Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

13.8.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 13.8.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
10.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: 4.470 m
Převýšení: 290 m
Kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad Orlicí
mobil: 607 558 436

Propozice závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2093

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8814
Jelínek Matěj4212
Borková Agáta0211
Bielčik Jindřich4011
Jelínková Magdalena4511
Borek Viktor0411
Nemšáková Anna0211
Svatoš Otakar3411
Sejkorová Lenka6310
Nemšák Miroslav6910
Borek Petr7010
Mannlová Jana8010
Krupička Miroslav5310
Jirásková Eva6410
Keprtová Miloslava4810
Vondra Vojtěch9810
Šafář Jaroslav5110
Matyášová Jana6510
Bubeníček Jiří519
Šimůnek Jan039
Vacek Martin699
Nechvíl Petr919
Frydrychová Eliška019
Frydrych Bedřich038
Červ Miloslav508
Boháč Pankrác068
Šimůnek Jan498
Krátká Anna698
Tomíšek Jindřich398
Brychta Jakub088
Hruša Zdeněk468
Marhold Luboš778
Boháč Bonifác018
Bogdał Paweł768
Jadrný Tomáš047
Hrdinová Kateřina007
Moravec Martin847
Elčkner Lukáš017
Sadílek Ota467
Smolák Petr947
Horáček Michal757
Volf Břetislav527
Marholdová Aneta077
Řemínek Matěj867
Serbousková Sára047
Krátký Josef657
Mlynář Vojtěch987
Kubišta Oto537
Stránský Aleš607
Vacarda Vladimír597

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2003 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1175Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:16-
2Ž1297Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:18-
3Ž13156Čerebová NatálieÚstí nad Orlicí0300:00:22-
-Ž1-110Frydrych BedřichAC Choceň03DNF-
-Ž1-164Mikysková SvatavaSK Žamberk03DNF-
Předškoláci r. 2001-2002 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111198Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:30-
2M112131Kavín MichaelSebranice0100:00:30-
3M113175Metelka OndřejHradec Králové0100:00:30-
4M114108Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:31-
5M11598Janzová DenisaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0200:00:32-
6M11679Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:39-
7M117139Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:41-
8M118126Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:42-
9M119163Hyndulák JanVysoká nad Labem0100:00:43-
10M120155Škarka ŠimonÚstí nad Orlicí0200:00:44-
11M121199Hrdina TomášTJ Sokol Černovír0200:00:46-
12M12255Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:52-
13M123145Kovář LukášŘetůvka0100:00:53-
14M124147Kovářová JanaŘetůvka0200:00:53-
-M1-101Charlie MayTJ Jiskra Ústí nad Orlicí02DNF-
Chlapci r. 1999-2000 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1183Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:20-
2M1282Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:21-
3M13189Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:24-
4M14172Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:24-
5M1571Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:00:25-
6M16134Pinkava JiříTJ Černovír0000:00:26-
7M19130Webr MatějPraha9900:00:27-
Děvčata r. 1999-2000 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1781Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:26-
2Ž18121Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:26-
3Ž11084Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:27-
Chlapci r. 97-98 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2374Hlavinka MartinNová Ves9700:01:22-
2M2459Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:22-
3M2867Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:26-
4M212107Cihlář AdamSokol Hylváty9800:01:37-
5M21569Tancer PetrSokol Přisnotice9700:01:43-
Děvčata r. 97-98 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž210120Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:32-
2Ž21458Svobodová EditaPardubice9800:01:41-
Chlapci r. 95-96 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:19-
2M3680Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:25-
3M3768Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:26-
4M311122Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:34-
5M313104Frydrych JakubAC Choceň9500:01:37-
6M316112Herrmann ŠimonPraha9500:01:45-
Děvčata r. 95-96 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3273Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:01:20-
2Ž3556Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:01:24-
3Ž3970Tancerová TerezaSokol Přísnotice9600:01:30-
4Ž317136Pinkavová VeronikaČernovír9600:01:59-
Chlapci r. 93-94 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1109Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:02:10-
2MM2174Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:13-
3MM3116Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:19-
4MM461Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:02:20-
5MM864Faltus MichalTJ Sokol Jamné nad Orlicí9300:03:21-
Děvčata r. 93-94 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM566Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:02:23-
2ŽM678Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:02:34-
3ŽM7117Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:40-
4ŽM963Tancerová MarieSokol Kameničná9400:03:33-
-ŽM-168Holická MartinaBrno93DNF-
Chlapci r. 91-92 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1102Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:22-
2MS2103Siegel JakubAC Choceň9200:03:33-
3MS3118Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:34-
4MS486Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:03:41-
5MS554Mundok MarianDukla Praha9100:03:44-
6MS689Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:50-
7MS972Ondrůšek VladimírTJ Zetor Brno9200:04:44-
Děvčata r. 91-92 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS793Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:59-
2ŽS8182Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:28-
Muži A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:05103,39
2MA2132Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:14103,30
3MA3160Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:2699,36
4MA5115Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:31100,06
5MA7191Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:17:3797,25
6MA8105Řemínek MatějAC Choceň8600:17:4396,10
7MA994Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:4996,64
8MA11139Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:18:1989,19
9MA14133Šutera JosefAtletika Polička7900:18:3785,74
10MA15113Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:4783,82
11MA1691Červ JakubAtletika Polička8900:18:5384,46
12MA17194Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:5482,48
13MA20161Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:2277,11
14MA26193Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:0668,67
15MA27100Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:1467,14
16MA28125Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:20:2267,53
17MA36106Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:20:4463,35
18MA4277Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:1755,05
19MA4688Beran PetrNový Věk Trusnov8500:21:5547,76
20MA5760Ondrůšek PavelZetor Brno8900:22:5338,81
Muži B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41990Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:28102,39
2MB665Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:33101,45
3MB10143Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:18:0196,17
4MB21189Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:2779,95
5MB31169Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:3966,37
6MB33119Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:4265,81
7MB40141Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:0860,91
8MB53195Šilar TomášPardubice6300:22:2147,14
9MB59111Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:23:0239,41
10MB63157Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:5030,36
11MB65170Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:24:1026,59
Muži C (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC18162Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:55104,54
2MC22114Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:3298,16
3MC23166Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:3797,30
4MC25200Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:4595,92
5MC29178Šulce MiroslavSokol Potštejn5200:20:2389,38
6MC30176Černý VladimírHAC Praha5200:20:3687,14
7MC32192Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:20:4186,28
8MC37190Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí5600:20:5883,35
9MC39123Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:0382,49
10MC40188Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:0881,63
11MC4392Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:2379,05
12MC49171Volf BřetislavLanškroun5200:22:0272,33
13MC54146Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:2268,89
14MC67174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1539,09
15MC71147Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:4124,28
Muži D (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD13128Krátký FrantišekViking Králiky4300:18:35124,50
2MD45186Groh StanislavAC Vrchlabí4600:21:5493,18
3MD60181Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:0382,32
4MD61196Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:1680,27
5MD75154Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:14100,00
Ženy A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12197Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:24106,26
2ZA1999Vlčovská MartaAC Pardubice7600:18:57100,47
3ZA24183Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:3893,27
4ZA3496Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:20:43104,10
5ZA35185Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:20:44104,10
6ZA38158Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:59107,44
7ZA44129Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:4770,63
8ZA4785Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:0191,81
9ZA48165Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:22:0297,96
10ZA4987Karlová VeronikaNový Věk TT9000:22:0291,65
11ZA51124Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:0367,83
12ZA5295Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:1389,91
13ZA55184Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:2394,60
14ZA56142Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:3063,09
15ZA57127Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:22:5383,61
16ZA61180Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:1655,02
17ZA64167Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:5847,65
18ZA68159Pokorová JaroslavaPim Praha7200:25:1733,78
19ZA69179Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:25:1960,60
20ZA73153Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:1642,16
Ženy B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB66151Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:1477,62
2ZB70148Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:19114,51
3ZB72150Holická AlenaPardubice6600:26:4554,53
4ZB74177Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:2685,49
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1175Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:16-
2Ž1297Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:18-
3Ž13156Čerebová NatálieÚstí nad Orlicí0300:00:22-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1183Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:20-
2M1282Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:21-
3M13189Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:24-
4M14172Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:24-
5M1571Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:00:25-
6M16134Pinkava JiříTJ Černovír0000:00:26-
1Ž1781Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:26-
2Ž18121Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:26-
7M19130Webr MatějPraha9900:00:27-
3Ž11084Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:27-
1M111198Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:30-
2M112131Kavín MichaelSebranice0100:00:30-
3M113175Metelka OndřejHradec Králové0100:00:30-
4M114108Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:31-
5M11598Janzová DenisaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0200:00:32-
6M11679Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:39-
7M117139Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:41-
8M118126Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:42-
9M119163Hyndulák JanVysoká nad Labem0100:00:43-
10M120155Škarka ŠimonÚstí nad Orlicí0200:00:44-
11M121199Hrdina TomášTJ Sokol Černovír0200:00:46-
12M12255Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:52-
13M123145Kovář LukášŘetůvka0100:00:53-
14M124147Kovářová JanaŘetůvka0200:00:53-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:19-
1Ž3273Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:01:20-
1M2374Hlavinka MartinNová Ves9700:01:22-
2M2459Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:22-
2Ž3556Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:01:24-
2M3680Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:25-
3M3768Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:26-
3M2867Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:26-
3Ž3970Tancerová TerezaSokol Přísnotice9600:01:30-
1Ž210120Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:32-
4M311122Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:34-
4M212107Cihlář AdamSokol Hylváty9800:01:37-
5M313104Frydrych JakubAC Choceň9500:01:37-
2Ž21458Svobodová EditaPardubice9800:01:41-
5M21569Tancer PetrSokol Přisnotice9700:01:43-
6M316112Herrmann ŠimonPraha9500:01:45-
4Ž317136Pinkavová VeronikaČernovír9600:01:59-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1109Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:02:10-
2MM2174Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:13-
3MM3116Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:19-
4MM461Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:02:20-
1ŽM566Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:02:23-
2ŽM678Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:02:34-
3ŽM7117Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:40-
5MM864Faltus MichalTJ Sokol Jamné nad Orlicí9300:03:21-
4ŽM963Tancerová MarieSokol Kameničná9400:03:33-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1102Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:22-
2MS2103Siegel JakubAC Choceň9200:03:33-
3MS3118Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:34-
4MS486Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:03:41-
5MS554Mundok MarianDukla Praha9100:03:44-
6MS689Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:50-
1ŽS793Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:59-
2ŽS8182Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:28-
7MS972Ondrůšek VladimírTJ Zetor Brno9200:04:44-
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:05103,39
2MA2132Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:14103,30
3MA3160Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:2699,36
1MB41990Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:28102,39
4MA5115Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:31100,06
2MB665Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:33101,45
5MA7191Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:17:3797,25
6MA8105Řemínek MatějAC Choceň8600:17:4396,10
7MA994Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:4996,64
3MB10143Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:18:0196,17
8MA11139Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:18:1989,19
1ZA12197Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:24106,26
1MD13128Krátký FrantišekViking Králiky4300:18:35124,50
9MA14133Šutera JosefAtletika Polička7900:18:3785,74
10MA15113Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:4783,82
11MA1691Červ JakubAtletika Polička8900:18:5384,46
12MA17194Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:5482,48
1MC18162Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:55104,54
2ZA1999Vlčovská MartaAC Pardubice7600:18:57100,47
13MA20161Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:2277,11
4MB21189Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:2779,95
2MC22114Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:3298,16
3MC23166Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:3797,30
3ZA24183Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:3893,27
4MC25200Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:4595,92
14MA26193Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:0668,67
15MA27100Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:1467,14
16MA28125Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:20:2267,53
5MC29178Šulce MiroslavSokol Potštejn5200:20:2389,38
6MC30176Černý VladimírHAC Praha5200:20:3687,14
5MB31169Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:3966,37
7MC32192Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:20:4186,28
6MB33119Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:4265,81
4ZA3496Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:20:43104,10
5ZA35185Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:20:44104,10
17MA36106Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:20:4463,35
8MC37190Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí5600:20:5883,35
6ZA38158Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:59107,44
9MC39123Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:0382,49
7MB40141Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:0860,91
10MC40188Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:0881,63
18MA4277Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:1755,05
11MC4392Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:2379,05
7ZA44129Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:4770,63
2MD45186Groh StanislavAC Vrchlabí4600:21:5493,18
19MA4688Beran PetrNový Věk Trusnov8500:21:5547,76
8ZA4785Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:0191,81
9ZA48165Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:22:0297,96
12MC49171Volf BřetislavLanškroun5200:22:0272,33
10ZA4987Karlová VeronikaNový Věk TT9000:22:0291,65
11ZA51124Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:0367,83
12ZA5295Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:1389,91
8MB53195Šilar TomášPardubice6300:22:2147,14
13MC54146Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:2268,89
13ZA55184Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:2394,60
14ZA56142Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:3063,09
15ZA57127Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:22:5383,61
20MA5760Ondrůšek PavelZetor Brno8900:22:5338,81
9MB59111Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:23:0239,41
3MD60181Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:0382,32
16ZA61180Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:1655,02
4MD61196Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:1680,27
10MB63157Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:5030,36
17ZA64167Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:5847,65
11MB65170Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:24:1026,59
1ZB66151Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:1477,62
14MC67174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1539,09
18ZA68159Pokorová JaroslavaPim Praha7200:25:1733,78
19ZA69179Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:25:1960,60
2ZB70148Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:19114,51
15MC71147Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:4124,28
3ZB72150Holická AlenaPardubice6600:26:4554,53
20ZA73153Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:1642,16
4ZB74177Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:2685,49
5MD75154Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:14100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód