr709
Červ Miloslav509
Sejkorová Lenka639
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Šimůnek Jan828
Marhold Luboš778
Moravec Martin848
Frydrych Bedřich038
Ducháček Bedřich598
Brychta Jakub088
Šimůnek Jan038
Dušková Lenka808
Bogdał Paweł768
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Razým Jan578
Krátká Anna697
Boháč Pankrác067
Volf Břetislav527
Mlynář Vojtěch987
Ehrig Rudolf487
Marholdová Aneta077
Razým Lukáš797
Nechvílová Miroslava607
Vacarda Vladimír597
Tomíšek Jindřich397
Boháč Bonifác017
Hruša Zdeněk467

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2014 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1143Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
2C1227Petr RostislavČeská Třebová1400:00:01-
3C1373Houdek TobiášAC Vysoké Mýto1400:00:01-
4C1429Langrová EllaÚstí nad Orlicí1500:00:01-
5C1532Vršata Michal-1400:00:01-
6C1666Teplá JustýnaBučina1500:00:01-
7C1770Preislerová Viola ŽofieISCAREX junior team ČT1400:00:01-
8C1877Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:01-
9C1968Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:01-
10C11059Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:01-
11C11171Škodová BáraÚstí nad Labem1500:00:01-
12C11265Klement DanielLanškroun1500:00:01-

Předškoláci r. 2012-2013 (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1133Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:27-
2D11412Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:28-
3D11517Formánková AnežkaFORMAT Verměřovice1200:00:28-
4D1176Novotná EmaAC Děčín1200:00:29-
5D11974Škoda JiříÚstí nad Labem1200:00:30-
6D12148Kalousek JanOrel D.Dobrouč1300:00:32-
7D12211Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:33-
8D12378Hejlová EllaLetohrad1300:00:33-
9D12572Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:34-
10D1265Rozsypal DanielBrno-Líšeň1300:00:34-
11D12782Cejnarová NikolkaHradec Králové1300:00:55-
-D1-67Teplý TobiášBučina12DNF-

Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2139Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:21-
2C2230Langr MartinJiskra Ústí nad Oricí1000:00:21-
3C2349Kalousek JiříOrel D.Dobrouč1000:00:22-
4C2438Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:22-
5C2644Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:23-
6C2722Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:24-
7C21224Kouba RadimRybník1100:00:26-
8C2244Rozsypal MatyášBrno-Líšeň1000:00:33-

Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2531Vašatová Nikola-1000:00:22-
2D2840Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:24-
3D2941Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:25-
4D21060Němcová NatálieLitomyšl1100:00:25-
5D21118Formánková JohankaFORMAT Verměřovice1000:00:26-
6D21653Krejčová AnetaLetohrad1100:00:29-
7D2182Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:29-
8D22081Švábová LindaČernovír1100:00:31-

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1514Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:17113,08
2M11145Ducháček VítSokol Řetová0800:01:2398,94
3M11537Rybička DominikISCAREX junior team ČT0900:01:2787,98
4M12047Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:3863,12
5M12142Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4153,86

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11034Čejková KláraISCAREX junior team ČT0800:01:22105,07
2Z11221Brusenbauchová NelaISCAREX junior team ČT0800:01:2697,70
3Z11423Koubová ElenISCAREX junior team ČT0900:01:2697,23
4Z11652Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:2988,43
5Z11769Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team ČT0900:01:3087,00
6Z12228Langrová TerezaÚstí nad Orlicí0800:01:4648,49
7Z12379Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:5039,46

Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:01:12113,85
2M2461Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:15107,36
3M21333Vršata Lukáš-0600:01:2678,80
4M21954Krejčí OndřejLetohrad0700:01:3456,21

Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2262Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:13105,54
2Z2351Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:15101,25
3Z2676Hejlová KateřinaISCAREX junior team ČT0600:01:1893,21
4Z2726Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team ČT0700:01:1892,94
5Z2813Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1989,72
6Z2925Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2086,77
7Z21835Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3059,41
8Z2248Novotná NellaAC Děčín0700:02:123,00

Mladší žáci (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3275Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:18103,58
2M3363Potoček VojtěchTJ SOKOL Jaroměř0400:02:2099,86
3M3457Vacek MichalISCAREX junior team ČT0400:02:2396,56
4M3510Jadrný TomášISCAREX junior team ČT0400:02:3086,11
5M3746Pejchl TobiasČernovír0500:02:3676,95
6M3986Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5451,61

Mladší žákyně (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z319Serbousková SáraISCAREX junior team ČT0400:02:16117,95
2Z3656Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:02:3198,12
3Z3855Patočková EvaTJ Sokol Jaroměř0400:02:4283,92

Starší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4180Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:03:26107,98
2M4215Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:32101,81
3M4387Šimůnek JanISCAREX junior team ČT0300:03:4590,21
4M4558Vacek LukášISCAREX junior team ČT0200:04:1661,12
5M4684Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:3146,72
6M4982Kalousek KryštofPasivity Žamberk0200:22:523,00

Starší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4483Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:13119,70
2Z4736Kubešová EliškaACTIVITY Lanškroun0300:04:4299,52
3Z4885Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0880,77

Muži A 16-39 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Hübl RadekRUN sport team8800:17:26112,82
2MA258Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:57130,26
3MA3100Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:28125,37
4MA7200Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:19:10116,51
5MA8112Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:19:1194,04
6MA10118Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:19:1693,14
7MA1667Teplý JaroslavBučina7800:21:1072,74
8MA17129Kotyza TomášSK Žamberk9200:21:1472,03
9MA18104Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:3168,98
10MA19117Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:22:1261,65
11MA20128Trejtnar Jiří-9300:22:1660,93
12MA2481Hynek MartinPasivity Žamberk0100:22:3783,49
13MA39125Dušek Vojtěch-9100:25:1129,62
14MA40103Chaloupka JanMladkov-Široký důl9000:25:2427,29
15MA42113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:25:2626,93
16MA4357Vebr MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí7800:25:3026,22
17MA48133Krátký LubomírPraha Letňany9000:26:2216,91
18MA49116Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná9800:27:0244,37
19MA52110Strejček JiříPraha 108300:27:275,28

Muži B 40-49 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB491Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:31102,20
2MB5120Benko JanGomango Hogner7400:18:4799,35
3MB6105Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:5298,46
4MB994Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:1294,90
5MB15123Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:20:5576,56
6MB25108Pražák TomášJiskra Hylváty-kuželky7100:22:4357,33
7MB2999Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:23:1551,63
8MB3595Hruška MilošVětruše Ústí nad Labem7000:24:2938,46
9MB3779Němec RadekLitomyšl7700:24:3936,68
10MB3887Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:4136,32
11MB4685Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:4924,21
12MB5380Vacek JiříDlouhá Třebová7700:28:023,00

Muži C 50-59 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1188Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:28105,98
2MC1296Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:00100,66
3MC13102Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:20:4493,36
4MC3183Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:2466,78
5MC32122Hruban JanČeská Třebová6600:23:2566,61
6MC60132Sedlák JiříPřelouč5800:30:213,00

Muži D 60-69 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2270Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:26106,75
2MD2689Ráb PavelČeská Třebová5200:22:50103,30
3MD3498Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:2389,95
4MD4565Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:25:4578,18
5MD5469Bubeníček JiříSKI Skuhrov n.B.5100:28:1157,21
6MD5768Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:5950,32
7MD65115Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:1813,14
8MD6655Dušek JanJiskra Ústí n O.5100:33:577,54

Muži E 70 let a starší (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6176Jelínek MatějČernilov4200:30:46107,61
2ME62107Bielčik JindřichELMA Tým4000:31:54100,52
3ME64119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:1791,87

Ženy A 16-34 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2154Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:20105,52
2ZA2873Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:1198,11
3ZA30106Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2396,37
4ZA36101Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:36115,04
5ZA50127Tóthová Eva-9500:27:1962,12
6ZA51124Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:27:2261,68
7ZA5656Šinkorská MarkétaČervená9900:28:3684,96
8ZA6763Navrátilová KláraSRTG Česká Třebová9200:35:113,00
9ZA69126Venclová Aneta-9700:37:023,00

Ženy B 35-44 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1464Jiroušková JanaPrestige Team ČT7900:20:47115,53
2ZB2761Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:5496,75
3ZB33111Mencáková PetraJS Ginabela8100:23:5587,72
4ZB4171Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:2574,41
5ZB4484Šedová JanaSruby7300:25:3572,93
6ZB5559Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:28:3047,04
7ZB59114Koubová MarcelaRybník8000:30:1631,36
8ZB6386Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:0015,98

Ženy C 45 let a starší (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC23109Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:31126,94
2ZC47131Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:0899,15
3ZC5875Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:2573,91
4ZC6877Jelínková MagdalenaČernilov4500:36:33100,00

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1143Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
2C1227Petr RostislavČeská Třebová1400:00:01-
3C1373Houdek TobiášAC Vysoké Mýto1400:00:01-
4C1429Langrová EllaÚstí nad Orlicí1500:00:01-
5C1532Vršata Michal-1400:00:01-
6C1666Teplá JustýnaBučina1500:00:01-
7C1770Preislerová Viola ŽofieISCAREX junior team ČT1400:00:01-
8C1877Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:01-
9C1968Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:01-
10C11059Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:01-
11C11171Škodová BáraÚstí nad Labem1500:00:01-
12C11265Klement DanielLanškroun1500:00:01-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:01:12113,85
1Z2262Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:13105,54
2Z2351Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:15101,25
2M2461Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:15107,36
1M1514Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:17113,08
3Z2676Hejlová KateřinaISCAREX junior team ČT0600:01:1893,21
4Z2726Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team ČT0700:01:1892,94
5Z2813Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1989,72
6Z2925Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2086,77
1Z11034Čejková KláraISCAREX junior team ČT0800:01:22105,07
2M11145Ducháček VítSokol Řetová0800:01:2398,94
2Z11221Brusenbauchová NelaISCAREX junior team ČT0800:01:2697,70
3M21333Vršata Lukáš-0600:01:2678,80
3Z11423Koubová ElenISCAREX junior team ČT0900:01:2697,23
3M11537Rybička DominikISCAREX junior team ČT0900:01:2787,98
4Z11652Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:2988,43
5Z11769Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team ČT0900:01:3087,00
7Z21835Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3059,41
4M21954Krejčí OndřejLetohrad0700:01:3456,21
4M12047Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:3863,12
5M12142Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4153,86
6Z12228Langrová TerezaÚstí nad Orlicí0800:01:4648,49
7Z12379Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:5039,46
8Z2248Novotná NellaAC Děčín0700:02:123,00

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z319Serbousková SáraISCAREX junior team ČT0400:02:16117,95
1M3275Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:18103,58
2M3363Potoček VojtěchTJ SOKOL Jaroměř0400:02:2099,86
3M3457Vacek MichalISCAREX junior team ČT0400:02:2396,56
4M3510Jadrný TomášISCAREX junior team ČT0400:02:3086,11
2Z3656Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:02:3198,12
5M3746Pejchl TobiasČernovír0500:02:3676,95
3Z3855Patočková EvaTJ Sokol Jaroměř0400:02:4283,92
6M3986Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5451,61

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4180Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:03:26107,98
2M4215Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:32101,81
3M4387Šimůnek JanISCAREX junior team ČT0300:03:4590,21
1Z4483Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:13119,70
4M4558Vacek LukášISCAREX junior team ČT0200:04:1661,12
5M4684Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:3146,72
2Z4736Kubešová EliškaACTIVITY Lanškroun0300:04:4299,52
3Z4885Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0880,77
6M4982Kalousek KryštofPasivity Žamberk0200:22:523,00

Trať 4,96 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Hübl RadekRUN sport team8800:17:26112,82
2MA258Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:57130,26
3MA3100Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:28125,37
1MB491Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:31102,20
2MB5120Benko JanGomango Hogner7400:18:4799,35
3MB6105Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:5298,46
4MA7200Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:19:10116,51
5MA8112Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:19:1194,04
4MB994Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:1294,90
6MA10118Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:19:1693,14
1MC1188Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:28105,98
2MC1296Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:00100,66
3MC13102Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:20:4493,36
1ZB1464Jiroušková JanaPrestige Team ČT7900:20:47115,53
5MB15123Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:20:5576,56
7MA1667Teplý JaroslavBučina7800:21:1072,74
8MA17129Kotyza TomášSK Žamberk9200:21:1472,03
9MA18104Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:3168,98
10MA19117Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:22:1261,65
11MA20128Trejtnar Jiří-9300:22:1660,93
1ZA2154Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:20105,52
1MD2270Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:26106,75
1ZC23109Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:31126,94
12MA2481Hynek MartinPasivity Žamberk0100:22:3783,49
6MB25108Pražák TomášJiskra Hylváty-kuželky7100:22:4357,33
2MD2689Ráb PavelČeská Třebová5200:22:50103,30
2ZB2761Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:5496,75
2ZA2873Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:1198,11
7MB2999Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:23:1551,63
3ZA30106Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2396,37
4MC3183Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:2466,78
5MC32122Hruban JanČeská Třebová6600:23:2566,61
3ZB33111Mencáková PetraJS Ginabela8100:23:5587,72
3MD3498Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:2389,95
8MB3595Hruška MilošVětruše Ústí nad Labem7000:24:2938,46
4ZA36101Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:36115,04
9MB3779Němec RadekLitomyšl7700:24:3936,68
10MB3887Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:4136,32
13MA39125Dušek Vojtěch-9100:25:1129,62
14MA40103Chaloupka JanMladkov-Široký důl9000:25:2427,29
4ZB4171Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:2574,41
15MA42113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:25:2626,93
16MA4357Vebr MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí7800:25:3026,22
5ZB4484Šedová JanaSruby7300:25:3572,93
4MD4565Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:25:4578,18
11MB4685Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:4924,21
2ZC47131Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:0899,15
17MA48133Krátký LubomírPraha Letňany9000:26:2216,91
18MA49116Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná9800:27:0244,37
5ZA50127Tóthová Eva-9500:27:1962,12
6ZA51124Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:27:2261,68
19MA52110Strejček JiříPraha 108300:27:275,28
12MB5380Vacek JiříDlouhá Třebová7700:28:023,00
5MD5469Bubeníček JiříSKI Skuhrov n.B.5100:28:1157,21
6ZB5559Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:28:3047,04
7ZA5656Šinkorská MarkétaČervená9900:28:3684,96
6MD5768Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:5950,32
3ZC5875Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:2573,91
7ZB59114Koubová MarcelaRybník8000:30:1631,36
6MC60132Sedlák JiříPřelouč5800:30:213,00
1ME6176Jelínek MatějČernilov4200:30:46107,61
2ME62107Bielčik JindřichELMA Tým4000:31:54100,52
8ZB6386Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:0015,98
3ME64119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:1791,87
7MD65115Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:1813,14
8MD6655Dušek JanJiskra Ústí n O.5100:33:577,54
8ZA6763Navrátilová KláraSRTG Česká Třebová9200:35:113,00
4ZC6877Jelínková MagdalenaČernilov4500:36:33100,00
9ZA69126Venclová Aneta-9700:37:023,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Hübl RadekRUN sport team8800:17:26105,76
2MA258Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:57100,00
3MA3100Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:2894,24
4MB491Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:3193,69
5MB5120Benko JanGomango Hogner7400:18:4790,71
6MB6105Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:5289,79
7MA7200Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:19:1086,44
8MA8112Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:19:1186,26
9MB994Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:1286,07
10MA10118Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:19:1685,33
11MC1188Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:2883,10
12MC1296Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:0077,16
13MC13102Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:20:4468,99
14MB15123Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:20:5566,95
15MA1667Teplý JaroslavBučina7800:21:1064,16
16MA17129Kotyza TomášSK Žamberk9200:21:1463,42
17MA18104Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:3160,26
18MA19117Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:22:1252,65
19MA20128Trejtnar Jiří-9300:22:1651,90
20MD2270Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:2650,05
21MA2481Hynek MartinPasivity Žamberk0100:22:3748,00
22MB25108Pražák TomášJiskra Hylváty-kuželky7100:22:4346,89
23MD2689Ráb PavelČeská Třebová5200:22:5045,59
24MB2999Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:23:1540,95
25MC3183Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:2439,28
26MC32122Hruban JanČeská Třebová6600:23:2539,09
27MD3498Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:2328,32
28MB3595Hruška MilošVětruše Ústí nad Labem7000:24:2927,21
29MB3779Němec RadekLitomyšl7700:24:3925,35
30MB3887Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:4124,98
31MA39125Dušek Vojtěch-9100:25:1119,41
32MA40103Chaloupka JanMladkov-Široký důl9000:25:2416,99
33MA42113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:25:2616,62
34MA4357Vebr MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí7800:25:3015,88
35MD4565Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:25:4513,09
36MB4685Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:4912,35
37MA48133Krátký LubomírPraha Letňany9000:26:226,22
38MA49116Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná9800:27:023,00
39MA52110Strejček JiříPraha 108300:27:273,00
40MB5380Vacek JiříDlouhá Třebová7700:28:023,00
41MD5469Bubeníček JiříSKI Skuhrov n.B.5100:28:113,00
42MD5768Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:593,00
43MC60132Sedlák JiříPřelouč5800:30:213,00
44ME6176Jelínek MatějČernilov4200:30:463,00
45ME62107Bielčik JindřichELMA Tým4000:31:543,00
46ME64119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:173,00
47MD65115Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:183,00
48MD6655Dušek JanJiskra Ústí n O.5100:33:573,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1464Jiroušková JanaPrestige Team ČT7900:20:47110,01
2ZA2154Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:2095,84
3ZC23109Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:3194,16
4ZB2761Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:5490,66
5ZA2873Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:1188,07
6ZA30106Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2386,24
7ZB33111Mencáková PetraJS Ginabela8100:23:5581,36
8ZA36101Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:3675,11
9ZB4171Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:2567,65
10ZB4484Šedová JanaSruby7300:25:3566,12
11ZC47131Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:0861,10
12ZA50127Tóthová Eva-9500:27:1950,28
13ZA51124Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:27:2249,82
14ZB5559Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:28:3039,46
15ZA5656Šinkorská MarkétaČervená9900:28:3638,55
16ZC5875Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:2531,08
17ZB59114Koubová MarcelaRybník8000:30:1623,31
18ZB6386Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:007,47
19ZA6763Navrátilová KláraSRTG Česká Třebová9200:35:113,00
20ZC6877Jelínková MagdalenaČernilov4500:36:333,00
21ZA69126Venclová Aneta-9700:37:023,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód