Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

23.4.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 23.4.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

park Javorka, Česká Třebová
9.30 - 12.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

30,- Kč - dospělí
10,- Kč děti a dorost

Popis tratě

Tratě v městském parku mají poměrně zvlněný profil. Jsou vedeny po písčitých cestách a zámkové dlažbě.
Délka: hlavní závod 6 km, děti a dorost méně

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné ceny pro první 3 v jednotlivých kategoriích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

dívky  r. 98-99 350 m 9.30 hodin
chlapci r. 98-99 350 m 9.35 hodin
dívky r. 96-97 450 m 9.40 hodin
chlapci r. 96-97 450 m 9.45 hodin
dívky r. 94-95 900 m 9.50 hodin
chlapci r. 94-95 900 m 10.00 hodin
chlapci r. 2000 a mladší 200 m 10.10 hodin
dívky r. 2000 a mladší 200 m 10.15 hodin
I. blok vyhlášení výsledků 10.20 hodin
vozíčkáři 200 m 10.45 hodin
H1 - dívky 200 m 10.50 hodin
H2 - chlapci 200 m 10.55 hodin
H3 - dívky 350 m 11.00 hodin
H4 - chlapci 350 m 11.10 hodin
žákyně mladší r. 92-93 1200 m 11.20 hodin
žáci mladší r. 92-93 1200 m 11.30 hodin
žákyně starší r. 90-91 1200 m 11.40 hodin
dorostenky r. 88-89 1200 m 11.40 hodin
žáci starší r. 90-91 2400 m 11.50 hodin
dorostenci r. 88-89 2400 m 11.50 hodin
vystoupení mažoretek 12.00 hodin
II. blok vyhlášení výsledků 12.10 hodin
juniorky r. 86-87 6000 m 12.30 hodin
junioři r. 86-87 6000 m 12.30 hodin
muži A do 39 let 6000 m 12.30 hodin
muži B 40-49 let 6000 m 12.30 hodin
muži C 50-59 let 6000 m 12.30 hodin
muži D nad 60 let 6000 m 12.30 hodin
ženy A do 34 let 6000 m 12.30 hodin
ženy B nad 35 let 6000 m 12.30 hodin
lidový běh bez omezení 2400 m 13.00 hodin
III. blok vyhlášení výsledků 13.20 hodin


Kontakt:
Iscarex team
Moravská 340
Česká Třebová
560 02
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 4875

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Keprtová Miloslava4820
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Sadílek Ota4616
Vondra Vojtěch9816
Jirásková Eva6415
Nechvíl Petr9115
Horáček Michal7515
Šimůnek Jan8214
Kalous Petr7714
Stránská Michaela9713
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Záveský Filip9312
Ducháček Bedřich5912
Bielčik Jindřich4012
Borek Viktor0412
Matyášová Jana6512
Borková Agáta0212
Razým Jan5712
Borek Petr7012
Smolák Petr9411
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Šimůnek Jan0311
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Gregora Filip0211
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Frydrychová Eliška0111
Vytlačilová Lenka8411
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Mannlová Jana8010
Klaclová Šárka9310
Jirásková Bára9110
Burešová Markéta0410
Vinduška Petr9310
Klášterecký Tomáš8110
Martincová Kristýna9310
Neruda Miroslav5610
Moravec Martin849
Zajíc Jan539
Sejkora Karel889
Krňávek Vojtěch549
Smoláková Jiřina699

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky do 5 let (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1618Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:39-
2Z11380Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:00:43-
3Z122128Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:53-
4Z12890Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:57-
5Z12913Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:00-
6Z13014Válová HanaČeská Třebová0100:01:05-
7Z1321Paulavets LízaOrlimex CZ s.r.o.0200:01:12-
8Z13584Koubová VeronikaČeská Třebová0100:01:14-
9Z1413Špátová BarboraČeská Třebová0200:01:26-
10Z1426Kaplanová AnetaČeská Třebová0200:01:26-
11Z14381Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:31-
12Z14445Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:32-
13Z147104Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:36-
14Z15224Jiroušková KarolínaČeská Třebová0300:01:45-
15Z154135Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:46-
16Z15755Kovářová ZuzankaČeská Třebová0300:02:04-
Chlapci do 5 let (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M17124Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:39-
2M116106Fedra FrantišekKlepačov0000:00:45-
3M12349Metelka OndřejDDM Týniště nad Orlicí0100:00:53-
4M12565Novotný JiříLetohrad0000:00:55-
5M127103Floner MatějČeská Třebová0100:00:57-
6M13110Doležal VojtěchMŠ Vinohrady Česká Třebová0100:01:09-
7M140133Beneš TomášČeská Třebová0100:01:24-
8M145129Štichauer JakubČeská Třebová0300:01:32-
9M14675Vondra JanČeská Třebová0200:01:33-
10M14823Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:37-
11M149134Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:38-
12M151126Hylena OndřejČXeská Třebová0200:01:44-
13M15354Martinec OndřejČeská Třebová0300:01:46-
14M155136Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:01:48-
15M15663Typl JáchymČeská třebová0300:01:49-
Žákyně 6 - 7 let (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2219Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:19-
2Z21259Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:01:33-
3Z21377Mikysková KlárkaČeská Třebová9800:01:34-
4Z21557Šplíchálová VeronikaMŠ U koupaliště9800:01:35-
5Z21616Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:01:36-
6Z22037Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:38-
7Z22378Veselá AničkaČeská Třebová9900:01:41-
8Z22539Voleská KristýnaČeská Třebová9900:01:47-
9Z22768Bumbálková BarboraČeská Třebová9900:01:49-
10Z23066Novotná EvaLetohrad9800:01:54-
11Z23122Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:06-
12Z23274Ivanová ZuzanaMŠ Vinohrady9900:02:07-
13Z23326Beránková AdélaČeská Třebová9900:02:08-
14Z23427Škodová VeronikaČeská Třebová9900:02:08-
15Z2382Paulavets MášaOrlimex CZ s.r.o.9900:02:25-
Žáci 6 - 7 let (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2840Voleský PatrikČeská Třebová9800:01:27-
2M2956Vondra VojtěchČeská Třebová9800:01:28-
3M21050Ptáček AntonínDDM Týniště nad Orlicí9800:01:30-
4M21476Vašina LukášČeská Třebová9900:01:35-
5M21938Popelka MatějČeská Třebová9800:01:37-
6M22130Heger FilipKozlov9900:01:39-
7M22225Jiroušek LukášČeská Třebová9800:01:39-
8M226107Fedra JakubKlepačov9800:01:48-
9M22958Verner TomášOrel Česká Třebová9900:01:51-
10M235105Dupenopulos KarelČeská třebová9900:02:11-
-M2-4Špáta RudolfČeská Třebová99DNF-
Žákyně 8 - 9 let (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3144Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:30-
2Z3211Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:32-
3Z3389Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:35-
4Z3617Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:39-
5Z31182Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:51-
6Z31386Jiříčková PetraAC Choceň9600:01:56-
7Z31571Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:01-
8Z316125Dupenopulosová IvetaČeská Třebová9700:02:13-
Žáci 8 - 9 let (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3412Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:37-
2M3535Novák JakubSKI Klub Česká Třebová9600:01:38-
3M3729Chroust RobinKozlov9600:01:40-
4M3888Adamec MatoušAC Choceň9700:01:41-
5M3946Ouřecký TomášLetohrad9700:01:45-
6M310120Hájek LukášStíčany9600:01:46-
7M31243Jiroušek PetrČeská Třebová9700:01:52-
8M31464Typl VojtěchČeská Třebová9700:01:56-
Žákyně 10 - 11 let (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4660Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:32-
2Z41279Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:03:47-
3Z4138Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:52-
4Z41873Hejdušková ŽanetaDolní Dobrouč9400:04:29-
5Z42093Jiříčková IvaAC Choceň9400:04:58-
-Z4-69Felcmanová KateřinaSokol Česká Třebová95DNF-
Žáci 10 - 11 let (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:14-
2M42121Markl TomášKozlov9500:03:19-
3M4334Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:03:20-
4M44108Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:20-
5M4594Prachař DavidAC Choceň9400:03:27-
6M4787Lakota AntonínAC Choceň9500:03:36-
7M4831Heger VojtěchKozlov9500:03:39-
8M49101Friš JanZŠ Habrmanova Č.T.9500:03:40-
9M41042Pachl ChristiánČeská Třebová9400:03:43-
10M411102Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:45-
11M41448Lahodyvk OleksandrDDM Týniště nad Orlicí9400:03:56-
12M41547Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:06-
13M41695Frydrych JakubAC Choceň9500:04:09-
14M417132Demeter JanČeská Třebová9500:04:15-
15M41985Kostka MartinAC Choceň9500:04:36-
Žákyně mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM561Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:04:06-
2ZM951Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:04:12-
3ZM1352Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:21-
4ZM1453Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:21-
5ZM2421Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:51-
6ZM25114Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:56-
7ZM3096Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:05:10-
8ZM3272Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:26-
9ZM3536Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:05:33-
10ZM3667Bumbálková AndreaČeská Třebová9300:05:41-
Žáci mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM191Siegel JakubAC Choceň9200:03:52-
2MM3119Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:04:02-
3MM4115Bednár MiroslavSemanín9200:04:03-
4MM6141Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:04:07-
5MM10148Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:12-
6MM16145Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:24-
7MM227Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:32-
8MM23123Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:39-
9MM2932Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:05:00-
10MM31131Demeter RobertČeská Třebová9400:05:25-
11MM3362Bartoš OlegČeská Třebová9300:05:33-
12MM3428Chroust JakubKozlov9300:05:33-
13MM38130Demeter MichalČeská Třebová9300:06:36-
14MM39127Bačkovský PetrČeská třebová9300:06:59-
Žákyně starší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS8143Langrová ŽanetaJiskra Ústí nad Orlicí9100:04:12-
2ZS1183Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:04:16-
3ZS12109Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:17-
4ZS1598Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:22-
5ZS17142Halecká ElenaJiskra Ústí nad Orlicí9000:04:25-
6ZS18113Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:27-
7ZS19146Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:29-
8ZS2070Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:04:30-
9ZS26138Vraštilová DenisaTTC Olomouc9100:04:57-
10ZS2797Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:57-
Žáci starší (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3116Večeře TomášAtletika Polička9000:07:56-
2MS7140Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:29-
3MS833Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:31-
4MS9110Tománek FilipAtletika Polička9000:08:32-
5MS11112Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:53-
6MS1292Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:01-
7MS1341Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:09:05-
8MS19144Knapovský MichalJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:37-
9MS209Cibulka PavelLibchavy9100:10:49-
-MS-7Slezák MilošČeská Třebová91DNF-
Dorostenky (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ2111Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:03:58-
2DZ7147Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:11-
3DZ21149Syrová HanaLanškroun8900:04:31-
4DZ2899Zapletalová BarboraSKI Klub Česká Třebová8800:05:00-
5DZ37100Šplíchalová RomanaČeská Třebová8800:05:57-
Dorostenci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1118Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:31-
2DM2139Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:07:44-
3DM4137Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:59-
4DM5117Červ JakubAtletika Polička8900:08:14-
5DM6122Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:08:21-
6DM1015Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:45-
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ655Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:11113,74
2MJ1819Řemínek MatějAC Choceň8600:21:4599,30
3MJ3150Siegel JosefAC Choceň8600:23:0586,96
4MJ3576Čejka TomášZhoř8700:23:2983,28
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:51103,39
2MA217Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:06100,81
3MA336Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:3595,80
4MA47Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3895,15
5MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0490,68
6MA779Adamec JosefATC Nekoř8100:20:1389,18
7MA83Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1389,09
8MA953Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:2287,48
9MA1045Šutera JosefAtletika Polička7900:20:2586,99
10MA1135Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:3086,07
11MA1280Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:20:3884,79
12MA1315Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:20:4084,43
13MA1444Zelinger MichalSokol Kolín6900:21:1478,58
14MA1523Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:2776,26
15MA1658Glaser VáclavSMC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:21:2975,82
16MA1970Bielčik PetrLichkov7100:21:4972,46
17MA202Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:21:5172,07
18MA211Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:5571,32
19MA2489Hudec JiříRybník6800:22:1268,33
20MA2813Vála JosefČeská Třebová7300:22:3065,27
21MA3725Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:23:3354,25
22MA4412Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:2146,04
23MA4871Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:5040,91
24MA679Kuchyňka PavelČeská Třebová7800:27:539,16
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1788Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:21:41102,59
2MB2257Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:57100,17
3MB2552Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:22:1697,25
4MB2974Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:3594,40
5MB3242Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:23:0889,46
6MB3863Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:23:4783,41
7MB3937Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:4983,15
8MB4073Turbak JaroslavSebranice6300:23:5881,87
9MB4124Neruda MiroslavChrudim5600:23:5981,66
10MB4283Vávra JaromírSpektizální kormidelník6300:24:0381,07
11MB4554Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:4075,49
12MB4739Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:24:4874,21
13MB5033Tarant LadislavLíšnice6000:24:5373,50
14MB5172Kykal KvětoslavTJ Lubná6100:25:0871,18
15MB5756Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:5064,83
16MB6577Čejka LubomírZhoř6500:27:2650,15
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2381Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:07103,69
2MC2682Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:19101,87
3MC3343Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:0994,44
4MC3634Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:23:3291,11
5MC4985Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:24:5279,28
6MC5378Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:1675,64
7MC5540Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2674,14
8MC6132Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:5261,52
9MC7066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:2438,96
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6386Jelínek MatějHradec Králové4200:26:54103,28
2MD6469Bielčik JindřichLichkov4000:27:00102,54
3MD6830Novotný JiříKB Letohrad4500:28:0994,18
4MD7184Hrubý MilanASK Blansko3800:29:2784,64
5MD7231Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:30:0180,48
-MD-87Kalousek JanSK Žamberk41DNF-
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3416Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:16118,03
2ZJ5965Skybová LucieACP Olymp Brno8700:26:3492,14
3ZJ6222Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:26:5289,82
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2727Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:22:25106,76
2ZA306Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:22:50103,07
3ZA4368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:2090,17
4ZA5220Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:1083,07
5ZA5841Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:5975,98
6ZA6062Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4669,15
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB468Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:24:41104,61
2ZB545Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:2099,47
3ZB5628Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:4795,92
4ZB6647Novotná EvaLetohrad4800:27:43105,02
5ZB6938Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:0994,98
6ZB7348Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:4157,04
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1417Zavřel LukášChoceň8600:09:08-
2LB1514Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:09:30-
3LB1615Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:06-
4LB1716Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:07-
5LB1833Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:07-
6LB2112Markl TomášKozlov9500:11:25-
7LB228Heger VojtěchKozlov9500:11:33-
8LB2319Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:11:34-
9LB2426Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:34-
10LB2529Jiskra OndřejBK Vysoké Mýto9200:11:35-
11LB2625Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:35-
12LB271Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:11:38-
13LB2831Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:11:59-
14LB2932Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:05-
15LB3013Velechovský JiříSAZS Králíky5500:12:25-
16LB3139Nováková TerezaČeská Třebová9400:12:44-
17LB3238Kopecká DenisaČeská Třebová9300:12:49-
18LB3337Demeter MichalČeská Třebová9400:13:27-
19LB3428Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:13:41-
20LB3527Kadavý MartinVysoké Mýto8400:13:42-
21LB3630Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:53-
22LB3711Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:14:00-
23LB3810Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:00-
24LB3924Čechalová HanaTS Letohrad8600:14:05-
25LB4022Čechalová IvetaČechmal Česká Třebová8400:14:06-
26LB4123Čechal MilanČechmal Česká Třebová5900:14:14-
27LB4220Čechal ZdeněkČechmal Česká Třebová8200:14:21-
28LB4321Sejkorová IvanaČechmal Česká Třebová8400:14:21-
29LB446Pakostová MarkétaKozlov9300:14:51-
30LB4536Tejkl MartinČeská Třebová9300:15:10-
31LB462Chroust RobinKozlov9600:15:31-
32LB477Heger FilipKozlov9900:15:40-
33LB483Chroust JakubKozlov9300:15:41-
34LB495Krčmářová AdélaKozlov9500:16:39-
35LB509Mikulecká MichaelaKozlov9500:17:04-
36LB514Mikulecká JolanaKozlov9400:18:08-
37LB5218Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:08-
-LB-35Demeter MichalČeská Třebová93DNF-
-LB-34Demeter RobertČeská Třebová94DNF-
-LB-41Demeter JanČeská Třebová95DNF-
-LB-40Demeter RobertČeská Třebová94DNF-
Vozíčkáři (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1VO1724Mlejnková LídaDětský úsměv Choceň 00:00:46-
2VO3340Fedra PetrBlansko - Klepačov 00:01:12-
3VO3822Brýdlová KateřinaDětský úsměv Choceň8500:01:19-
4VO3921Veis MartinDětský úsměv Choceň 00:01:22-
5VO5023Zubec MilošDětský úsměv Choceň 00:01:44-
H1 - dívky (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1334Bobáková MarieAnenská Studánka 00:00:33-
2H11214Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:43-
3H11536Pliatzku KvětaAnenská Studánka 00:00:44-
4H11838Svědirohová IrenaAnenská Studánka7100:00:47-
5H12137Knytlová MiluškaAnenská Studánka 00:00:50-
6H12439Faitová DianaPomocná škola Lanškroun 00:00:53-
7H12635Dušková RenataAnenská Studánka 00:00:55-
8H1347Jurečková MagdaKorunka Lanškroun 00:01:14-
-H1-20Chejnovská PetraKorunka Lanškroun DNF-
H2 - chlapci (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2112Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:00:29-
2H228Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:00:32-
3H2416Novotný JosefRadost Žampach7100:00:34-
4H253Severa MarekVysočina Křižanov 00:00:38-
5H2818Jiroušek JanRadost Žampach 00:00:39-
6H2917Ulvr JakubRadost Žampach 00:00:39-
7H21010Boščík MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:42-
8H2114Chmela JaromírVysočina Křižanov 00:00:43-
9H21419Andrle KarelRadost Žampach 00:00:44-
10H2199Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:49-
11H22027Szobonya JanDětský úsměv Choceň 00:00:49-
12H23641Snášel KarelPomocná škola Lanškroun 00:01:17-
13H23728Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:18-
-H2-11Macák JiříKorunka Lanškroun DNF-
H3 - dívky (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H356Tomečková IvanaVysočina Křižanov 00:01:21-
2H3629Piknová MarieAnenská Studánka 00:01:22-
3H31731Szajková HelenaAnenská Studánka 00:01:37-
4H3185Přichystalová LucieVysočina Křižanov 00:01:37-
5H32830Svobodová ZdenaAnenská Studánka7100:01:51-
6H33633Šilarová DagmarAnenská Studánka 00:02:14-
7H33732Knytlová SoňaAnenská Studánka 00:02:20-
H4 - chlapci (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4113Matějka TomášKorunka Lanškroun 00:01:09-
2H432Rusňák RomanVysočina Křižanov 00:01:19-
3H4425Sláma AlešDětský úsměv Choceň 00:01:21-
4H471Giňa LiborVysočina Křižanov 00:01:24-
5H41126Hajn JakubDětský úsměv Choceň 00:01:32-
6H42415Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:01:45-
Trať 200 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2112Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:00:29-
2H228Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:00:32-
1H1334Bobáková MarieAnenská Studánka 00:00:33-
3H2416Novotný JosefRadost Žampach7100:00:34-
4H253Severa MarekVysočina Křižanov 00:00:38-
1Z1618Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:39-
1M17124Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:39-
5H2818Jiroušek JanRadost Žampach 00:00:39-
6H2917Ulvr JakubRadost Žampach 00:00:39-
7H21010Boščík MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:42-
8H2114Chmela JaromírVysočina Křižanov 00:00:43-
2H11214Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:43-
2Z11380Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:00:43-
9H21419Andrle KarelRadost Žampach 00:00:44-
3H11536Pliatzku KvětaAnenská Studánka 00:00:44-
2M116106Fedra FrantišekKlepačov0000:00:45-
1VO1724Mlejnková LídaDětský úsměv Choceň 00:00:46-
4H11838Svědirohová IrenaAnenská Studánka7100:00:47-
10H2199Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:49-
11H22027Szobonya JanDětský úsměv Choceň 00:00:49-
5H12137Knytlová MiluškaAnenská Studánka 00:00:50-
3Z122128Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:53-
3M12349Metelka OndřejDDM Týniště nad Orlicí0100:00:53-
6H12439Faitová DianaPomocná škola Lanškroun 00:00:53-
4M12565Novotný JiříLetohrad0000:00:55-
7H12635Dušková RenataAnenská Studánka 00:00:55-
5M127103Floner MatějČeská Třebová0100:00:57-
4Z12890Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:57-
5Z12913Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:00-
6Z13014Válová HanaČeská Třebová0100:01:05-
6M13110Doležal VojtěchMŠ Vinohrady Česká Třebová0100:01:09-
7Z1321Paulavets LízaOrlimex CZ s.r.o.0200:01:12-
2VO3340Fedra PetrBlansko - Klepačov 00:01:12-
8H1347Jurečková MagdaKorunka Lanškroun 00:01:14-
8Z13584Koubová VeronikaČeská Třebová0100:01:14-
12H23641Snášel KarelPomocná škola Lanškroun 00:01:17-
13H23728Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:18-
3VO3822Brýdlová KateřinaDětský úsměv Choceň8500:01:19-
4VO3921Veis MartinDětský úsměv Choceň 00:01:22-
7M140133Beneš TomášČeská Třebová0100:01:24-
9Z1413Špátová BarboraČeská Třebová0200:01:26-
10Z1426Kaplanová AnetaČeská Třebová0200:01:26-
11Z14381Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:31-
12Z14445Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:32-
8M145129Štichauer JakubČeská Třebová0300:01:32-
9M14675Vondra JanČeská Třebová0200:01:33-
13Z147104Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:36-
10M14823Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:37-
11M149134Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:38-
5VO5023Zubec MilošDětský úsměv Choceň 00:01:44-
12M151126Hylena OndřejČXeská Třebová0200:01:44-
14Z15224Jiroušková KarolínaČeská Třebová0300:01:45-
13M15354Martinec OndřejČeská Třebová0300:01:46-
15Z154135Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:46-
14M155136Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:01:48-
15M15663Typl JáchymČeská třebová0300:01:49-
16Z15755Kovářová ZuzankaČeská Třebová0300:02:04-
Trať 350 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4113Matějka TomášKorunka Lanškroun 00:01:09-
1Z2219Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:19-
2H432Rusňák RomanVysočina Křižanov 00:01:19-
3H4425Sláma AlešDětský úsměv Choceň 00:01:21-
1H356Tomečková IvanaVysočina Křižanov 00:01:21-
2H3629Piknová MarieAnenská Studánka 00:01:22-
4H471Giňa LiborVysočina Křižanov 00:01:24-
1M2840Voleský PatrikČeská Třebová9800:01:27-
2M2956Vondra VojtěchČeská Třebová9800:01:28-
3M21050Ptáček AntonínDDM Týniště nad Orlicí9800:01:30-
5H41126Hajn JakubDětský úsměv Choceň 00:01:32-
2Z21259Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:01:33-
3Z21377Mikysková KlárkaČeská Třebová9800:01:34-
4M21476Vašina LukášČeská Třebová9900:01:35-
4Z21557Šplíchálová VeronikaMŠ U koupaliště9800:01:35-
5Z21616Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:01:36-
3H31731Szajková HelenaAnenská Studánka 00:01:37-
4H3185Přichystalová LucieVysočina Křižanov 00:01:37-
5M21938Popelka MatějČeská Třebová9800:01:37-
6Z22037Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:38-
6M22130Heger FilipKozlov9900:01:39-
7M22225Jiroušek LukášČeská Třebová9800:01:39-
7Z22378Veselá AničkaČeská Třebová9900:01:41-
6H42415Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:01:45-
8Z22539Voleská KristýnaČeská Třebová9900:01:47-
8M226107Fedra JakubKlepačov9800:01:48-
9Z22768Bumbálková BarboraČeská Třebová9900:01:49-
5H32830Svobodová ZdenaAnenská Studánka7100:01:51-
9M22958Verner TomášOrel Česká Třebová9900:01:51-
10Z23066Novotná EvaLetohrad9800:01:54-
11Z23122Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:06-
12Z23274Ivanová ZuzanaMŠ Vinohrady9900:02:07-
13Z23326Beránková AdélaČeská Třebová9900:02:08-
14Z23427Škodová VeronikaČeská Třebová9900:02:08-
10M235105Dupenopulos KarelČeská třebová9900:02:11-
6H33633Šilarová DagmarAnenská Studánka 00:02:14-
7H33732Knytlová SoňaAnenská Studánka 00:02:20-
15Z2382Paulavets MášaOrlimex CZ s.r.o.9900:02:25-
Trať 450 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3144Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:30-
2Z3211Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:32-
3Z3389Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:35-
1M3412Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:37-
2M3535Novák JakubSKI Klub Česká Třebová9600:01:38-
4Z3617Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:39-
3M3729Chroust RobinKozlov9600:01:40-
4M3888Adamec MatoušAC Choceň9700:01:41-
5M3946Ouřecký TomášLetohrad9700:01:45-
6M310120Hájek LukášStíčany9600:01:46-
5Z31182Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:51-
7M31243Jiroušek PetrČeská Třebová9700:01:52-
6Z31386Jiříčková PetraAC Choceň9600:01:56-
8M31464Typl VojtěchČeská Třebová9700:01:56-
7Z31571Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:01-
8Z316125Dupenopulosová IvetaČeská Třebová9700:02:13-
Trať 900 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:14-
2M42121Markl TomášKozlov9500:03:19-
3M4334Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:03:20-
4M44108Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:20-
5M4594Prachař DavidAC Choceň9400:03:27-
1Z4660Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:32-
6M4787Lakota AntonínAC Choceň9500:03:36-
7M4831Heger VojtěchKozlov9500:03:39-
8M49101Friš JanZŠ Habrmanova Č.T.9500:03:40-
9M41042Pachl ChristiánČeská Třebová9400:03:43-
10M411102Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:45-
2Z41279Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:03:47-
3Z4138Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:52-
11M41448Lahodyvk OleksandrDDM Týniště nad Orlicí9400:03:56-
12M41547Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:06-
13M41695Frydrych JakubAC Choceň9500:04:09-
14M417132Demeter JanČeská Třebová9500:04:15-
4Z41873Hejdušková ŽanetaDolní Dobrouč9400:04:29-
15M41985Kostka MartinAC Choceň9500:04:36-
5Z42093Jiříčková IvaAC Choceň9400:04:58-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM191Siegel JakubAC Choceň9200:03:52-
1DZ2111Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:03:58-
2MM3119Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:04:02-
3MM4115Bednár MiroslavSemanín9200:04:03-
1ZM561Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:04:06-
4MM6141Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:04:07-
2DZ7147Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:11-
1ZS8143Langrová ŽanetaJiskra Ústí nad Orlicí9100:04:12-
2ZM951Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:04:12-
5MM10148Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:12-
2ZS1183Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:04:16-
3ZS12109Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:17-
3ZM1352Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:21-
4ZM1453Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:21-
4ZS1598Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:22-
6MM16145Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:24-
5ZS17142Halecká ElenaJiskra Ústí nad Orlicí9000:04:25-
6ZS18113Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:27-
7ZS19146Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:29-
8ZS2070Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:04:30-
3DZ21149Syrová HanaLanškroun8900:04:31-
7MM227Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:32-
8MM23123Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:39-
5ZM2421Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:51-
6ZM25114Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:56-
9ZS26138Vraštilová DenisaTTC Olomouc9100:04:57-
10ZS2797Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:57-
4DZ2899Zapletalová BarboraSKI Klub Česká Třebová8800:05:00-
9MM2932Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:05:00-
7ZM3096Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:05:10-
10MM31131Demeter RobertČeská Třebová9400:05:25-
8ZM3272Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:26-
11MM3362Bartoš OlegČeská Třebová9300:05:33-
12MM3428Chroust JakubKozlov9300:05:33-
9ZM3536Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:05:33-
10ZM3667Bumbálková AndreaČeská Třebová9300:05:41-
5DZ37100Šplíchalová RomanaČeská Třebová8800:05:57-
13MM38130Demeter MichalČeská Třebová9300:06:36-
14MM39127Bačkovský PetrČeská třebová9300:06:59-
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1118Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:31-
2DM2139Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:07:44-
1MS3116Večeře TomášAtletika Polička9000:07:56-
3DM4137Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:59-
4DM5117Červ JakubAtletika Polička8900:08:14-
5DM6122Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:08:21-
2MS7140Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:29-
3MS833Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:31-
4MS9110Tománek FilipAtletika Polička9000:08:32-
6DM1015Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:45-
5MS11112Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:53-
6MS1292Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:01-
7MS1341Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:09:05-
1LB1417Zavřel LukášChoceň8600:09:08-
2LB1514Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:09:30-
3LB1615Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:06-
4LB1716Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:07-
5LB1833Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:07-
8MS19144Knapovský MichalJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:37-
9MS209Cibulka PavelLibchavy9100:10:49-
6LB2112Markl TomášKozlov9500:11:25-
7LB228Heger VojtěchKozlov9500:11:33-
8LB2319Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:11:34-
9LB2426Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:34-
10LB2529Jiskra OndřejBK Vysoké Mýto9200:11:35-
11LB2625Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:35-
12LB271Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:11:38-
13LB2831Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:11:59-
14LB2932Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:05-
15LB3013Velechovský JiříSAZS Králíky5500:12:25-
16LB3139Nováková TerezaČeská Třebová9400:12:44-
17LB3238Kopecká DenisaČeská Třebová9300:12:49-
18LB3337Demeter MichalČeská Třebová9400:13:27-
19LB3428Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:13:41-
20LB3527Kadavý MartinVysoké Mýto8400:13:42-
21LB3630Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:53-
22LB3711Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:14:00-
23LB3810Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:00-
24LB3924Čechalová HanaTS Letohrad8600:14:05-
25LB4022Čechalová IvetaČechmal Česká Třebová8400:14:06-
26LB4123Čechal MilanČechmal Česká Třebová5900:14:14-
27LB4220Čechal ZdeněkČechmal Česká Třebová8200:14:21-
28LB4321Sejkorová IvanaČechmal Česká Třebová8400:14:21-
29LB446Pakostová MarkétaKozlov9300:14:51-
30LB4536Tejkl MartinČeská Třebová9300:15:10-
31LB462Chroust RobinKozlov9600:15:31-
32LB477Heger FilipKozlov9900:15:40-
33LB483Chroust JakubKozlov9300:15:41-
34LB495Krčmářová AdélaKozlov9500:16:39-
35LB509Mikulecká MichaelaKozlov9500:17:04-
36LB514Mikulecká JolanaKozlov9400:18:08-
37LB5218Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:08-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:51103,39
2MA217Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:06100,81
3MA336Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:3595,80
4MA47Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3895,15
5MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0490,68
1MJ655Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:11113,74
6MA779Adamec JosefATC Nekoř8100:20:1389,18
7MA83Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1389,09
8MA953Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:2287,48
9MA1045Šutera JosefAtletika Polička7900:20:2586,99
10MA1135Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:3086,07
11MA1280Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:20:3884,79
12MA1315Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:20:4084,43
13MA1444Zelinger MichalSokol Kolín6900:21:1478,58
14MA1523Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:2776,26
15MA1658Glaser VáclavSMC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:21:2975,82
1MB1788Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:21:41102,59
2MJ1819Řemínek MatějAC Choceň8600:21:4599,30
16MA1970Bielčik PetrLichkov7100:21:4972,46
17MA202Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:21:5172,07
18MA211Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:5571,32
2MB2257Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:57100,17
1MC2381Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:07103,69
19MA2489Hudec JiříRybník6800:22:1268,33
3MB2552Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:22:1697,25
2MC2682Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:19101,87
1ZA2727Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:22:25106,76
20MA2813Vála JosefČeská Třebová7300:22:3065,27
4MB2974Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:3594,40
2ZA306Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:22:50103,07
3MJ3150Siegel JosefAC Choceň8600:23:0586,96
5MB3242Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:23:0889,46
3MC3343Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:0994,44
1ZJ3416Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:16118,03
4MJ3576Čejka TomášZhoř8700:23:2983,28
4MC3634Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:23:3291,11
21MA3725Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:23:3354,25
6MB3863Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:23:4783,41
7MB3937Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:4983,15
8MB4073Turbak JaroslavSebranice6300:23:5881,87
9MB4124Neruda MiroslavChrudim5600:23:5981,66
10MB4283Vávra JaromírSpektizální kormidelník6300:24:0381,07
3ZA4368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:2090,17
22MA4412Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:2146,04
11MB4554Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:4075,49
1ZB468Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:24:41104,61
12MB4739Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:24:4874,21
23MA4871Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:5040,91
5MC4985Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:24:5279,28
13MB5033Tarant LadislavLíšnice6000:24:5373,50
14MB5172Kykal KvětoslavTJ Lubná6100:25:0871,18
4ZA5220Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:1083,07
6MC5378Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:1675,64
2ZB545Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:2099,47
7MC5540Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2674,14
3ZB5628Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:4795,92
15MB5756Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:5064,83
5ZA5841Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:5975,98
2ZJ5965Skybová LucieACP Olymp Brno8700:26:3492,14
6ZA6062Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4669,15
8MC6132Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:5261,52
3ZJ6222Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:26:5289,82
1MD6386Jelínek MatějHradec Králové4200:26:54103,28
2MD6469Bielčik JindřichLichkov4000:27:00102,54
16MB6577Čejka LubomírZhoř6500:27:2650,15
4ZB6647Novotná EvaLetohrad4800:27:43105,02
24MA679Kuchyňka PavelČeská Třebová7800:27:539,16
3MD6830Novotný JiříKB Letohrad4500:28:0994,18
5ZB6938Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:0994,98
9MC7066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:2438,96
4MD7184Hrubý MilanASK Blansko3800:29:2784,64
5MD7231Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:30:0180,48
6ZB7348Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:4157,04

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

Moc velkéý kopec.
Zaneta.H

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód