hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh do Zámeckého vrchu

22.5.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 22.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA TJ Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

zámeček u Lanškrouna
9.30 - 11.30 hodin

Přihlášky

děti od 8.30 hodin, dospělí a dorost od 10.30 hodin vmístě startu

Startovné

dospělí a dorost 30,- Kč
děti zdarma

Popis tratě

Terénní běh po lučních a lesních cestách se třemi seběhy a třemi náročnými výběhy. Děti běží zámeckou alejí do kopce.
Délka: dospělí a dorost 6,3 km, děti 100 - 600 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Ota Sadílek
Palackého 649
563 01 Lanškroun
tel. byt 465 323 671
tel. zam. 465 355 718

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4385

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4615
Fajfr František7214
Vacek Martin6914
Matyášová Jana6514
Gregora Jan0013
Šafář Jaroslav5113
Dušková Lenka8013
Bielčik Jindřich4013
Vinduška Petr9312
Král Jindřich7312
Krátká Hana9512
Mannlová Jana8012
Dostál Ladislav5611
Krátký František4311
Borková Agáta0211
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Borek Viktor0411
Vondra Jan0710
Wendlig Miroslav5310
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Dostálek Petr6710
Dobšíček Pavel8010
Ženčák Jaroslav6110
Stránský Aleš6010
Dostálová Viktorie0310
Koblížek Jindřich4810
Stránská Michaela9710
Gregora Jakub989
Krátký Luboš629
Ondrišek Josef649
Mertová Michaela769
Horáček Michal759
Gregorová Monika009
Kačerovský Michal989
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Gregora Filip029
Lánová Aneta078
Kubešová Eliška038
Ducháček Bedřich598
Dostál Tadeáš068
Smolák Vojtěch748
Borek Petr708
Keprtová Miloslava488
Sontáková Lenka918
Krumer Miroslav498
Resler Filip098
Brychta Jakub088

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní dívky (trať 0,100 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0139Hacurová AdélaLanškroun9700:00:00-
2Ž018Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:00-
3Ž0135Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:00-
4Ž0126Pejchlová AnnaLanškroun9800:00:00-
5Ž0110Krátká LucieLanškroun9800:00:00-
6Ž0144Kubínová JanaLanškroun9800:00:00-
7Ž0155Pekařová PetraSázava9800:00:00-
8Ž0192Budinová NatálieLanškroun9700:00:00-
9Ž01100Urbanová NatálieDolní Třešňovec9800:00:00-
10Ž0115Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:00-
11Ž0134Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
12Ž015Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:00-
13Ž0141Novotná EvaLetohrad9800:00:00-
14Ž012Pokorná AnnaLanškroun9900:00:00-
15Ž0130Prokopová SabinaLanškroun9800:00:00-
16Ž0147Kutáková ŠárkaLanškroun9900:00:00-
17Ž017Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
18Ž0159Fišerová KláraLanškroun0000:00:00-
19Ž0122Gregorová MonikaLanškroun0000:00:00-
20Ž0120Gregorová LenkaLanškroun9800:00:00-
21Ž0150Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:00-
22Ž0149Garabíková AdélaLanškroun0100:00:00-
23Ž0157Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:00-
24Ž0129Prokopová DenisaLanškroun9800:00:00-
25Ž0121Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:00-
26Ž0148Vacková TerezaLanškroun0100:00:00-
27Ž0137Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:00-
28Ž0132Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:00-
29Ž0123Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:00-
-Ž0-31Hašková SabinaLanškroun00DNF-
-Ž0-51Kulhánková NikolaLanškroun02DNF-

Předškolní chlapci (trať 0,100 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0138Sadovský MatějLanškroun9700:00:00-
2M0154Vondra MartinLanškroun9600:00:00-
3M0130Šalplachta FilipMikulovice9800:00:00-
4M0116Gregora JakubLanškroun9800:00:00-
5M0146Kuták DanielLanškroun9700:00:00-
6M0125Bosák TomášLanškroun9800:00:00-
7M0160Fišer JanLanškroun9800:00:00-
8M0128Hrabal TomášLanškroun9800:00:00-
9M0111Bako AdamLanškroun9900:00:00-
10M0153Knoll MartinLanškroun9800:00:00-
11M0124Krč TomášLanškroun0000:00:00-
12M0140Hacura TomášLanškroun0000:00:00-
13M0113Doležal DavidSázava0000:00:00-
14M0117Gregora JanLanškroun0000:00:00-
15M0145Kunčár Lukáš-9900:00:00-
16M0142Novotný JiříLetohrad0000:00:00-
17M0112Bako RadimLanškroun0100:00:00-
18M0136Sadovský FilipLanškroun0100:00:00-
19M0158Andrle DavidLanškroun0000:00:00-
20M0156Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:00-

1. třída dívky (trať 0,150 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž119Fabiánová PetraRudoltice9700:00:00-
2Ž1133Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:00-
3Ž1119Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:00-
4Ž113Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:00:00-
5Ž1191Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:00-
6Ž114Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:00-

1. třída chlapci (trať 0,150 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1128Roček RadimRudoltice9600:00:00-
2M1114Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:00-
3M111Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:00:00-
4M1193Beran DenisZŠ Rudoltice9700:00:00-
5M1143Ouřecký TomášPardubice9700:00:00-
6M1127Hašek DavidLanškroun9700:00:00-
7M1152Knol ZdeněkLanškroun9600:00:00-

2. třída dívky (trať 0,200 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2134Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:00-
2Ž2139Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
3Ž219Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:00-
4Ž2143Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:00-
5Ž2140Krsková TerezaLanškroun9600:00:00-
6Ž2185Kubínová KristýnaLanškroun9500:00:00-
7Ž2199Kulhánková MichaelaLanškroun9500:00:00-
8Ž2121Macháčková ZuzanaLanškroun9500:00:00-

2. třída chlapci (trať 0,250 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Rejnuš DavidZŠ Rudoltice9500:00:00-
2M2167Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:00-
3M2165Vaněk JakubBK Vysoké Mýto9500:00:00-
4M2168Doležal OndřejSázava9600:00:00-
5M213Sodomka RomanZŠ Rudoltice9600:00:00-
6M2196Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:00:00-
7M2158Frydrych JakubAC Choceň9500:00:00-
8M2120Štosek JaroslavRudoltice9600:00:00-

3. třída dívky (trať 0,250 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3141Musilová TerezaZŠ Dobrovského9400:00:00-
2Ž3122Linková MarkétaAtletika Albrechtice9400:00:00-
3Ž3133Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:00:00-
4Ž3136Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:00:00-
5Ž317Perchlíková KatkaRudoltice9400:00:00-
6Ž31100Vondrová EvaLanškroun9400:00:00-

3. třída chlapci (trať 0,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3163Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:00-
2M3178Smola VojtěchLanškroun9300:00:00-
3M3169Hrabal LadislavLanškroun9400:00:00-
4M3160Prachař DavidAC Choceň9400:00:00-
5M3176Vlček DavidLanškroun9400:00:00-
6M3147Špičák MartinBrno9400:00:00-
7M315Skalický TomášRudoltice9500:00:00-
8M3159Lakota AntonínAC Choceň9500:00:00-
9M3188Dařílek JanLanškroun9500:00:00-
10M3187Kuťák DavidLanškroun9500:00:00-

4. třída dívky (trať 0,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4113Pabiánová LucieRudoltice9300:00:00-
2Ž4119Urbanová MichaelaDolní Třešňovec9300:00:00-
3Ž4124Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:00:00-
4Ž416Jandová TerezaLanškroun9400:00:00-
5Ž4123Trkalová AnetaSázava9300:00:00-
6Ž4112Barešová AnetaRudoltice9400:00:00-
7Ž4186Bezdíčková DenisaLanškroun9500:00:00-
-Ž4-94Macháčková LudmilaLanškroun93DNF-

4. třída chlapci (trať 0,400 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4179Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
2M4195Chalupný VáclavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:00:00-
3M4164Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:00:00-
4M4146Riess PatrikLanškroun9300:00:00-

5.-6. třída chlapci (trať 0,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5183Siegel JakubAC Choceň9200:00:00-
2M5180Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
3M5175Mohelník PetrAtletika Polička9200:00:00-
4M5156Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:00-
5M5166Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:00:00-
6M5174Jukl JiříAtletika Polička9200:00:00-
7M518Božák MartinRudoltice9200:00:00-
8M5198Hanuš PetrChoceň9200:00:00-
9M5184Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:00:00-
10M5177Smola MilošLanškroun9100:00:00-
11M5114Heger TadeášLanškroun9200:00:00-
12M5116Friml MartinLanškroun9200:00:00-
13M5197Mrázek RobinLanškroun9200:00:00-

7.-9. třída dívky (trať 0,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž7126Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
2Ž712Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:00:00-
3Ž7125Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-

7.-9. třída chlapci (trať 0,600 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7171Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
2M7170Večeře TomášAtletika Polička9000:00:00-
3M7172Koutný MartinAtletika Polička9000:00:00-
4M7173Vlček PetrAtletika Polička8900:00:00-
5M7182Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
6M7181Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
7M7111Šilar MichalSázava9000:00:00-
8M7161Svoboda OndřejLubník9000:00:00-

Dorostenky (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž84670Skybová LucieARC Brno8700:29:51113,83
2Ž85441Schauerová LenkaAtletika Polička8800:31:45101,98
3Ž86560Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:34:3684,20

Dorostenci (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8756Baďura JanFENIX Jeseník8700:23:55101,57
2M81844Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:3188,29
3M82543Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:26:0783,31
4M8333Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:27:4070,45
-M8-22Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí88DNF-

Muži A (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Krupička RobertAuto Janák Ústí nad Orlicí7800:21:18101,50
2MA235Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:21:24100,57
3MA331Dobšíček PavelSK Hronov8000:21:4197,93
4MA466Chromek PetrFenix Team Jeseník8500:22:53110,14
5MA529Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:0884,42
6MA817Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:5776,81
7MA920Bogdał RomanULKS Czarna Góra7900:24:0575,56
8MA1021Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:24:1074,79
9MA1155Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:2073,23
10MA1327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:4169,97
11MA1548Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:25:0566,24
12MA1618Bogdał PawełULKS Czarna Góra7600:25:1964,07
13MA1710Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:25:2862,67
14MA1964Dostálek PetrTěchonín6700:25:4360,34
15MA2163Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:25:5558,48
15MA2112Bielčik PetrLichkov7100:25:5558,48
17MA239Adamec JosefNekoř8100:26:0157,55
18MA2467Mařík JiříMP Žamberk7200:26:0257,39
19MA2772Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:26:1755,06
20MA3850Kalous PetrSK Žamberk7700:28:2934,56
21MA4036Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:28:5630,37
22MA4352Dostál PetrAC Prostějov8500:29:2156,49
23MA5045Fryauf IvoLitomyšl7800:30:4513,44
24MA685Vaněk JiříVysoké Mýto6500:35:310,00

Muži B (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:23:38105,84
2MB1224Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:3198,59
3MB1428Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:5395,57
4MB2869Skyba MartinBarnex Sport6200:26:3981,06
5MB3219Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:3573,39
6MB3547Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:5870,24
7MB3630Dostál JiříDarek Přikryl6400:27:5970,10
8MB3951Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:5462,57
9MB4149Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:1060,38
10MB422Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:29:1959,15
11MB5142Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:30:5246,42
12MB634Velechovský JiříSAZS Králíky5500:33:5920,81

Muži C (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2040Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:50107,45
2MC3011Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:27:0897,76
3MC3132Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:27:3294,78
4MC3413Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5192,42
5MC3714Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:28:0890,31
6MC441Koblížek JindřichZákopanka4800:29:2281,12
7MC4534Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:3479,63
8MC4723Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:5976,52
9MC5346Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:31:2865,47
10MC5958Volf BřetislavLanškroun5200:33:0353,66
11MC6154Novotný JiříKB Letohrad4500:33:2950,43

Muži D (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD528Bielčik JindřichLichkov4000:31:13105,77
2MD5561Jelínek MatějHradec Králové4200:31:48102,14
3MD6016Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:33:2592,08
4MD6737Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:35:0282,03

Ženy A (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2671Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:26:14119,08
2ZA484Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:30:0592,53
3ZA4915Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:4188,39
4ZA5625Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:5280,23
5ZA5762Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:32:0878,39

Ženy B (trať 6,300 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2953Šádková IrenaAC Pardubice6900:26:42127,15
2ZB5824Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:2590,15
3ZB6238Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:33:3482,70
4ZB6423Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:34:0579,36
5ZB6659Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:5074,50
6ZB6965Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:41:0134,47

Místní podnikatelé a sponzoři (trať 1 míle)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PS168Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:07:13-
2PS29Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:07:15-
3PS37Matějík DaliborAtletika Albrechtice6500:07:20-
4PS41Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:39-

Trať 0,100 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
7M0160Fišer JanLanškroun9800:00:00-
14M0117Gregora JanLanškroun0000:00:00-
4M0116Gregora JakubLanškroun9800:00:00-
8M0128Hrabal TomášLanškroun9800:00:00-
13M0113Doležal DavidSázava0000:00:00-
17M0112Bako RadimLanškroun0100:00:00-
9M0111Bako AdamLanškroun9900:00:00-
3M0130Šalplachta FilipMikulovice9800:00:00-
18Ž0159Fišerová KláraLanškroun0000:00:00-
23Ž0157Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:00-
7Ž0155Pekařová PetraSázava9800:00:00-
11M0124Krč TomášLanškroun0000:00:00-
6M0125Bosák TomášLanškroun9800:00:00-
19M0158Andrle DavidLanškroun0000:00:00-
20M0156Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:00-
2M0154Vondra MartinLanškroun9600:00:00-
10M0153Knoll MartinLanškroun9800:00:00-
5M0146Kuták DanielLanškroun9700:00:00-
15M0145Kunčár Lukáš-9900:00:00-
16M0142Novotný JiříLetohrad0000:00:00-
12M0140Hacura TomášLanškroun0000:00:00-
1M0138Sadovský MatějLanškroun9700:00:00-
18M0136Sadovský FilipLanškroun0100:00:00-
21Ž0150Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:00-
22Ž0149Garabíková AdélaLanškroun0100:00:00-
26Ž0148Vacková TerezaLanškroun0100:00:00-
19Ž0122Gregorová MonikaLanškroun0000:00:00-
25Ž0121Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:00-
20Ž0120Gregorová LenkaLanškroun9800:00:00-
10Ž0115Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:00-
14Ž012Pokorná AnnaLanškroun9900:00:00-
12Ž015Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:00-
17Ž017Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
2Ž018Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:00-
9Ž01100Urbanová NatálieDolní Třešňovec9800:00:00-
5Ž0110Krátká LucieLanškroun9800:00:00-
29Ž0123Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:00-
4Ž0126Pejchlová AnnaLanškroun9800:00:00-
16Ž0147Kutáková ŠárkaLanškroun9900:00:00-
6Ž0144Kubínová JanaLanškroun9800:00:00-
13Ž0141Novotná EvaLetohrad9800:00:00-
1Ž0139Hacurová AdélaLanškroun9700:00:00-
27Ž0137Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:00-
3Ž0135Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:00-
11Ž0134Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
28Ž0132Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:00-
15Ž0130Prokopová SabinaLanškroun9800:00:00-
24Ž0129Prokopová DenisaLanškroun9800:00:00-
8Ž0192Budinová NatálieLanškroun9700:00:00-

Trať 0,150 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
5Ž1191Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:00-
5M1143Ouřecký TomášPardubice9700:00:00-
6M1127Hašek DavidLanškroun9700:00:00-
2M1114Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:00-
3M111Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:00:00-
1M1128Roček RadimRudoltice9600:00:00-
4M1193Beran DenisZŠ Rudoltice9700:00:00-
2Ž1133Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:00-
3Ž1119Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:00-
4Ž113Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:00:00-
6Ž114Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:00-
1Ž119Fabiánová PetraRudoltice9700:00:00-
7M1152Knol ZdeněkLanškroun9600:00:00-

Trať 0,200 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
3Ž219Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:00-
4Ž2143Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:00-
5Ž2140Krsková TerezaLanškroun9600:00:00-
2Ž2139Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
1Ž2134Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:00-
8Ž2121Macháčková ZuzanaLanškroun9500:00:00-
6Ž2185Kubínová KristýnaLanškroun9500:00:00-
7Ž2199Kulhánková MichaelaLanškroun9500:00:00-

Trať 0,250 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Rejnuš DavidZŠ Rudoltice9500:00:00-
2Ž3122Linková MarkétaAtletika Albrechtice9400:00:00-
3Ž3133Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:00:00-
4Ž3136Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:00:00-
1Ž3141Musilová TerezaZŠ Dobrovského9400:00:00-
5Ž317Perchlíková KatkaRudoltice9400:00:00-
6M2196Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:00:00-
4M2168Doležal OndřejSázava9600:00:00-
2M2167Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:00-
3M2165Vaněk JakubBK Vysoké Mýto9500:00:00-
7M2158Frydrych JakubAC Choceň9500:00:00-
8M2120Štosek JaroslavRudoltice9600:00:00-
5M213Sodomka RomanZŠ Rudoltice9600:00:00-
6Ž31100Vondrová EvaLanškroun9400:00:00-

Trať 0,300 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
7M315Skalický TomášRudoltice9500:00:00-
3Ž4124Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:00:00-
5Ž4123Trkalová AnetaSázava9300:00:00-
2Ž4119Urbanová MichaelaDolní Třešňovec9300:00:00-
1Ž4113Pabiánová LucieRudoltice9300:00:00-
6Ž4112Barešová AnetaRudoltice9400:00:00-
4Ž416Jandová TerezaLanškroun9400:00:00-
9M3188Dařílek JanLanškroun9500:00:00-
10M3187Kuťák DavidLanškroun9500:00:00-
2M3178Smola VojtěchLanškroun9300:00:00-
5M3176Vlček DavidLanškroun9400:00:00-
3M3169Hrabal LadislavLanškroun9400:00:00-
1M3163Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:00-
4M3160Prachař DavidAC Choceň9400:00:00-
8M3159Lakota AntonínAC Choceň9500:00:00-
6M3147Špičák MartinBrno9400:00:00-
7Ž4186Bezdíčková DenisaLanškroun9500:00:00-

Trať 0,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
7M518Božák MartinRudoltice9200:00:00-
1Ž7126Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
2Ž712Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:00:00-
8M5198Hanuš PetrChoceň9200:00:00-
13M5197Mrázek RobinLanškroun9200:00:00-
9M5184Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:00:00-
1M5183Siegel JakubAC Choceň9200:00:00-
2M5180Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
10M5177Smola MilošLanškroun9100:00:00-
3M5175Mohelník PetrAtletika Polička9200:00:00-
6M5174Jukl JiříAtletika Polička9200:00:00-
5M5166Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:00:00-
4M5156Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:00-
12M5116Friml MartinLanškroun9200:00:00-
11M5114Heger TadeášLanškroun9200:00:00-
3Ž7125Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-

Trať 0,600 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
7M7111Šilar MichalSázava9000:00:00-
8M7161Svoboda OndřejLubník9000:00:00-
2M7170Večeře TomášAtletika Polička9000:00:00-
1M7171Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
3M7172Koutný MartinAtletika Polička9000:00:00-
4M7173Vlček PetrAtletika Polička8900:00:00-
6M7181Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
5M7182Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-

Trať 1 míle

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PS168Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:07:13-
2PS29Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:07:15-
3PS37Matějík DaliborAtletika Albrechtice6500:07:20-
4PS41Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:39-

Trať 6,300 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Krupička RobertAuto Janák Ústí nad Orlicí7800:21:18101,50
2MA235Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:21:24100,57
3MA331Dobšíček PavelSK Hronov8000:21:4197,93
4MA466Chromek PetrFenix Team Jeseník8500:22:53110,14
5MA529Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:0884,42
1MB66Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:23:38105,84
1M8756Baďura JanFENIX Jeseník8700:23:55101,57
6MA817Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:5776,81
7MA920Bogdał RomanULKS Czarna Góra7900:24:0575,56
8MA1021Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:24:1074,79
9MA1155Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:2073,23
2MB1224Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:3198,59
10MA1327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:4169,97
3MB1428Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:5395,57
11MA1548Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:25:0566,24
12MA1618Bogdał PawełULKS Czarna Góra7600:25:1964,07
13MA1710Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:25:2862,67
2M81844Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:3188,29
14MA1964Dostálek PetrTěchonín6700:25:4360,34
1MC2040Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:50107,45
15MA2112Bielčik PetrLichkov7100:25:5558,48
15MA2163Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:25:5558,48
17MA239Adamec JosefNekoř8100:26:0157,55
18MA2467Mařík JiříMP Žamberk7200:26:0257,39
3M82543Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:26:0783,31
1ZA2671Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:26:14119,08
19MA2772Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:26:1755,06
4MB2869Skyba MartinBarnex Sport6200:26:3981,06
1ZB2953Šádková IrenaAC Pardubice6900:26:42127,15
2MC3011Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:27:0897,76
3MC3132Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:27:3294,78
5MB3219Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:3573,39
4M8333Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:27:4070,45
4MC3413Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5192,42
6MB3547Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:5870,24
7MB3630Dostál JiříDarek Přikryl6400:27:5970,10
5MC3714Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:28:0890,31
20MA3850Kalous PetrSK Žamberk7700:28:2934,56
8MB3951Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:5462,57
21MA4036Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:28:5630,37
9MB4149Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:1060,38
10MB422Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:29:1959,15
22MA4352Dostál PetrAC Prostějov8500:29:2156,49
6MC441Koblížek JindřichZákopanka4800:29:2281,12
7MC4534Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:3479,63
1Ž84670Skybová LucieARC Brno8700:29:51113,83
8MC4723Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:5976,52
2ZA484Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:30:0592,53
3ZA4915Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:4188,39
23MA5045Fryauf IvoLitomyšl7800:30:4513,44
11MB5142Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:30:5246,42
1MD528Bielčik JindřichLichkov4000:31:13105,77
9MC5346Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:31:2865,47
2Ž85441Schauerová LenkaAtletika Polička8800:31:45101,98
2MD5561Jelínek MatějHradec Králové4200:31:48102,14
4ZA5625Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:5280,23
5ZA5762Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:32:0878,39
2ZB5824Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:2590,15
10MC5958Volf BřetislavLanškroun5200:33:0353,66
3MD6016Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:33:2592,08
11MC6154Novotný JiříKB Letohrad4500:33:2950,43
3ZB6238Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:33:3482,70
12MB634Velechovský JiříSAZS Králíky5500:33:5920,81
4ZB6423Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:34:0579,36
3Ž86560Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:34:3684,20
5ZB6659Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:5074,50
4MD6737Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:35:0282,03
24MA685Vaněk JiříVysoké Mýto6500:35:310,00
6ZB6965Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:41:0134,47

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód