Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

30.5.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 30.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

stadion Nekoř
první start v 10:00 hodin
ženy v 11:25 hodin
muži v 11:40 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:00 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

délka: 3,4 km a kratší
Tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Krejsa
Nekoř 295
tel. 605 956 204

Propozice pořadatele ve formátu TXT

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1963

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Smoláková Valérie9310
Borková Agáta0210
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Dostálek Petr6710
Sadílek Ota469
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Nechvílová Miroslava608
Sejkorová Lenka638
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Gregorová Michaela048
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sontáková Lenka918
Marhold Petr788
Abrahám Luděk028
Dostálek Vojtěch027
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Krátký Luboš627
Koblížek Jindřich487
Buriánek Roman657
Krejsa Josef597
Bezstarosti Jan946
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Grätz Luděk586
Šafář Jaroslav516
Kubelka Tomáš936
Moravec Jan026
Marholdová Lucie836
Gregora Jakub986
Mikulová Karolína016
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Derková Martina016
Mikyska Tomáš006
Kubelka Petr956
Borková Adéla756

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci do 7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1189Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
2M1297Procházka TomášHnátnice0400:00:01-
3M1387Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
4M1480Balcar ArminHorní Čermná0400:00:01-
5M1515Tauchmanová AdélaNekoř0500:00:01-
6M1624Mlynář MarekDolní Dobrouč0700:00:01-
7M1714Krejsa FilipNekoř0500:00:01-
8M1893Smejkalová LenkaPardubice0600:00:01-
9M1920Čáp JanNekoř0600:00:01-
10M11076Plíhalová KláraPardubice0500:00:01-
11M11118Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
12M11232Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
13M1132Vilímek JanAC Choceň0700:00:01-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2188Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:55102,86
2Ž2218Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:01:56101,14
3Ž2371Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:5996,00
4Ž2453Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:0389,14
5Ž2549Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:0684,00
6Ž2675Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:0880,57
7Ž2713Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:1175,43
8Ž2837Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:1470,29
9Ž2921Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:1961,71
10Ž21019Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:2060,00
11Ž21186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:2158,29
12Ž21217Kroulová ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:02:2256,57
13Ž21332Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2354,86
14Ž21420Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:02:2748,00
15Ž21578Balcarová IngridHorní Čermná0200:02:3042,86
16Ž21616Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:02:3239,43
17Ž21796Svobodová EliškaPardubice0300:02:3337,71
18Ž21894Smejkalová TerezaPardubice0300:02:3436,00
19Ž21933Stejskalová NikolaSpatrak OEZ Letohrad0000:06:420,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:25107,21
2M2499Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:3696,87
3M2554Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:3795,92
4M21614Pomikálek JakubNekoř0100:03:5975,24
5M22441Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:04:0470,53
6M23066Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:04:1163,95
7M23544Krýblyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:04:2055,49
8M23822Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:2253,61
9M24256Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:2847,96
10M24715Bednář MichalNekoř0100:04:3541,38
11M24962Kosek LukášNekoř0300:04:3739,50
12M25068Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:4036,68
13M25429Stráník DominikSpartak OEZ Letohrad0100:04:5423,51
14M25527Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:05:0017,87
15M25623Řehák RadimSpartak OEZ Letohrad0100:05:0810,34
16M25724Moravec JanSpartak OEZ Letohrad0200:05:153,76
17M25881Sokol DavidNekoř0100:05:310,00
18M26174Krejsa JosefNekoř0200:05:450,00
19M26228Patočka JakubSpartak OEZ Letohrad0200:05:490,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M329Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:28113,45
2M3638Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:4994,62
3M3958Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:5291,93
4M31083Sviták PavelSokol Žamberk9900:03:5589,24
5M31236Večeř PetrSpartak OEZ Letohrad9900:03:5688,34
6M31360Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:5787,44
7M31535Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:03:5886,55
8M3182Kučera MartinTJ - Svitavy9900:04:0084,75
9M32173Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0382,91
10M32231Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0382,41
11M32326Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:0382,06
12M32572Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:04:0679,37
13M32625Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:0778,48
14M3286Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0976,68
15M33498Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:1670,40
16M34040Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:2760,54
17M34479Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:3156,95
18M34746Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:3553,36
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3667Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:49105,11
2Ž31365Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:5798,30
3Ž3161Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:03:5996,60
4Ž31985Šimůnková TerezaTJ Havlíčkuv Brod0000:04:0194,89
5Ž3205Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0294,04
6Ž32691Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:0789,79
7Ž32964Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:04:1087,23
8Ž33170Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1384,68
9Ž33269Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1483,83
10Ž33563Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:2078,72
11Ž33955Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:04:2376,17
12Ž34595Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:04:3268,51
13Ž34612Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3367,66
14Ž35352Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:04:4656,60
15Ž36010Tauchmanová TerezaNekoř0000:05:3911,49
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM37Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:29113,67
2ŽM637Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:4995,84
3ŽM1084Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:5590,49
4ŽM33100Svobodová EditaPardubice9800:04:1572,66
5ŽM3745Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:04:2167,31
6ŽM4047Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:2761,96
7ŽM4343Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:04:3059,29
8ŽM5057Nosková SáraTJ Jiskra Králíky9700:04:4050,37
9ŽM5212Dušková MarkétaNekoř9800:04:4446,81
10ŽM5948Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:370,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM121Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:27105,74
2MM251Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:3899,21
3MM382Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:4595,05
4MM471Mlynář VojtěchOREL Dolní Dobrouč9800:05:5986,73
5MM510Cvejn JakubNekoř9700:06:0980,79
6MM690Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:1577,23
7MM781David FilipRychnov nad Kněžnou9700:06:3863,56
8MM977Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:07:4026,73
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS741Krátká HanaLanškroun9500:06:38119,30
2ŽS1028Maťátková NelaBoat Club Dolní Čermná9600:08:0380,70
Žáci starší 14-15 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS111Pavel JanLoko Trutnov9500:07:04123,15
2MS542Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:08:5576,85
Dorostenci 16-17 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD139Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:06:58102,13
2MD249Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:0797,87
Dorostenky 16-17 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD750Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:34113,18
2ŽD1029Jandejsková HanaStudené9400:10:5586,82
Muži A 18-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA327Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:13:15-
2MA418Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:14:02-
3MA516Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:08-
4MA714Bielčik PetrISRT7100:14:31-
5MA884Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:14:47-
6MA925Šutera JosefAtletika Polička7900:14:53-
7MA1013Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:56-
8MA1119Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:14:57-
9MA1248Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:15:10-
10MA1315Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:15:20-
11MA1423Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:15:20-
12MA2026Kalous PetrSK Žamberk7700:16:45-
13MA2190Gregora MilanLanškroun7100:17:10-
14MA2338Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:19:09-
15MA2440Kalášek MiroslavNekoř7700:20:15-
16MA2731Šulc PavelNekoř8700:22:15-
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB636Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:14:13-
2MB1582Buriánek RomanČeská Třebová6500:15:21-
3MB165Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:15:27-
4MB1734Pour JiříAtletika Jaroměř7000:16:02-
5MB1833Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:16:05-
6MB1944Krátký LubošLanškroun6200:16:20-
7MB2285Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:33-
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2522Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:24-
Muži D 60 let a starší (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2620Bielčik JindřichLichkov4000:20:31-
Ženy A 18-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA275Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:07:45-
2ZA630Stříhavková PetraAC Choceň7900:09:22-
3ZA88Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:54-
Ženy B 35 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB34Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:08:08-
2ZB41Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:31-
3ZB953Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:09-
4ZB1117Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:32-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1189Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
2M1297Procházka TomášHnátnice0400:00:01-
3M1387Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
4M1480Balcar ArminHorní Čermná0400:00:01-
5M1515Tauchmanová AdélaNekoř0500:00:01-
6M1624Mlynář MarekDolní Dobrouč0700:00:01-
7M1714Krejsa FilipNekoř0500:00:01-
8M1893Smejkalová LenkaPardubice0600:00:01-
9M1920Čáp JanNekoř0600:00:01-
10M11076Plíhalová KláraPardubice0500:00:01-
11M11118Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
12M11232Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
13M1132Vilímek JanAC Choceň0700:00:01-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2188Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:55102,86
2Ž2218Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:01:56101,14
3Ž2371Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:5996,00
4Ž2453Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:0389,14
5Ž2549Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:0684,00
6Ž2675Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:0880,57
7Ž2713Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:1175,43
8Ž2837Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:1470,29
9Ž2921Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:1961,71
10Ž21019Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:2060,00
11Ž21186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:2158,29
12Ž21217Kroulová ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:02:2256,57
13Ž21332Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2354,86
14Ž21420Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:02:2748,00
15Ž21578Balcarová IngridHorní Čermná0200:02:3042,86
16Ž21616Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:02:3239,43
17Ž21796Svobodová EliškaPardubice0300:02:3337,71
18Ž21894Smejkalová TerezaPardubice0300:02:3436,00
19Ž21933Stejskalová NikolaSpatrak OEZ Letohrad0000:06:420,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:25107,21
1M329Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:28113,45
1ŽM37Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:29113,67
2M2499Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:3696,87
3M2554Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:3795,92
2ŽM637Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:4995,84
2M3638Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:4994,62
1Ž3667Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:49105,11
3M3958Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:5291,93
3ŽM1084Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:5590,49
4M31083Sviták PavelSokol Žamberk9900:03:5589,24
5M31236Večeř PetrSpartak OEZ Letohrad9900:03:5688,34
2Ž31365Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:5798,30
6M31360Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:5787,44
7M31535Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:03:5886,55
3Ž3161Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:03:5996,60
4M21614Pomikálek JakubNekoř0100:03:5975,24
8M3182Kučera MartinTJ - Svitavy9900:04:0084,75
4Ž31985Šimůnková TerezaTJ Havlíčkuv Brod0000:04:0194,89
5Ž3205Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0294,04
9M32173Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0382,91
10M32231Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0382,41
11M32326Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:0382,06
5M22441Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:04:0470,53
12M32572Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:04:0679,37
6Ž32691Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:0789,79
13M32625Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:0778,48
14M3286Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0976,68
7Ž32964Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:04:1087,23
6M23066Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:04:1163,95
8Ž33170Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1384,68
9Ž33269Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1483,83
4ŽM33100Svobodová EditaPardubice9800:04:1572,66
15M33498Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:1670,40
7M23544Krýblyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:04:2055,49
10Ž33563Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:2078,72
5ŽM3745Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:04:2167,31
8M23822Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:2253,61
11Ž33955Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:04:2376,17
16M34040Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:2760,54
6ŽM4047Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:2761,96
9M24256Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:2847,96
7ŽM4343Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:04:3059,29
17M34479Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:3156,95
12Ž34595Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:04:3268,51
13Ž34612Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3367,66
10M24715Bednář MichalNekoř0100:04:3541,38
18M34746Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:3553,36
11M24962Kosek LukášNekoř0300:04:3739,50
12M25068Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:4036,68
8ŽM5057Nosková SáraTJ Jiskra Králíky9700:04:4050,37
9ŽM5212Dušková MarkétaNekoř9800:04:4446,81
14Ž35352Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:04:4656,60
13M25429Stráník DominikSpartak OEZ Letohrad0100:04:5423,51
14M25527Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:05:0017,87
15M25623Řehák RadimSpartak OEZ Letohrad0100:05:0810,34
16M25724Moravec JanSpartak OEZ Letohrad0200:05:153,76
17M25881Sokol DavidNekoř0100:05:310,00
10ŽM5948Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:370,00
15Ž36010Tauchmanová TerezaNekoř0000:05:3911,49
18M26174Krejsa JosefNekoř0200:05:450,00
19M26228Patočka JakubSpartak OEZ Letohrad0200:05:490,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM121Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:27105,74
2MM251Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:3899,21
3MM382Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:4595,05
4MM471Mlynář VojtěchOREL Dolní Dobrouč9800:05:5986,73
5MM510Cvejn JakubNekoř9700:06:0980,79
6MM690Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:1577,23
7MM781David FilipRychnov nad Kněžnou9700:06:3863,56
1ŽS741Krátká HanaLanškroun9500:06:38119,30
8MM977Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:07:4026,73
2ŽS1028Maťátková NelaBoat Club Dolní Čermná9600:08:0380,70
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS111Pavel JanLoko Trutnov9500:07:04123,15
1ZA275Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:07:45-
1ZB34Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:08:08-
2ZB41Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:31-
2MS542Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:08:5576,85
2ZA630Stříhavková PetraAC Choceň7900:09:22-
1ŽD750Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:34113,18
3ZA88Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:54-
3ZB953Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:09-
2ŽD1029Jandejsková HanaStudené9400:10:5586,82
4ZB1117Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:32-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Prosím o opravu příjmení - dívky 01-03 - 11. místo má být správně Agáta Borková. Děkuji PB
jampb
opraveno
team
Dobrý den, prosím o opravu příjmení Krejčí Stanislav 1991 ne Krejčík. Děkuji Krejčová L.
krejcova.l
Prosíme o opravu příjmení-dívky 01-03-13.místo,na Eliška Stříhavková.(dlouhé í) Děkujeme Stříhavkovi.
jindra.strihavka
Opravy provedeny.
kebrle
Prosíme o opravu ve výsledcích předžáků do 7let. Na 2. místě se umístil Procházka Tomáš Hnátnice startovní číslo 97. Děkuji Procházkovi
prochazkovi
opraveno
iscarex
Ty výsledky předžáků do 7 let jsou nějak špatně. Teď už jsou dobře první tři, ale ostatní asi ne. Armin Balcar byl třetí, dál nevím.
adelas284
Omlouvám se - Balcar nebyl třetí, ale čtvrtý. PB
jampb
opravena kompletne kategorie predzaku
info

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód