Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

24.5.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 24.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

stadion Nekoř
10:00 hodin

Popis tratě

1 700 m a kratší - luční a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Krejsa (telefon: 605 956 204, adresa: Nekoř 295)

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1885

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6512
Nechvíl Petr9111
Borek Viktor0411
Smolák Petr9410
Smoláková Valérie9310
Gregora Filip029
Borková Agáta029
Dostálek Petr679
Sadílek Ota469
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregorová Michaela048
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Abrahám Luděk028
Vondra Vojtěch988
Borek Petr708
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sejkorová Lenka638
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Sontáková Lenka917
Marhold Petr787
Jandejsek Zdeněk617
Smoláková Dominika007
Krejčí Stanislav917
Buriánek Roman657
Koblížek Jindřich487
Kačerovský Michal986
Bielčik Petr716
Večeř Petr996
Kubelka Petr956
Borková Adéla756
Šafář Jaroslav516
Šilarová Michaela016
Bezstarosti Jan946
Mikysková Svatava036
Derková Martina016
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Gregora Zdenek736
Gregora Jakub986
Boháč Pankrác066
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Mikyska Tomáš006
Kumpoštová Andrea056

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 05 a mladší (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1162Krejsa FilipNekoř0500:00:01-
2Ž1334Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
3Ž1549Smejkalová LenkaPardubice0600:00:01-
4Ž1760Rousová TerezaKlášterec nad Orlicí0600:00:01-
5Ž1957Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:01-
6Ž11161Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:00:01-
7Ž11356Brychta JakubChoceň0800:00:01-
Předškoláci r. 03-04 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1129Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:01-
2M135Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
3M1555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
4M1763Cvejnová NelaNekoř0400:00:01-
5M1947Smejkalová TerezaPardubice0300:00:01-
6M11143Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
Žákyně r. 00-02 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2138Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:51102,61
2Ž228Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:5299,53
3Ž2313Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:5397,85
4Ž2451Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:5987,06
5Ž2579Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:0086,27
6Ž2621Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:0085,27
7Ž2726Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:0184,60
8Ž2842Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:560,00
9Ž291Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:050,00
Žáci r. 00-02 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21027Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:51104,15
2M21395Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:5898,01
3M21423Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5997,84
4M21525Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5997,36
5M21628Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:0196,17
6M21816Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0691,82
7M22037Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:1088,47
8M22190Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:1088,02
9M2234Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:1881,45
10M2247Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:2873,06
11M2256Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:3566,65
12M22646Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:04:3864,39
13M2279Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:3963,75
14M2292Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:05:1037,40
15M23058Coural JaroslavJiskra Vír0200:05:439,69
16M23171Krejsa JosefNekoř0200:06:080,00
17M23235Stříhavka JindřichAC Choceň0000:06:160,00
Žákyně r. 98-99 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3414Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:03:32107,93
2Ž3798Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:4397,97
3Ž3822Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4794,11
4Ž31286Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:5388,71
5Ž32231Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:1568,70
6Ž32824Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3946,91
Žáci r.98-99 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:21107,62
2M3210Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:2999,93
3M3599Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:3692,45
4M3933Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:03:4881,48
5M31732Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0564,97
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM377Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:30109,34
2ŽM618Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:03:38102,18
3ŽM1115Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:5388,48
4ŽM1939Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:04:0875,31
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM166Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:31111,26
2MM240Cvejn JakubNekoř9700:06:1188,74
Žákyně starší r. 94-95 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS341Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:06:30102,31
2ŽS452Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:06:3997,69
Žáci starší r. 94-95 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS219Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší9500:06:43104,60
2MS353Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:51100,65
3MS464Lakota AntonínAC Choceň9500:07:0394,75
4MS797Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:07:3877,95
5MS945Kaplan JakubNekoř9400:07:5768,69
Dorostenky r. 92-93 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1212Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:23106,99
2ŽD1492Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:5993,01
Dorostenci r. 92-93 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1100Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:06:32113,37
2MD611Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:2886,63
Muži 18-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Řemínek MatějAC Choceň8600:12:17-
2MA282Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:32-
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:37-
4MA476Bielčik PetrLichkov7100:14:02-
5MA620Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:14:50-
6MA772Kalous PetrSK Žamberk7700:15:09-
7MA936Rozlívka RadekSvitavy7300:15:53-
8MA1181Gregora ZdenekLanškroun7300:16:09-
9MA1544Borek PetrHorní Čermná7000:17:23-
10MA1865Dvořáček JiříChoceň7400:20:50-
Muži 40 let a starší (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB583Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:33-
2MB884Dostálek PetrViking Králiky6700:15:10-
3MB1073Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:15:59-
4MB1288Krejsa JosefNekoř5900:16:27-
5MB1374Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:16:57-
6MB1498Koblížek JindřichSK Žamberk4800:17:21-
7MB1650Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:18:27-
8MB1778Bielčik JindřichLichkov4000:20:16-
Ženy 18-39 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA868Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:41-
2ZA1067Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
3ZA1330Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:52-
Ženy 40 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB570Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:25-
2ZB1180Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:18-
3ZB1548Nechvílová MiroslavaChoceň6000:10:22-
4ZB1675Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:41-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1129Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:01-
1Ž1162Krejsa FilipNekoř0500:00:01-
2Ž1334Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
2M135Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
3M1555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
3Ž1549Smejkalová LenkaPardubice0600:00:01-
4Ž1760Rousová TerezaKlášterec nad Orlicí0600:00:01-
4M1763Cvejnová NelaNekoř0400:00:01-
5M1947Smejkalová TerezaPardubice0300:00:01-
5Ž1957Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:01-
6Ž11161Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:00:01-
6M11143Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
7Ž11356Brychta JakubChoceň0800:00:01-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2138Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:51102,61
2Ž228Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:5299,53
3Ž2313Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:5397,85
4Ž2451Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:5987,06
5Ž2579Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:0086,27
6Ž2621Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:0085,27
7Ž2726Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:0184,60
8Ž2842Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:560,00
9Ž291Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:050,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:21107,62
2M3210Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:2999,93
1ŽM377Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:30109,34
1Ž3414Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:03:32107,93
3M3599Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:3692,45
2ŽM618Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:03:38102,18
2Ž3798Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:4397,97
3Ž3822Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4794,11
4M3933Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:03:4881,48
1M21027Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:51104,15
3ŽM1115Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:5388,48
4Ž31286Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:5388,71
2M21395Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:5898,01
3M21423Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5997,84
4M21525Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5997,36
5M21628Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:0196,17
5M31732Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0564,97
6M21816Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0691,82
4ŽM1939Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:04:0875,31
7M22037Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:1088,47
8M22190Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:1088,02
5Ž32231Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:1568,70
9M2234Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:1881,45
10M2247Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:2873,06
11M2256Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:3566,65
12M22646Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:04:3864,39
13M2279Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:3963,75
6Ž32824Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3946,91
14M2292Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:05:1037,40
15M23058Coural JaroslavJiskra Vír0200:05:439,69
16M23171Krejsa JosefNekoř0200:06:080,00
17M23235Stříhavka JindřichAC Choceň0000:06:160,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM166Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:31111,26
2MM240Cvejn JakubNekoř9700:06:1188,74
1ŽS341Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:06:30102,31
2ŽS452Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:06:3997,69
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1100Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:06:32113,37
1MS219Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší9500:06:43104,60
2MS353Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:51100,65
3MS464Lakota AntonínAC Choceň9500:07:0394,75
1ZB570Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:25-
2MD611Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:2886,63
4MS797Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:07:3877,95
1ZA868Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:41-
5MS945Kaplan JakubNekoř9400:07:5768,69
2ZA1067Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
2ZB1180Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:18-
1ŽD1212Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:23106,99
3ZA1330Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:52-
2ŽD1492Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:5993,01
3ZB1548Nechvílová MiroslavaChoceň6000:10:22-
4ZB1675Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:41-
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Řemínek MatějAC Choceň8600:12:17-
2MA282Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:32-
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:37-
4MA476Bielčik PetrLichkov7100:14:02-
1MB583Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:33-
5MA620Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:14:50-
6MA772Kalous PetrSK Žamberk7700:15:09-
2MB884Dostálek PetrViking Králiky6700:15:10-
7MA936Rozlívka RadekSvitavy7300:15:53-
3MB1073Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:15:59-
8MA1181Gregora ZdenekLanškroun7300:16:09-
4MB1288Krejsa JosefNekoř5900:16:27-
5MB1374Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:16:57-
6MB1498Koblížek JindřichSK Žamberk4800:17:21-
9MA1544Borek PetrHorní Čermná7000:17:23-
7MB1650Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:18:27-
8MB1778Bielčik JindřichLichkov4000:20:16-
10MA1865Dvořáček JiříChoceň7400:20:50-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód