1.5.2010, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.5.2023 | Běh kolem poličských hradeb | 324 |
1.5.2022 | Běh kolem poličských hradeb | 227 |
28.9.2021 | Běh kolem poličských hradeb | 157 |
1.5.2020 | Běh kolem poličských hradeb | - |
1.5.2019 | Běh kolem poličských hradeb | 321 |
1.5.2018 | Běh kolem poličských hradeb | 362 |
1.5.2017 | Běh kolem poličských hradeb | 361 |
1.5.2016 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2015 | Běh kolem poličských hradeb | 384 |
1.5.2014 | Běh kolem poličských hradeb | 339 |
1.5.2013 | Běh kolem poličských hradeb | 351 |
1.5.2012 | Běh kolem poličských hradeb | 353 |
1.5.2011 | Běh kolem poličských hradeb | 255 |
1.5.2009 | Běh kolem poličských hradeb | 297 |
1.5.2008 | Běh kolem poličských hradeb | 247 |
1.5.2007 | Běh kolem poličských hradeb | 269 |
1.5.2006 | Běh kolem poličských hradeb | 224 |
1.5.2005 | Běh kolem poličských hradeb | 294 |
1.5.2004 | Běh kolem poličských hradeb | 187 |
1.5.2003 | Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník | 253 |
1.5.2002 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2001 | Běh kolem poličských hradeb | 225 |
1.5.2000 | Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník | - |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Štyndl Miroslav | 57 | 21 |
Nechvíl Petr | 91 | 20 |
Večeře Tomáš | 90 | 20 |
Schauerová Lenka | 88 | 18 |
Sejkora Karel | 88 | 18 |
Šimůnek Jan | 03 | 16 |
Šutera Josef | 79 | 16 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 15 |
Klepárník Otakar | 57 | 15 |
Šimůnek Jan | 82 | 15 |
Pešlová Ivana | 63 | 15 |
Gdula Petr | 61 | 15 |
Červ Jakub | 89 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 15 |
Cvrček Martin | 79 | 14 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Smolák Petr | 94 | 14 |
Ožana Václav | 64 | 14 |
Sontáková Lenka | 91 | 14 |
Krátká Anna | 69 | 13 |
Fiedler Jan | 56 | 13 |
Frydrychová Eliška | 01 | 13 |
Šimůnková Pavla | 77 | 13 |
Boháč Bonifác | 01 | 12 |
Peterková Veronika | 84 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Šimůnek Jan | 49 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Červ Miloslav | 50 | 12 |
Lorenc Tomáš | 86 | 12 |
Jelínek Matěj | 42 | 12 |
Smoláková Valérie | 93 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Brychtová Veronika | 10 | 11 |
Klímová Ivana | 87 | 11 |
Hubáček Petr | 78 | 11 |
Chlubna Jan | 84 | 11 |
Vondra Vojtěch | 98 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Lakota Antonín | 95 | 11 |
Boháč Pankrác | 06 | 11 |
Pulgretová Kateřina | 99 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Šafář Samuel | 07 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 28 | 60 | Nunvářová Kamila | Polička | 06 | 00:00:25 | - |
2 | Ž1 | 34 | 58 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:00:31 | - |
3 | Ž1 | 37 | 45 | Navrátilová Žaneta | Polička | 07 | 00:00:36 | - |
4 | Ž1 | 39 | 53 | Chmelíková Anna | Svratka | 07 | 00:00:40 | - |
5 | Ž1 | 41 | 1 | Jánová Rozárka | Pomezí | 07 | 00:00:42 | - |
6 | Ž1 | 42 | 62 | Šafránková Anna | Polička | 08 | 00:00:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 18 | 12 | Boháč Pankrác | Městské lesy Vysoké Mýto | 06 | 00:00:22 | - |
2 | M1 | 25 | 71 | Král Jan | Polička | 06 | 00:00:24 | - |
3 | M1 | 29 | 45 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:00:25 | - |
4 | M1 | 32 | 73 | Kábrt Martin | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 06 | 00:00:27 | - |
5 | M1 | 33 | 50 | Šafář Štěpán | Polička | 07 | 00:00:29 | - |
6 | M1 | 35 | 69 | Vraspír Jakub | Polička | 07 | 00:00:32 | - |
7 | M1 | 36 | 68 | Brychta Jakub | Choceň | 08 | 00:00:33 | - |
8 | M1 | 38 | 35 | Král Vojtěch | Polička | 08 | 00:00:38 | - |
9 | M1 | 40 | 38 | Marek Lukáš | Svitavy | 08 | 00:00:40 | - |
10 | M1 | 43 | 78 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:01:11 | - |
11 | M1 | 44 | 41 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 08 | 00:01:13 | - |
12 | M1 | 45 | 42 | Metelka Tomáš | Hradec Králové | 08 | 00:01:18 | - |
13 | M1 | 46 | 36 | Dvořák Patrik | Radětice | 09 | 00:02:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 22 | Červená Eliška | Atletika Polička | 04 | 00:00:18 | - |
2 | Ž2 | 2 | 25 | Zrůstová Anička | MŠ Borotín u Tábora | 04 | 00:00:18 | - |
3 | Ž2 | 4 | 3 | Chlupová Lucie | TJ Svitavy | 04 | 00:00:19 | - |
4 | Ž2 | 6 | 43 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:19 | - |
5 | Ž2 | 7 | 59 | Petrásová Soňa | Korouhev | 04 | 00:00:19 | - |
6 | Ž2 | 9 | 38 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:00:20 | - |
7 | Ž2 | 12 | 26 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:00:21 | - |
8 | Ž2 | 14 | 46 | Šlosrová Eva | Polička | 05 | 00:00:21 | - |
9 | Ž2 | 16 | 64 | Jiroušová Lucie | Polička | 04 | 00:00:21 | - |
10 | Ž2 | 17 | 56 | Rector Hannah | Hlinsko | 05 | 00:00:22 | - |
11 | Ž2 | 20 | 63 | Dostálová Tereza | Hradec Králové | 04 | 00:00:23 | - |
12 | Ž2 | 24 | 44 | Navrátilová Ester | Polička | 04 | 00:00:24 | - |
13 | Ž2 | 27 | 57 | Rector Grace | Hlinsko | 06 | 00:00:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 48 | Šafář Radim | Polička | 04 | 00:00:18 | - |
2 | M2 | 5 | 79 | Valouch Jan | Polička | 05 | 00:00:19 | - |
3 | M2 | 8 | 3 | Slezák Vojtěch | TJ - Svitavy | 04 | 00:00:19 | - |
4 | M2 | 10 | 70 | Chmelík Matěj | Svratka | 04 | 00:00:20 | - |
5 | M2 | 11 | 56 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:20 | - |
6 | M2 | 13 | 33 | Rozlívka Vojtěch | Svitavy | 05 | 00:00:21 | - |
7 | M2 | 15 | 34 | Svoboda David | Sebranice | 05 | 00:00:21 | - |
8 | M2 | 19 | 58 | Kleibl Matěj | Slovan Podlesí | 05 | 00:00:22 | - |
9 | M2 | 21 | 62 | Vraspír Jan | Polička | 05 | 00:00:23 | - |
10 | M2 | 22 | 21 | Harašta František | Polička | 05 | 00:00:23 | - |
11 | M2 | 23 | 52 | Pollák Tomáš | Polička | 04 | 00:00:24 | - |
12 | M2 | 26 | 1 | Jána František | Pomezí | 04 | 00:00:24 | - |
13 | M2 | 30 | 4 | Zika Matěj | Svitavy | 05 | 00:00:26 | - |
14 | M2 | 31 | 22 | Matouš Pavel | Lachtan klub Polička | 05 | 00:00:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 8 | 37 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:44 | - |
2 | Ž3 | 23 | 61 | Košňarová Barbora | Polička | 03 | 00:02:03 | - |
3 | Ž3 | 24 | 40 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:02:05 | - |
4 | Ž3 | 26 | 34 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:02:07 | - |
5 | Ž3 | 30 | 2 | Krušinová Jana | TJ - Svitavy | 03 | 00:02:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 11 | 37 | Marek Jakub | Svitavy | 03 | 00:01:48 | - |
2 | M3 | 16 | 40 | Vraspír František | TJ - Svitavy | 03 | 00:01:52 | - |
3 | M3 | 20 | 20 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:58 | - |
4 | M3 | 21 | 23 | Novák Matěj | Vysoké Mýto | 03 | 00:01:58 | - |
5 | M3 | 25 | 24 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:06 | - |
6 | M3 | 27 | 81 | Jirouš David | Polička | 03 | 00:02:09 | - |
7 | M3 | 29 | 18 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:02:16 | - |
8 | M3 | 32 | 77 | Nunvář Vojtěch | Polička | 03 | 00:02:32 | - |
9 | M3 | 33 | 54 | Polák Patrik | DD Polička | 03 | 00:03:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 2 | 13 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:03:11 | 103,68 |
2 | M4 | 3 | 16 | Strouhal Jakub | SKI Fortex Moravský Beroun | 01 | 00:03:15 | 99,55 |
3 | M4 | 5 | 41 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:18 | 96,77 |
4 | M4 | 7 | 10 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:03:20 | 94,62 |
5 | M4 | 8 | 43 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:03:20 | 94,40 |
6 | M4 | 13 | 84 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:03:29 | 85,50 |
7 | M4 | 17 | 14 | Boháč Servác | AC Choceň | 02 | 00:03:33 | 80,83 |
8 | M4 | 19 | 31 | Lichtág Jakub | AC Choceň | 02 | 00:03:37 | 77,28 |
9 | M4 | 21 | 49 | Šafář Vojtěch | Polička | 01 | 00:03:40 | 74,16 |
10 | M4 | 22 | 11 | Brandejs Jan | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:03:41 | 72,48 |
11 | M4 | 23 | 6 | Navrátil Jonáš | TJ Svitavy | 01 | 00:03:42 | 71,40 |
12 | M4 | 26 | 39 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:03:48 | 65,56 |
13 | M4 | 29 | 29 | Němec Jan | Atletika Jaroměř | 02 | 00:04:00 | 52,59 |
14 | M4 | 30 | 5 | Fejt Filip | Polička | 01 | 00:04:09 | 43,62 |
15 | M4 | 31 | 2 | Procházka Martin | Polička | 01 | 00:04:14 | 38,65 |
16 | M4 | 32 | 53 | Polák Marek | Polička | 01 | 00:05:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 16 | 9 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:39 | 100,28 |
2 | M5 | 17 | 57 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:03:39 | 100,08 |
3 | M5 | 18 | 30 | Němec Jaroslav | Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:40 | 99,63 |
4 | M5 | 20 | 76 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:43 | 96,51 |
5 | M5 | 21 | 7 | Kučera Martin | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:43 | 96,23 |
6 | M5 | 23 | 28 | Petiška Vojtěch | Atletika Jaroměř | 00 | 00:03:44 | 95,79 |
7 | M5 | 25 | 8 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:51 | 89,34 |
8 | M5 | 26 | 82 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:03:54 | 86,77 |
9 | M5 | 27 | 26 | Voborník Jan | Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:55 | 85,17 |
10 | M5 | 28 | 75 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:56 | 84,76 |
11 | M5 | 30 | 47 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:00 | 80,91 |
12 | M5 | 31 | 19 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:04:00 | 80,61 |
13 | M5 | 32 | 61 | Lichtenberg Jaroslav | SK Nové Město na Moravě | 99 | 00:04:14 | 68,24 |
14 | M5 | 34 | 15 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:04:20 | 62,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 31 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:10 | 101,89 |
2 | ŽM | 2 | 21 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:12 | 99,84 |
3 | ŽM | 3 | 66 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:13 | 98,27 |
4 | ŽM | 10 | 67 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:30 | 80,64 |
5 | ŽM | 13 | 72 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:34 | 76,34 |
6 | ŽM | 24 | 35 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:50 | 60,06 |
7 | ŽM | 29 | 33 | Vraspírová Eliška | TJ - Svitavy | 98 | 00:03:57 | 52,39 |
8 | ŽM | 36 | 73 | Procházková Lucie | Polička | 98 | 00:04:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 4 | 25 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:03:16 | 101,23 |
2 | MM | 5 | 64 | Gdula Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 97 | 00:03:17 | 99,49 |
3 | MM | 6 | 44 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:17 | 99,28 |
4 | MM | 9 | 32 | Lichtág Michal | AC Choceň | 97 | 00:03:28 | 88,06 |
5 | MM | 11 | 72 | Mužík Jan | Atletika Polička | 98 | 00:03:31 | 85,40 |
6 | MM | 12 | 46 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:34 | 82,06 |
7 | MM | 14 | 67 | Slonek Matouš | SK Nové Město n. M. | 97 | 00:03:36 | 80,20 |
8 | MM | 19 | 27 | Petiška Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | 97 | 00:03:40 | 76,04 |
9 | MM | 22 | 66 | Zach Matěj | Polička | 97 | 00:03:43 | 72,95 |
10 | MM | 33 | 65 | Vrátný Michal | Polička | 97 | 00:04:18 | 37,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 7 | 6 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:03:20 | 105,80 |
2 | ŽS | 8 | 71 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:20 | 105,63 |
3 | ŽS | 15 | 70 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:03:38 | 88,57 |
4 | ŽS | 35 | 69 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:04:33 | 34,71 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 17 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:51 | 107,25 |
2 | MS | 4 | 83 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:04:01 | 99,11 |
3 | MS | 8 | 85 | Konečný Matouš | Nové Město na Moravě | 96 | 00:04:08 | 93,64 |
4 | MS | 10 | 59 | Stodola Daniel | Polička | 96 | 00:04:29 | 76,24 |
5 | MS | 11 | 60 | Harašta Petr | Polička | 96 | 00:04:31 | 74,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 3 | 18 | Tlustá Helena | Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:58 | 110,09 |
2 | ŽD | 5 | 12 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:04:03 | 106,53 |
3 | ŽD | 12 | 9 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:04:32 | 83,38 |
4 | ŽD | 14 | 6 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:55 | 64,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 13 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:07:37 | 102,41 |
2 | MD | 4 | 10 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 00:07:40 | 101,07 |
3 | MD | 6 | 3 | Dostál Lukáš | Nové Město na Moravě | 93 | 00:07:51 | 96,52 |
4 | MD | 7 | 14 | Šacl Jiří | Nové Město na Moravě | 94 | 00:08:02 | 91,94 |
5 | MD | 8 | 8 | Košnar František | Atletika Polička | 93 | 00:08:13 | 87,16 |
6 | MD | 9 | 5 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:08:35 | 77,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 2 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:07:34 | - |
2 | MJ | 3 | 1 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:07:39 | - |
3 | MJ | 5 | 17 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:07:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 12 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:15:30 | - |
2 | MB | 13 | 86 | Nemšák Miroslav | Černovír | 69 | 00:15:46 | - |
3 | MB | 16 | 7 | Svoboda Mojmír | Pardubice | 66 | 00:16:08 | - |
4 | MB | 20 | 54 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:16:30 | - |
5 | MB | 22 | 66 | Ducháček Jan | Hudební Fortna | 68 | 00:16:34 | - |
6 | MB | 23 | 69 | Glaser Václav | Ústí nad Orlicí | 70 | 00:16:35 | - |
7 | MB | 27 | 37 | Motálek Petr | Envinet TJ Spartak Třebíč | 61 | 00:16:53 | - |
8 | MB | 28 | 87 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:16:54 | - |
9 | MB | 34 | 28 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:17:12 | - |
10 | MB | 39 | 23 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:17:53 | - |
11 | MB | 54 | 11 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:19:02 | - |
12 | MB | 56 | 13 | Gdula Petr | Hvězda Pardubice | 61 | 00:19:28 | - |
13 | MB | 79 | 76 | Stansbury Dalton | TJ Rychnov na Moravě | 69 | 00:23:20 | - |
14 | MB | 83 | 84 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 00:24:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 14 | 21 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:15:48 | - |
2 | MC | 33 | 72 | Fiedler Jan | AC Moravská Slávia Brno | 56 | 00:17:11 | - |
3 | MC | 43 | 61 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:18:08 | - |
4 | MC | 45 | 42 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:18:14 | - |
5 | MC | 51 | 52 | Dostál Ladislav | Dosty Team | 56 | 00:18:51 | - |
6 | MC | 55 | 35 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:19:24 | - |
7 | MC | 57 | 15 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:19:33 | - |
8 | MC | 77 | 26 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:23:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 40 | 38 | Koreš Arnošt | Atletic Třebíč | 50 | 00:17:57 | - |
2 | MD | 49 | 46 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:18:36 | - |
3 | MD | 58 | 78 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:19:43 | - |
4 | MD | 61 | 73 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:20:04 | - |
5 | MD | 64 | 36 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:20:12 | - |
6 | MD | 69 | 45 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:10 | - |
7 | MD | 73 | 68 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:22:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 80 | 60 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:23:21 | - |
2 | ME | 84 | 43 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:24:30 | - |
3 | ME | 93 | 29 | Kubík Josef | Ptačina Adamov | 38 | 00:28:59 | - |
4 | ME | 94 | 53 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:41:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PM | 19 | 71 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:16:24 | - |
2 | PM | 25 | 79 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:16:49 | - |
3 | PM | 36 | 20 | Dostál Milan | Polička | 76 | 00:17:36 | - |
4 | PM | 37 | 62 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:17:43 | - |
5 | PM | 44 | 1 | Boháč Jaroslav | Polička | 85 | 00:18:10 | - |
6 | PM | 46 | 81 | Vopařil Josef | Polička | 87 | 00:18:19 | - |
7 | PM | 53 | 64 | Mach Petr | Atletika Polička | 64 | 00:18:59 | - |
8 | PM | 81 | 93 | Lněnička Martin | Polička | 73 | 00:23:43 | - |
9 | PM | 87 | 80 | Procházka Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:25:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 2 | 16 | Janoušová Radka | Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:56 | - |
2 | ŽJ | 6 | 4 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:05 | - |
3 | ŽJ | 7 | 15 | Vášová Radka | Nové Město na Moravě | 91 | 00:04:08 | - |
4 | ŽJ | 9 | 11 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:09 | - |
5 | ŽJ | 13 | 7 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 44 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:16:59 | - |
2 | ZA | 42 | 63 | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice | 79 | 00:18:05 | - |
3 | ZA | 48 | 24 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:18:29 | - |
4 | ZA | 66 | 75 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:20:30 | - |
5 | ZA | 71 | 6 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:21:46 | - |
6 | ZA | 78 | 74 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:23:14 | - |
7 | ZA | 88 | 50 | Dostálová Veronika | Dosty Team | 82 | 00:25:09 | - |
8 | ZA | 92 | 16 | Rector Rachael | Hlinsko | 82 | 00:28:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 21 | 8 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:16:31 | - |
2 | ZB | 38 | 3 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:17:52 | - |
3 | ZB | 75 | 25 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:22:49 | - |
4 | ZB | 76 | 14 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:22:52 | - |
5 | ZB | 82 | 4 | Strouhalová Jana | FOTREX Ski Moravský Beroun | 74 | 00:23:54 | - |
6 | ZB | 86 | 57 | Kicki Dahlberg | Hlinsko | 69 | 00:24:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 60 | 47 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:20:03 | - |
2 | ŽC | 63 | 40 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:20:11 | - |
3 | ŽC | 85 | 39 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:24:40 | - |
4 | ŽC | 91 | 18 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:27:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 70 | 31 | Kováříková Pavla | KRB Chrudim | 55 | 00:21:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PZ | 68 | 59 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:20:44 | - |
2 | PZ | 90 | 83 | Stachová Libuše | Polička | 87 | 00:26:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 17 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:51 | 107,25 |
1 | ŽJ | 2 | 16 | Janoušová Radka | Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:56 | - |
1 | ŽD | 3 | 18 | Tlustá Helena | Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:58 | 110,09 |
2 | MS | 4 | 83 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:04:01 | 99,11 |
2 | ŽD | 5 | 12 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:04:03 | 106,53 |
2 | ŽJ | 6 | 4 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:05 | - |
3 | ŽJ | 7 | 15 | Vášová Radka | Nové Město na Moravě | 91 | 00:04:08 | - |
3 | MS | 8 | 85 | Konečný Matouš | Nové Město na Moravě | 96 | 00:04:08 | 93,64 |
4 | ŽJ | 9 | 11 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:09 | - |
4 | MS | 10 | 59 | Stodola Daniel | Polička | 96 | 00:04:29 | 76,24 |
5 | MS | 11 | 60 | Harašta Petr | Polička | 96 | 00:04:31 | 74,24 |
3 | ŽD | 12 | 9 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:04:32 | 83,38 |
5 | ŽJ | 13 | 7 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:49 | - |
4 | ŽD | 14 | 6 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:55 | 64,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 2 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:07:34 | - |
1 | MD | 2 | 13 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:07:37 | 102,41 |
2 | MJ | 3 | 1 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:07:39 | - |
2 | MD | 4 | 10 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 00:07:40 | 101,07 |
3 | MJ | 5 | 17 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:07:46 | - |
3 | MD | 6 | 3 | Dostál Lukáš | Nové Město na Moravě | 93 | 00:07:51 | 96,52 |
4 | MD | 7 | 14 | Šacl Jiří | Nové Město na Moravě | 94 | 00:08:02 | 91,94 |
5 | MD | 8 | 8 | Košnar František | Atletika Polička | 93 | 00:08:13 | 87,16 |
6 | MD | 9 | 5 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:08:35 | 77,30 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
lubve