20.5.2006, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.5.2023 | Běh do Zámeckého vrchu | 247 |
28.5.2022 | Běh do Zámeckého vrchu | 236 |
15.5.2021 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
16.5.2020 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
18.5.2019 | Běh do Zámeckého vrchu | 275 |
19.5.2018 | Běh do Zámeckého vrchu | 292 |
20.5.2017 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
21.5.2016 | Běh do Zámeckého vrchu | 319 |
23.5.2015 | Běh do Zámeckého vrchu | 283 |
24.5.2014 | Běh do Zámeckého vrchu | 259 |
18.5.2013 | Běh do Zámeckého vrchu | 282 |
19.5.2012 | Běh do Zámeckého vrchu | 288 |
21.5.2011 | Běh do Zámeckého vrchu | 321 |
22.5.2010 | Běh do Zámeckého vrchu | 266 |
23.5.2009 | Běh do Zámeckého vrchu | 234 |
24.5.2008 | Běh do Zámeckého vrchu | 304 |
19.5.2007 | Běh do Zámeckého vrchu | 256 |
21.5.2005 | Běh do Zámeckého vrchu | 239 |
22.5.2004 | Běh do Zámeckého vrchu | 218 |
17.5.2003 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
18.5.2002 | Běh do Zámeckého vrchu | 238 |
19.5.2001 | Běh do Zámeckého vrchu | 239 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Matyášová Jana | 65 | 18 |
Vacek Martin | 69 | 18 |
Fajfr František | 72 | 17 |
Sadílek Ota | 46 | 16 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Dušková Lenka | 80 | 15 |
Mannlová Jana | 80 | 15 |
Dostál Ladislav | 56 | 15 |
Gregora Jan | 00 | 14 |
Borek Viktor | 04 | 14 |
Šafář Jaroslav | 51 | 14 |
Král Jindřich | 73 | 14 |
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Krátký František | 43 | 13 |
Vinduška Petr | 93 | 13 |
Krátká Hana | 95 | 12 |
Krátký Luboš | 62 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Volf Břetislav | 52 | 12 |
Wendlig Miroslav | 53 | 11 |
Dobšíček Pavel | 80 | 11 |
Ožana Václav | 64 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Horáček Michal | 75 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Koblížek Jindřich | 48 | 11 |
Mertová Michaela | 76 | 10 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Gregora Jakub | 98 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sadílek Jakub | 05 | 10 |
Pavlas Jan | 96 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 10 |
Dostálová Viktorie | 03 | 10 |
Scheuer Jan | 66 | 10 |
Vondra Jan | 07 | 10 |
Gregorová Monika | 00 | 10 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Dostál Tadeáš | 06 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Vacková Tereza | 01 | 9 |
Resler Filip | 09 | 9 |
Svatoš Otakar | 34 | 9 |
Ondrišek Josef | 64 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 98 | Pavlasová Marie | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
2 | Ž2 | 3 | 7 | Pecháčková Petra | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
3 | Ž2 | 5 | 30 | Kuběnková Markéta | ZŠ Rudoltice | 98 | 00:00:01 | - |
4 | Ž2 | 7 | 60 | Kuťáková Šárka | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
5 | Ž2 | 9 | 8 | Pecháčková Renata | Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
6 | Ž2 | 11 | 99 | Gregorová Lenka | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
7 | Ž2 | 13 | 93 | Prokopová Sabina | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
- | Ž2 | - | 77 | Kolomá Karolína | Rudoltice | 99 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 52 | Marek Matyáš | Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
2 | M2 | 3 | 74 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
3 | M2 | 5 | 21 | Krsek Miroslav | Luková | 98 | 00:00:01 | - |
4 | M2 | 7 | 6 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:01 | - |
5 | M2 | 9 | 92 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:01 | - |
6 | M2 | 11 | 24 | Tejkl Radek | Rudoltice | 99 | 00:00:01 | - |
7 | M2 | 13 | 98 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:01 | - |
8 | M2 | 15 | 78 | Kunčár Lukáš | - | 99 | 00:00:01 | - |
9 | M2 | 16 | 54 | Calda Jakub | Mezilesí | 98 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 73 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:01 | - |
2 | Ž3 | 2 | 37 | Krátká Lucie | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
3 | Ž3 | 3 | 59 | Pejchlová Anna | ZŠ Jiráskova Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
4 | Ž3 | 4 | 95 | Hacurová Adéla | HO Seloutky | 97 | 00:00:01 | - |
5 | Ž3 | 5 | 41 | Budinová Natálie | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
6 | Ž3 | 6 | 55 | Kubínová Jana | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
7 | Ž3 | 7 | 56 | Kuttichová Markéta | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
8 | Ž3 | 8 | 100 | Chrobáková Aneta | lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
9 | Ž3 | 9 | 25 | Pekařová Petra | Sázava | 98 | 00:00:01 | - |
10 | Ž3 | 10 | 88 | Dobešová Kristýna | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
11 | Ž3 | 11 | 12 | Čírtková Šárka | Rudoltice | 98 | 00:00:01 | - |
12 | Ž3 | 12 | 14 | Kuběnková Kamila | Horní Čermná | 98 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 86 | Švanda Štěpán | Polička | 98 | 00:00:01 | - |
2 | M3 | 3 | 67 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:00:01 | - |
3 | M3 | 5 | 62 | Kuták Daniel | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
4 | M3 | 7 | 45 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:01 | - |
5 | M3 | 9 | 3 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž4 | 1 | 70 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:00:01 | - |
2 | Ž4 | 3 | 2 | Vrbíšová Sandra | KRB Chrudim | 96 | 00:00:01 | - |
3 | Ž4 | 5 | 46 | Pospíšilová Klára | Lanškroun | 96 | 00:00:01 | - |
4 | Ž4 | 7 | 31 | Pabiánová Petra | Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
5 | Ž4 | 9 | 47 | Kleinová Pavlína | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
6 | Ž4 | 11 | 40 | Pokorná Andrea | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
7 | Ž4 | 12 | 32 | Perchlíková Denisa | Rudoltice | 97 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 100 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:00:01 | - |
2 | M4 | 3 | 87 | Roček Radim | Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
3 | M4 | 5 | 39 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:00:01 | - |
4 | M4 | 7 | 9 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:00:01 | - |
5 | M4 | 9 | 10 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:00:01 | - |
6 | M4 | 11 | 13 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:00:01 | - |
7 | M4 | 13 | 26 | Svatoš Denis | ZŠ Rudoltice | 97 | 00:00:01 | - |
8 | M4 | 15 | 82 | Krejbich Martin | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž5 | 1 | 49 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:00:01 | - |
2 | Ž5 | 3 | 81 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:01 | - |
3 | Ž5 | 5 | 90 | Šádková Veronika | MK Kopřivnice | 96 | 00:00:01 | - |
4 | Ž5 | 7 | 36 | Krátká Hana | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
5 | Ž5 | 9 | 93 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:00:01 | - |
6 | Ž5 | 11 | 4 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:00:01 | - |
7 | Ž5 | 13 | 84 | Macháčková Zuzana | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
8 | Ž5 | 15 | 33 | Málková Pavla | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
9 | Ž5 | 17 | 53 | Kubínová Kristýna | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 48 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:00:01 | - |
2 | M5 | 3 | 91 | Cimr Tomáš | TJ Sokol Kameničná | 96 | 00:00:01 | - |
3 | M5 | 5 | 19 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:00:01 | - |
4 | M5 | 7 | 43 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:00:01 | - |
5 | M5 | 9 | 80 | Barnet Miroslav | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:00:01 | - |
6 | M5 | 11 | 28 | Sodomka Roman | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
7 | M5 | 13 | 27 | Sodomka Marian | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
8 | M5 | 15 | 96 | Pavlas Jan | Lanškroun | 96 | 00:00:01 | - |
9 | M5 | 17 | 29 | Vančo Pavel | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž6 | 1 | 76 | Trkalová Aneta | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:00:01 | - |
2 | Ž6 | 3 | 85 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:01 | - |
3 | Ž6 | 5 | 44 | Langrová Ludmila | ZŠ Lanškroun Dobrovského | 93 | 00:00:01 | - |
4 | Ž6 | 7 | 38 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:00:01 | - |
5 | Ž6 | 9 | 20 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:00:01 | - |
6 | Ž6 | 11 | 51 | Caldová Adéla | Mezilesí | 94 | 00:00:01 | - |
7 | Ž6 | 13 | 68 | Glaserová Dominika | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:00:01 | - |
8 | Ž6 | 15 | 66 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:00:01 | - |
9 | Ž6 | 17 | 50 | Pabiánová Lucie | ZŠ Smetanova Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
10 | Ž6 | 19 | 22 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:00:01 | - |
11 | Ž6 | 20 | 5 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:00:01 | - |
12 | Ž6 | 21 | 83 | Macháčková Ludmila | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
13 | Ž6 | 22 | 34 | Perchlíková Katka | ZŠ Rudoltice | 94 | 00:00:01 | - |
14 | Ž6 | 23 | 35 | Vančová Lucie | ZŠ Rudoltice | 95 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 1 | 96 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:00:01 | - |
2 | M6 | 3 | 42 | Pavelka Ondřej | ZŠ Lanškroun Dobrovského | 93 | 00:00:01 | - |
3 | M6 | 5 | 79 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:01 | - |
4 | M6 | 7 | 92 | Bareš Jaroslav | Rudoltice | 92 | 00:00:01 | - |
5 | M6 | 9 | 95 | Marek Jiří | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:01 | - |
6 | M6 | 11 | 16 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:00:01 | - |
7 | M6 | 13 | 94 | Vlček David | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
8 | M6 | 15 | 64 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
9 | M6 | 16 | 87 | Beneš Jakub | ATC Nekoř | 95 | 00:00:01 | - |
10 | M6 | 17 | 99 | Svatoš Filip | ZŠ Polička | 94 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž7 | 1 | 65 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
2 | Ž7 | 3 | 72 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:00:01 | - |
3 | Ž7 | 5 | 61 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
4 | Ž7 | 7 | 63 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
5 | Ž7 | 9 | 58 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
6 | Ž7 | 11 | 75 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:00:01 | - |
7 | Ž7 | 13 | 94 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 1 | 86 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:00:01 | - |
2 | M7 | 2 | 970 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:00:01 | - |
3 | M7 | 3 | 84 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:00:01 | - |
4 | M7 | 4 | 69 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:00:01 | - |
5 | M7 | 5 | 90 | Bouška Jan | Sázava | 92 | 00:00:01 | - |
6 | M7 | 6 | 91 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:01 | - |
7 | M7 | 7 | 97 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:00:01 | - |
8 | M7 | 8 | 88 | Málek Jan | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
9 | M7 | 9 | 18 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:00:01 | - |
10 | M7 | 10 | 15 | Rejnuš Petr | Gymnázium Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
11 | M7 | 11 | 17 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:00:01 | - |
12 | M7 | 12 | 80 | Kylar Jan | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
13 | M7 | 13 | 89 | Beneš Tadeáš | ATC Nekoř | 91 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 19 | 19 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:26:03 | 106,56 |
2 | DM | 23 | 27 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:26:44 | 101,49 |
3 | DM | 30 | 81 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:28:01 | 91,96 |
4 | DM | 37 | 28 | Sekanina Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:28:30 | 88,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZ | 60 | 34 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:32:43 | 110,98 |
2 | DZ | 70 | 16 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:35:18 | 96,05 |
3 | DZ | 74 | 50 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:35:50 | 92,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 17 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:23:37 | - |
2 | MB | 7 | 73 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:24:10 | - |
3 | MB | 10 | 42 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:24:35 | - |
4 | MB | 11 | 36 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:24:56 | - |
5 | MB | 25 | 10 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:27:02 | - |
6 | MB | 27 | 2 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:27:28 | - |
7 | MB | 33 | 25 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:28:11 | - |
8 | MB | 34 | 70 | Stránský Tomáš | Sparta Praha | 65 | 00:28:14 | - |
9 | MB | 38 | 13 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:28:42 | - |
10 | MB | 40 | 76 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:28:52 | - |
11 | MB | 41 | 37 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:29:02 | - |
12 | MB | 45 | 44 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:29:59 | - |
13 | MB | 48 | 84 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:30:34 | - |
14 | MB | 50 | 60 | Ondríšek Josef | Lanškroun | 64 | 00:30:54 | - |
15 | MB | 58 | 59 | Zdeněk Bílý | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 00:32:18 | - |
16 | MB | 79 | 30 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:43:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 12 | 35 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:25:00 | - |
2 | MC | 18 | 51 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:25:50 | - |
3 | MC | 26 | 46 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:27:11 | - |
4 | MC | 29 | 80 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:48 | - |
5 | MC | 32 | 29 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 00:28:07 | - |
6 | MC | 35 | 95 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:28:21 | - |
7 | MC | 36 | 92 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMS Ústí nad Orlicí | 56 | 00:28:26 | - |
8 | MC | 39 | 5 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:28:47 | - |
9 | MC | 42 | 39 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:29:19 | - |
10 | MC | 43 | 43 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:29:35 | - |
11 | MC | 47 | 40 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:30:24 | - |
12 | MC | 57 | 33 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:32:16 | - |
13 | MC | 59 | 100 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:32:41 | - |
14 | MC | 64 | 87 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:33:15 | - |
15 | MC | 67 | 83 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:34:31 | - |
16 | MC | 75 | 9 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:35:53 | - |
17 | MC | 78 | 41 | Sygeryč Bohdan | MK Pardubice | 56 | 00:40:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 16 | 91 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:25:42 | - |
2 | MD | 54 | 60 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:31:24 | - |
3 | MD | 56 | 93 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:32:10 | - |
4 | MD | 61 | 56 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:32:50 | - |
5 | MD | 80 | 53 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:47:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 8 | 69 | Pichrtová Anna | X-AIR Ostrava | 73 | 00:24:22 | - |
2 | ZA | 44 | 18 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:29:58 | - |
3 | ZA | 52 | 68 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:31:12 | - |
4 | ZA | 62 | 58 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:32:58 | - |
5 | ZA | 71 | 94 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:35:27 | - |
6 | ZA | 73 | 85 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:35:36 | - |
7 | ZA | 77 | 86 | Böhmová Petra | Ostrava | 76 | 00:39:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 17 | 63 | Šádková Irena | AC Pardubice | 69 | 00:25:48 | - |
2 | ZB | 52 | 96 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:31:12 | - |
3 | ZB | 63 | 20 | Schneiderová Bedřiška | BTK Moravská Třebová | 65 | 00:33:08 | - |
4 | ZB | 65 | 38 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:33:58 | - |
5 | ZB | 69 | 89 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:35:08 | - |
6 | ZB | 72 | 48 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:35:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 76 | 99 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:36:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 52 | Marek Matyáš | Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
1 | Ž2 | 1 | 98 | Pavlasová Marie | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
2 | Ž2 | 3 | 7 | Pecháčková Petra | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
2 | M2 | 3 | 74 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
3 | Ž2 | 5 | 30 | Kuběnková Markéta | ZŠ Rudoltice | 98 | 00:00:01 | - |
3 | M2 | 5 | 21 | Krsek Miroslav | Luková | 98 | 00:00:01 | - |
4 | Ž2 | 7 | 60 | Kuťáková Šárka | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
4 | M2 | 7 | 6 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:01 | - |
5 | M2 | 9 | 92 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:01 | - |
5 | Ž2 | 9 | 8 | Pecháčková Renata | Lanškroun | 99 | 00:00:01 | - |
6 | Ž2 | 11 | 99 | Gregorová Lenka | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
6 | M2 | 11 | 24 | Tejkl Radek | Rudoltice | 99 | 00:00:01 | - |
7 | Ž2 | 13 | 93 | Prokopová Sabina | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
7 | M2 | 13 | 98 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:01 | - |
8 | M2 | 15 | 78 | Kunčár Lukáš | - | 99 | 00:00:01 | - |
9 | M2 | 16 | 54 | Calda Jakub | Mezilesí | 98 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 73 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:01 | - |
2 | Ž3 | 2 | 37 | Krátká Lucie | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
3 | Ž3 | 3 | 59 | Pejchlová Anna | ZŠ Jiráskova Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
4 | Ž3 | 4 | 95 | Hacurová Adéla | HO Seloutky | 97 | 00:00:01 | - |
5 | Ž3 | 5 | 41 | Budinová Natálie | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
6 | Ž3 | 6 | 55 | Kubínová Jana | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
7 | Ž3 | 7 | 56 | Kuttichová Markéta | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
8 | Ž3 | 8 | 100 | Chrobáková Aneta | lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
9 | Ž3 | 9 | 25 | Pekařová Petra | Sázava | 98 | 00:00:01 | - |
10 | Ž3 | 10 | 88 | Dobešová Kristýna | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
11 | Ž3 | 11 | 12 | Čírtková Šárka | Rudoltice | 98 | 00:00:01 | - |
12 | Ž3 | 12 | 14 | Kuběnková Kamila | Horní Čermná | 98 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž4 | 1 | 70 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:00:01 | - |
1 | M3 | 1 | 86 | Švanda Štěpán | Polička | 98 | 00:00:01 | - |
2 | M3 | 3 | 67 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:00:01 | - |
2 | Ž4 | 3 | 2 | Vrbíšová Sandra | KRB Chrudim | 96 | 00:00:01 | - |
3 | Ž4 | 5 | 46 | Pospíšilová Klára | Lanškroun | 96 | 00:00:01 | - |
3 | M3 | 5 | 62 | Kuták Daniel | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
4 | M3 | 7 | 45 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:01 | - |
4 | Ž4 | 7 | 31 | Pabiánová Petra | Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
5 | Ž4 | 9 | 47 | Kleinová Pavlína | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
5 | M3 | 9 | 3 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:00:01 | - |
6 | Ž4 | 11 | 40 | Pokorná Andrea | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
7 | Ž4 | 12 | 32 | Perchlíková Denisa | Rudoltice | 97 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 100 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:00:01 | - |
1 | Ž5 | 1 | 49 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:00:01 | - |
2 | Ž5 | 3 | 81 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:01 | - |
2 | M4 | 3 | 87 | Roček Radim | Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
3 | Ž5 | 5 | 90 | Šádková Veronika | MK Kopřivnice | 96 | 00:00:01 | - |
3 | M4 | 5 | 39 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:00:01 | - |
4 | M4 | 7 | 9 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:00:01 | - |
4 | Ž5 | 7 | 36 | Krátká Hana | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
5 | Ž5 | 9 | 93 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:00:01 | - |
5 | M4 | 9 | 10 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:00:01 | - |
6 | Ž5 | 11 | 4 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:00:01 | - |
6 | M4 | 11 | 13 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:00:01 | - |
7 | M4 | 13 | 26 | Svatoš Denis | ZŠ Rudoltice | 97 | 00:00:01 | - |
7 | Ž5 | 13 | 84 | Macháčková Zuzana | ZŠ Dobrovského Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
8 | M4 | 15 | 82 | Krejbich Martin | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
8 | Ž5 | 15 | 33 | Málková Pavla | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:01 | - |
9 | Ž5 | 17 | 53 | Kubínová Kristýna | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 1 | 96 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:00:01 | - |
1 | Ž7 | 1 | 65 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
2 | M6 | 3 | 42 | Pavelka Ondřej | ZŠ Lanškroun Dobrovského | 93 | 00:00:01 | - |
2 | Ž7 | 3 | 72 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:00:01 | - |
3 | M6 | 5 | 79 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:01 | - |
3 | Ž7 | 5 | 61 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
4 | Ž7 | 7 | 63 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
4 | M6 | 7 | 92 | Bareš Jaroslav | Rudoltice | 92 | 00:00:01 | - |
5 | Ž7 | 9 | 58 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
5 | M6 | 9 | 95 | Marek Jiří | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:01 | - |
6 | Ž7 | 11 | 75 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:00:01 | - |
6 | M6 | 11 | 16 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:00:01 | - |
7 | M6 | 13 | 94 | Vlček David | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
7 | Ž7 | 13 | 94 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:00:01 | - |
8 | M6 | 15 | 64 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
9 | M6 | 16 | 87 | Beneš Jakub | ATC Nekoř | 95 | 00:00:01 | - |
10 | M6 | 17 | 99 | Svatoš Filip | ZŠ Polička | 94 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 1 | 86 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:00:01 | - |
2 | M7 | 2 | 970 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:00:01 | - |
3 | M7 | 3 | 84 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:00:01 | - |
4 | M7 | 4 | 69 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:00:01 | - |
5 | M7 | 5 | 90 | Bouška Jan | Sázava | 92 | 00:00:01 | - |
6 | M7 | 6 | 91 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:01 | - |
7 | M7 | 7 | 97 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:00:01 | - |
8 | M7 | 8 | 88 | Málek Jan | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
9 | M7 | 9 | 18 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:00:01 | - |
10 | M7 | 10 | 15 | Rejnuš Petr | Gymnázium Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
11 | M7 | 11 | 17 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:00:01 | - |
12 | M7 | 12 | 80 | Kylar Jan | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
13 | M7 | 13 | 89 | Beneš Tadeáš | ATC Nekoř | 91 | 00:00:01 | - |
18.7.2024 (Čtvrtek), svátek má Drahomíra
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
astransky