Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

23.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 23.6.2018
  • zobrazeno již 373x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí u tělocvičny
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v kulturním domě v Mladkově - tělocvična

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
lesní terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

Propozice závodu ve formátu V PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3140

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Pechek František5320
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Pleticha František4213
Šrutek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Vacarda Vladimír5910
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Bogdał Paweł769
Palko Aleš719

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ835Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:44:2470
2MJ1038Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:44:5262
3MJ1371Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:45:5154
4MJ2215Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:48:42-
5MJ6244Moravec JanJM Team Letohrad0201:03:4748
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:40:11-
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2170
3MA321Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:4162
4MA423Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:5754
5MA627Honzíček MichalKRB Chrudim8800:44:0148
6MA92Turek MartinZvláštní škola8000:44:4044
7MA1453Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:46:1340
8MA1519Kalousek Jiří-9500:46:4138
9MA1652Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:47:0536
10MA1731Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:1834
11MA1942Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0132
12MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:0530
13MA2839Závodní Lukáš-7900:51:0228
14MA3154Clemenz SilvioPSV Zittau7900:51:24-
15MA3249Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:51:3026
16MA3966Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:53:5624
17MA501Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:57:3722
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB561Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:5270
2MB1116Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:2362
3MB1874Záruba JanSix Monkeys7700:47:3654
4MB216Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:4048
5MB2434Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:49:5744
6MB2647Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:3840
7MB2722Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:50:4538
8MB3340Roleček MilanPěčín7600:51:5636
9MB3651Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:53:12-
10MB3712Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:53:2934
11MB5370Polák TomášSK Tatenice7200:59:3532
12MB6173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:3430
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC74Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0670
2MC2043Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:3462
3MC3577Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:53:0954
4MC3846Krátký IvoLSR Vyškov6800:53:4248
5MC4756Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2844
6MC4972Tichý PavelAC Náchod6300:57:2040
7MC5245Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:1038
8MC5867Nádhera Petr-6701:02:1236
9MC5955Clemenz HeimoPSV Zittau5901:02:44-
10MC6059Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:03:1434
11MC7310Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:20:0732
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3418Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:4670
2MD409Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0662
3MD415Šolc VítězslavBKL Machov5700:54:3554
4MD4424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1448
5MD453Gombita JosefMost5800:55:2644
6MD5533Kobliha MilanLRS Vyškov5700:59:4240
7MD6832Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:0138
8MD7075Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:0836
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3013Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:2270
2ME467Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:2262
3ME7178Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:19:0954
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5611Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:1570
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4225Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:54:4470
2ZA5330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:3562
3ZA6450Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:37-
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2537Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:3770
2ZB5126Myslivcová Denisa-7700:58:3462
3ZB6360Jarešová RadmilaJablonné7601:03:5354
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1248Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:3970
2ZC2936Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:51:2162
3ZC4357Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:54:5754
4ZC4841Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5048
5ZC5762Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:01:1944
6ZC6629Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:06:1440
7ZC6765Šedová Jana-7301:06:5838
8ZC7568Nádherová HanaHradec Králové6801:41:3836
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6528Dvořáková EvaProstějov5501:05:1970
2ZD6958Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:0362
3ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:4354
4ZD7464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:23:0648
Lidový běh (trať 4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB121Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:25:13-
2LB223Clemenz LilliPSV Zittau1000:29:13-
3LB322Severýnová Anna MarieMladkov0300:37:19-
Trať 4 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB121Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:25:13-
2LB223Clemenz LilliPSV Zittau1000:29:13-
3LB322Severýnová Anna MarieMladkov0300:37:19-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:40:11-
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2170
3MA321Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:4162
4MA423Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:5754
1MB561Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:5270
5MA627Honzíček MichalKRB Chrudim8800:44:0148
1MC74Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0670
1MJ835Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:44:2470
6MA92Turek MartinZvláštní škola8000:44:4044
2MJ1038Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:44:5262
2MB1116Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:2362
1ZC1248Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:3970
3MJ1371Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:45:5154
7MA1453Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:46:1340
8MA1519Kalousek Jiří-9500:46:4138
9MA1652Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:47:0536
10MA1731Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:1834
3MB1874Záruba JanSix Monkeys7700:47:3654
11MA1942Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0132
2MC2043Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:3462
4MB216Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:4048
4MJ2215Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:48:42-
12MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:0530
5MB2434Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:49:5744
1ZB2537Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:3770
6MB2647Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:3840
7MB2722Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:50:4538
13MA2839Závodní Lukáš-7900:51:0228
2ZC2936Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:51:2162
1ME3013Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:2270
14MA3154Clemenz SilvioPSV Zittau7900:51:24-
15MA3249Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:51:3026
8MB3340Roleček MilanPěčín7600:51:5636
1MD3418Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:4670
3MC3577Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:53:0954
9MB3651Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:53:12-
10MB3712Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:53:2934
4MC3846Krátký IvoLSR Vyškov6800:53:4248
16MA3966Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:53:5624
2MD409Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0662
3MD415Šolc VítězslavBKL Machov5700:54:3554
1ZA4225Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:54:4470
3ZC4357Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:54:5754
4MD4424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1448
5MD453Gombita JosefMost5800:55:2644
2ME467Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:2262
5MC4756Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2844
4ZC4841Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5048
6MC4972Tichý PavelAC Náchod6300:57:2040
17MA501Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:57:3722
2ZB5126Myslivcová Denisa-7700:58:3462
7MC5245Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:1038
2ZA5330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:3562
11MB5370Polák TomášSK Tatenice7200:59:3532
6MD5533Kobliha MilanLRS Vyškov5700:59:4240
1ZJ5611Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:1570
5ZC5762Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:01:1944
8MC5867Nádhera Petr-6701:02:1236
9MC5955Clemenz HeimoPSV Zittau5901:02:44-
10MC6059Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:03:1434
12MB6173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:3430
5MJ6244Moravec JanJM Team Letohrad0201:03:4748
3ZB6360Jarešová RadmilaJablonné7601:03:5354
3ZA6450Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:37-
1ZD6528Dvořáková EvaProstějov5501:05:1970
6ZC6629Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:06:1440
7ZC6765Šedová Jana-7301:06:5838
7MD6832Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:0138
2ZD6958Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:0362
8MD7075Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:0836
3ME7178Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:19:0954
3ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:4354
11MC7310Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:20:0732
4ZD7464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:23:0648
8ZC7568Nádherová HanaHradec Králové6801:41:3836
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1248Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:3970
2ZB2537Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:3762
3ZC2936Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:51:2154
4ZA4225Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:54:4448
5ZC4357Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:54:5744
6ZC4841Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5040
7ZB5126Myslivcová Denisa-7700:58:3438
8ZA5330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:3536
9ZJ5611Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:1534
10ZC5762Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:01:1932
11ZB6360Jarešová RadmilaJablonné7601:03:5330
12ZD6528Dvořáková EvaProstějov5501:05:1928
13ZC6629Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:06:1426
14ZC6765Šedová Jana-7301:06:5824
15ZD6958Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:0322
16ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:4320
17ZD7464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:23:0618
18ZC7568Nádherová HanaHradec Králové6801:41:3816

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 96%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

prosím o vymazání z databáze nadobro u mého jména tým "Cyklo Statílek Litomyšl" Moc děkuji. Lukáš Závodní
lukas.zavodni
Super
Honza
Jedna z nejkrásnějších tratí, na které jsem kdy závodil!
Ladamec
Vymazan tym u Lukase Zavodniho.
team
Dobře zorganizovaný závod. Nádherná trasa po lesních cestách. Díky za zajištění dopravy zpět do Mladkova.
Skvělý závod. Oproti minulým ročníkům vyzdvihuji značení sprejem, už každý ví kudy běžet. Super trasa...
styrbjorn

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód