Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

28.5.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 28.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

Nekoř - zimní stadion
10.00 - 11.40 hodin

Přihlášky

na místě od 9.00 hodin

Startovné

dospělí 30,- Kč

Popis tratě

délka 500 m - 3.400 m
Tratě vedou velmi členitým terén po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2024Nekořský kros-
28.5.2023Nekořský kros100
29.5.2022Nekořský kros156
30.5.2021Nekořský kros-
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2314

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4015
Matyášová Jana6515
Borek Viktor0413
Dostálek Petr6712
Nechvíl Petr9111
Borek Petr7011
Sontáková Lenka9110
Gregora Filip0210
Sadílek Ota4610
Borková Agáta0210
Smolák Petr9410
Smoláková Valérie9310
Krátký Luboš629
Jandejsek Zdeněk619
Krejčí Stanislav639
Smoláková Jiřina699
Dostálek Vojtěch029
Nechvílová Miroslava609
Buriánek Roman659
Smoláková Alexandra989
Sejkorová Lenka638
Gregora Jan008
Moskvová Agáta058
Gregorová Michaela048
Marhold Petr788
Vondra Vojtěch988
Jadrný Lubomír738
Abrahám Luděk028
Gregorová Monika008
Šilarová Michaela017
Koblížek Jindřich487
Krejsa Josef597
Kubišta Oto537
Smoláková Dominika007
Krejčí Stanislav917
Kumpoštová Andrea056
Kačerovský Michal986
Mikyska Tomáš006
Borková Adéla756
Večeř Petr996
Šafář Jaroslav516
Kubelka Petr956
Grätz Luděk586
Mikulová Karolína016
Novotná Michaela016
Krátká Anna696
Navrátilová Darja016
Bureš Martin746
Boháč Pankrác066
Barvínková Romana796

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2000 a mladší (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1143Bednář MichalNekoř0100:00:00-
1P1144Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
1P1145Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:00-
1P1146Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:00-
1P1147Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:00-
1P1148Smejkalová TerezaPardubice0300:00:00-
Žákyně r. 97-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2141Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:06-
2Ž2242Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:06-
Žáci r. 97-99 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2340Bednář KamilNekoř9700:04:41-
2M2439Cihlář AdamSokol Hylváty9800:04:45-
Žáci r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3133Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:40-
2M3234Lakota AntonínAC Choceň9500:03:59-
3M3335Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:10-
4M3536Frydrych JakubAC Choceň9500:04:35-
5M3637Bednář LiborNekoř9600:04:46-
Žákyně r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3738Novotná LucieNekoř9500:05:45-
Žákyně r. 93-94 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM432Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:14-
Žáci r. 93-94 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM125Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:01-
2MM226Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:13-
3MM327Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:16-
4MM428Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:24-
5MM529Adamec KarelATC Nekoř9300:06:07-
6MM630Plánský PetrNekoř9300:07:01-
7MM731Plánský MartinNekoř9400:11:01-
Žákyně r. 91-92 (trať 1,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci r. 91-92 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS221Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:47-
2MS322Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:53-
3MS523Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:04-
4MS724Bednář OndřejNekoř9100:08:42-
Dorostenci r. 89-90 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD117Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:17-
2MD418Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:02-
Dorostenky r. 89-90 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD619Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:32-
2ŽD820Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:48-
Muži A r. 88-63 (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Adamec JosefNekoř8100:13:03-
2MA23Řemínek MatějAC Choceň8600:13:09-
3MA34Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:13:40-
4MA45Bielčik PetrLichkov7100:14:09-
5MA66Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:14:54-
6MA77Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:15:02-
7MA98Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:16:58-
8MA119Novotný MichalATC Nekoř8700:17:40-
9MA1210Beneš MichalNekoř8700:17:51-
Muži B r. 62 a starší (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Čechal JaroslavTS Letohrad6100:14:27-
2MB814Krejsa JosefNekoř5900:15:40-
3MB1015Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:17:22-
4MB1316Bielčik JindřichLichkov4000:18:08-
Ženy A r. 88-63 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA911Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:53-
2ZA1012Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:28-
Ženy B r. 62 a starší (trať 1,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1143Bednář MichalNekoř0100:00:00-
1P1144Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
1P1145Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:00-
1P1146Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:00-
1P1147Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:00-
1P1148Smejkalová TerezaPardubice0300:00:00-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2141Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:06-
2Ž2242Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:06-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3133Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:40-
2M3234Lakota AntonínAC Choceň9500:03:59-
3M3335Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:10-
1M2340Bednář KamilNekoř9700:04:41-
1ŽM432Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:14-
2M2439Cihlář AdamSokol Hylváty9800:04:45-
4M3536Frydrych JakubAC Choceň9500:04:35-
5M3637Bednář LiborNekoř9600:04:46-
1Ž3738Novotná LucieNekoř9500:05:45-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM125Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:01-
2MM226Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:13-
3MM327Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:16-
4MM428Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:24-
5MM529Adamec KarelATC Nekoř9300:06:07-
6MM630Plánský PetrNekoř9300:07:01-
7MM731Plánský MartinNekoř9400:11:01-
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD117Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:17-
1MS221Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:47-
2MS322Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:53-
2MD418Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:02-
3MS523Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:04-
1ŽD619Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:32-
4MS724Bednář OndřejNekoř9100:08:42-
2ŽD820Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:48-
1ZA911Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:53-
2ZA1012Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:28-
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Adamec JosefNekoř8100:13:03-
2MA23Řemínek MatějAC Choceň8600:13:09-
3MA34Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:13:40-
4MA45Bielčik PetrLichkov7100:14:09-
1MB513Čechal JaroslavTS Letohrad6100:14:27-
5MA66Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:14:54-
6MA77Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:15:02-
2MB814Krejsa JosefNekoř5900:15:40-
7MA98Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:16:58-
3MB1015Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:17:22-
8MA119Novotný MichalATC Nekoř8700:17:40-
9MA1210Beneš MichalNekoř8700:17:51-
4MB1316Bielčik JindřichLichkov4000:18:08-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód