Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

25.5.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 25.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Nekoř - zimní stadion
9:30 - 11:40 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: 3,4 km a méně
Tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1806

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6512
Borek Viktor0411
Nechvíl Petr9111
Smoláková Valérie9310
Smolák Petr9410
Sadílek Ota469
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregora Filip029
Borková Agáta029
Dostálek Petr679
Jadrný Lubomír738
Gregorová Monika008
Sejkorová Lenka638
Gregorová Michaela048
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Borek Petr708
Abrahám Luděk028
Vondra Vojtěch988
Krejčí Stanislav917
Buriánek Roman657
Koblížek Jindřich487
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Sontáková Lenka917
Marhold Petr787
Jandejsek Zdeněk617
Smoláková Dominika007
Gregora Jakub986
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Boháč Pankrác066
Mikyska Tomáš006
Kumpoštová Andrea056
Hanáková Klára026
Moskvová Agáta056
Kubelka Tomáš936
Burešová Markéta046
Marholdová Lucie836
Krátký Luboš626
Mikulová Karolína016
Hrdina Pavel886
Kačerovský Michal986
Večeř Petr996
Bielčik Petr716
Kubelka Petr956
Borková Adéla756

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11125Boháč PankrácAC Choceň0600:03:59110,32
2M12146Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:1796,03
3M12333Barvínek DanielDlouhoňovice0600:04:2093,65
4M12454Dostál TadeášBudo Klub Lanškroun0600:04:2192,86
5M13085Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:3085,71
6M13672Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:04:4077,78
7M13771Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:04:4176,98
8M14176Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:4573,81
9M14674Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:05:0756,35
10M14734Tobiáš JáchymŽamberk0600:05:1748,41
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1150Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:13102,70
2Z1296Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:02:15100,66
3Z1332Hamplová TerezaOstrov0500:02:1896,64
4Z14120Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:02:1895,97
5Z1579Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2487,86
6Z1627Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:2585,78
7Z1738Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2782,66
8Z1898Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:02:2980,13
9Z1940Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:02:3373,94
10Z11075Červená VeronikaDukla Polička0600:02:3768,16
11Z11155Hájková BarboraVK Lanškroun0600:02:3767,10
12Z112111Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:02:4555,24
12Z11299Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:02:4555,24
14Z11430Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:02:4653,75
14Z11495Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:02:4653,75
14Z11482Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:02:4653,75
17Z11781Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:02:5146,33
18Z11884Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:02:5244,85
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2216Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:46104,61
2M23129Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:5398,56
3M2544Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:03:5596,83
4M2817Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:03:5795,10
5M2101Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:5894,24
6M21618Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:04:0984,73
6M21645Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:04:0984,73
8M218110Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:04:1381,27
9M220109Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:1678,67
10M22152Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1777,81
11M22436Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2174,35
12M22783Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:2372,62
13M234135Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3562,25
14M239129Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:04:4355,33
15M24286Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:4751,87
16M24324Valenta KarelTJ Spartak Letohrad0300:04:4851,01
17M244126Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:5148,41
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2651Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:56101,68
2Z2856Dostálová ViktorieBudo klub Lanškroun0300:03:57100,84
3Z212108Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:0197,48
4Z21528Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:0395,80
5Z21873Červená EliškaDukla Polička0400:04:1387,39
6Z22419Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:2180,67
7Z22993Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:2874,79
8Z23192Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3271,43
8Z23162Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:3271,43
10Z24520Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:05:0444,54
11Z24894Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:05:2130,25
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3126Boháč BonifácAC Choceň0100:05:13102,73
2M3222Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:05:15101,47
3M3397Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:2495,80
4M3478Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:3886,97
5M3614Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:06:1663,03
6M3910Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:06:4842,86
7M31015Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:07:1426,47
8M31413Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:07:485,04
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3121Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:39109,01
2Z338Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:03:5396,80
3Z3631Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl. Horác0200:03:5694,19
4Z3129Derková MartinaTJ Spartak Letohrad0100:04:0189,83
5Z314119Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:0288,95
6Z3287Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:04:2568,90
7Z33311Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:04:3461,05
8Z33549Matyášová Jitkaneregistrována0100:04:3956,69
9Z338136Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4254,07
10Z34012Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:04:4452,33
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M472Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:07:20101,50
2M484Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:07:22100,60
3M49112Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:2897,89
4M410160Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:4192,03
5M41441Moravec JakubJM Team Letohrad9900:08:1676,24
6M4166Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:08:3567,67
7M4195Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:08:4364,06
Starší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45121Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:50115,63
2Z473Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:06:3094,56
3Z4860Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:3989,82
4Z410123Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:1471,38
5Z41248Matyášová Eliškaneregistrována9900:07:3560,32
6Z41323Šulcová MagdaTJ Spartak Letohrad9900:07:4157,16
7Z415171Belobradová KarolínaŽamberk9900:08:4722,39
Dorostenci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53101Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:59100,00
1M53159Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:59100,00
1M53163Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:59100,00
Dorostenky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56139Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:16108,98
2Z51139Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:5791,02
Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1173Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:06:20109,05
2MJ2187Jureček MichalCotkytle9600:06:5690,95
Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20197Krátká HanaLanškroun9500:08:47100,00
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1174Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:49105,15
2MA237Machotka DominikActivity Lanškroun9400:13:1399,07
3MA3150Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:2695,78
4MA4191Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:4989,95
5MA7149Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:14:3279,05
6MA988Adamec JosefNekoř8100:14:4875,00
7MA11162Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:15:0071,96
8MA18157Marhold PetrChoceň7800:15:5258,78
9MA22198Maťátko DanielLodní Klub Dolní Čermná8600:16:4445,61
10MA23193Slabý JanTvoje máma9000:16:4645,10
11MA32105Vebr MichalČeská Třebová7800:19:225,57
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5192Hejl RadekLetohrad7200:14:15104,42
2MB8107Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:14:3899,16
3MB10190Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:5096,42
4MB12114Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0193,90
5MB13175Dostálek PetrUhlířský dvůr6700:15:0792,53
6MB14189Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:1291,38
7MB15200Zachař JiříSruby7200:15:2588,41
8MB1980Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:1078,12
9MB21113Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:16:3372,86
10MB28170Belobrad IvanŽamberk6600:17:3359,13
11MB29151Kačena Martin3D Fitness Žamberk7400:18:0352,27
12MB38127Kunt StanislavSPV7400:23:043,00
13MB39195Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:313,00
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:20112,16
2MC16199Krátký LubošLanškroun6200:15:3795,34
3MC17172Kalous Tomᚎamberk6400:15:5092,50
4MC20167Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:1786,60
5MC25203Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:0675,90
6MC26158Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1374,37
7MC27188Roháček MichalXC sport.cz6100:17:2172,62
8MC30177Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:19:0350,35
9MC33179Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:20:0037,90
10MC34202Kaška ZdeňekLíšnice6400:20:0137,68
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD24178Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:52120,88
2MD31164Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:1395,93
3MD35180Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:2583,19
4MD36168Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:21:1075,22
5MD37165Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:5567,26
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME36201Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:10:48105,89
2ME4047Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:11:1797,20
3ME41138Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:1896,90
4ME42183Bielčik JindřichLichkov4000:11:2495,11
5ME50185Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:20:323,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15169Kalousová AlenaŽamberk8000:08:28106,84
2ZA2187Bártů Šárkaneregistrována8900:08:5198,10
3ZA23156Marholdová LucieChoceň8300:08:5995,06
4ZA26182Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:09:1987,45
4ZA26196Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:09:1987,45
6ZA31143Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:0769,20
7ZA35176Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:10:4753,99
8ZA37147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:10:5252,09
-ZA-124Čápová Martinaneregistrována89DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17117Barvínková RomanaŽamberk7900:08:39102,03
2ZB18186Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:40101,65
3ZB22118Fojtíková HanaŽamberk7900:08:5496,31
4ZB24100Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1289,45
5ZB2557Dostálová PetraLanškroun7800:09:1488,68
6ZB29115Dostálková LenkaTěchonín7700:09:5672,66
7ZB32128Kubátová MarcelaLanškroun7600:10:1366,18
8ZB34184Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:10:4354,74
9ZB38161Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:11:0546,34
10ZB43137Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:2837,57
11ZB4567Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:11:4132,61
Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12181Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:08112,67
2ZC13194Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:08:13110,75
3ZC28142Jirásková EvaLanškroun6400:09:4276,58
4ZC30106Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:0368,52
5ZC44145Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:3931,67
6ZC46125Čápová Soňaneregistrována6300:11:5724,76
7ZC47166Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:0422,07
8ZC4889Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:543,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD33134Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:36126,23
2ZD39102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:13116,12
3ZD49104Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:4757,65
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1150Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:13102,70
2Z1296Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:02:15100,66
3Z1332Hamplová TerezaOstrov0500:02:1896,64
4Z14120Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:02:1895,97
5Z1579Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2487,86
6Z1627Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:2585,78
7Z1738Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2782,66
8Z1898Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:02:2980,13
9Z1940Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:02:3373,94
10Z11075Červená VeronikaDukla Polička0600:02:3768,16
11Z11155Hájková BarboraVK Lanškroun0600:02:3767,10
12Z112111Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:02:4555,24
12Z11299Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:02:4555,24
14Z11430Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:02:4653,75
14Z11495Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:02:4653,75
14Z11482Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:02:4653,75
17Z11781Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:02:5146,33
18Z11884Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:02:5244,85
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3121Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:39109,01
1M2216Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:46104,61
2Z338Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:03:5396,80
2M23129Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:5398,56
3M2544Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:03:5596,83
3Z3631Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl. Horác0200:03:5694,19
1Z2651Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:56101,68
4M2817Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:03:5795,10
2Z2856Dostálová ViktorieBudo klub Lanškroun0300:03:57100,84
5M2101Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:5894,24
1M11125Boháč PankrácAC Choceň0600:03:59110,32
3Z212108Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:0197,48
4Z3129Derková MartinaTJ Spartak Letohrad0100:04:0189,83
5Z314119Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:0288,95
4Z21528Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:0395,80
6M21645Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:04:0984,73
6M21618Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:04:0984,73
8M218110Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:04:1381,27
5Z21873Červená EliškaDukla Polička0400:04:1387,39
9M220109Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:1678,67
10M22152Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1777,81
2M12146Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:1796,03
3M12333Barvínek DanielDlouhoňovice0600:04:2093,65
6Z22419Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:2180,67
4M12454Dostál TadeášBudo Klub Lanškroun0600:04:2192,86
11M22436Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2174,35
12M22783Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:2372,62
6Z3287Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:04:2568,90
7Z22993Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:2874,79
5M13085Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:3085,71
8Z23192Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3271,43
8Z23162Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:3271,43
7Z33311Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:04:3461,05
13M234135Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3562,25
8Z33549Matyášová Jitkaneregistrována0100:04:3956,69
6M13672Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:04:4077,78
7M13771Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:04:4176,98
9Z338136Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4254,07
14M239129Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:04:4355,33
10Z34012Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:04:4452,33
8M14176Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:4573,81
15M24286Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:4751,87
16M24324Valenta KarelTJ Spartak Letohrad0300:04:4851,01
17M244126Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:5148,41
10Z24520Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:05:0444,54
9M14674Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:05:0756,35
10M14734Tobiáš JáchymŽamberk0600:05:1748,41
11Z24894Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:05:2130,25
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3126Boháč BonifácAC Choceň0100:05:13102,73
2M3222Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:05:15101,47
3M3397Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:2495,80
4M3478Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:3886,97
1Z45121Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:50115,63
5M3614Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:06:1663,03
2Z473Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:06:3094,56
3Z4860Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:3989,82
6M3910Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:06:4842,86
7M31015Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:07:1426,47
4Z410123Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:1471,38
5Z41248Matyášová Eliškaneregistrována9900:07:3560,32
6Z41323Šulcová MagdaTJ Spartak Letohrad9900:07:4157,16
8M31413Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:07:485,04
7Z415171Belobradová KarolínaŽamberk9900:08:4722,39
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1173Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:06:20109,05
2MJ2187Jureček MichalCotkytle9600:06:5690,95
1M53159Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:59100,00
1M53163Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:59100,00
1M53101Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:59100,00
1Z56139Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:16108,98
1M472Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:07:20101,50
2M484Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:07:22100,60
3M49112Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:2897,89
4M410160Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:4192,03
2Z51139Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:5791,02
1ZC12181Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:08112,67
2ZC13194Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:08:13110,75
5M41441Moravec JakubJM Team Letohrad9900:08:1676,24
1ZA15169Kalousová AlenaŽamberk8000:08:28106,84
6M4166Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:08:3567,67
1ZB17117Barvínková RomanaŽamberk7900:08:39102,03
2ZB18186Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:40101,65
7M4195Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:08:4364,06
1ZJ20197Krátká HanaLanškroun9500:08:47100,00
2ZA2187Bártů Šárkaneregistrována8900:08:5198,10
3ZB22118Fojtíková HanaŽamberk7900:08:5496,31
3ZA23156Marholdová LucieChoceň8300:08:5995,06
4ZB24100Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1289,45
5ZB2557Dostálová PetraLanškroun7800:09:1488,68
4ZA26182Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:09:1987,45
4ZA26196Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:09:1987,45
3ZC28142Jirásková EvaLanškroun6400:09:4276,58
6ZB29115Dostálková LenkaTěchonín7700:09:5672,66
4ZC30106Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:0368,52
6ZA31143Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:0769,20
7ZB32128Kubátová MarcelaLanškroun7600:10:1366,18
1ZD33134Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:36126,23
8ZB34184Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:10:4354,74
7ZA35176Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:10:4753,99
1ME36201Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:10:48105,89
8ZA37147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:10:5252,09
9ZB38161Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:11:0546,34
2ZD39102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:13116,12
2ME4047Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:11:1797,20
3ME41138Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:1896,90
4ME42183Bielčik JindřichLichkov4000:11:2495,11
10ZB43137Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:2837,57
5ZC44145Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:3931,67
11ZB4567Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:11:4132,61
6ZC46125Čápová Soňaneregistrována6300:11:5724,76
7ZC47166Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:0422,07
8ZC4889Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:543,00
3ZD49104Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:4757,65
5ME50185Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:20:323,00
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1174Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:49105,15
2MA237Machotka DominikActivity Lanškroun9400:13:1399,07
3MA3150Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:2695,78
4MA4191Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:4989,95
1MB5192Hejl RadekLetohrad7200:14:15104,42
1MC6140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:20112,16
5MA7149Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:14:3279,05
2MB8107Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:14:3899,16
6MA988Adamec JosefNekoř8100:14:4875,00
3MB10190Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:5096,42
7MA11162Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:15:0071,96
4MB12114Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0193,90
5MB13175Dostálek PetrUhlířský dvůr6700:15:0792,53
6MB14189Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:1291,38
7MB15200Zachař JiříSruby7200:15:2588,41
2MC16199Krátký LubošLanškroun6200:15:3795,34
3MC17172Kalous Tomᚎamberk6400:15:5092,50
8MA18157Marhold PetrChoceň7800:15:5258,78
8MB1980Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:1078,12
4MC20167Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:1786,60
9MB21113Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:16:3372,86
9MA22198Maťátko DanielLodní Klub Dolní Čermná8600:16:4445,61
10MA23193Slabý JanTvoje máma9000:16:4645,10
1MD24178Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:52120,88
5MC25203Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:0675,90
6MC26158Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1374,37
7MC27188Roháček MichalXC sport.cz6100:17:2172,62
10MB28170Belobrad IvanŽamberk6600:17:3359,13
11MB29151Kačena Martin3D Fitness Žamberk7400:18:0352,27
8MC30177Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:19:0350,35
2MD31164Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:1395,93
11MA32105Vebr MichalČeská Třebová7800:19:225,57
9MC33179Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:20:0037,90
10MC34202Kaška ZdeňekLíšnice6400:20:0137,68
3MD35180Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:2583,19
4MD36168Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:21:1075,22
5MD37165Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:5567,26
12MB38127Kunt StanislavSPV7400:23:043,00
13MB39195Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:313,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1174Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:49105,15
2MA237Machotka DominikActivity Lanškroun9400:13:1399,07
3MA3150Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:2695,78
4MA4191Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:4989,95
5MB5192Hejl RadekLetohrad7200:14:1583,36
6MC6140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:2082,09
7MA7149Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:14:3279,05
8MB8107Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:14:3877,53
9MA988Adamec JosefNekoř8100:14:4875,00
10MB10190Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:5074,49
11MA11162Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:15:0071,96
12MB12114Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0171,71
13MB13175Dostálek PetrUhlířský dvůr6700:15:0770,19
14MB14189Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:1268,92
15MB15200Zachař JiříSruby7200:15:2565,62
16MC16199Krátký LubošLanškroun6200:15:3762,58
17MC17172Kalous Tomᚎamberk6400:15:5059,29
18MA18157Marhold PetrChoceň7800:15:5258,78
19MB1980Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:1054,22
20MC20167Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:1752,45
21MB21113Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:16:3348,40
22MA22198Maťátko DanielLodní Klub Dolní Čermná8600:16:4445,61
23MA23193Slabý JanTvoje máma9000:16:4645,10
24MD24178Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:5243,58
25MC25203Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:0640,03
26MC26158Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1338,26
27MC27188Roháček MichalXC sport.cz6100:17:2136,23
28MB28170Belobrad IvanŽamberk6600:17:3333,19
29MB29151Kačena Martin3D Fitness Žamberk7400:18:0325,59
30MC30177Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:19:0310,39
31MD31164Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:137,85
32MA32105Vebr MichalČeská Třebová7800:19:225,57
33MC33179Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:20:003,00
34MC34202Kaška ZdeňekLíšnice6400:20:013,00
35MD35180Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:253,00
36MD36168Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:21:103,00
37MD37165Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:553,00
38MB38127Kunt StanislavSPV7400:23:043,00
39MB39195Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:313,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56139Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:16113,28
2Z51139Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:5795,72
3ZC12181Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:0891,01
4ZC13194Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:08:1388,87
5ZA15169Kalousová AlenaŽamberk8000:08:2882,44
6ZB17117Barvínková RomanaŽamberk7900:08:3977,73
7ZB18186Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:4077,30
8ZJ20197Krátká HanaLanškroun9500:08:4774,30
9ZA2187Bártů Šárkaneregistrována8900:08:5172,59
10ZB22118Fojtíková HanaŽamberk7900:08:5471,31
11ZA23156Marholdová LucieChoceň8300:08:5969,16
12ZB24100Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1263,60
13ZB2557Dostálová PetraLanškroun7800:09:1462,74
14ZA26182Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:09:1960,60
14ZA26196Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:09:1960,60
16ZC28142Jirásková EvaLanškroun6400:09:4250,75
17ZB29115Dostálková LenkaTěchonín7700:09:5644,75
18ZC30106Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:0341,76
19ZA31143Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:0740,04
20ZB32128Kubátová MarcelaLanškroun7600:10:1337,47
21ZD33134Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:3627,62
22ZB34184Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:10:4324,63
23ZA35176Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:10:4722,91
24ZA37147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:10:5220,77
25ZB38161Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:11:0515,20
26ZD39102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:1311,78
27ZB43137Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:285,35
28ZC44145Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:393,00
29ZB4567Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:11:413,00
30ZC46125Čápová Soňaneregistrována6300:11:573,00
31ZC47166Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:043,00
32ZC4889Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:543,00
33ZD49104Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:473,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Dobrý večer. U kategorie nejmladší žákyně I. je špatně pořadí u Veroniky Reslerové - skončila na devátém místě a ne na osmnáctém. Mám to vyfocené, a když se podíváte do galerie fotek jak děvčata dobíhala před stadionem tak si to můžete ověřit, že doběhla jinak než je uvedeno.
pavel.resler
Cas Veroniky Reslerove opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód