hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Javorkou

4.5.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 4.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou-
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
1.5.1999Běh Javorkou159

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4348

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4817
Hübl Radek8817
Stránská Adéla9116
Vacek Martin6916
Vondra Vojtěch9815
Sadílek Ota4614
Nechvíl Petr9114
Horáček Michal7514
Jirásková Eva6413
Stránská Michaela9713
Šimůnek Jan8213
Šimůnek Jan4912
Červ Miloslav5012
Šimůnek Jan0311
Kalous Petr7711
Bielčik Jindřich4011
Sontáková Lenka9111
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Razým Jan5711
Matyášová Jana6511
Kebrle Milan7511
Frydrychová Eliška0111
Borek Petr7011
Vytlačilová Lenka8410
Dušková Lenka8010
Gregora Filip0210
Záveský Filip9310
Burešová Markéta0410
Smolák Petr9410
Martincová Kristýna9310
Vinduška Petr9310
Smoláková Alexandra9810
Smoláková Valérie9310
Šafář Jaroslav519
Černá Kristýna939
Friš Jan959
Klaclová Šárka939
Smoláková Jiřina699
Mannlová Jana809
Gregorová Monika009
Dobšíček Pavel809
Ducháček Bedřich599
Dudek Milan919
Klášterecký Tomáš819
Sejkorová Lenka639
Smolák Bedřich039
Hajzlerová Jana669
Neruda Miroslav569
Sejkora Karel889

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2003 a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Žx1336Svobodová EliškaPardubice0300:00:42-
2Žx1483Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:43-
3Žx16119Hudecová JanaRybník0300:00:44-
4Žx11059Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:48-
5Žx11225Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:00:48-
6Žx11926Waltová AmálieTJ-Svitavy0300:00:53-
7Žx123122Zubrická Jana-0400:00:56-
8Žx12673Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:59-
9Žx13094Flonerová KláraMŠ Vinohrady0400:01:11-
10Žx13262Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:23-
11Žx133116Orlichová Nikola-0500:01:29-
12Žx134117Konývková Kristýna-0600:01:32-
13Žx135101Benešová Veronika-0500:01:52-
14Žx136109Vacková Aneta-0600:02:01-
15Žx137114Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:02:03-

Chlapci r. 2003 a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Mx1253Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:42-
2Mx15105Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:43-
3Mx17112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:46-
4Mx19123Havránek Tomáš-0300:00:47-
5Mx11182Břeň Michal-0400:00:48-
6Mx11365Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:48-
7Mx11466Ehrig Petr-0300:00:50-
8Mx11652Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:50-
9Mx11793Kašpar LukášTrutnov0400:00:50-
10Mx1205Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:53-
11Mx121107Krmela MartinTJ Rychnov na Moravě0300:00:54-
12Mx122113Kysela BohumírČeská Třebová0300:00:55-
13Mx12786Borek ViktorHorní Čermná0400:01:00-
14Mx13161Špajs PetrDlouhá Třebová0500:01:20-
-Mx1-106Krmela ŠtěpánTJ Rychnov na Moravě05DNF-

Dívky r. 01-02 (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1217Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:17-
2Ž156Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:25-
3Ž1754Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:01:26-
4Ž1946Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:27-
5Ž11088Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:30-
6Ž11151Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:31-
7Ž11296Tapušíková Marie-0100:01:32-
8Ž11443Štříhavková EliškaAC Choceň0200:01:35-
9Ž11577Kohlerová AnetaDlouhá Třebová0100:01:39-
10Ž11629Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:40-
11Ž12160Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:49-
12Ž12385Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:51-
13Ž12598Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:55-

Chlapci r. 01-02 (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1330Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:17-
2M1458Gregora FilipLanškroun0200:01:21-
3M1611Abrahám LuděkAtletika Jabloné N. O.0200:01:26-
4M1828Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:26-
5M11795Floner MatějMŠ Vinohrady0100:01:42-
6M11827Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:01:42-
7M11978Fedra VojtěchKlepačov0200:01:44-
8M1208Rybka LukášČeská Třebová0200:01:45-
9M12255Dostálek VojtěchTěchonín0200:01:49-
10M127100Beneš TomášČeská Třebová0100:01:56-
11M12997Mikolecký LukášČeská Třebová0100:02:03-

Dívky r. 99-00 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž23102Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:01:30104,69
2Ž251Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:3397,95
3Ž2671Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3397,36
4Ž2757Gregorová MonikaLanškroun0000:01:3984,36
5Ž21013Součková RenataTJ - Svitavy0000:01:4375,80
6Ž21184Hermanová NatálieČ.T. Habrmanova0000:01:4473,41
7Ž21210Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:01:4571,77
8Ž21314Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:01:4570,26
9Ž219103Horníčková AnežkaPraha0000:01:5549,26
10Ž22018Jansová LucieTJ Svitavy9900:01:5647,78
11Ž22299Kindlová MonikaTJ Sokol Černovír0000:01:5939,55
12Ž22467Hrdinová Adéla-9900:02:171,04

Chlapci r. 99-00 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:28102,75
2M223Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:28102,09
3M2431Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:3195,16
4M2744Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:3976,83
5M2987Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:4368,25
6M21479Fedra FrantišekMŠ Blansko - Klepačov0000:01:4661,31
7M215104Chlup TomášTJ Rychnov0000:01:4856,51
8M21674Kunčár Lukáš-9900:01:4954,97
9M21712Hladík LukášJaroměř0000:01:4953,68
10M21872Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:5052,86
11M221108Orlich JanČeská Třebová0000:01:5931,52
12M22363Šikula JindřichBrno Medlánky0000:02:097,94
13M22581Břeň David-0000:02:210,00

Chlapci r. 97-98 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3375Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:14102,77
2M342Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:1799,36
3M3622Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:1997,87
4M3723Kocián JakubTJ - Svitavy9700:03:2393,09
5M3892Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:2591,26
6M3129Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:03:3779,26
7M31456Gregora JakubLanškroun9800:03:4075,91
8M316118Gremlica Lukáš-9800:04:0451,74
9M31720Richten VojtěchTJ-Svitavy9700:04:0550,91
10M318115Marek Denis-9700:04:0847,40
11M32080Fedra JakubKlepačov9800:04:1144,82
12M321120Hudec VojtěchRybník9800:04:1243,94

Dívky r. 97-98 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:08104,71
2Ž3269Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:11101,58
3Ž3547Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:1893,70
4Ž3938Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2784,90
5Ž31037Svobodová EditaPardubice9800:03:2883,67
6Ž31176Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:3675,16
7Ž31316Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:3773,89
8Ž31540Poláková AnnaAC Choceň9700:03:4466,79
9Ž31924Konejlová IvaTJ - Svitavy9700:04:1039,65

Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM4110Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:12106,10
2ŽM8124Couralová SimonaJiskra Vír9600:04:2099,86
3ŽM1315Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:04:2894,04
4ŽM1770Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:4084,79
5ŽM1842Civišová AnnaAC Choceň9500:04:4680,14
6ŽM1939Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:4878,60
7ŽM2289Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:5573,21
8ŽM237Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:5970,29
9ŽM2419Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:05:2450,37

Žáci mladší r. 95-96 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM168Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:04:00108,01
2MM3134Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:1298,41
3MM749Lakota AntonínAC Choceň9500:04:1893,58
4MM941Polák ŠtěpánAC Choceň9500:04:2587,66
5MM1033Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:2785,85
6MM12121Hudec OndřejRybník9500:04:2785,65
7MM2550Frydrych JakubAC Choceň9500:05:3134,77
8MM26136Hablík Adam-9700:05:530,00
9MM2864Šikula JosefBrno Medlánky9500:06:122,04

Žákyně starší r. 93-94 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2127Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:04:11102,59
2ŽS5128Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:1599,46
3ŽS6126Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:04:1797,94
4ŽS1148Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:2789,68
5ŽS16133Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:3781,73
6ŽS2091Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4972,50
7ŽS2734Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:06:0016,60

Žáci starší r. 93-94 (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4135Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:08:20105,75
2MS5125Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:08:3898,89
3MS690Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:4795,36
4MS735Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:0289,66

Dorostenky r. 91-92 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD14132Weissová GabrielaSGVP9100:04:31105,11
2ŽD15130Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:32104,36
3ŽD21129Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:04:5190,53

Dorostenci r. 91-92 (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1131Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:58101,70
2MD245Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:0499,15
2MD24Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:0499,15

Junioři 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:21:18-
2MJ63115Pechanec PavelJavorník9000:26:21-
3MJ8216Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:28:25-

Muži A 20-39 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:49-
2MA2106Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:37-
3MA357Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:41-
4MA410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:54-
5MA5129Daňko MiroslavLabe Tri Club7700:20:01-
6MA896Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:20:35-
7MA951Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:44-
8MA11102Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:55-
9MA12121Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:21:05-
10MA1452Šutera JosefAtletika Polička7900:21:12-
11MA1675Lhota PetrSokol Kolín7700:21:25-
12MA18111Doucha JiříStart Náchod7100:21:35-
13MA1973Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:21:41-
14MA2053Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:51-
15MA22120Rozprým JiříŽamberk7700:22:04-
16MA2343Bielčik PetrLichkov7100:22:08-
17MA2576Herda JanDobřichov8300:22:13-
18MA2613Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:18-
19MA2882Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:22:36-
20MA3049Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:22:50-
21MA32108Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:04-
22MA3435Chlup JiříTJ Rychnov7000:23:19-
23MA4131Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:24:08-
24MA42132Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:10-
25MA4692Kalous PetrSK Žamberk7700:24:21-
26MA4739Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:24-
27MA4874Ungr MarcelBeroun7600:24:44-
28MA498Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:24:54-
29MA5022Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:11-
30MA5280Kalný PetrFC Spalovači8100:25:17-
31MA53117Marhold LubošChoceň7700:25:19-
32MA5691Chroust JiříSK Škrdlovice7000:25:36-
33MA66130Dostál VratislavČeská Třebová7600:26:35-
34MA697Borek PetrHorní Čermná7000:26:58-
35MA79131Borek MartinČeská Třebová7200:28:00-

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6104Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:20:14-
2MB723Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:20-
3MB101Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:47-
4MB1371Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:09-
5MB21103Hudec JiříTJ Svitavy6800:21:54-
6MB2445Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:10-
7MB353Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:22-
8MB3842Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:47-
9MB39118Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:24:06-
10MB4419Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:14-
11MB5547Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:25:34-
12MB57122Bláha StanislavBK Vísky6300:25:38-
13MB6129Pečenka LiborKHB Radegast6100:26:13-
14MB77126Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:27:25-
15MB10898Miřejovský TomášSABZO Praha6100:32:36-

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17113Siegel JosefAC Choceň5800:21:35-
2MC2789Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:28-
3MC2955Tarant JiříPraha 105800:22:45-
4MC3346Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:08-
5MC3778Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:44-
6MC4377Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:13-
7MC5425Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:25:21-
8MC58112Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:47-
9MC6079Stráník AlešBlansko5000:26:06-
10MC7190Nedvěd PavelŠK Kladno5800:27:01-
11MC75116Krumer MiroslavOstrov4900:27:19-
12MC8317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:32-
13MC87109Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:59-
14MC9195Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:40-
15MC99110Motejlek LuborNymburk5500:30:49-
16MC101101Holas JaromírTraged Team Praha5200:30:56-
17MC10566Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:53-
-MC-94Wendlig MiroslavSokol Luková53DNF-

Muži D 60-69 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD519Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:11-
2MD6860Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:47-
3MD72127Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:27:02-
4MD78105Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:51-
5MD896Rokyta FrantišekPraha 5 - Radlice4500:29:22-
6MD9369Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:29:48-
7MD10499Novotný JiříKB Letohrad4500:31:29-
8MD11186Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:35:23-

Muži E 70 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME945Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:03-
2ME10712Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:32:28-
3ME114107Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:39-

Juniorky 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6261Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:17-
2ŽJ6721Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:39-
3ŽJ8120Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:28:17-
4ŽJ9559Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:30:19-
5ŽJ10234Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:15-

Ženy A 20-34 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3658Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:31-
2ZA4054Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:07-
3ZA4565Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:24:20-
4ZA5950Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:48-
5ZA6411Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:24-
6ZA6564Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:32-
7ZA8081Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:28:03-
8ZA8826Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:16-
9ZA96125Hamáčková Martina-8500:30:37-
10ZA10037Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:51-
11ZA10314Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:20-
12ZA11330Tržilová IvaPIM RC Praha8600:37:59-

Ženy B 35-44 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3185Fořtová IvetaSokol Kolín7200:23:00-
2ZB70124Mikulecká MarcelaSloupnice7300:26:59-
3ZB7363Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:04-
4ZB7684Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:22-
5ZB84119Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:36-
6ZB85123Crhová IvanaBK visky6600:28:41-
7ZB90114Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:29:37-
8ZB9797Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:30:48-

Ženy C 45-54 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7472Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:05-
2ŽC8688Breburdová HanaPraha6100:28:48-
3ŽC92100Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:29:48-
4ŽC9883Vilnerová EvaOK LPU Pardubice6000:30:48-
5ŽC10940Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:03-
6ŽC11036Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:26-

Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10648Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:18-
2ZD112128Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:06-

H1 - dívky (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1862Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:46-

H2 - chlapci (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2140Skalický Stanislavdomov Pod hradem Žampach5600:00:37-
2H21511Tringela Jaroslavdomov Pod hradem Žampach5500:00:50-
3H21839Doleček ZdeněkRadost Žampach6500:00:50-
4H22445Matefi ViktorŽampach7100:00:56-
5H22554Nesejt PetrKorunka Lanškroun8200:00:57-

H3 - dívky (trať 0,35 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

H4 - chlapci (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4151Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:15-
2H4132Novotný Josefdomov pod hradem Žampach6300:01:33-
3H42436Davídek Paveldomov Pod hradem Žampach5600:01:52-
4H42664Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:01:56-
5H42852Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:01:58-
6H43044Vlur Jakubdomov Pod hradem Žampach8400:02:07-
7H43148Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:02:31-

Vozíčkáři (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1V2865Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:01:01-
2V2950Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:10-

Lidový běh (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB8401Kunčár Zdeněk-7300:10:31-
2LB9409Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:10:54-
3LB10403Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:56-
4LB11410Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:56-
5LB12408Dvořáček JiříChoceň7400:10:57-
6LB13416Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:02-
7LB14421Hrišková JanaČeská Třebová7100:11:46-
8LB15412Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:12:11-
9LB16413Kalný PetrFC Spalovači8100:12:11-
10LB1799Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:12:18-
11LB18402Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:12:34-
12LB19404Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:34-
13LB20411Frišová MagdaGymnázium Česká Třebová9300:12:35-
14LB21424Glaserová EliškaČeská Třebová9700:12:39-
15LB22422Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:12:39-
16LB23420Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:12:41-
17LB24423Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:12:46-
18LB25406Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:13:11-
19LB26405Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:13:11-
20LB27407Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:13:12-
21LB2879Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:13:13-
22LB2964Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:13:14-
23LB30425Sejkorová Lenka-6300:14:44-
24LB31426Herclíková Jaroslava-7200:14:45-
25LB32414Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:15:00-
26LB33415Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:15:05-
27LB34419Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:15:24-
28LB35418Horáková NikolNový věk TT Trusnov9900:15:30-
29LB36417Horáková DanaLachoutáři6700:15:32-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2140Skalický Stanislavdomov Pod hradem Žampach5600:00:37-
1Mx1253Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:42-
1Žx1336Svobodová EliškaPardubice0300:00:42-
2Žx1483Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:43-
2Mx15105Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:43-
3Žx16119Hudecová JanaRybník0300:00:44-
3Mx17112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:46-
1H1862Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:46-
4Mx19123Havránek Tomáš-0300:00:47-
4Žx11059Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:48-
5Mx11182Břeň Michal-0400:00:48-
5Žx11225Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:00:48-
6Mx11365Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:48-
7Mx11466Ehrig Petr-0300:00:50-
2H21511Tringela Jaroslavdomov Pod hradem Žampach5500:00:50-
8Mx11652Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:50-
9Mx11793Kašpar LukášTrutnov0400:00:50-
3H21839Doleček ZdeněkRadost Žampach6500:00:50-
6Žx11926Waltová AmálieTJ-Svitavy0300:00:53-
10Mx1205Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:53-
11Mx121107Krmela MartinTJ Rychnov na Moravě0300:00:54-
12Mx122113Kysela BohumírČeská Třebová0300:00:55-
7Žx123122Zubrická Jana-0400:00:56-
4H22445Matefi ViktorŽampach7100:00:56-
5H22554Nesejt PetrKorunka Lanškroun8200:00:57-
8Žx12673Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:59-
13Mx12786Borek ViktorHorní Čermná0400:01:00-
1V2865Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:01:01-
2V2950Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:10-
9Žx13094Flonerová KláraMŠ Vinohrady0400:01:11-
14Mx13161Špajs PetrDlouhá Třebová0500:01:20-
10Žx13262Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:23-
11Žx133116Orlichová Nikola-0500:01:29-
12Žx134117Konývková Kristýna-0600:01:32-
13Žx135101Benešová Veronika-0500:01:52-
14Žx136109Vacková Aneta-0600:02:01-
15Žx137114Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:02:03-

Trať 0,35 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4151Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:15-
1Ž1217Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:17-
1M1330Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:17-
2M1458Gregora FilipLanškroun0200:01:21-
2Ž156Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:25-
3M1611Abrahám LuděkAtletika Jabloné N. O.0200:01:26-
3Ž1754Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:01:26-
4M1828Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:26-
4Ž1946Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:27-
5Ž11088Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:30-
6Ž11151Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:31-
7Ž11296Tapušíková Marie-0100:01:32-
2H4132Novotný Josefdomov pod hradem Žampach6300:01:33-
8Ž11443Štříhavková EliškaAC Choceň0200:01:35-
9Ž11577Kohlerová AnetaDlouhá Třebová0100:01:39-
10Ž11629Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:40-
5M11795Floner MatějMŠ Vinohrady0100:01:42-
6M11827Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:01:42-
7M11978Fedra VojtěchKlepačov0200:01:44-
8M1208Rybka LukášČeská Třebová0200:01:45-
11Ž12160Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:49-
9M12255Dostálek VojtěchTěchonín0200:01:49-
12Ž12385Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:51-
3H42436Davídek Paveldomov Pod hradem Žampach5600:01:52-
13Ž12598Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:55-
4H42664Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:01:56-
10M127100Beneš TomášČeská Třebová0100:01:56-
5H42852Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:01:58-
11M12997Mikolecký LukášČeská Třebová0100:02:03-
6H43044Vlur Jakubdomov Pod hradem Žampach8400:02:07-
7H43148Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:02:31-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:28102,75
2M223Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:28102,09
1Ž23102Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:01:30104,69
3M2431Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:3195,16
2Ž251Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:3397,95
3Ž2671Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3397,36
4Ž2757Gregorová MonikaLanškroun0000:01:3984,36
4M2744Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:3976,83
5M2987Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:4368,25
5Ž21013Součková RenataTJ - Svitavy0000:01:4375,80
6Ž21184Hermanová NatálieČ.T. Habrmanova0000:01:4473,41
7Ž21210Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:01:4571,77
8Ž21314Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:01:4570,26
6M21479Fedra FrantišekMŠ Blansko - Klepačov0000:01:4661,31
7M215104Chlup TomášTJ Rychnov0000:01:4856,51
8M21674Kunčár Lukáš-9900:01:4954,97
9M21712Hladík LukášJaroměř0000:01:4953,68
10M21872Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:5052,86
9Ž219103Horníčková AnežkaPraha0000:01:5549,26
10Ž22018Jansová LucieTJ Svitavy9900:01:5647,78
11M221108Orlich JanČeská Třebová0000:01:5931,52
11Ž22299Kindlová MonikaTJ Sokol Černovír0000:01:5939,55
12M22363Šikula JindřichBrno Medlánky0000:02:097,94
12Ž22467Hrdinová Adéla-9900:02:171,04
13M22581Břeň David-0000:02:210,00

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:08104,71
2Ž3269Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:11101,58
1M3375Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:14102,77
2M342Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:1799,36
3Ž3547Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:1893,70
3M3622Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:1997,87
4M3723Kocián JakubTJ - Svitavy9700:03:2393,09
5M3892Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:2591,26
4Ž3938Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2784,90
5Ž31037Svobodová EditaPardubice9800:03:2883,67
6Ž31176Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:3675,16
6M3129Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:03:3779,26
7Ž31316Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:3773,89
7M31456Gregora JakubLanškroun9800:03:4075,91
8Ž31540Poláková AnnaAC Choceň9700:03:4466,79
8M316118Gremlica Lukáš-9800:04:0451,74
9M31720Richten VojtěchTJ-Svitavy9700:04:0550,91
10M318115Marek Denis-9700:04:0847,40
9Ž31924Konejlová IvaTJ - Svitavy9700:04:1039,65
11M32080Fedra JakubKlepačov9800:04:1144,82
12M321120Hudec VojtěchRybník9800:04:1243,94

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM168Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:04:00108,01
1ŽS2127Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:04:11102,59
2MM3134Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:1298,41
1ŽM4110Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:12106,10
2ŽS5128Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:1599,46
3ŽS6126Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:04:1797,94
3MM749Lakota AntonínAC Choceň9500:04:1893,58
2ŽM8124Couralová SimonaJiskra Vír9600:04:2099,86
4MM941Polák ŠtěpánAC Choceň9500:04:2587,66
5MM1033Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:2785,85
4ŽS1148Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:2789,68
6MM12121Hudec OndřejRybník9500:04:2785,65
3ŽM1315Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:04:2894,04
1ŽD14132Weissová GabrielaSGVP9100:04:31105,11
2ŽD15130Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:32104,36
5ŽS16133Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:3781,73
4ŽM1770Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:4084,79
5ŽM1842Civišová AnnaAC Choceň9500:04:4680,14
6ŽM1939Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:4878,60
6ŽS2091Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4972,50
3ŽD21129Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:04:5190,53
7ŽM2289Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:5573,21
8ŽM237Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:5970,29
9ŽM2419Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:05:2450,37
7MM2550Frydrych JakubAC Choceň9500:05:3134,77
8MM26136Hablík Adam-9700:05:530,00
7ŽS2734Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:06:0016,60
9MM2864Šikula JosefBrno Medlánky9500:06:122,04

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1131Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:58101,70
2MD245Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:0499,15
2MD24Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:0499,15
1MS4135Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:08:20105,75
2MS5125Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:08:3898,89
3MS690Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:4795,36
4MS735Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:0289,66
1LB8401Kunčár Zdeněk-7300:10:31-
2LB9409Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:10:54-
3LB10403Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:56-
4LB11410Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:56-
5LB12408Dvořáček JiříChoceň7400:10:57-
6LB13416Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:02-
7LB14421Hrišková JanaČeská Třebová7100:11:46-
8LB15412Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:12:11-
9LB16413Kalný PetrFC Spalovači8100:12:11-
10LB1799Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:12:18-
11LB18402Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:12:34-
12LB19404Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:34-
13LB20411Frišová MagdaGymnázium Česká Třebová9300:12:35-
14LB21424Glaserová EliškaČeská Třebová9700:12:39-
15LB22422Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:12:39-
16LB23420Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:12:41-
17LB24423Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:12:46-
18LB25406Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:13:11-
19LB26405Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:13:11-
20LB27407Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:13:12-
21LB2879Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:13:13-
22LB2964Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:13:14-
23LB30425Sejkorová Lenka-6300:14:44-
24LB31426Herclíková Jaroslava-7200:14:45-
25LB32414Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:15:00-
26LB33415Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:15:05-
27LB34419Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:15:24-
28LB35418Horáková NikolNový věk TT Trusnov9900:15:30-
29LB36417Horáková DanaLachoutáři6700:15:32-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:49-
2MA2106Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:37-
3MA357Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:41-
4MA410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:54-
5MA5129Daňko MiroslavLabe Tri Club7700:20:01-
1MB6104Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:20:14-
2MB723Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:20-
6MA896Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:20:35-
7MA951Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:44-
3MB101Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:47-
8MA11102Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:55-
9MA12121Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:21:05-
4MB1371Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:09-
10MA1452Šutera JosefAtletika Polička7900:21:12-
1MJ152Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:21:18-
11MA1675Lhota PetrSokol Kolín7700:21:25-
1MC17113Siegel JosefAC Choceň5800:21:35-
12MA18111Doucha JiříStart Náchod7100:21:35-
13MA1973Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:21:41-
14MA2053Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:51-
5MB21103Hudec JiříTJ Svitavy6800:21:54-
15MA22120Rozprým JiříŽamberk7700:22:04-
16MA2343Bielčik PetrLichkov7100:22:08-
6MB2445Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:10-
17MA2576Herda JanDobřichov8300:22:13-
18MA2613Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:18-
2MC2789Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:28-
19MA2882Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:22:36-
3MC2955Tarant JiříPraha 105800:22:45-
20MA3049Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:22:50-
1ZB3185Fořtová IvetaSokol Kolín7200:23:00-
21MA32108Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:04-
4MC3346Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:08-
22MA3435Chlup JiříTJ Rychnov7000:23:19-
7MB353Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:22-
1ZA3658Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:31-
5MC3778Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:44-
8MB3842Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:47-
9MB39118Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:24:06-
2ZA4054Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:07-
23MA4131Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:24:08-
24MA42132Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:10-
6MC4377Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:13-
10MB4419Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:14-
3ZA4565Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:24:20-
25MA4692Kalous PetrSK Žamberk7700:24:21-
26MA4739Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:24-
27MA4874Ungr MarcelBeroun7600:24:44-
28MA498Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:24:54-
29MA5022Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:11-
1MD519Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:11-
30MA5280Kalný PetrFC Spalovači8100:25:17-
31MA53117Marhold LubošChoceň7700:25:19-
7MC5425Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:25:21-
11MB5547Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:25:34-
32MA5691Chroust JiříSK Škrdlovice7000:25:36-
12MB57122Bláha StanislavBK Vísky6300:25:38-
8MC58112Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:47-
4ZA5950Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:48-
9MC6079Stráník AlešBlansko5000:26:06-
13MB6129Pečenka LiborKHB Radegast6100:26:13-
1ŽJ6261Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:17-
2MJ63115Pechanec PavelJavorník9000:26:21-
5ZA6411Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:24-
6ZA6564Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:32-
33MA66130Dostál VratislavČeská Třebová7600:26:35-
2ŽJ6721Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:39-
2MD6860Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:47-
34MA697Borek PetrHorní Čermná7000:26:58-
2ZB70124Mikulecká MarcelaSloupnice7300:26:59-
10MC7190Nedvěd PavelŠK Kladno5800:27:01-
3MD72127Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:27:02-
3ZB7363Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:04-
1ŽC7472Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:05-
11MC75116Krumer MiroslavOstrov4900:27:19-
4ZB7684Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:22-
14MB77126Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:27:25-
4MD78105Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:51-
35MA79131Borek MartinČeská Třebová7200:28:00-
7ZA8081Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:28:03-
3ŽJ8120Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:28:17-
3MJ8216Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:28:25-
12MC8317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:32-
5ZB84119Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:36-
6ZB85123Crhová IvanaBK visky6600:28:41-
2ŽC8688Breburdová HanaPraha6100:28:48-
13MC87109Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:59-
8ZA8826Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:16-
5MD896Rokyta FrantišekPraha 5 - Radlice4500:29:22-
7ZB90114Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:29:37-
14MC9195Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:40-
3ŽC92100Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:29:48-
6MD9369Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:29:48-
1ME945Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:03-
4ŽJ9559Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:30:19-
9ZA96125Hamáčková Martina-8500:30:37-
8ZB9797Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:30:48-
4ŽC9883Vilnerová EvaOK LPU Pardubice6000:30:48-
15MC99110Motejlek LuborNymburk5500:30:49-
10ZA10037Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:51-
16MC101101Holas JaromírTraged Team Praha5200:30:56-
5ŽJ10234Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:15-
11ZA10314Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:20-
7MD10499Novotný JiříKB Letohrad4500:31:29-
17MC10566Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:53-
1ZD10648Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:18-
2ME10712Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:32:28-
15MB10898Miřejovský TomášSABZO Praha6100:32:36-
5ŽC10940Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:03-
6ŽC11036Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:26-
8MD11186Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:35:23-
2ZD112128Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:06-
12ZA11330Tržilová IvaPIM RC Praha8600:37:59-
3ME114107Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:39-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

škoda že chybí sprchy a místo k převlečení, jinak super. Možná bych oddělil i start veteránů a žen, aby "nebrzdily" muže
honzaherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód