Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

21.5.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 21.5.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

zámeček u Lanškrouna
děti od 9.30 hodin
hlavní závod v 11.30 hodin

Přihlášky

děti od 8.30 hodin
hlavní závod od 10.30 hodin

Startovné

dospělí a dorost 30,- Kč
děti zdarma

Popis tratě

Terénní běh po lučních a lesních cestách se třemi seběhy a třemi náročnými výběhy.
Děti běží zámeckou alejí do kopce.
Délka: hlavní závod 6,3 km, děti 100 - 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ota Sadílek
Palackého 649
563 01 Lanškroun
tel.: 465 323 671 (byt), 465 355 718 (zam.)

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 4660

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Matyášová Jana6515
Vacek Martin6915
Fajfr František7214
Šafář Jaroslav5113
Mannlová Jana8013
Bielčik Jindřich4013
Gregora Jan0013
Král Jindřich7313
Borek Viktor0412
Krátká Hana9512
Vinduška Petr9312
Dostál Ladislav5612
Borková Agáta0212
Krátký František4312
Volf Břetislav5211
Wendlig Miroslav5311
Horáček Michal7510
Pavlas Jan9610
Ženčák Jaroslav6110
Dostálek Petr6710
Dostálová Viktorie0310
Koblížek Jindřich4810
Ožana Václav6410
Vondra Jan0710
Stránská Michaela9710
Dobšíček Pavel8010
Krátký Luboš6210
Gregora Filip0210
Sadílek Jakub0510
Stránský Aleš6010
Jirásková Eva649
Resler Filip099
Mertová Michaela769
Nechvíl Petr919
Gregora Jakub989
Červ Miloslav509
Kačerovský Michal989
Svatoš Otakar349
Ondrišek Josef649
Gregorová Monika009
Sontáková Lenka919
Vindušková Barbara019
Borek Petr709
Brychta Jakub089
Hanáková Klára028
Sedláček Roman648
Sejkorová Lenka638
Marhold Petr788

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0117Pokorná AnnaLanškroun9900:00:00-
2Ž013Urbanová MarieDolní Třešňovec9800:00:00-
3Ž0111Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:00-
4Ž012Havelková KristýnaZŠ Rudoltice9800:00:00-
5Ž0119Pecháčková PetraLanškroun9800:00:00-
6Ž0120Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:00-
7Ž016Kubíčková AdélaLanškroun9900:00:00-
8Ž0121Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
9Ž011Salabová KristýnaMŠ Rudoltice9900:00:00-
10Ž0110Gregorová LenkaLanškroun9800:00:00-
11Ž017Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
12Ž0130Prokopová DenisaLanškroun9800:00:00-
13Ž0118Pecháčková RenataLanškroun9900:00:00-
14Ž0114Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:00-
15Ž0115Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:00-
16Ž019Gregorová MonikaLanškroun0000:00:00-
17Ž0123Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:00-
18Ž0116Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:00-
19Ž0127Hašková SabinaLanškroun0000:00:00-
20Ž0131Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:00-
21Ž0112Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:00-
22Ž014Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
23Ž0136Maršíková BarboraLanškroun0200:00:00-
24Ž018Popelová KristýnaMnichovice0200:00:00-
25Ž0133Vavřinová AnnaLanškroun0100:00:00-
26Ž0128Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:00-
27Ž0122Vacková TerezaLanškroun0100:00:00-
28Ž0132Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:00-
29Ž015Svojanovská EliškaLanškroun0300:00:00-
Předžáci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0179Calda JakubMezilesí9800:00:00-
2M0193Marek MatyášLanškroun9900:00:00-
3M0180Tejkl RadekRudoltice9900:00:00-
4M0183Gregora JakubLanškroun9800:00:00-
5M0192Hrabal TomášLanškroun9800:00:00-
6M0178Chalupník MatějSlatiňany9900:00:00-
7M0190Urban TobiasLanškroun9800:00:00-
8M0134Vavřín KarelLanškroun9900:00:00-
9M0176Perchlík JaroslavRudoltice0000:00:00-
10M01100Kunčár Lukáš-9900:00:00-
11M0189Gregora JanLanškroun0000:00:00-
12M0194Krč TomášLanškroun0000:00:00-
13M0177Kolomý AdamLanškroun0000:00:00-
14M0181Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
15M0126Hacura TomášLanškroun0000:00:00-
16M0187Popela KryštofMnichovice0000:00:00-
17M0182Takáč FilipLanškroun0000:00:00-
18M0196Shorný OndřejLanškroun0000:00:00-
19M0135Novotný JiříLetohrad0000:00:00-
20M0197Chrobák AdamLanškroun0000:00:00-
21M0191Hepnar JiříLanškroun0200:00:00-
22M0184Gregora FilipLanškroun0200:00:00-
23M0195Sadovský FilipLanškroun0100:00:00-
24M0185Markytán JanLanškroun0200:00:00-
25M0188Klímek ŠimonLanškroun0200:00:00-
26M0129Roubal JiříLanškroun0300:00:00-
27M0198Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:00-
28M0186Zelinka LukášLanškroun0300:00:00-
29M0124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:00-
30M0137Maršík MatějLanškroun0300:00:00-
Žákyně 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1168Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:00-
2Ž111Hacurová AdélaHO Seloutky9700:00:00-
3Ž1178Pejchlová AnnaLanškroun9800:00:00-
4Ž117Pekařová PetraSázava9800:00:00-
5Ž1192Kubínová JanaLanškroun9800:00:00-
6Ž119Budinová NatálieLanškroun9700:00:00-
7Ž1197Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:00-
8Ž1175Bajusová LucieRudoltice9800:00:00-
9Ž118Novotná EvaLetohrad9800:00:00-
10Ž1189Chrobáková Anetalanškroun9700:00:00-
Žáci 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1186Sadovský MatějLanškroun9700:00:00-
2M118Šalplachta FilipMikulovice9800:00:00-
3M1160Kobza LukášSázava9700:00:00-
4M1195Vondra MartinLanškroun9600:00:00-
5M1122Chalupník JanSlatiňany9800:00:00-
6M1183Kuťák DanielLanškroun9700:00:00-
7M1196Cnol MartinLanškroun9800:00:00-
Žáci 2. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2139Roček RadimRudoltice9600:00:00-
2M212Hašek DavidLanškroun9700:00:00-
3M2133Beran DenisZŠ Rudoltice9700:00:00-
4M2112Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:00:00-
5M2193Vybíral JanLanškroun9600:00:00-
6M2176Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:00:00-
7M2198Knol ZdeněkLanškroun9600:00:00-
Žákyně 2. třída (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2119Pabiánová PetraRudoltice9600:00:00-
2Ž2124Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:00-
3Ž2117Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:00-
4Ž2110Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:00-
Žákyně 3. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3156Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:00-
2Ž3145Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
3Ž314Šádková VeronikaKopřivnice9600:00:00-
4Ž3179Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:00-
5Ž3166Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:00-
6Ž3194Kubínová KristýnaLanškroun9500:00:00-
7Ž315Patočková KristýnaDolní Třešňovec9500:00:00-
8Ž3120Málková PavlaZŠ Rudoltice9600:00:00-
Žáci 3. třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Rejnuš DavidZŠ Rudoltice9500:00:00-
2M3143Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:00-
3M3146Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:00:00-
4M3136Sodomka RomanZŠ Rudoltice9600:00:00-
5M3153Bárnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:00:00-
6M3141Tomeš OndřejABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
7M3190Shorný DanielLanškroun9600:00:00-
8M3135Doleček PetrRudoltice9500:00:00-
Žákyně 4.třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4126Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:00:00-
2Ž4174Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:00:00-
3Ž4134Caldová AdélaMezilesí9400:00:00-
4Ž414Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:00:00-
5Ž4162Musilová TerezaLanškroun9400:00:00-
6Ž4184Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:00:00-
7Ž4140Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:00:00-
8Ž4165Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:00:00-
9Ž4121Perchlíková KatkaRudoltice9400:00:00-
Žáci 4. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Markl TomášKozlov9500:00:00-
2M4125Smola VojtěchLanškroun9300:00:00-
3M4163Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:00-
4M4181Hrabal LadislavLanškroun9400:00:00-
5M4155Vlček DavidLanškroun9400:00:00-
6M4182Kuťák DavidLanškroun9500:00:00-
7M4173Chlumecký PatrikSokol Klášterec nad Orlicí9400:00:00-
Žáci 5.-6. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5185Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:00:00-
2M5177Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:00-
3M5144Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:00:00-
4M5151Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:00:00-
5M519Beneš TadeášNekoř9100:00:00-
6M5170Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:00:00-
7M5116Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
8M5172Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:00:00-
9M5127Nový MatoušLanškroun9300:00:00-
10M5147Chroust JakubISCAREX Česká Třebová9300:00:00-
11M517Heger TadeášLanškroun9200:00:00-
12M5148Friml MartinLanškroun9200:00:00-
13M5111Sychra TomášLanškroun9200:00:00-
14M5152Kubíček RudolfLanškroun9400:00:00-
Žákyně 5.-6. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5128Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
2Ž5129Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
3Ž5130Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
4Ž5154Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:00:00-
5Ž5138Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
6Ž51100Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:00:00-
7Ž5150Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:00:00-
8Ž5180Trkalová AnetaSázava9300:00:00-
9Ž5164Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:00:00-
10Ž5114Božáková PavlaZŠ Rudoltice9300:00:00-
11Ž51130Holická MartinaPardubice9300:00:00-
12Ž5115Pabiánová LucieRudoltice9300:00:00-
13Ž5161Kobzová HanaSázava9300:00:00-
14Ž513Hegerová RenataTJ Černovír9300:00:00-
15Ž5142Urbanová MichaelaDolní Třešňovec9300:00:00-
16Ž5158Kolderová NatalieLanškroun9400:00:00-
17Ž5191Vybíralová LucieLanškroun9400:00:00-
18Ž5149Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:00:00-
19Ž5113Hanyšová LenkaRudoltice9300:00:00-
20Ž5187Macháčková LudmilaLanškroun9300:00:00-
21Ž5159Picková KristýnaLanškroun9400:00:00-
22Ž5111Bártlová NatálieRudoltice9400:00:00-
23Ž5199Hejdušková ŽanetaDolní Dobrouč9400:00:00-
Žákyně 7.-9. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž715Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:00:00-
2Ž7131Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
3Ž711Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:00:00-
4Ž712Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:00:00-
5Ž7132Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
Žáci mladší 7.-9. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7188Večeře TomášAtletika Polička9000:00:00-
2M7118Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
3M7169Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:00:00-
4M7167Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:00:00-
5M7112Skalický PavelLanškroun9000:00:00-
6M7114Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:00-
7M7137Krejčí MarcelGymnázuim Lanškroun9100:00:00-
8M716Cibulka PavelLibchavy9100:00:00-
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8100Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:37112,48
2MD1928Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:26:1092,24
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4417Schauerová LenkaAtletika Polička8800:30:49113,48
2ŽD4922Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:31:50107,33
3ŽD5932Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:2979,19
4ŽD6321Šilarová PetraGymnázium Lanškroun8800:39:5658,31
Muži A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:21:57104,70
2MA244Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:3299,51
3MA325Adamec JosefATC Nekoř8100:22:5795,80
4MA499Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:0494,76
5MA53Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:0594,61
6MA927Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:24:3681,12
7MA1148Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:25:0377,11
8MA1388Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:4071,63
9MA1455Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:25:4570,88
10MA1573Řemínek MatějAC Choceň8600:25:4795,28
11MA1629Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:25:5170,00
12MA212Bielčik PetrLichkov7100:26:2864,51
13MA2547Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4053,83
14MA2813Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:27:5851,16
15MA2985Kalous PetrSK Žamberk7700:28:1149,23
Muži B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB669Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:23:17105,52
2MB758Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:31103,57
3MB1049Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:25:0290,90
4MB2016Čechal JaroslavTS Letohrad6100:26:1580,74
5MB2437Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:1172,95
6MB2615Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:27:4867,80
7MB3014Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:3760,97
8MB3272Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:5159,03
9MB3751Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:30:0149,28
10MB4338Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:30:4742,88
11MB6487Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:40:540,00
Muži C (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC181Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:26:01103,69
2MC2280Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:26:4398,41
3MC2377Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:4797,90
4MC2759Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5189,86
5MC3118Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:28:4782,81
6MC3361Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:1479,42
7MC3582Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:3776,52
8MC3664Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:4975,02
9MC4042Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:30:2570,49
10MC4288Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:2770,24
11MC4670Koblížek JindřichSK Žamberk4800:31:3062,31
12MC5032Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:3654,01
13MC5430Volf BřetislavLanškroun5200:34:1541,56
14MC5881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:1326,72
Muži D (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1254Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:22130,54
2MD4750Jelínek MatějHradec Králové4200:31:3389,24
3MD5231Bielčik JindřichLichkov4000:32:5480,22
4MD5591Novotný JiříKB Letohrad4500:34:2570,09
Ženy A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1713Šádková IrenaAC Pardubice6900:25:56120,50
2ZA3418Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:34106,16
3ZA3827Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:12102,00
4ZA4838Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:4591,84
5ZA5716Dostálová LenkaAtletika Albrechtice7700:35:0569,99
6ZA6019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:36:5757,75
Ženy B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3925Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:1990,16
2ZB4130Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:30:2689,35
3ZB4531Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:0684,73
4ZB5128Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:32:5272,51
5ZB5615Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:3360,85
6ZB6126Čadová RenataDolní Dobrouč6600:38:2933,63
7ZB6229Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:38:4232,13
Ženy C (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5324Novotná EvaLetohrad4800:33:39127,18
2ŽC6523Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:44:1472,82
Místní podnikatelé a sponzoři (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SP197Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:53-
2SP378Syrová VeronikaAuto Agro Lanškroun 00:07:51-
3SP189Ehrig RudolfServis mobil4800:08:16-
4SP488Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:35-
4SP17Holická Alenaneregistrována6600:08:35-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
30M0137Maršík MatějLanškroun0300:00:00-
11M0189Gregora JanLanškroun0000:00:00-
16M0187Popela KryštofMnichovice0000:00:00-
28M0186Zelinka LukášLanškroun0300:00:00-
24M0185Markytán JanLanškroun0200:00:00-
22M0184Gregora FilipLanškroun0200:00:00-
4M0183Gregora JakubLanškroun9800:00:00-
17M0182Takáč FilipLanškroun0000:00:00-
14M0181Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
3M0180Tejkl RadekRudoltice9900:00:00-
1M0179Calda JakubMezilesí9800:00:00-
6M0178Chalupník MatějSlatiňany9900:00:00-
13M0177Kolomý AdamLanškroun0000:00:00-
7M0190Urban TobiasLanškroun9800:00:00-
21M0191Hepnar JiříLanškroun0200:00:00-
5M0192Hrabal TomášLanškroun9800:00:00-
19M0135Novotný JiříLetohrad0000:00:00-
8M0134Vavřín KarelLanškroun9900:00:00-
26M0129Roubal JiříLanškroun0300:00:00-
15M0126Hacura TomášLanškroun0000:00:00-
29M0124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:00-
10M01100Kunčár Lukáš-9900:00:00-
27M0198Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:00-
20M0197Chrobák AdamLanškroun0000:00:00-
18M0196Shorný OndřejLanškroun0000:00:00-
23M0195Sadovský FilipLanškroun0100:00:00-
12M0194Krč TomášLanškroun0000:00:00-
2M0193Marek MatyášLanškroun9900:00:00-
9M0176Perchlík JaroslavRudoltice0000:00:00-
25M0188Klímek ŠimonLanškroun0200:00:00-
23Ž0136Maršíková BarboraLanškroun0200:00:00-
14Ž0114Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:00-
21Ž0112Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:00-
3Ž0111Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:00-
10Ž0110Gregorová LenkaLanškroun9800:00:00-
24Ž018Popelová KristýnaMnichovice0200:00:00-
11Ž017Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
7Ž016Kubíčková AdélaLanškroun9900:00:00-
16Ž019Gregorová MonikaLanškroun0000:00:00-
29Ž015Svojanovská EliškaLanškroun0300:00:00-
22Ž014Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
2Ž013Urbanová MarieDolní Třešňovec9800:00:00-
9Ž011Salabová KristýnaMŠ Rudoltice9900:00:00-
15Ž0115Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:00-
18Ž0116Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:00-
1Ž0117Pokorná AnnaLanškroun9900:00:00-
25Ž0133Vavřinová AnnaLanškroun0100:00:00-
28Ž0132Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:00-
12Ž0130Prokopová DenisaLanškroun9800:00:00-
19Ž0127Hašková SabinaLanškroun0000:00:00-
17Ž0123Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:00-
27Ž0122Vacková TerezaLanškroun0100:00:00-
8Ž0121Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
20Ž0131Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:00-
26Ž0128Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:00-
6Ž0120Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:00-
5Ž0119Pecháčková PetraLanškroun9800:00:00-
13Ž0118Pecháčková RenataLanškroun9900:00:00-
4Ž012Havelková KristýnaZŠ Rudoltice9800:00:00-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
2M118Šalplachta FilipMikulovice9800:00:00-
2Ž111Hacurová AdélaHO Seloutky9700:00:00-
7Ž1197Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:00-
5Ž1192Kubínová JanaLanškroun9800:00:00-
10Ž1189Chrobáková Anetalanškroun9700:00:00-
3Ž1178Pejchlová AnnaLanškroun9800:00:00-
8Ž1175Bajusová LucieRudoltice9800:00:00-
1Ž1168Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:00-
6Ž119Budinová NatálieLanškroun9700:00:00-
4Ž117Pekařová PetraSázava9800:00:00-
7M1196Cnol MartinLanškroun9800:00:00-
4M1195Vondra MartinLanškroun9600:00:00-
1M1186Sadovský MatějLanškroun9700:00:00-
6M1183Kuťák DanielLanškroun9700:00:00-
3M1160Kobza LukášSázava9700:00:00-
5M1122Chalupník JanSlatiňany9800:00:00-
9Ž118Novotná EvaLetohrad9800:00:00-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
4Ž2110Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:00-
3Ž2117Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:00-
1Ž2119Pabiánová PetraRudoltice9600:00:00-
2Ž2124Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:00-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
4M2112Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:00:00-
6Ž3194Kubínová KristýnaLanškroun9500:00:00-
4Ž3179Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:00-
5Ž3166Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:00-
1Ž3156Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:00-
2Ž3145Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
8Ž3120Málková PavlaZŠ Rudoltice9600:00:00-
7Ž315Patočková KristýnaDolní Třešňovec9500:00:00-
2M212Hašek DavidLanškroun9700:00:00-
7M2198Knol ZdeněkLanškroun9600:00:00-
5M2193Vybíral JanLanškroun9600:00:00-
6M2176Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:00:00-
1M2139Roček RadimRudoltice9600:00:00-
3M2133Beran DenisZŠ Rudoltice9700:00:00-
3Ž314Šádková VeronikaKopřivnice9600:00:00-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
2M4125Smola VojtěchLanškroun9300:00:00-
15Ž5142Urbanová MichaelaDolní Třešňovec9300:00:00-
18Ž5149Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:00:00-
7Ž5150Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:00:00-
4Ž5154Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:00:00-
16Ž5158Kolderová NatalieLanškroun9400:00:00-
21Ž5159Picková KristýnaLanškroun9400:00:00-
13Ž5161Kobzová HanaSázava9300:00:00-
9Ž5164Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:00:00-
8Ž5180Trkalová AnetaSázava9300:00:00-
20Ž5187Macháčková LudmilaLanškroun9300:00:00-
17Ž5191Vybíralová LucieLanškroun9400:00:00-
23Ž5199Hejdušková ŽanetaDolní Dobrouč9400:00:00-
6Ž51100Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:00:00-
5Ž5138Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
3Ž5130Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
5M4155Vlček DavidLanškroun9400:00:00-
3M4163Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:00-
7M4173Chlumecký PatrikSokol Klášterec nad Orlicí9400:00:00-
4M4181Hrabal LadislavLanškroun9400:00:00-
6M4182Kuťák DavidLanškroun9500:00:00-
1M413Markl TomášKozlov9500:00:00-
14Ž513Hegerová RenataTJ Černovír9300:00:00-
22Ž5111Bártlová NatálieRudoltice9400:00:00-
19Ž5113Hanyšová LenkaRudoltice9300:00:00-
10Ž5114Božáková PavlaZŠ Rudoltice9300:00:00-
12Ž5115Pabiánová LucieRudoltice9300:00:00-
1Ž5128Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
2Ž5129Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
11Ž51130Holická MartinaPardubice9300:00:00-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SP197Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:53-
3SP189Ehrig RudolfServis mobil4800:08:16-
4SP17Holická Alenaneregistrována6600:08:35-
2SP378Syrová VeronikaAuto Agro Lanškroun 00:07:51-
4SP488Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:35-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:21:57104,70
2MA244Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:3299,51
3MA325Adamec JosefATC Nekoř8100:22:5795,80
4MA499Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:0494,76
5MA53Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:0594,61
1MB669Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:23:17105,52
2MB758Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:31103,57
1MD8100Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:37112,48
6MA927Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:24:3681,12
3MB1049Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:25:0290,90
7MA1148Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:25:0377,11
1MD1254Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:22130,54
8MA1388Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:4071,63
9MA1455Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:25:4570,88
10MA1573Řemínek MatějAC Choceň8600:25:4795,28
11MA1629Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:25:5170,00
1ZA1713Šádková IrenaAC Pardubice6900:25:56120,50
1MC181Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:26:01103,69
2MD1928Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:26:1092,24
4MB2016Čechal JaroslavTS Letohrad6100:26:1580,74
12MA212Bielčik PetrLichkov7100:26:2864,51
2MC2280Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:26:4398,41
3MC2377Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:4797,90
5MB2437Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:1172,95
13MA2547Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4053,83
6MB2615Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:27:4867,80
4MC2759Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5189,86
14MA2813Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:27:5851,16
15MA2985Kalous PetrSK Žamberk7700:28:1149,23
7MB3014Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:3760,97
5MC3118Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:28:4782,81
8MB3272Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:5159,03
6MC3361Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:1479,42
2ZA3418Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:34106,16
7MC3582Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:3776,52
8MC3664Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:4975,02
9MB3751Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:30:0149,28
3ZA3827Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:12102,00
1ZB3925Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:1990,16
9MC4042Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:30:2570,49
2ZB4130Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:30:2689,35
10MC4288Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:2770,24
10MB4338Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:30:4742,88
1ŽD4417Schauerová LenkaAtletika Polička8800:30:49113,48
3ZB4531Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:0684,73
11MC4670Koblížek JindřichSK Žamberk4800:31:3062,31
2MD4750Jelínek MatějHradec Králové4200:31:3389,24
4ZA4838Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:4591,84
2ŽD4922Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:31:50107,33
12MC5032Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:3654,01
4ZB5128Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:32:5272,51
3MD5231Bielčik JindřichLichkov4000:32:5480,22
1ŽC5324Novotná EvaLetohrad4800:33:39127,18
13MC5430Volf BřetislavLanškroun5200:34:1541,56
4MD5591Novotný JiříKB Letohrad4500:34:2570,09
5ZB5615Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:3360,85
5ZA5716Dostálová LenkaAtletika Albrechtice7700:35:0569,99
14MC5881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:1326,72
3ŽD5932Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:2979,19
6ZA6019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:36:5757,75
6ZB6126Čadová RenataDolní Dobrouč6600:38:2933,63
7ZB6229Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:38:4232,13
4ŽD6321Šilarová PetraGymnázium Lanškroun8800:39:5658,31
11MB6487Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:40:540,00
2ŽC6523Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:44:1472,82

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 92%
Vyhlášení výsledků: 84%
Zpracování výsledků: 86%
Ceny vítězům: 94%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Bylo to velmi hezké.
Zaneta.H
Super. Dekuji!
kozlowskij
JE NEJLEPŠÍ
vinduskapml
Pan Sadílek a jeho tým odvedl výbornou práci. Za skvěle prožité dopoledne děkují závodníci Filípek a Matěj Sadovští. Líbily se nám i soutěže DDM Lanškroun.
daniela.sadovska

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód