6.5.2005, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.4.2024 | Běh na Rozálku | - |
28.4.2023 | Běh na Rozálku | 195 |
26.4.2019 | Běh na Rozálku | 181 |
27.4.2018 | Běh na Rozálku | 197 |
28.4.2017 | Běh na Rozálku | 198 |
29.4.2016 | Běh na Rozálku | 204 |
24.4.2015 | Běh na Rozálku | 201 |
25.4.2014 | Běh na Rozálku | 194 |
26.4.2013 | Běh na Rozálku | 197 |
4.5.2012 | Běh na Rozálku | 231 |
6.5.2011 | Běh na Rozálku | 191 |
7.5.2010 | Běh na Rozálku | 186 |
7.5.2009 | Běh na Rozálku | 188 |
2.5.2008 | Běh na Rozálku | 174 |
4.5.2007 | Běh na Rozálku | 198 |
5.5.2006 | Běh na Rozálku | 182 |
7.5.2004 | Běh na Rozálku | 92 |
3.5.2002 | Běh na Rozálku | 201 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Matyášová Jana | 65 | 17 |
Kalous Petr | 77 | 17 |
Keprtová Miloslava | 48 | 15 |
Tobiška Václav | 44 | 14 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Nechvíl Petr | 91 | 14 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Novotný Luděk | 62 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 11 |
Maříková Simona | 96 | 11 |
Červ Miloslav | 50 | 11 |
Svatoš Otakar | 34 | 11 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Strnad Adam | 00 | 10 |
Vařeka Jan | 96 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Novotná Dora | 97 | 10 |
Šponar Josef | 47 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Moravec Jiří | 96 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Volf Břetislav | 52 | 9 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Tomeš Jaroslav | 48 | 8 |
Mařík Jiří | 72 | 8 |
Ducháček Bedřich | 59 | 8 |
Kebrle Milan | 75 | 8 |
Borek Viktor | 04 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Kalousek Jan | 41 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Gregor Jan | 04 | 8 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Večeře Tomáš | 90 | 8 |
Sontáková Lenka | 91 | 8 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Bubeníček Jiří | 51 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Mikysková Svatava | 03 | 7 |
Kubelka Petr | 95 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 61 | 108 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:03 | 27,08 |
2 | M3 | 78 | 56 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:04:23 | 5,51 |
3 | M3 | 82 | 92 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:28 | 0,00 |
4 | M3 | 84 | 95 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:30 | 0,00 |
5 | M3 | 94 | 42 | Hlaváč Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:04:42 | 0,00 |
6 | M3 | 106 | 61 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:04:56 | 0,00 |
7 | M3 | 117 | 7 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:08 | 0,00 |
8 | M3 | 119 | 90 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:11 | 0,00 |
9 | M3 | 127 | 1 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:05:41 | 0,00 |
10 | M3 | 128 | 700 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:44 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 98 | 78 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:04:46 | 44,10 |
2 | Ž3 | 99 | 46 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:47 | 42,84 |
3 | Ž3 | 103 | 304 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:04:54 | 36,48 |
4 | Ž3 | 104 | 111 | Husáková Kristýna | TJ Sokol Černovír | 95 | 00:04:55 | 36,03 |
5 | Ž3 | 129 | 100 | Kroulíková Cecílie | Žamberk | 95 | 00:05:45 | 0,00 |
6 | Ž3 | 132 | 39 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:48 | 0,00 |
7 | Ž3 | 133 | 40 | Coufalová Karolína | TJ Jiskra Králíky | 95 | 00:05:49 | 0,00 |
8 | Ž3 | 134 | 34 | Šmajzrová Pavlína | Žamberk | 94 | 00:05:59 | 0,00 |
9 | Ž3 | 135 | 8 | Vávrová Vilma | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:05:59 | 0,00 |
10 | Ž3 | 137 | 103 | Václavková Veronika | Letohrad | 97 | 00:08:05 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 44 | 75 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:49 | 95,37 |
2 | ŽM | 58 | 76 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:00 | 85,15 |
3 | ŽM | 70 | 77 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:11 | 75,56 |
4 | ŽM | 105 | 106 | Čadová Lenka | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:04:55 | 35,67 |
5 | ŽM | 111 | 43 | Ulrichová Dagmar | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:05:00 | 31,10 |
6 | ŽM | 124 | 58 | Špačková Markéta | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:05:26 | 8,16 |
7 | ŽM | 125 | 57 | Maixnerová Pavlína | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:05:36 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 27 | 91 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:29 | 65,28 |
2 | MM | 34 | 114 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:03:38 | 55,28 |
3 | MM | 51 | 52 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:54 | 37,08 |
4 | MM | 55 | 16 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:58 | 33,15 |
5 | MM | 67 | 11 | Řehák Adam | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:04:08 | 21,69 |
6 | MM | 76 | 27 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:04:15 | 13,48 |
7 | MM | 88 | 125 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 00:04:33 | 0,00 |
8 | MM | 92 | 313 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:04:40 | 0,00 |
9 | MM | 102 | 126 | Beneš Tadeáš | Nekoř | 91 | 00:04:54 | 0,00 |
10 | MM | 112 | 84 | Matějíček Michal | SK Žamberk | 93 | 00:05:02 | 0,00 |
11 | MM | 123 | 47 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:05:23 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 72 | 45 | Válková Marcela | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:04:13 | 73,86 |
2 | ŽS | 83 | 44 | Šponarová Lucie | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:04:30 | 58,62 |
3 | ŽS | 93 | 68 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:04:41 | 48,94 |
4 | ŽS | 95 | 71 | Levá Nikola | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:04:43 | 46,43 |
5 | ŽS | 100 | 28 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:49 | 41,77 |
6 | ŽS | 101 | 72 | Lipenská Radka | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:04:49 | 41,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 4 | 18 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:02:59 | 98,88 |
2 | MS | 23 | 51 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:24 | 71,57 |
3 | MS | 30 | 65 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:03:32 | 61,80 |
4 | MS | 36 | 102 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:41 | 52,70 |
5 | MS | 54 | 66 | Kroupa Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:03:57 | 33,71 |
6 | MS | 57 | 88 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:04:00 | 31,35 |
7 | MS | 68 | 67 | Ďurán Tomáš | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:04:08 | 21,35 |
8 | MS | 71 | 26 | Bílek Tomáš | Orel Blažovice | 90 | 00:04:12 | 17,87 |
9 | MS | 75 | 89 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:04:15 | 13,60 |
10 | MS | 80 | 25 | Hlaváč Petr | Žamberk | 90 | 00:04:25 | 2,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 49 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:55 | 103,37 |
2 | MD | 6 | 22 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:03:00 | 97,75 |
3 | MD | 7 | 4 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:04 | 93,37 |
4 | MD | 8 | 21 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:03:04 | 93,26 |
5 | MD | 9 | 3 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:05 | 92,92 |
6 | MD | 13 | 93 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:03:09 | 87,75 |
7 | MD | 15 | 17 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:09 | 87,64 |
8 | MD | 17 | 50 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:10 | 86,52 |
9 | MD | 42 | 101 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:03:48 | 44,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 33 | 38 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:03:37 | 105,68 |
2 | ŽD | 40 | 23 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:03:45 | 98,95 |
3 | ŽD | 131 | 41 | Pávková Veronika | TJ Jiskra Králíky | 88 | 00:05:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 16 | 116 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:03:10 | 87,42 |
2 | MJ | 32 | 94 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:03:35 | 59,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 11 | 82 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:03:07 | 108,21 |
2 | MB | 20 | 115 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:03:17 | 97,95 |
3 | MB | 21 | 96 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:03:21 | 93,85 |
4 | MB | 45 | 120 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:03:49 | 65,64 |
5 | MB | 46 | 121 | Pokorný Břetislav | Vitana Byšice | 62 | 00:03:49 | 65,33 |
6 | MB | 48 | 303 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 63 | 00:03:50 | 64,21 |
7 | MB | 50 | 305 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:03:51 | 64,00 |
8 | MB | 60 | 70 | Dlabka Ludvík | Sokol Kunvald | 60 | 00:04:03 | 51,59 |
9 | MB | 61 | 104 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:04:03 | 50,87 |
10 | MB | 64 | 24 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 56 | 00:04:07 | 46,67 |
11 | MB | 85 | 311 | Exler Pavel | Žamberk | 58 | 00:04:32 | 21,85 |
12 | MB | 97 | 79 | Válek Vratislav | KČT Žamberk | 56 | 00:04:45 | 8,62 |
13 | MB | 109 | 62 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 65 | 00:04:58 | 0,00 |
14 | MB | 110 | 122 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:05:00 | 0,00 |
15 | MB | 122 | 53 | Kubelka Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 60 | 00:05:22 | 0,00 |
16 | MB | 126 | 2 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 59 | 00:05:40 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 35 | 105 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:03:39 | 108,12 |
2 | MC | 41 | 112 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:03:45 | 103,30 |
3 | MC | 59 | 123 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:04:02 | 88,58 |
4 | MC | 69 | 127 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:04:09 | 82,27 |
5 | MC | 89 | 15 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:04:36 | 58,97 |
6 | MC | 91 | 6 | Tomeš Jaroslav | Žamberk | 48 | 00:04:40 | 55,11 |
7 | MC | 114 | 307 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:05:03 | 34,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 77 | 306 | Tobiška Václav | Sokol Žamberk | 44 | 00:04:19 | 104,77 |
2 | MD | 79 | 29 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:04:23 | 101,59 |
3 | MD | 87 | 86 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:04:33 | 93,65 |
4 | MD | 90 | 60 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:04:38 | 90,32 |
5 | MD | 106 | 69 | Suchomel Čeněk | OEZ Letohrad | 44 | 00:04:56 | 76,10 |
6 | MD | 108 | 5 | Bittner Kurt | SK Žamberk | 39 | 00:04:57 | 75,34 |
7 | MD | 116 | 64 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:05:07 | 67,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 64 | 10 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:04:07 | 78,61 |
2 | ŽJ | 86 | 109 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:04:32 | 56,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 63 | 9 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:04:04 | 118,69 |
2 | ZA | 74 | 13 | Dostálková Lenka | Atletika Albrechtice | 77 | 00:04:14 | 111,18 |
3 | ZA | 118 | 312 | Bočkorošová Iveta | Žamberk | 74 | 00:05:10 | 70,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 81 | 31 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:04:25 | 113,20 |
2 | ZB | 96 | 110 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:04:44 | 100,09 |
3 | ZB | 113 | 107 | Čadová Renata | Dolní Dobrouč | 66 | 00:05:03 | 86,70 |
4 | ZB | 115 | 117 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:05:05 | 85,64 |
5 | ZB | 121 | 301 | Havlová Jaroslava | KB Letohrad | 65 | 00:05:15 | 77,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 120 | 19 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:05:14 | 117,54 |
2 | ŽC | 130 | 308 | Lhotská Hana | Sokol Žamberk | 46 | 00:05:45 | 99,18 |
3 | ŽC | 136 | 30 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:06:12 | 83,28 |
Organizace závodu: 77% Zvolená trasa závodu: 60% Značení závodu: 80% Vyhlášení výsledků: 50% Zpracování výsledků: 57% Ceny vítězům: 80% Celkový dojem ze závodu: 50% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 65% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Zaneta.H