4.5.2007, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.4.2024 | Běh na Rozálku | - |
28.4.2023 | Běh na Rozálku | 195 |
26.4.2019 | Běh na Rozálku | 181 |
27.4.2018 | Běh na Rozálku | 197 |
28.4.2017 | Běh na Rozálku | 198 |
29.4.2016 | Běh na Rozálku | 204 |
24.4.2015 | Běh na Rozálku | 201 |
25.4.2014 | Běh na Rozálku | 194 |
26.4.2013 | Běh na Rozálku | 197 |
4.5.2012 | Běh na Rozálku | 231 |
6.5.2011 | Běh na Rozálku | 191 |
7.5.2010 | Běh na Rozálku | 186 |
7.5.2009 | Běh na Rozálku | 188 |
2.5.2008 | Běh na Rozálku | 174 |
5.5.2006 | Běh na Rozálku | 182 |
6.5.2005 | Běh na Rozálku | 137 |
7.5.2004 | Běh na Rozálku | 92 |
3.5.2002 | Běh na Rozálku | 201 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Matyášová Jana | 65 | 17 |
Kalous Petr | 77 | 17 |
Keprtová Miloslava | 48 | 15 |
Tobiška Václav | 44 | 14 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Nechvíl Petr | 91 | 14 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Novotný Luděk | 62 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 11 |
Svatoš Otakar | 34 | 11 |
Šimůnek Jan | 49 | 11 |
Maříková Simona | 96 | 11 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Strnad Adam | 00 | 10 |
Vařeka Jan | 96 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Novotná Dora | 97 | 10 |
Šponar Josef | 47 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Volf Břetislav | 52 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Moravec Jiří | 96 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Sontáková Lenka | 91 | 8 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Bubeníček Jiří | 51 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Tomeš Jaroslav | 48 | 8 |
Mařík Jiří | 72 | 8 |
Ducháček Bedřich | 59 | 8 |
Kebrle Milan | 75 | 8 |
Borek Viktor | 04 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Kalousek Jan | 41 | 8 |
Gregor Jan | 04 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 8 |
Večeře Tomáš | 90 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Moravec Jan | 02 | 7 |
Řemínek Matěj | 86 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 42 | 50 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:28 | 108,12 |
2 | MM | 53 | 9 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:03:41 | 96,31 |
3 | MM | 56 | 168 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:42 | 95,57 |
4 | MM | 72 | 31 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:53 | 85,60 |
5 | MM | 80 | 110 | Huška Pavel | Žamberk | 94 | 00:03:58 | 80,80 |
6 | MM | 82 | 109 | Schreiber Jiří | Styl Žamberk | 94 | 00:04:00 | 78,77 |
7 | MM | 89 | 91 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:06 | 73,23 |
8 | MM | 94 | 98 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:08 | 71,57 |
9 | MM | 102 | 27 | Faltus Václav | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:04:13 | 66,68 |
10 | MM | 115 | 99 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:04:24 | 56,62 |
11 | MM | 141 | 145 | Grus Jakub | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:04:44 | 38,16 |
12 | MM | 148 | 92 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:51 | 31,61 |
13 | MM | 163 | 35 | Beznoska Ondřej | AFK Adria Choceň | 94 | 00:05:13 | 11,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 62 | 28 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:46 | 139,96 |
2 | ŽM | 149 | 29 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:04:52 | 93,26 |
3 | ŽM | 173 | 7 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:29 | 66,78 |
4 | ŽM | 175 | 160 | Vávrová Vilma | SK Žamberk | 94 | 00:05:30 | 65,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 12 | 83 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:10 | 107,30 |
2 | MS | 29 | 142 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:20 | 96,71 |
3 | MS | 33 | 147 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:21 | 95,99 |
4 | MS | 37 | 76 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:25 | 91,51 |
5 | MS | 41 | 63 | Záleský Milan | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 00:03:28 | 88,56 |
6 | MS | 47 | 64 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:03:34 | 82,14 |
7 | MS | 67 | 3 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:49 | 66,86 |
8 | MS | 104 | 123 | Starenko Tomáš | Žamberk | 93 | 00:04:16 | 39,67 |
9 | MS | 107 | 43 | Suchodol Jiří | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:04:19 | 36,51 |
10 | MS | 127 | 124 | Vecko Darek | Žamberk | 93 | 00:04:29 | 26,84 |
11 | MS | 134 | 111 | Vodička Tomáš | Žamberk | 93 | 00:04:31 | 23,99 |
- | MS | - | 128 | Mlynář Zdeněk | BK GY Žamberk | 92 | DNF | - |
- | MS | - | 127 | Valenta Petr | BK GY Žamberk | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 48 | 138 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:35 | 105,64 |
2 | ŽS | 53 | 135 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:41 | 100,21 |
3 | ŽS | 64 | 137 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:48 | 94,15 |
4 | ŽS | 84 | 172 | Kulhavá Šárka | OB Sokol Žamberk | 93 | 00:04:01 | 82,47 |
5 | ŽS | 86 | 4 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:04 | 79,57 |
6 | ŽS | 188 | 126 | Vítková Zuzana | - | 93 | 00:06:15 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 140 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:02:45 | 113,11 |
2 | MD | 7 | 161 | Exler Ondřej | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:03:02 | 93,84 |
3 | MD | 8 | 79 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:03 | 93,05 |
4 | MD | 10 | 88 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:09 | 86,48 |
5 | MD | 17 | 60 | Vágner Aleš | Vysoké Mýto | 90 | 00:03:12 | 83,30 |
6 | MD | 20 | 80 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:03:13 | 82,17 |
7 | MD | 21 | 77 | Vařeka Martin | LPU Pardubice | 91 | 00:03:14 | 80,70 |
8 | MD | 29 | 78 | Syrovátka Jakub | Letohrad | 91 | 00:03:20 | 73,78 |
9 | MD | 31 | 306 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:03:20 | 73,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 74 | 65 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:53 | 108,11 |
2 | ŽD | 75 | 51 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:03:55 | 106,71 |
3 | ŽD | 110 | 157 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:04:21 | 85,18 |
4 | ŽD | 116 | 182 | Šponarová Lucie | SK Žamberk | 91 | 00:04:24 | 82,37 |
5 | ŽD | 130 | 97 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:04:30 | 77,92 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 148 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:47 | - |
2 | MJ | 4 | 139 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:02:56 | - |
3 | MJ | 11 | 133 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:03:09 | - |
4 | MJ | 27 | 162 | Poláček Antonín | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:03:19 | - |
5 | MJ | 35 | 49 | Kocurek Pavel | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:03:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 311 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:03:08 | - |
2 | MB | 19 | 84 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:03:12 | - |
3 | MB | 26 | 163 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:03:19 | - |
4 | MB | 28 | 301 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:03:20 | - |
5 | MB | 43 | 48 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:03:31 | - |
6 | MB | 44 | 167 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:03:32 | - |
7 | MB | 50 | 304 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:03:36 | - |
8 | MB | 57 | 305 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:03:42 | - |
9 | MB | 59 | 312 | Liška Pavel | Ústí nad Orlicí | 63 | 00:03:43 | - |
10 | MB | 65 | 81 | Dlabka Ludvík | Spolek dobrovolných lížařů Kunvald | 60 | 00:03:49 | - |
10 | MB | 65 | 185 | Vařeka Karel | Žamberk | 65 | 00:03:49 | - |
12 | MB | 98 | 130 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:04:10 | - |
13 | MB | 100 | 82 | Jedlička Václav | SK Žamberk | 61 | 00:04:12 | - |
14 | MB | 106 | 114 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:04:18 | - |
15 | MB | 125 | 32 | Friš Tomáš | Česká Třebová | 63 | 00:04:28 | - |
16 | MB | 129 | 175 | Aulich Tomáš | SDH Kameničná | 66 | 00:04:29 | - |
17 | MB | 140 | 119 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 65 | 00:04:43 | - |
18 | MB | 156 | 184 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:05:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 48 | 131 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:03:35 | - |
2 | MC | 52 | 121 | Michalovič Štěpán | FC Žamberk | 52 | 00:03:40 | - |
3 | MC | 58 | 106 | Bubeníček Jiří | Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:03:42 | - |
4 | MC | 60 | 10 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:03:44 | - |
5 | MC | 76 | 310 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:03:55 | - |
6 | MC | 81 | 165 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:03:59 | - |
7 | MC | 97 | 181 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:04:09 | - |
8 | MC | 121 | 61 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:04:27 | - |
9 | MC | 146 | 2 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:04:49 | - |
10 | MC | 150 | 8 | Tomeš Jaroslav | Žamberk | 48 | 00:04:55 | - |
11 | MC | 159 | 309 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:05:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 69 | 307 | Kubíček Jan | Žamberk | 46 | 00:03:51 | - |
2 | MD | 90 | 55 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:04:06 | - |
3 | MD | 92 | 303 | Tobiška Václav | SK Žamberk | 44 | 00:04:07 | - |
4 | MD | 105 | 177 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:04:18 | - |
5 | MD | 117 | 19 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:04:26 | - |
6 | MD | 120 | 40 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:04:27 | - |
7 | MD | 145 | 173 | Novotný Jiří | KB OEZ Letohrad | 45 | 00:04:48 | - |
8 | MD | 164 | 166 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:05:16 | - |
9 | MD | 174 | 144 | Vanický Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 47 | 00:05:30 | - |
10 | MD | 177 | 41 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:05:43 | - |
11 | MD | 180 | 143 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:06:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 46 | 58 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:03:34 | - |
2 | ZA | 51 | 174 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:03:38 | - |
3 | ZA | 78 | 178 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:03:56 | - |
4 | ZA | 85 | 22 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:04:03 | - |
5 | ZA | 91 | 42 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:04:06 | - |
6 | ZA | 117 | 158 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:04:26 | - |
7 | ZA | 184 | 117 | Kapounová Karolína | Dlouhá Třebová | 77 | 00:06:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 31 | 38 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:03:20 | - |
2 | ZB | 63 | 37 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:03:47 | - |
3 | ZB | 112 | 308 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:04:21 | - |
4 | ZB | 137 | 141 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:04:35 | - |
5 | ZB | 138 | 170 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:04:36 | - |
6 | ZB | 143 | 34 | Vanická Blanka | TJ Liboc | 72 | 00:04:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 178 | 149 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:05:47 | - |
2 | ŽC | 186 | 180 | Bušová Helena | Žamberk | 62 | 00:06:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽB | 165 | 150 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:05:17 | - |
2 | ŽB | 170 | 302 | Lhotská Hana | Sokol Žamberk | 46 | 00:05:25 | - |
3 | ŽB | 183 | 20 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:06:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HS | 153 | 70 | Kovář Pavel | Žampach | 72 | 00:04:56 | - |
2 | HS | 157 | 69 | Kovář Radek | Žampach | 69 | 00:05:02 | - |
3 | HS | 176 | 67 | Wolf Zdeněk | Žampach | 67 | 00:05:37 | - |
4 | HS | 181 | 71 | Novotný Josef | Žampach | 71 | 00:06:02 | - |
5 | HS | 193 | 73 | Mareš Miloš | Žampach | 73 | 00:07:30 | - |
6 | HS | 194 | 68 | Volf František | Žampach | 68 | 00:08:35 | - |
7 | HS | 195 | 314 | Fringera Jaroslav | Žampach | 72 | 00:08:44 | - |
Organizace závodu: 81% Zvolená trasa závodu: 85% Značení závodu: 84% Vyhlášení výsledků: 68% Zpracování výsledků: 69% Ceny vítězům: 62% Celkový dojem ze závodu: 81% Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků. | Celkové hodnocení 76% |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.