27.5.2012, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.6.2024 | Nekořský kros | - |
28.5.2023 | Nekořský kros | 100 |
29.5.2022 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2021 | Nekořský kros | - |
31.5.2020 | Nekořský kros | - |
19.5.2019 | Nekořský kros | 128 |
20.5.2018 | Nekořský kros | 161 |
21.5.2017 | Nekořský kros | 146 |
22.5.2016 | Nekořský kros | 113 |
24.5.2015 | Nekořský kros | 195 |
25.5.2014 | Nekořský kros | 171 |
26.5.2013 | Nekořský kros | 175 |
29.5.2011 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2010 | Nekořský kros | 142 |
24.5.2009 | Nekořský kros | 92 |
25.5.2008 | Nekořský běh | 103 |
27.5.2007 | Nekořský kros | 86 |
28.5.2006 | Nekořský kros | 47 |
29.5.2005 | Nekořský kros | 81 |
23.5.2004 | Nekořský kros | 71 |
24.5.2003 | Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník | 89 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Nechvíl Petr | 91 | 11 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Krátký Luboš | 62 | 9 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Marhold Petr | 78 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Abrahám Luděk | 02 | 8 |
Gregorová Monika | 00 | 8 |
Jadrný Lubomír | 73 | 8 |
Sejkorová Lenka | 63 | 8 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Krejsa Josef | 59 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Krejčí Stanislav | 91 | 7 |
Šilarová Michaela | 01 | 7 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Barvínková Romana | 79 | 6 |
Marholdová Lucie | 83 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Bezstarosti Jan | 94 | 6 |
Gregora Jakub | 98 | 6 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 6 |
Abrahámová Tereza | 00 | 6 |
Mikysková Svatava | 03 | 6 |
Bielčik Petr | 71 | 6 |
Kubelka Tomáš | 93 | 6 |
Derková Martina | 01 | 6 |
Gregora Zdenek | 73 | 6 |
Hanáková Klára | 02 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Burešová Markéta | 04 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 14 | 2 | Költö Matěj | TJ Jiskra Králiky | 03 | 00:04:05 | 101,89 |
2 | M1 | 19 | 29 | Mužík Martin | Atletika Polička | 03 | 00:04:08 | 99,46 |
3 | M1 | 20 | 17 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:04:09 | 98,65 |
4 | M1 | 24 | 57 | Chlup Ondřej | Atletika Albrechtice | 03 | 00:04:10 | 97,84 |
5 | M1 | 31 | 6 | Vetchý Kryštof | Atletika Albrechtice | 04 | 00:04:25 | 85,71 |
6 | M1 | 32 | 32 | Hemelík Jindřich | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:04:27 | 84,10 |
7 | M1 | 33 | 68 | Kosek Lukáš | TJ SPARTAK OEZ Letohrad | 03 | 00:04:28 | 83,29 |
8 | M1 | 35 | 70 | Rybka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:04:33 | 79,25 |
9 | M1 | 36 | 69 | Dvořák Martin | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:04:38 | 75,20 |
10 | M1 | 38 | 16 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:04:39 | 74,39 |
11 | M1 | 39 | 35 | Hovorka Matouš | TJ Sokol Altetika Jaroměř | 04 | 00:04:40 | 73,99 |
12 | M1 | 40 | 92 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:04:44 | 70,35 |
13 | M1 | 41 | 38 | Borek Viktor | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:04:48 | 67,12 |
14 | M1 | 42 | 7 | Vencl Filip | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 03 | 00:04:59 | 58,22 |
15 | M1 | 43 | 72 | Hrdina Kryštof | Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:05:04 | 54,18 |
16 | M1 | 44 | 71 | Kunt Stanislav | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:05:14 | 46,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 51 | Serbousková Sára | SKI KLUB Česká Třebová | 04 | 00:02:16 | 101,46 |
2 | Z1 | 2 | 27 | Tobišková Karolína | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:02:17 | 100,00 |
3 | Z1 | 3 | 28 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:02:18 | 98,54 |
4 | Z1 | 4 | 19 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:25 | 88,32 |
5 | Z1 | 5 | 78 | Koldinská Eliška | TJ Sokol Hradec Králové | 05 | 00:02:28 | 83,94 |
6 | Z1 | 6 | 1 | Skalová Kateřina | TJ Jiskra Králiky | 04 | 00:02:29 | 82,48 |
7 | Z1 | 7 | 83 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:33 | 76,64 |
8 | Z1 | 8 | 22 | Zborníková Ludmila | Základní škola Laudova Praha | 03 | 00:02:42 | 63,50 |
9 | Z1 | 9 | 9 | Dolečková Adéla | neregistrována | 03 | 00:02:57 | 41,61 |
10 | Z1 | 10 | 39 | Ptáčková Markéta | Brzdy Horní Čermná | 03 | 00:03:04 | 31,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 55 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:03:34 | 101,55 |
2 | M2 | 2 | 13 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:03:36 | 99,69 |
3 | M2 | 3 | 4 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:37 | 98,76 |
4 | M2 | 6 | 18 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:53 | 83,93 |
5 | M2 | 10 | 31 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 00:03:59 | 78,36 |
6 | M2 | 14 | 14 | Boháč Servác | AC Choceň | 02 | 00:04:05 | 72,80 |
7 | M2 | 20 | 36 | Hřivna David | TJ Sokol Jaroměř | 01 | 00:04:09 | 69,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 12 | 93 | Škrabalová Kristýna | Linhartice | 02 | 00:04:04 | 101,36 |
2 | Z2 | 16 | 23 | Pourová Alžběta | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 02 | 00:04:06 | 99,73 |
3 | Z2 | 17 | 90 | Navrátilová Darja | TJ Svitavy | 01 | 00:04:07 | 98,91 |
4 | Z2 | 20 | 82 | Mikulová Karolína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:04:09 | 97,29 |
5 | Z2 | 24 | 44 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:04:10 | 96,47 |
6 | Z2 | 28 | 66 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:04:14 | 93,22 |
7 | Z2 | 30 | 58 | Hanáková Klára | Atletika Albrechtice | 02 | 00:04:15 | 92,40 |
8 | Z2 | 36 | 40 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:38 | 73,68 |
9 | Z2 | 45 | 3 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:05:30 | 31,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 84 | Papáček Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:05:03 | 105,56 |
2 | M3 | 4 | 86 | Karlík Mikuláš | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:05:15 | 97,86 |
3 | M3 | 5 | 88 | Mikyska Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:17 | 96,58 |
4 | M3 | 6 | 11 | Gregor Tomáš | MARS Svratka | 00 | 00:05:28 | 89,52 |
5 | M3 | 7 | 56 | Chlup Tomáš | Atletika Albrechtice | 00 | 00:05:37 | 83,74 |
6 | M3 | 8 | 50 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:05:40 | 81,82 |
7 | M3 | 9 | 87 | Večeř Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:05:41 | 81,18 |
8 | M3 | 10 | 85 | Macháček Vojtěch | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:05:43 | 79,89 |
9 | M3 | 11 | 46 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:05:48 | 76,68 |
10 | M3 | 12 | 64 | Petiška Vojtěch | TJ Sokol atletika Jaroměř | 00 | 00:05:53 | 73,48 |
11 | M3 | 14 | 45 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:06:04 | 66,42 |
12 | M3 | 16 | 25 | Porubek Ondřej | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 00 | 00:06:14 | 60,00 |
13 | M3 | 18 | 89 | Strnad Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:06:46 | 39,47 |
14 | M3 | 20 | 8 | Beneš David | neregistrován | 00 | 00:08:58 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 4 | 61 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:49 | 102,30 |
2 | Z3 | 5 | 42 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:52 | 99,71 |
3 | Z3 | 7 | 43 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:54 | 97,99 |
4 | Z3 | 8 | 49 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:57 | 95,40 |
5 | Z3 | 9 | 63 | Suchánková Nikol | TJ Sokol atletika Jaroměř | 99 | 00:03:58 | 94,53 |
6 | Z3 | 11 | 79 | Mrklovská Dana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:04:02 | 91,08 |
7 | Z3 | 12 | 21 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:04 | 89,35 |
8 | Z3 | 17 | 41 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:07 | 86,76 |
9 | Z3 | 20 | 91 | Moravcová Denisa | ASPV Letohrad | 99 | 00:04:09 | 85,04 |
10 | Z3 | 24 | 26 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:04:10 | 84,17 |
11 | Z3 | 27 | 24 | Cejnarová Eliška | TJ Sokol atletika Jaroměř | 99 | 00:04:11 | 83,31 |
12 | Z3 | 28 | 62 | Rudolfská Dominika | TJ Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:04:14 | 80,72 |
13 | Z3 | 34 | 77 | Snítilová Zuzana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:04:29 | 67,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 2 | 12 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:06:44 | 105,61 |
2 | M4 | 3 | 67 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:06:59 | 98,40 |
3 | M4 | 4 | 200 | Mojžíš Dominik | TJ Sokol atletika Jaroměř | 97 | 00:07:04 | 95,99 |
4 | M4 | 7 | 20 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:07:19 | 88,77 |
5 | M4 | 8 | 30 | Mužík Jan | Atletika Polička | 98 | 00:07:20 | 88,29 |
6 | M4 | 9 | 65 | Petiška Ondřej | TJ Sokol atletika Jaroměř | 97 | 00:07:27 | 84,92 |
- | M4 | - | 76 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 2 | 195 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:05:05 | 112,31 |
2 | Z4 | 3 | 47 | Čerenkova Petra | Maratonstav Úpice | 99 | 00:05:10 | 109,23 |
3 | Z4 | 13 | 48 | Koldinská Tereza | Sokol Hradec Králové | 98 | 00:06:00 | 78,46 |
4 | Z4 | 15 | 80 | Mikulová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:06:08 | 73,54 |
5 | Z4 | 17 | 96 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:06:20 | 66,15 |
6 | Z4 | 19 | 81 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:25 | 26,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 118 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:36 | 123,74 |
2 | MJ | 5 | 105 | Hřivna Jan | TJ Sokol Jaroměř | 93 | 00:07:08 | 109,50 |
3 | MJ | 6 | 126 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:07:18 | 100,00 |
4 | MJ | 18 | 112 | Bezstarosti Jan | Nekoř | 94 | 00:08:44 | 66,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 21 | 139 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:08:59 | 100,00 |
2 | ZJ | 24 | 119 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:09:43 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 136 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:12:02 | 105,30 |
2 | MA | 2 | 137 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 00:12:04 | 104,76 |
3 | MA | 3 | 131 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:12:59 | 89,93 |
4 | MA | 4 | 133 | Miřejovský Jiří | VENCL Tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:13:11 | 86,70 |
5 | MA | 5 | 116 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:13:34 | 80,49 |
6 | MA | 8 | 125 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:13:47 | 76,99 |
7 | MA | 9 | 157 | Lorenc Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:13:51 | 75,91 |
8 | MA | 10 | 160 | Vaško Adam | Žamberk | 89 | 00:13:56 | 74,56 |
9 | MA | 12 | 129 | Jadrný Lubomír | RENOVA RACE Team | 73 | 00:14:24 | 67,01 |
10 | MA | 16 | 102 | Vetchý Radim | Atletika Albrechtice | 75 | 00:15:00 | 57,30 |
11 | MA | 19 | 149 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:15:30 | 49,21 |
12 | MA | 25 | 142 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:16:43 | 29,53 |
13 | MA | 28 | 165 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:17:31 | 16,58 |
14 | MA | 30 | 122 | Marhold Luboš | Horní Jelení | 77 | 00:17:34 | 15,78 |
15 | MA | 31 | 101 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:17:39 | 14,43 |
16 | MA | 36 | 145 | Kunt Stanislav | SPV | 74 | 00:20:03 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 113 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:13:44 | 106,27 |
2 | MB | 11 | 124 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:14:15 | 98,98 |
3 | MB | 13 | 107 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:14:33 | 94,75 |
4 | MB | 14 | 104 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:14:44 | 92,16 |
5 | MB | 17 | 158 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:15:11 | 85,82 |
6 | MB | 20 | 161 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:16:08 | 72,41 |
7 | MB | 21 | 106 | Hermann Tomáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 68 | 00:16:20 | 69,59 |
8 | MB | 22 | 103 | Pour Jiří | TJ SOKOL atletika Jaroměř | 70 | 00:16:26 | 68,18 |
9 | MB | 26 | 155 | Sedláček Roman | Lanškroun | 64 | 00:17:16 | 56,43 |
10 | MB | 32 | 120 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:18:20 | 41,38 |
11 | MB | 35 | 166 | Kaška Zdeňek | Líšnice | 64 | 00:19:28 | 25,39 |
12 | MB | 38 | 163 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 65 | 00:20:58 | 4,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 140 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:13:40 | 113,57 |
2 | MC | 15 | 146 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:14:54 | 96,74 |
3 | MC | 18 | 138 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:15:25 | 89,69 |
4 | MC | 23 | 162 | Jandejsek Zdeněk | Studené | 61 | 00:16:34 | 74,01 |
5 | MC | 24 | 144 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:16:39 | 72,87 |
6 | MC | 27 | 143 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:17:24 | 62,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 29 | 147 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:17:32 | 109,02 |
2 | MD | 33 | 127 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:18:45 | 95,76 |
3 | MD | 34 | 111 | Dušek Jan | Sokol Verměřovice | 51 | 00:18:48 | 95,22 |
4 | MD | 37 | 130 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:20:07 | 80,88 |
5 | MD | 39 | 167 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:21:51 | 62,00 |
6 | MD | 40 | 150 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:23:30 | 44,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 27 | 148 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:10:06 | 147,23 |
2 | ME | 30 | 114 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:11:07 | 131,85 |
3 | ME | 33 | 153 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:18:27 | 20,92 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 11 | 128 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:07:42 | 114,95 |
2 | ZA | 16 | 159 | Lauterbachová Lucie | Lišnice | 81 | 00:08:37 | 92,92 |
3 | ZA | 17 | 141 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:08:39 | 92,12 |
4 | ZA | 19 | 109 | Švecová Kateřina | TJ - Svitavy | 88 | 00:08:56 | 85,31 |
5 | ZA | 22 | 108 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:09:02 | 82,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 110 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:07:39 | 112,40 |
2 | ZB | 13 | 115 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:23 | 94,41 |
3 | ZB | 14 | 135 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:08:26 | 93,19 |
4 | ZB | 15 | 151 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:08:31 | 91,14 |
5 | ZB | 23 | 117 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:38 | 63,76 |
6 | ZB | 25 | 134 | Horáčková Pavla | AC Morvská Slavia Brno | 77 | 00:09:45 | 60,90 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 12 | 156 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:56 | 122,06 |
2 | ZC | 20 | 164 | Hyláková Dana | Vyškov | 61 | 00:08:57 | 99,25 |
3 | ZC | 26 | 123 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:09:52 | 78,69 |
4 | ZC | 28 | 132 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:10:50 | 57,01 |
5 | ZC | 29 | 152 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:10:51 | 100,00 |
6 | ZC | 31 | 154 | Sedláčková Hedvika | Lanškroun | 66 | 00:11:52 | 33,83 |
7 | ZC | 32 | 121 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:12:05 | 28,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 51 | Serbousková Sára | SKI KLUB Česká Třebová | 04 | 00:02:16 | 101,46 |
2 | Z1 | 2 | 27 | Tobišková Karolína | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:02:17 | 100,00 |
3 | Z1 | 3 | 28 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:02:18 | 98,54 |
4 | Z1 | 4 | 19 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:25 | 88,32 |
5 | Z1 | 5 | 78 | Koldinská Eliška | TJ Sokol Hradec Králové | 05 | 00:02:28 | 83,94 |
6 | Z1 | 6 | 1 | Skalová Kateřina | TJ Jiskra Králiky | 04 | 00:02:29 | 82,48 |
7 | Z1 | 7 | 83 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:33 | 76,64 |
8 | Z1 | 8 | 22 | Zborníková Ludmila | Základní škola Laudova Praha | 03 | 00:02:42 | 63,50 |
9 | Z1 | 9 | 9 | Dolečková Adéla | neregistrována | 03 | 00:02:57 | 41,61 |
10 | Z1 | 10 | 39 | Ptáčková Markéta | Brzdy Horní Čermná | 03 | 00:03:04 | 31,39 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
mrolecek