Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

4.5.2007, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 4.5.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk u muzea
od 17.00 hodin (intervalový start)

Přihlášky

od 16.00 hodin v místě cíle (rozhledna Rozálka)

Startovné

dospělí 20 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka: 900 m
Nezpevněné parkové cesty.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě: cca 5.000,- Kč. Finanční ceny v hodnotě: 3.500,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vladimír Kalous
Na Rozálce 1197
56401 Žamberk
Telefon: 732 519 898

E-mailová adresa

kalousv@oez.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
3.5.2002Běh na Rozálku201

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2773

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4815
Kalous Petr7715
Matyášová Jana6515
Tobiška Václav4414
Bielčik Jindřich4014
Sadílek Ota4613
Nechvíl Petr9113
Novotný Luděk6212
Mannlová Jana8011
Svatoš Otakar3411
Maříková Simona9611
Šimůnek Jan4910
Šafář Jaroslav5110
Červ Miloslav5010
Novotná Dora9710
Volf Břetislav529
Koblížek Jindřich489
Gregora Filip029
Strnad Adam009
Smolák Petr949
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Sejkorová Lenka639
Šimůnek Jan829
Moravec Jiří969
Vondra Vojtěch989
Procházka Jakub968
Tomeš Jaroslav488
Kalousek Jan418
Mařík Jiří728
Borek Petr708
Ducháček Bedřich598
Šponar Josef478
Večeře Tomáš908
Borková Agáta028
Bubeníček Jiří518
Živný Marek918
Gregora Jan008
Kebrle Milan758
Derková Martina017
Jirásková Eva647
Jelínková Magdalena457
Bielčik Petr717
Martincová Kristýna937
Vanický Petr737
Buriánek Roman657
Gregorová Monika007
Diblík Milan687
Šimůnková Pavla777

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž37166Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:52110,86
2Ž38752Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:04114,32
3Ž399136Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:04:1294,69
4Ž3101171Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:04:1294,45
5Ž310353Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:1493,06
6Ž3108108Skalická KarolínaŽamberk9600:04:2088,16
7Ž312425Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:04:2881,55
8Ž3131169Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:3094,36
9Ž313216Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:3179,51
10Ž313693Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:3491,32
11Ž313924Kopecká SimonaKB OEZ Letohrad9700:04:3774,04
12Ž314494Prachařová EvaAC Choceň9700:04:4667,02
13Ž314796Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:5063,43
14Ž315195Poláková AnnaAC Choceň9700:04:5559,59
15Ž3158164Svobodová EditaPardubice9800:05:0369,31
16Ž3182153Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:06:0820,41
17Ž3184118Václavková HanaDlouhá Třebová9900:06:1316,60
18Ž3187310Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:06:1514,70
19Ž318918Páchová MichaelaŽamberk9500:06:1633,57
20Ž3192313Zechová Kristýna-0000:06:540,00
21Ž3196111Krejsová VeronikaŽamberk9900:08:580,00
Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M36821Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:51101,64
2M370100Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:52100,86
3M377120Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:5697,50
4M38317Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:0093,46
5M388146Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:04:0688,98
6M39315Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:04:0787,86
7M395103Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:09107,98
8M310913Chmelíček JordanKB OEZ Letohrad9700:04:2076,41
9M311118Suchomel TomášKB OEZ Letohrad9700:04:2175,72
10M311311Bárnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:2175,46
11M311454Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:2396,86
12M311790Cihlář AdamSokol Hylváty9800:04:2695,16
13M312236Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:04:2869,87
14M31236Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:2869,78
15M31261Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:2869,35
16M312823Cimr TomášKB OEZ Letohrad9600:04:2968,92
17M313385Starenko Lukᚎamberk9700:04:3166,77
18M313556Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:04:3389,36
19M314275Lesák JakubŽamberk9600:04:4555,32
20M315286Starenko OndřejŽamberk9700:04:5546,10
21M3154159Vávra TomášSK Žamberk9600:04:5844,12
22M31555Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:5869,89
23M3160102Procházka VojtěchSK Žamberk9900:05:0763,17
24M3161112Hnát DenisAtletika Polička9800:05:0862,16
25M316226Bielčik TomášKB OEZ Letohrad9600:05:1033,79
26M3166113Belobrad JanŽamberk9600:05:1826,39
27M3167101Strnad AdamKB OEZ Letohrad0000:05:2053,35
28M3168154Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:05:2549,57
28M316874Ježdík VáclavŽamberk9600:05:2520,96
30M3171116Mikulčák DominikAtletika Polička9800:05:2847,10
30M3171115Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:05:2847,10
32M317944Suchodol MikulášKB OEZ Letohrad9800:05:5823,53
33M319057Vanický MartinTJ Liboc0000:06:224,98
34M319146Kavka Matěj-9900:06:280,66
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM4250Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:28108,12
2MM539Vondra DavidLetohrad9400:03:4196,31
3MM56168Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:4295,57
4MM7231Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:5385,60
5MM80110Huška PavelŽamberk9400:03:5880,80
6MM82109Schreiber JiříStyl Žamberk9400:04:0078,77
7MM8991Prachař DavidAC Choceň9400:04:0673,23
8MM9498Lakota AntonínAC Choceň9500:04:0871,57
9MM10227Faltus VáclavKB OEZ Letohrad9500:04:1366,68
10MM11599Polák ŠtěpánAC Choceň9500:04:2456,62
11MM141145Grus JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:4438,16
12MM14892Frydrych JakubAC Choceň9500:04:5131,61
13MM16335Beznoska OndřejAFK Adria Choceň9400:05:1311,77
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM6228Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:46139,96
2ŽM14929Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:04:5293,26
3ŽM1737Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:2966,78
4ŽM175160Vávrová VilmaSK Žamberk9400:05:3065,86
Žáci starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1283Siegel JakubAC Choceň9200:03:10107,30
2MS29142Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:2096,71
3MS33147Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:2195,99
4MS3776Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:2591,51
5MS4163Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:03:2888,56
6MS4764Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:03:3482,14
7MS673Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:4966,86
8MS104123Starenko Tomᚎamberk9300:04:1639,67
9MS10743Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:04:1936,51
10MS127124Vecko DarekŽamberk9300:04:2926,84
11MS134111Vodička Tomᚎamberk9300:04:3123,99
-MS-128Mlynář ZdeněkBK GY Žamberk92DNF-
-MS-127Valenta PetrBK GY Žamberk92DNF-
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS48138Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:35105,64
2ŽS53135Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:41100,21
3ŽS64137Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:4894,15
4ŽS84172Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:04:0182,47
5ŽS864Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:0479,57
6ŽS188126Vítková Zuzana-9300:06:150,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1140Večeře TomášAtletika Polička9000:02:45113,11
2MD7161Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:03:0293,84
3MD879Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0393,05
4MD1088Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:0986,48
5MD1760Vágner AlešVysoké Mýto9000:03:1283,30
6MD2080Nikl LukášAC Choceň9100:03:1382,17
7MD2177Vařeka MartinLPU Pardubice9100:03:1480,70
8MD2978Syrovátka JakubLetohrad9100:03:2073,78
9MD31306Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:2073,44
Dorostenky starší 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7465Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:53108,11
2ŽD7551Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:03:55106,71
3ŽD110157Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:04:2185,18
4ŽD116182Šponarová LucieSK Žamberk9100:04:2482,37
5ŽD13097Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:3077,92
Junioři (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2148Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:02:47-
2MJ4139Sejkora KarelAtletika Polička8800:02:56-
3MJ11133Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:03:09-
4MJ27162Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:03:19-
5MJ3549Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:03:24-
Muži A (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3132Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:52-
2MA5155Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:03:00-
3MA6176Moravec MartinLetohrad8400:03:02-
4MA1387Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:10-
5MA14129Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:03:10-
6MA15179Řemínek MatějAC Choceň8600:03:11-
7MA1630Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:03:11-
8MA18107Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:03:12-
9MA2214Nechvíl LukášChoceň8300:03:16-
10MA23300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:16-
11MA24122Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:03:17-
12MA25156Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:18-
13MA34105Strnad TomášSK Žamberk6900:03:21-
14MA3539Bielčik PetrLichkov7100:03:24-
15MA38134Štumpf EduardSlámožrout Kunvald8000:03:26-
16MA3959Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:03:26-
17MA4047Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:03:27-
18MA4562Navrátil MichalSK Žamberk8500:03:33-
19MA55151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:41-
20MA60125Vrkoč OndřejŽamberk8600:03:44-
21MA73152Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:53-
22MA7933Vanický PetrTJ Liboc7300:03:57-
23MA95104Doleček MartinSK Žamberk7300:04:09-
Muži B (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9311Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:03:08-
2MB1984Siegel JosefAC Choceň5800:03:12-
3MB26163Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:19-
4MB28301Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:03:20-
5MB4348Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:03:31-
6MB44167Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:32-
7MB50304Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:36-
8MB57305Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:42-
9MB59312Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:03:43-
10MB6581Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů Kunvald6000:03:49-
10MB65185Vařeka KarelŽamberk6500:03:49-
12MB98130Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:04:10-
13MB10082Jedlička VáclavSK Žamberk6100:04:12-
14MB106114Belobrad IvanŽamberk6600:04:18-
15MB12532Friš TomášČeská Třebová6300:04:28-
16MB129175Aulich TomášSDH Kameničná6600:04:29-
17MB140119Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:04:43-
18MB156184Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:05:02-
Muži C (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC48131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:35-
2MC52121Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:03:40-
3MC58106Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:03:42-
4MC6010Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:03:44-
5MC76310Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:03:55-
6MC81165Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:59-
7MC97181Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:09-
8MC12161Volf BřetislavLanškroun5200:04:27-
9MC1462Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:49-
10MC1508Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:55-
11MC159309Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:06-
Muži D (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD69307Kubíček JanŽamberk4600:03:51-
2MD9055Groh StanislavAC Vrchlabí4600:04:06-
3MD92303Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:07-
4MD105177Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:18-
5MD11719Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:26-
6MD12040Bielčik JindřichLichkov4000:04:27-
7MD145173Novotný JiříKB OEZ Letohrad4500:04:48-
8MD164166Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:05:16-
9MD174144Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:05:30-
10MD17741Kalousek JanKČT Žamberk4100:05:43-
11MD180143Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:06:00-
Juniorky (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4658Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:34-
2ZA51174Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:03:38-
3ZA78178Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:03:56-
4ZA8522Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:03-
5ZA9142Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:04:06-
6ZA117158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:26-
7ZA184117Kapounová KarolínaDlouhá Třebová7700:06:13-
Ženy B (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:20-
2ZB6337Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:03:47-
3ZB112308Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:21-
4ZB137141Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:35-
5ZB138170Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:36-
6ZB14334Vanická BlankaTJ Liboc7200:04:45-
Ženy C (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC178149Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:47-
2ŽC186180Bušová HelenaŽamberk6200:06:14-
Ženy D (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB165150Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:17-
2ŽB170302Lhotská HanaSokol Žamberk4600:05:25-
3ŽB18320Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:10-
Handicepovaní sportovci (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HS15370Kovář PavelŽampach7200:04:56-
2HS15769Kovář RadekŽampach6900:05:02-
3HS17667Wolf ZdeněkŽampach6700:05:37-
4HS18171Novotný JosefŽampach7100:06:02-
5HS19373Mareš MilošŽampach7300:07:30-
6HS19468Volf FrantišekŽampach6800:08:35-
7HS195314Fringera JaroslavŽampach7200:08:44-
Trať 0,9 km, 40 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1140Večeře TomášAtletika Polička9000:02:45113,11
1MJ2148Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:02:47-
1MA3132Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:52-
2MJ4139Sejkora KarelAtletika Polička8800:02:56-
2MA5155Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:03:00-
3MA6176Moravec MartinLetohrad8400:03:02-
2MD7161Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:03:0293,84
3MD879Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0393,05
1MB9311Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:03:08-
4MD1088Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:0986,48
3MJ11133Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:03:09-
1MS1283Siegel JakubAC Choceň9200:03:10107,30
4MA1387Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:10-
5MA14129Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:03:10-
6MA15179Řemínek MatějAC Choceň8600:03:11-
7MA1630Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:03:11-
5MD1760Vágner AlešVysoké Mýto9000:03:1283,30
8MA18107Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:03:12-
2MB1984Siegel JosefAC Choceň5800:03:12-
6MD2080Nikl LukášAC Choceň9100:03:1382,17
7MD2177Vařeka MartinLPU Pardubice9100:03:1480,70
9MA2214Nechvíl LukášChoceň8300:03:16-
10MA23300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:16-
11MA24122Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:03:17-
12MA25156Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:18-
3MB26163Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:19-
4MJ27162Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:03:19-
4MB28301Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:03:20-
2MS29142Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:2096,71
8MD2978Syrovátka JakubLetohrad9100:03:2073,78
9MD31306Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:2073,44
1ZB3138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:20-
3MS33147Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:2195,99
13MA34105Strnad TomášSK Žamberk6900:03:21-
14MA3539Bielčik PetrLichkov7100:03:24-
5MJ3549Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:03:24-
4MS3776Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:2591,51
15MA38134Štumpf EduardSlámožrout Kunvald8000:03:26-
16MA3959Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:03:26-
17MA4047Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:03:27-
5MS4163Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:03:2888,56
1MM4250Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:28108,12
5MB4348Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:03:31-
6MB44167Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:32-
18MA4562Navrátil MichalSK Žamberk8500:03:33-
1ZA4658Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:34-
6MS4764Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:03:3482,14
1ŽS48138Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:35105,64
1MC48131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:35-
7MB50304Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:36-
2ZA51174Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:03:38-
2MC52121Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:03:40-
2ŽS53135Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:41100,21
2MM539Vondra DavidLetohrad9400:03:4196,31
19MA55151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:41-
3MM56168Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:4295,57
8MB57305Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:42-
3MC58106Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:03:42-
9MB59312Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:03:43-
20MA60125Vrkoč OndřejŽamberk8600:03:44-
4MC6010Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:03:44-
1ŽM6228Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:46139,96
2ZB6337Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:03:47-
3ŽS64137Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:4894,15
10MB6581Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů Kunvald6000:03:49-
10MB65185Vařeka KarelŽamberk6500:03:49-
7MS673Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:4966,86
1M36821Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:51101,64
1MD69307Kubíček JanŽamberk4600:03:51-
2M370100Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:52100,86
1Ž37166Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:52110,86
4MM7231Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:5385,60
21MA73152Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:53-
1ŽD7465Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:53108,11
2ŽD7551Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:03:55106,71
5MC76310Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:03:55-
3M377120Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:5697,50
3ZA78178Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:03:56-
22MA7933Vanický PetrTJ Liboc7300:03:57-
5MM80110Huška PavelŽamberk9400:03:5880,80
6MC81165Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:59-
6MM82109Schreiber JiříStyl Žamberk9400:04:0078,77
4M38317Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:0093,46
4ŽS84172Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:04:0182,47
4ZA8522Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:03-
5ŽS864Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:0479,57
2Ž38752Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:04114,32
5M388146Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:04:0688,98
7MM8991Prachař DavidAC Choceň9400:04:0673,23
2MD9055Groh StanislavAC Vrchlabí4600:04:06-
5ZA9142Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:04:06-
3MD92303Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:07-
6M39315Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:04:0787,86
8MM9498Lakota AntonínAC Choceň9500:04:0871,57
23MA95104Doleček MartinSK Žamberk7300:04:09-
7M395103Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:09107,98
7MC97181Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:09-
12MB98130Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:04:10-
3Ž399136Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:04:1294,69
13MB10082Jedlička VáclavSK Žamberk6100:04:12-
4Ž3101171Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:04:1294,45
9MM10227Faltus VáclavKB OEZ Letohrad9500:04:1366,68
5Ž310353Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:1493,06
8MS104123Starenko Tomᚎamberk9300:04:1639,67
4MD105177Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:18-
14MB106114Belobrad IvanŽamberk6600:04:18-
9MS10743Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:04:1936,51
6Ž3108108Skalická KarolínaŽamberk9600:04:2088,16
8M310913Chmelíček JordanKB OEZ Letohrad9700:04:2076,41
3ŽD110157Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:04:2185,18
9M311118Suchomel TomášKB OEZ Letohrad9700:04:2175,72
3ZB112308Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:21-
10M311311Bárnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:2175,46
11M311454Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:2396,86
10MM11599Polák ŠtěpánAC Choceň9500:04:2456,62
4ŽD116182Šponarová LucieSK Žamberk9100:04:2482,37
12M311790Cihlář AdamSokol Hylváty9800:04:2695,16
6ZA117158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:26-
5MD11719Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:26-
6MD12040Bielčik JindřichLichkov4000:04:27-
8MC12161Volf BřetislavLanškroun5200:04:27-
13M312236Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:04:2869,87
14M31236Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:2869,78
7Ž312425Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:04:2881,55
15MB12532Friš TomášČeská Třebová6300:04:28-
15M31261Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:2869,35
10MS127124Vecko DarekŽamberk9300:04:2926,84
16M312823Cimr TomášKB OEZ Letohrad9600:04:2968,92
16MB129175Aulich TomášSDH Kameničná6600:04:29-
5ŽD13097Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:3077,92
8Ž3131169Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:3094,36
9Ž313216Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:3179,51
17M313385Starenko Lukᚎamberk9700:04:3166,77
11MS134111Vodička Tomᚎamberk9300:04:3123,99
18M313556Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:04:3389,36
10Ž313693Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:3491,32
4ZB137141Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:35-
5ZB138170Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:36-
11Ž313924Kopecká SimonaKB OEZ Letohrad9700:04:3774,04
17MB140119Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:04:43-
11MM141145Grus JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:4438,16
19M314275Lesák JakubŽamberk9600:04:4555,32
6ZB14334Vanická BlankaTJ Liboc7200:04:45-
12Ž314494Prachařová EvaAC Choceň9700:04:4667,02
7MD145173Novotný JiříKB OEZ Letohrad4500:04:48-
9MC1462Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:49-
13Ž314796Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:5063,43
12MM14892Frydrych JakubAC Choceň9500:04:5131,61
2ŽM14929Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:04:5293,26
10MC1508Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:55-
14Ž315195Poláková AnnaAC Choceň9700:04:5559,59
20M315286Starenko OndřejŽamberk9700:04:5546,10
1HS15370Kovář PavelŽampach7200:04:56-
21M3154159Vávra TomášSK Žamberk9600:04:5844,12
22M31555Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:5869,89
18MB156184Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:05:02-
2HS15769Kovář RadekŽampach6900:05:02-
15Ž3158164Svobodová EditaPardubice9800:05:0369,31
11MC159309Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:06-
23M3160102Procházka VojtěchSK Žamberk9900:05:0763,17
24M3161112Hnát DenisAtletika Polička9800:05:0862,16
25M316226Bielčik TomášKB OEZ Letohrad9600:05:1033,79
13MM16335Beznoska OndřejAFK Adria Choceň9400:05:1311,77
8MD164166Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:05:16-
1ŽB165150Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:17-
26M3166113Belobrad JanŽamberk9600:05:1826,39
27M3167101Strnad AdamKB OEZ Letohrad0000:05:2053,35
28M3168154Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:05:2549,57
28M316874Ježdík VáclavŽamberk9600:05:2520,96
2ŽB170302Lhotská HanaSokol Žamberk4600:05:25-
30M3171116Mikulčák DominikAtletika Polička9800:05:2847,10
30M3171115Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:05:2847,10
3ŽM1737Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:2966,78
9MD174144Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:05:30-
4ŽM175160Vávrová VilmaSK Žamberk9400:05:3065,86
3HS17667Wolf ZdeněkŽampach6700:05:37-
10MD17741Kalousek JanKČT Žamberk4100:05:43-
1ŽC178149Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:47-
32M317944Suchodol MikulášKB OEZ Letohrad9800:05:5823,53
11MD180143Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:06:00-
4HS18171Novotný JosefŽampach7100:06:02-
16Ž3182153Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:06:0820,41
3ŽB18320Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:10-
17Ž3184118Václavková HanaDlouhá Třebová9900:06:1316,60
7ZA184117Kapounová KarolínaDlouhá Třebová7700:06:13-
2ŽC186180Bušová HelenaŽamberk6200:06:14-
18Ž3187310Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:06:1514,70
6ŽS188126Vítková Zuzana-9300:06:150,00
19Ž318918Páchová MichaelaŽamberk9500:06:1633,57
33M319057Vanický MartinTJ Liboc0000:06:224,98
34M319146Kavka Matěj-9900:06:280,66
20Ž3192313Zechová Kristýna-0000:06:540,00
5HS19373Mareš MilošŽampach7300:07:30-
6HS19468Volf FrantišekŽampach6800:08:35-
7HS195314Fringera JaroslavŽampach7200:08:44-
21Ž3196111Krejsová VeronikaŽamberk9900:08:580,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 81%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 68%
Zpracování výsledků: 69%
Ceny vítězům: 62%
Celkový dojem ze závodu: 81%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
76%

Názory na závod

Super zavod ceny taky dobry
bgvf
Není v získaných bodech nějaký zmatek ?
mohepe
Dobrý to bylo
vodicka14
Bodovani je dobre, vsechny mladeznicke kategorie v tomto zavode boduji navic i do Iscarex poharu v juniorskych kategoriich. Orlicka bezecka liga mladeze je pak samozrejme bodovana zvlast.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód