Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník

1.5.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník
  • datum konání: 1.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10.00 hodin - první dětská kategorie
12.00 hodin - kategorie žen a mužů C, D, E
12.30 hodin - hlavní závod muži A a B

Přihlášky

v místě startu
nejpozději 15 minut před startem kategorie

Startovné

20,- Kč - pouze dospělí

Popis tratě

Běží se 4 okruhy (hlavní závod) 1100 m dlouhé po asfaltových cestičkách kolem Synského rybníku.
Průběh cílem travnatý (100 m).

Ceny pro vítěze

první tři v kategoriích, v kategorii muži A minimálně pět závodníků

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
Tel. zam. 461 725 529
Tel. byt 461 725 382

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 5117

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5718
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Šimůnek Jan8215
Gdula Petr6115
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Frydrychová Eliška0113
Šimůnek Jan4913
Červ Jakub8913
Červ Miloslav5013
Jelínek Matěj4213
Smoláková Valérie9312
Pešlová Ivana6312
Šutera Josef7912
Hubáček Petr7812
Smoláková Alexandra9812
Šimůnková Pavla7712
Šimůnek Jan0312
Lorenc Tomáš8612
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Klímová Ivana8711
Stránská Michaela9711
Dušková Lenka8011
Borek Viktor0411
Cvrček Martin7911
Borková Agáta0211
Nechvílová Miroslava6011
Klepárník Otakar5711
Keprtová Miloslava4811
Boháč Bonifác0111
Stránský Aleš6011
Řemínek Matěj8611
Krátká Anna6911
Pulgretová Kateřina9910
Marek Jiří4310
Vlčková Zuzana9110
Fiedler Jan5610
Chlubna Jan8410
Šafář Jaroslav5110
Boháč Pankrác0610
Horáček Michal7510
Razým Jan5710
Vondra Vojtěch9810
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Borek Petr709

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky předškolní r. 2000 a mladší (trať 0,090 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11329Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:20-
2Ž11590Dvořáková KristýnaPolička0000:00:21-
3Ž11941Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:21-
4Ž12161Dvořáková MariePolička0000:00:23-
5Ž12576Kozáčková KarolínaPolička9900:00:24-
6Ž12619Lněničková MartinaDolní Počernice0100:00:26-
7Ž12889Kabelková PetraPolička0000:00:27-
8Ž13118Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:30-
9Ž13430Flídrová BáraAC Choceň0100:00:31-
10Ž13532Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:32-
11Ž13787Šafářová NatáliePolička0100:00:33-
12Ž13969Štolová BarboraPolička0100:00:35-
13Ž14077Moravcová RozáliePolička0200:00:36-
14Ž14473Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:00:44-
15Ž14533Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:45-
16Ž14763Pešlová EliškaTJ Svitavy0100:01:11-
Chlapci předškolní r. 2000 a mladší (trať 0,090 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12250Červený RadekPolička0000:00:23-
2M12363Boháček LukášPardubice0100:00:24-
3M12744Augustin FilipPolička0000:00:26-
4M13049Metelka OndřejTýniště nad Orlicí0100:00:30-
5M13281Šafář VojtěchPolička0100:00:31-
6M13328Tropp MarekHradec Králové0100:00:31-
7M13671Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:33-
8M13892Měšťan OndřejPraha0100:00:33-
9M14160Bros FrantišekPolička0100:00:40-
10M14279Prokopec RadimPolička0100:00:40-
11M14354Lajžner MarekPolička0200:00:43-
12M14665Valentík TomášOlomouc0200:00:55-
Dívky předškolní r. 98-99 (trať 0,090 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2140Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:16-
2Ž239Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:00:16-
3Ž2586Šafářová KristýnaPolička9800:00:17-
4Ž2744Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:18-
5Ž2952Hergl AnjaMnichov9900:00:19-
6Ž21781Štejdířová MarkétaPolička9900:00:21-
7Ž22075Štulpová JulieTJ Svitavy9900:00:22-
Chlapci předškolní r. 98-99 (trať 0,090 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2274Ondráček DanielLitomyšl9800:00:16-
2M2455Švanda ŠtěpánPolička9800:00:17-
3M2618Mužík JanPolička9800:00:18-
4M2895Šlezinger JiříPolička9800:00:18-
5M21010Šimek JakubPolička9800:00:19-
6M2119Šimek MatějPolička9800:00:20-
7M21268Kozel DavidPolička9900:00:20-
8M21459Bros VáclavPolička9900:00:20-
9M21566Dvořák PetrPolička9800:00:21-
10M21846Teplý JanAtletika Polička9900:00:21-
11M22484Navrátil TadeášPolička9900:00:24-
12M22953Lajžner DavidPolička9900:00:29-
Dívky r. 97 (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3754Stránská MichaelaČeská Třebová9700:01:48-
2Ž3851Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:49-
3Ž31135Flídrová KláraAC Choceň9700:01:56-
4Ž31221Kozlová KarolínaPolička9700:01:58-
5Ž31353Hergl MájaMnichov9700:01:58-
6Ž31543Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:07-
7Ž31677Nehodová LenkaPolička9700:02:08-
8Ž31715Tobýšková KateřinaPolička9700:02:09-
9Ž31892Vacková BarboraPolička9700:02:11-
10Ž32064Roušarová AndreaPolička9700:02:11-
11Ž32271Prokopcová KarolínaPolička9700:02:26-
Chlapci r. 97 (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31069Weber DavidPolička9700:01:51-
2M31451Červený LadislavPolička9700:02:03-
3M31941Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:11-
4M32185Dolanský DominikTJ Svitavy9700:02:22-
Dívky r. 95-96 (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4160Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:38-
2Ž4238Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:38-
3Ž431Greplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:39-
4Ž4459Bobková VeronikaLitomyšl9500:01:40-
5Ž4542Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:44-
6Ž4662Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:01:48-
7Ž4974Křesťanová ValérieSK Reinpo Žďár nad Sázavou9600:01:50-
Chlapci r. 95-96 (trať 0,840 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4539Lakota AntonínAC Choceň9500:03:31-
2M462Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:03:33-
3M4726Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:33-
4M481Roušar MarioPolička9500:03:34-
5M4976Omasta MiroslavTJ - Svitavy9500:03:35-
6M4123Mysař TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:03:46-
7M4136Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:54-
8M41483Kolena JanTJ Svitavy9500:03:55-
9M41637Frydrych JakubAC Choceň9500:04:01-
10M41780Lidmila LadislavTJ - Svitavy9500:04:07-
11M41977Anýž LukášTJ Svitavy9600:04:09-
12M4245Konečný MatoušSchmier klub Nové Město na Moravě9600:04:19-
13M42578Blažejovský PatrikTJ Svitavy9600:04:21-
Chlapci r. 93-94 (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51347Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:20-
2M51627Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:25-
3M51720Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:25-
4M52240Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:27-
5M52845Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:33-
6M5307Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:35-
7M53690Adlt AdamŽďár - Reinpo9400:03:42-
8M54267Havran JanLitomyšl9300:03:45-
9M54387Nešpor JiříTJ - Svitavy9400:03:46-
10M54470Pešl JanTJ Svitavy9300:03:47-
11M54748Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:49-
12M54997Hoffmann HubertPolička9400:03:52-
13M5518Jínek PetrSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:54-
14M55236Prachař DavidAC Choceň9400:03:54-
15M55433Vápeník ErikPolička9300:04:01-
16M55857Omasta PavelPolička9300:04:13-
17M55971Nehoda MichalPolička9300:04:13-
18M56175Sodomka AdamTJ Svitavy9300:04:36-
19M56488Bilanský JosefTJ Svitavy9400:04:49-
20M56558Omasta PetrPolička9300:05:30-
Žáci mladší r. 91-92 (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM111Ostrejš JanNové Město na Moravě9100:03:01-
2MM213Dostál MirekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:05-
3MM312Buchta JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:07-
4MM430Propper MiroslavSádek9100:03:13-
5MM1038Mundok MarianRakovník9100:03:19-
6MM1515Mrkos MichalSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:24-
7MM1889Pospíšil DominikTJ - Svitavy9200:03:25-
8MM1956Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:03:26-
9MM24100Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:29-
10MM2734Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:31-
11MM2914Janíček JanSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:34-
12MM3373Dvořák IvošAtletika Polička9100:03:40-
13MM3432Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:03:41-
14MM5593Peréz OndřejSK Reinpo Žďár nad Sázavou9100:04:04-
15MM6229Bednář MiroslavSádek9200:04:45-
16MM6349Nehoda PetrPolička9200:04:46-
Žákyně starší r. 89-90 (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS810Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:17-
2ŽS911Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:18-
3ŽS1212Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:19-
4ŽS2554Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:29-
5ŽS3267Vacková BarboraŽďár - Reinpo9000:03:37-
6ŽS4536Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:48-
Žáci starší r. 89-90 (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS123Večeře TomášAtletika Polička9000:03:30-
2MS243Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:32-
3MS316Schmier PetrSchmier klub Nové Město na Moravě9000:03:39-
4MS468Červ JakubAtletika Polička8900:03:42-
5MS591Peníz KamilSK reinpo Žďár nad Sázavou8900:03:50-
6MS694Koutný MartinAtletika Polička9000:03:54-
7MS796Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:03:59-
8MS1186Adel FilipSK Reinpo Žďár nad Sázavou9000:04:20-
9MS1399Sklenář JakubNové Město na Moravě9000:04:28-
10MS1535Bašarin TomášAC Choceň9000:04:34-
11MS1817Konar JanSchmier klub Nové Město na Moravě9000:04:41-
Dorostenci r. 87-88 (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD241Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:2099,21
2MD469Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:07:3194,23
3MD522Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:3293,85
4MD682Klička OndřejTJ Svitavy8800:07:3492,56
5MD742Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:07:4985,74
6MD851Kourek LukášNové Město na Moravě8800:07:5085,61
7MD924Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:08:0280,00
8MD1125Víšek MartinAtletika Polička8800:09:0451,81
Dorostenky r. 87-88 (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD824Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:02-
2ŽD913Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:04:03-
3ŽD1014Fialová TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě8800:04:12-
4ŽD1251Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:04:20-
5ŽD1657Slonková IvaNové Město na Moravě8800:04:36-
6ŽD2066Mazlová MarkétaSK Reinpo Žďár nad Sázavou8800:05:01-
7ŽD2168Řezníčková LadaSK Reinpo Žďár nad Sázavou8800:05:27-
Junioři (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ119Svoboda ŠimonSchmier klub Nové Město na Moravě8600:07:14101,91
2MJ358Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:07:2198,88
3MJ1054Novák JosefTJ Svitavy8500:08:2967,49
4MJ1253Brůžek JanAC Pardubice8600:09:5428,58
-MJ-47Žák TomášAC Pardubice85DNF-
Muži A1 (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:14:15102,65
2MA378Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:3398,48
3MA752Horáček MichalČD7500:15:1489,07
4MA866Klíma TomášOlympo Team Brno8000:15:2486,74
5MA977Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:2373,03
6MA1248Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:16:3670,01
7MA1444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0563,37
8MA1747Žák TomášAC Pardubice8500:17:2259,45
9MA1855Vtípil MiroslavMars Svratka8300:17:2758,36
10MA2159Chlubna JanNové Město na Moravě8400:17:4853,36
11MA2651Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:3841,82
Muži A2 (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA286Vodehnal JanHvězda Pardubice7300:14:3198,87
2MA461Veselský MartinNové Město na Moravě6900:14:4795,20
3MA557Hudák HaryRPG Brno6700:15:0790,70
4MA669Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:15:0990,07
5MA113Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:16:2971,60
6MA2543Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:18:3841,92
7MA2785Chroust JiříŠkrdlovice7000:18:4640,03
Muži B (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1679Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:11106,87
2MB1983Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:36102,16
3MB2450Gdula PetrHrochův Týnec6100:18:3690,97
4MB2980Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:18:5787,00
5MB321Kopecký LiborAtletika Vysoké Mýto5600:19:2382,10
6MB4162Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:20:4367,22
Muži C (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1565Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:05111,26
2MC22100Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:59101,34
3MC3163Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:1587,40
4MC3368Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:3384,07
5MC3446Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:19:4581,90
6MC352Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5180,82
7MC4026Krumer MiroslavOstrov4900:20:4171,57
8MC4745Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:21:3761,23
9MC5467Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:1343,56
Muži D (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2371Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:18:29111,77
2MD3673Jelínek MatějHradec Králové4200:19:5697,04
3MD3954Bielčik JindřichLichkov4000:20:3191,19
4MD4570Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:21:0685,17
5MD4964Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:22:0675,02
6MD5372Frinta VladimírLuže3800:22:5566,73
7MD5649Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:27:0723,99
Juniorky (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1437Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:31105,53
2ŽJ1733Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:3999,78
3ŽJ1938Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:4694,69
Ženy A (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1042Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:24111,22
2ZA1334Šupinová AnnaRPG Brno8100:16:52105,89
3ZA2840Měšťanová RadkaPraha7400:18:5282,89
4ZA309Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0979,61
5ZA3727Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:1566,88
6ZA4633Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:21:1256,02
7ZA5238Kramárová MarcelaSK Reinpo Žďár nad Sázavou8300:22:4737,64
8ZA5536Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:050,00
Ženy B (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:40120,00
2ZB4241Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:20:5287,36
3ZB4430Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:0585,17
4ZB5035Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:2771,23
5ZB5132Fáberová ValerieJablonné nad Nisou6300:22:3569,87
Ženy C (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3828Novotná EvaLetohrad4800:20:2192,65
2ŽC4339Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:5986,14
3ŽC4831Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:5476,78
Trať 0,090 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2140Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:16-
1M2274Ondráček DanielLitomyšl9800:00:16-
2Ž239Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:00:16-
2M2455Švanda ŠtěpánPolička9800:00:17-
3Ž2586Šafářová KristýnaPolička9800:00:17-
3M2618Mužík JanPolička9800:00:18-
4Ž2744Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:18-
4M2895Šlezinger JiříPolička9800:00:18-
5Ž2952Hergl AnjaMnichov9900:00:19-
5M21010Šimek JakubPolička9800:00:19-
6M2119Šimek MatějPolička9800:00:20-
7M21268Kozel DavidPolička9900:00:20-
1Ž11329Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:20-
8M21459Bros VáclavPolička9900:00:20-
2Ž11590Dvořáková KristýnaPolička0000:00:21-
9M21566Dvořák PetrPolička9800:00:21-
6Ž21781Štejdířová MarkétaPolička9900:00:21-
10M21846Teplý JanAtletika Polička9900:00:21-
3Ž11941Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:21-
7Ž22075Štulpová JulieTJ Svitavy9900:00:22-
4Ž12161Dvořáková MariePolička0000:00:23-
1M12250Červený RadekPolička0000:00:23-
2M12363Boháček LukášPardubice0100:00:24-
11M22484Navrátil TadeášPolička9900:00:24-
5Ž12576Kozáčková KarolínaPolička9900:00:24-
6Ž12619Lněničková MartinaDolní Počernice0100:00:26-
3M12744Augustin FilipPolička0000:00:26-
7Ž12889Kabelková PetraPolička0000:00:27-
12M22953Lajžner DavidPolička9900:00:29-
4M13049Metelka OndřejTýniště nad Orlicí0100:00:30-
8Ž13118Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:30-
5M13281Šafář VojtěchPolička0100:00:31-
6M13328Tropp MarekHradec Králové0100:00:31-
9Ž13430Flídrová BáraAC Choceň0100:00:31-
10Ž13532Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:32-
7M13671Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:33-
11Ž13787Šafářová NatáliePolička0100:00:33-
8M13892Měšťan OndřejPraha0100:00:33-
12Ž13969Štolová BarboraPolička0100:00:35-
13Ž14077Moravcová RozáliePolička0200:00:36-
9M14160Bros FrantišekPolička0100:00:40-
10M14279Prokopec RadimPolička0100:00:40-
11M14354Lajžner MarekPolička0200:00:43-
14Ž14473Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:00:44-
15Ž14533Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:45-
12M14665Valentík TomášOlomouc0200:00:55-
16Ž14763Pešlová EliškaTJ Svitavy0100:01:11-
Trať 0,420 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4160Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:38-
2Ž4238Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:38-
3Ž431Greplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:39-
4Ž4459Bobková VeronikaLitomyšl9500:01:40-
5Ž4542Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:44-
6Ž4662Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:01:48-
1Ž3754Stránská MichaelaČeská Třebová9700:01:48-
2Ž3851Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:49-
7Ž4974Křesťanová ValérieSK Reinpo Žďár nad Sázavou9600:01:50-
1M31069Weber DavidPolička9700:01:51-
3Ž31135Flídrová KláraAC Choceň9700:01:56-
4Ž31221Kozlová KarolínaPolička9700:01:58-
5Ž31353Hergl MájaMnichov9700:01:58-
2M31451Červený LadislavPolička9700:02:03-
6Ž31543Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:07-
7Ž31677Nehodová LenkaPolička9700:02:08-
8Ž31715Tobýšková KateřinaPolička9700:02:09-
9Ž31892Vacková BarboraPolička9700:02:11-
3M31941Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:11-
10Ž32064Roušarová AndreaPolička9700:02:11-
4M32185Dolanský DominikTJ Svitavy9700:02:22-
11Ž32271Prokopcová KarolínaPolička9700:02:26-
Trať 0,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM111Ostrejš JanNové Město na Moravě9100:03:01-
2MM213Dostál MirekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:05-
3MM312Buchta JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:07-
4MM430Propper MiroslavSádek9100:03:13-
1ŽM55Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:14-
2ŽM623Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:14-
3ŽM765Ručová KarolínaŠAK Pardubice9100:03:16-
1ŽS810Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:17-
2ŽS911Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:18-
5MM1038Mundok MarianRakovník9100:03:19-
4ŽM112Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:19-
3ŽS1212Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:19-
1M51347Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:20-
5ŽM1458Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:21-
6MM1515Mrkos MichalSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:24-
2M51627Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:25-
3M51720Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:25-
7MM1889Pospíšil DominikTJ - Svitavy9200:03:25-
8MM1956Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:03:26-
6ŽM2091Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:26-
7ŽM2178Báčová VeronikaAtletika Polička9100:03:27-
4M52240Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:27-
8ŽM236Novotná LenkaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:28-
9MM24100Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:29-
4ŽS2554Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:29-
9ŽM268Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:31-
10MM2734Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:31-
5M52845Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:33-
11MM2914Janíček JanSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:34-
6M5307Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:35-
10ŽM3149Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:35-
5ŽS3267Vacková BarboraŽďár - Reinpo9000:03:37-
12MM3373Dvořák IvošAtletika Polička9100:03:40-
13MM3432Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:03:41-
11ŽM3555Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:41-
7M53690Adlt AdamŽďár - Reinpo9400:03:42-
12ŽM3716Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:42-
13ŽM3831Fialová KatkaNové Město na Moravě9100:03:42-
14ŽM3947Vtípilová TerezaMars Svratka9200:03:42-
15ŽM4056Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:03:43-
16ŽM4126Komínková LindaMoravská Nová Ves9200:03:44-
8M54267Havran JanLitomyšl9300:03:45-
9M54387Nešpor JiříTJ - Svitavy9400:03:46-
10M54470Pešl JanTJ Svitavy9300:03:47-
6ŽS4536Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:48-
17ŽM4682Stříteská PetraSebranice9100:03:49-
11M54748Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:49-
18ŽM4870Federselová AnetaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:51-
12M54997Hoffmann HubertPolička9400:03:52-
19ŽM5017Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:03:52-
13M5518Jínek PetrSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:54-
14M55236Prachař DavidAC Choceň9400:03:54-
20ŽM5383Anýžová ZuzanaTJ - Svitavy9100:03:55-
15M55433Vápeník ErikPolička9300:04:01-
14MM5593Peréz OndřejSK Reinpo Žďár nad Sázavou9100:04:04-
21ŽM5646Martinů IvetaPolička9100:04:09-
22ŽM5745Šudomová TerezaPolička9100:04:10-
16M55857Omasta PavelPolička9300:04:13-
17M55971Nehoda MichalPolička9300:04:13-
23ŽM6079Travencová DarinaNové Město na Moravě9200:04:26-
18M56175Sodomka AdamTJ Svitavy9300:04:36-
15MM6229Bednář MiroslavSádek9200:04:45-
16MM6349Nehoda PetrPolička9200:04:46-
19M56488Bilanský JosefTJ Svitavy9400:04:49-
20M56558Omasta PetrPolička9300:05:30-
Trať 2,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ119Svoboda ŠimonSchmier klub Nové Město na Moravě8600:07:14101,91
1MD241Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:2099,21
2MJ358Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:07:2198,88
2MD469Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:07:3194,23
3MD522Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:3293,85
4MD682Klička OndřejTJ Svitavy8800:07:3492,56
5MD742Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:07:4985,74
6MD851Kourek LukášNové Město na Moravě8800:07:5085,61
7MD924Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:08:0280,00
3MJ1054Novák JosefTJ Svitavy8500:08:2967,49
8MD1125Víšek MartinAtletika Polička8800:09:0451,81
4MJ1253Brůžek JanAC Pardubice8600:09:5428,58
Trať 4,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:14:15102,65
1MA286Vodehnal JanHvězda Pardubice7300:14:3198,87
2MA378Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:3398,48
2MA461Veselský MartinNové Město na Moravě6900:14:4795,20
3MA557Hudák HaryRPG Brno6700:15:0790,70
4MA669Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:15:0990,07
3MA752Horáček MichalČD7500:15:1489,07
4MA866Klíma TomášOlympo Team Brno8000:15:2486,74
5MA977Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:2373,03
1ZA1042Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:24111,22
5MA113Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:16:2971,60
6MA1248Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:16:3670,01
2ZA1334Šupinová AnnaRPG Brno8100:16:52105,89
7MA1444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0563,37
1MC1565Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:05111,26
1MB1679Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:11106,87
8MA1747Žák TomášAC Pardubice8500:17:2259,45
9MA1855Vtípil MiroslavMars Svratka8300:17:2758,36
2MB1983Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:36102,16
1ZB2037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:40120,00
10MA2159Chlubna JanNové Město na Moravě8400:17:4853,36
2MC22100Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:59101,34
1MD2371Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:18:29111,77
3MB2450Gdula PetrHrochův Týnec6100:18:3690,97
6MA2543Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:18:3841,92
11MA2651Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:3841,82
7MA2785Chroust JiříŠkrdlovice7000:18:4640,03
3ZA2840Měšťanová RadkaPraha7400:18:5282,89
4MB2980Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:18:5787,00
4ZA309Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0979,61
3MC3163Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:1587,40
5MB321Kopecký LiborAtletika Vysoké Mýto5600:19:2382,10
4MC3368Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:3384,07
5MC3446Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:19:4581,90
6MC352Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5180,82
2MD3673Jelínek MatějHradec Králové4200:19:5697,04
5ZA3727Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:1566,88
1ŽC3828Novotná EvaLetohrad4800:20:2192,65
3MD3954Bielčik JindřichLichkov4000:20:3191,19
7MC4026Krumer MiroslavOstrov4900:20:4171,57
6MB4162Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:20:4367,22
2ZB4241Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:20:5287,36
2ŽC4339Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:5986,14
3ZB4430Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:0585,17
4MD4570Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:21:0685,17
6ZA4633Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:21:1256,02
8MC4745Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:21:3761,23
3ŽC4831Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:5476,78
5MD4964Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:22:0675,02
4ZB5035Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:2771,23
5ZB5132Fáberová ValerieJablonné nad Nisou6300:22:3569,87
7ZA5238Kramárová MarcelaSK Reinpo Žďár nad Sázavou8300:22:4737,64
6MD5372Frinta VladimírLuže3800:22:5566,73
9MC5467Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:1343,56
8ZA5536Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:050,00
7MD5649Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:27:0723,99

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód