Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková Hora

4.9.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková Hora
  • datum konání: 4.9.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková Hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1966

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrůtek Stanislav5810
Tempír František4910
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857
Heger Vojtěch747

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ367Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:5930,00
2MJ1247Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:30:5829,00
3MJ13104Novák TomášKRB Koberovy8000:31:0828,00
4MJ1995Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:31:5927,00
5MJ2713Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:32:5226,00
6MJ3232Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:33:2125,00
7MJ3331Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:33:3024,00
8MJ3814Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:33:5623,00
9MJ4099Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:34:0922,00
10MJ4430Bartoš JanTJ Porkert Skuhrov8400:34:4421,00
11MJ4517Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:34:4920,00
12MJ46102Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:34:5819,00
13MJ4972Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:35:2118,00
14MJ54103Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:35:5517,00
15MJ5768Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:36:1216,00
16MJ5963Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:2815,00
17MJ7244Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:38:0114,00
18MJ7615Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:38:4313,00
19MJ8126Holý AdamFenix ski team Jeseník8400:39:1212,00
20MJ8497Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8500:39:4511,00
21MJ8549Krunčík PavelTJ Porkert Skuhrov8500:39:4710,00
22MJ88139Jakeš RomanKB OEZ Letohrad8400:40:049,00
23MJ8994Koblížek JiŕíKB OEZ Letohrad8500:40:058,00
24MJ99179Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:42:437,00
25MJ11296Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:48:296,00
Muži A (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:27:2530,00
2MA2180Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:4929,00
3MA453Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:0428,00
4MA541Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:28:2227,00
5MA648Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:29:4526,00
6MA789Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:29:5925,00
7MA888Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0324,00
8MA1010Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:30:1623,00
9MA1122Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:2122,00
10MA15108Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:3121,00
11MA1781Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:31:4220,00
12MA188Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:31:4819,00
13MA2491Cimbota OldřichVSK-TU-Ostrava7500:32:2418,00
14MA2686Mazač JaroslavSK Hronov6800:32:3717,00
15MA35105Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:33:4016,00
16MA3752Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:4915,00
17MA4242Vařeka KarelŽamberk6500:34:2614,00
18MA4370Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:34:4113,00
19MA4790Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:35:1212,00
20MA5150Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:35:3111,00
21MA5579Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:36:0010,00
22MA5633Novotný LuděkŽamberk6200:36:099,00
23MA6262Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:568,00
24MA6387Dostálek PetrTěchonín6700:37:027,00
25MA7392Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:38:086,00
26MA7861Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:39:055,00
27MA797Pečenka LiborXXX6100:39:074,00
28MA83109Tomšů PetrPardubice6400:39:333,00
29MA9456Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:41:242,00
30MA9734Řehák JanXXX6600:41:501,00
31MA9871Jasanský RadekSKI Česká Třebová7400:42:250,00
Muži B (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB918Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:30:1030,00
2MB1454Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:1229,00
3MB166Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:31:3928,00
4MB2074Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:0527,00
5MB2219Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:32:1726,00
6MB23106Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:32:2225,00
7MB2543Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:3624,00
8MB364Kubr VáclavKRB Chrudim5500:33:4423,00
9MB3975Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0222,00
10MB41107Drážný LadislavPísařov5900:34:1521,00
11MB4816Hejl JanAC Šumperk5300:35:1320,00
12MB5038Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:35:2619,00
13MB5377Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:35:5318,00
14MB6125Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:36:4317,00
15MB6566Zajíc JanKRB Chrudim5300:37:1116,00
16MB6659Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:37:2415,00
17MB6757Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5600:37:2614,00
18MB7169Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:37:5113,00
19MB9235Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:0612,00
20MB11028Holý MilanSKI Klub Šumperk5200:48:0811,00
Muži C (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2182Javůrek JiříTJ Horní Maršov4800:32:1430,00
2MC2983Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:33:0229,00
3MC3176Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:1828,00
4MC3412Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:33:3827,00
5MC5855Vodička JanMK Radslavice 00:36:1526,00
6MC6827Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:37:3425,00
7MC6937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:3924,00
8MC7085Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:37:4923,00
9MC86146Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:39:5022,00
10MC8784Procházka VáclavMaruš Team4500:40:0321,00
11MC10078Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:42:4420,00
12MC105141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:1419,00
13MC109142Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:1518,00
Muži D (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7521Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:38:2430,00
2MD801Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:0829,00
3MD909Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:40:1128,00
4MD9351Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:41:1827,00
5MD10311Merta JaroslavJeseník3500:44:2326,00
6MD1063Kašpar JosefAVC Praha3800:45:1525,00
7MD1152Domanský IvoAVC Praha3800:53:5724,00
Juniorky (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6493Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:37:0530,00
2ŽJ8140Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:39:1229,00
3ŽJ9545Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:41:3228,00
4ŽJ10146Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:5627,00
5ŽJ10424Svobodová TerezaFenix ski team Jeseník8400:44:5926,00
6ŽJ10839Kinzelová LenkaTJ Porkert Skuhrov n. B.8500:45:5225,00
7ŽJ111100Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:48:2224,00
8ŽJ11398Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad8200:48:5423,00
Ženy A (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2865Krátká JitkaJiskra Králíky7400:32:5730,00
2ZA3020Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:33:1229,00
3ZA5260Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:35:4428,00
4ZA7758Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:39:0427,00
5ZA11464Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:50:4826,00
Ženy B (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB60110Mališová KarlaUSK Praha6000:36:3730,00
2ZB745Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:38:2329,00
3ZB9136Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:41:0528,00
4ZB9680Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:3927,00
5ZB10223Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:0926,00
6ZB10729Jirásková EvaLanškroun6400:45:4525,00
Trať 7,000 km, 361,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:27:2530,00
2MA2180Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:4929,00
1MJ367Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:5930,00
3MA453Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:0428,00
4MA541Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:28:2227,00
5MA648Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:29:4526,00
6MA789Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:29:5925,00
7MA888Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0324,00
1MB918Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:30:1030,00
8MA1010Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:30:1623,00
9MA1122Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:2122,00
2MJ1247Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:30:5829,00
3MJ13104Novák TomášKRB Koberovy8000:31:0828,00
2MB1454Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:1229,00
10MA15108Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:3121,00
3MB166Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:31:3928,00
11MA1781Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:31:4220,00
12MA188Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:31:4819,00
4MJ1995Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:31:5927,00
4MB2074Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:0527,00
1MC2182Javůrek JiříTJ Horní Maršov4800:32:1430,00
5MB2219Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:32:1726,00
6MB23106Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:32:2225,00
13MA2491Cimbota OldřichVSK-TU-Ostrava7500:32:2418,00
7MB2543Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:3624,00
14MA2686Mazač JaroslavSK Hronov6800:32:3717,00
5MJ2713Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:32:5226,00
1ZA2865Krátká JitkaJiskra Králíky7400:32:5730,00
2MC2983Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:33:0229,00
2ZA3020Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:33:1229,00
3MC3176Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:1828,00
6MJ3232Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:33:2125,00
7MJ3331Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:33:3024,00
4MC3412Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:33:3827,00
15MA35105Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:33:4016,00
8MB364Kubr VáclavKRB Chrudim5500:33:4423,00
16MA3752Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:4915,00
8MJ3814Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:33:5623,00
9MB3975Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0222,00
9MJ4099Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:34:0922,00
10MB41107Drážný LadislavPísařov5900:34:1521,00
17MA4242Vařeka KarelŽamberk6500:34:2614,00
18MA4370Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:34:4113,00
10MJ4430Bartoš JanTJ Porkert Skuhrov8400:34:4421,00
11MJ4517Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:34:4920,00
12MJ46102Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:34:5819,00
19MA4790Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:35:1212,00
11MB4816Hejl JanAC Šumperk5300:35:1320,00
13MJ4972Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:35:2118,00
12MB5038Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:35:2619,00
20MA5150Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:35:3111,00
3ZA5260Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:35:4428,00
13MB5377Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:35:5318,00
14MJ54103Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:35:5517,00
21MA5579Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:36:0010,00
22MA5633Novotný LuděkŽamberk6200:36:099,00
15MJ5768Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:36:1216,00
5MC5855Vodička JanMK Radslavice 00:36:1526,00
16MJ5963Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:2815,00
1ZB60110Mališová KarlaUSK Praha6000:36:3730,00
14MB6125Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:36:4317,00
23MA6262Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:568,00
24MA6387Dostálek PetrTěchonín6700:37:027,00
1ŽJ6493Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:37:0530,00
15MB6566Zajíc JanKRB Chrudim5300:37:1116,00
16MB6659Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:37:2415,00
17MB6757Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5600:37:2614,00
6MC6827Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:37:3425,00
7MC6937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:3924,00
8MC7085Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:37:4923,00
18MB7169Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:37:5113,00
17MJ7244Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:38:0114,00
25MA7392Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:38:086,00
2ZB745Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:38:2329,00
1MD7521Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:38:2430,00
18MJ7615Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:38:4313,00
4ZA7758Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:39:0427,00
26MA7861Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:39:055,00
27MA797Pečenka LiborXXX6100:39:074,00
2MD801Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:0829,00
19MJ8126Holý AdamFenix ski team Jeseník8400:39:1212,00
2ŽJ8140Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:39:1229,00
28MA83109Tomšů PetrPardubice6400:39:333,00
20MJ8497Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8500:39:4511,00
21MJ8549Krunčík PavelTJ Porkert Skuhrov8500:39:4710,00
9MC86146Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:39:5022,00
10MC8784Procházka VáclavMaruš Team4500:40:0321,00
22MJ88139Jakeš RomanKB OEZ Letohrad8400:40:049,00
23MJ8994Koblížek JiŕíKB OEZ Letohrad8500:40:058,00
3MD909Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:40:1128,00
3ZB9136Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:41:0528,00
19MB9235Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:0612,00
4MD9351Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:41:1827,00
29MA9456Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:41:242,00
3ŽJ9545Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:41:3228,00
4ZB9680Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:3927,00
30MA9734Řehák JanXXX6600:41:501,00
31MA9871Jasanský RadekSKI Česká Třebová7400:42:250,00
24MJ99179Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:42:437,00
11MC10078Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:42:4420,00
4ŽJ10146Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:5627,00
5ZB10223Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:0926,00
5MD10311Merta JaroslavJeseník3500:44:2326,00
5ŽJ10424Svobodová TerezaFenix ski team Jeseník8400:44:5926,00
12MC105141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:1419,00
6MD1063Kašpar JosefAVC Praha3800:45:1525,00
6ZB10729Jirásková EvaLanškroun6400:45:4525,00
6ŽJ10839Kinzelová LenkaTJ Porkert Skuhrov n. B.8500:45:5225,00
13MC109142Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:1518,00
20MB11028Holý MilanSKI Klub Šumperk5200:48:0811,00
7ŽJ111100Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:48:2224,00
25MJ11296Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:48:296,00
8ŽJ11398Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad8200:48:5423,00
5ZA11464Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:50:4826,00
7MD1152Domanský IvoAVC Praha3800:53:5724,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód