Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry

25.9.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry
  • datum konání: 25.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub a Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál Hory u České Třebové
od 10.00 hodin, start hlavního závodu v 11.45 hodin

Přihlášky

v místě startu
od 8.00 - 9.30 hodin žactvo, dorost
od 11.15 hodin dospělí

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Lyžařské tratě. Hlavní závod na profilově dosti náročném 3 km okruhu.
Žáci a žákyně r. 96 a mladší - 150 m
Žákyně r. 94-95 - 500 m
Žáci r.94-95 a žákyně r. 92-93 - 800 m
Žáci r. 92-93 a žákyně r. 90-91 - 1.000 m
Žáci r. 90-91 a žákyně r. 88-89 - 2.000 m
Žáci r. 88-89 a dorostenky r. 86-87 - 3.000 m
Dorostenci r. 86-87 a juniorky r. 84-85 - 4.000 m
Junioři r. 84-85, ženy A,B, muži C,D - 6.000 m
Muži A,B - 9.000 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Jiří Zapletal, mobil 602 141 946
Petr Voleský, mobil 603 495 061

E-mailová adresa

skiklub.cenkovice@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277

Statistika závodu Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3601

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5114
Vacek Martin6914
Sadílek Ota4613
Smoláková Alexandra9812
Jirásková Eva6412
Marek Jiří4311
Šimůnek Jan8211
Gregora Filip0211
Keprtová Miloslava4811
Bielčik Jindřich4011
Stránský Aleš6010
Smolák Petr9410
Smoláková Valérie9310
Smoláková Dominika0010
Dušková Lenka8010
Limburská Eliška999
Smoláková Jiřina699
Černá Kristýna939
Hofmanová Veronika789
Stránská Adéla919
Čáp Bohuslav519
Šimůnková Pavla779
Hronek Jaroslav919
Stránská Michaela979
Buriánek Tomáš898
Čerenkova Petra998
Šimůnek Jan038
Limburský Jan018
Gregorová Michaela048
Preislerová Agáta Nela098
Brusenbauchová Nela088
Borková Agáta028
Pavel Jan958
Borek Viktor048
Červ Miloslav508
Šimůnek Jan498
Klaclová Šárka938
Sejkorová Lenka638
Šebek Michal848
Mlynář Vojtěch988
Kessnerová Martina768
Kebrle Milan758
Krunčík Pavel858
Matyášová Jana657
Krsek Jaroslav517
Kačerovský Michal987
Dudková Kateřina887
Horáček Michal757
Vondra Vojtěch987
Vytlačilová Lenka847

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž12111Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:40-
2Ž1343Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:42-
3Ž1437Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:45-
4Ž1738Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:00:49-
5Ž18143Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:49-
6Ž11242Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:01-
7Ž115135Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:37-
8Ž117182Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:07-
Předžáci do 7 let (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:00:40-
2M15104Bláha RomanOrel Stěbořice9800:00:47-
3M1695Sobotka ZbyněkOrel Olešnice9800:00:47-
4M192Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:53-
5M11056Fučík PavelOrel Brno Obřany9700:00:56-
6M111134Tichý DavidOrel Semily9800:00:59-
7M113122Tropp MarekHradec Králové0100:01:07-
8M11423Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:11-
9M11689Pácha JakubSKI Klub Česká Třebová0200:01:40-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 500 m - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2194Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:47-
2Ž2297Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:02:48-
3Ž23109Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:49-
4Ž2473Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:52-
5Ž25144Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:03-
6Ž26145Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:07-
7Ž27169Rybárová DominikaOrel Strážnice9500:03:27-
8Ž28133Tichá RůženaOrel Semily9600:03:28-
9Ž2974Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:42-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25148Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:17-
2M2771Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:26-
3M2855Lakota AntonínAC Choceň9500:03:27-
4M2111Klumpar PetrČeská Třebová9500:03:41-
5M213146Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:42-
6M21551Neugebauer TomášVodoinstalace Kestler - Žamberk9600:03:49-
7M217147Císař JiříOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:52-
8M22154Frydrych JakubAC Choceň9500:04:04-
9M22284Najser AntonínOrel Slavkov u Opavy9600:04:06-
10M223105Bláha TomášOrel Stěbořice9600:04:22-
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32118Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:51-
2M3398Bláha PetrOrel Stěbořice9300:03:54-
3M3465Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:54-
4M3610Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:58-
5M3872Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:00-
6M3944Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:04:09-
7M31058Uhlíř DavidOrel Brno Obřany9300:04:10-
8M3115Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:11-
9M313150Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:13-
10M316100Řehulka TadeášOrel Stěbořice9400:04:15-
11M31950Bátrů JanOrel Brno Židenice9300:04:19-
12M32128Nechvátal JanOrel Kněžice9300:04:21-
13M32347Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:04:25-
14M3246Turjanica RostislavTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:26-
15M3269Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:28-
16M328152Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:34-
17M32979Najser VojtěchOrel Slavkov u Opavy9300:04:35-
18M335151Zakouřil JakubOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:59-
19M33878Kostera PatrikOrel Slavkov u Opavy9300:05:13-
20M339130Drahný StanislavOrel Semily9300:05:14-
21M340132Tichý JiříOrel Semily9300:05:17-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31112Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:57-
2Ž32117Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:05-
3Ž33116Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:08-
4Ž3420Scheibalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:15-
5Ž3612Remešová HanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:19-
6Ž3945Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:03:28-
7Ž310149Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:03:37-
8Ž312121Troppová KateřinaHradec Králové9400:03:42-
9Ž31411Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:44-
10Ž31657Boučková MonikaOrel Brno-Obřany9400:03:52-
11Ž31840Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:56-
12Ž319101Haasová MarieOrel Stěbořice9300:03:58-
13Ž32018Knápková MonikaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:59-
14Ž32461Seidlerová AndreaOrel Vřesina9400:05:26-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1107Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:45-
2ŽM5108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:56-
3ŽM7181Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:59-
4ŽM128Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:04:12-
5ŽM1468Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:14-
6ŽM15170Holubíková MarieOrel Strážnice9200:04:14-
7ŽM17128Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:17-
8ŽM1866Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:19-
9ŽM20179Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:20-
10ŽM22115Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:24-
11ŽM25110Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:28-
12ŽM2767Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:04:31-
13ŽM30103Bláhová VeronikaOrel Stěbořice9100:04:37-
14ŽM31153Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:38-
15ŽM32120Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:42-
16ŽM33173Lipová AnnaOrel Strážnice9200:04:45-
17ŽM3441Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:04:56-
18ŽM36126Kubínková KamilaOrel Blažovice9200:05:04-
19ŽM37106Řehulková LucieOrel Stěbořice9200:05:07-
20ŽM4186Najsrová EvaOrel Slavkov u Opavy9100:05:18-
21ŽM4287Vltavská PetraOrel Slavkov u Opavy9100:05:22-
22ŽM4360Seidlerová JanaOrel Vřesina9100:05:35-
23ŽM4464Chvějová VeronikaOrel Vřesina9200:06:26-
24ŽM4563Gajdová MarkétaOrel Vřesina9200:06:41-
25ŽM46172Rybáková SabinaOrel Strážnice9200:06:50-
-ŽM-138Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč92DNF-
Žáci mladší 12-13 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM14Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:52-
2MM226Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:53-
3MM3160Siegel JakubAC Choceň9200:07:57-
4MM4119Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:24-
5MM5161Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:26-
6MM648Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:08:27-
7MM727Nechvátal MilanOrel Kněžice9100:08:27-
8MM1134Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:49-
9MM12165Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:57-
10MM1333Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:09:06-
11MM1449Fiala ŠimonSK Žamberk9200:09:12-
12MM16140Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:09:39-
13MM17114Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:09:44-
14MM1831Šlechta ZdeněkOrel Kněžice9200:09:44-
15MM1983Najser LukášOrel Slavkov u Opavy9200:10:09-
16MM2191Hřivnáč MichalOrel Opava Komárov9200:10:42-
17MM2299Mocek VáclavOrel Stěbořice9200:10:46-
18MM23167Benátský JanFloorball Česká Třebová9200:11:09-
19MM24139Gabris AdamOrel Dolní Dobrouč9200:11:25-
20MM2682Schneider MatějOrel Slavkov u Opavy9200:11:53-
21MM2877Bittner JanOrel Slavkov u Opavy9200:12:16-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS87Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:08:28-
2ŽS9154Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:08:42-
3ŽS1021Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:08:46-
4ŽS15194Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:09:26-
5ŽS2019Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:10:12-
6ŽS2529Saláková MartinaOrel Kněžice9000:11:37-
7ŽS27102Bláhová MarketaOrel Stěbořice9000:12:09-
8ŽS29175Sneiderová VeronikaOrel Strážnice9000:15:47-
9ŽS30176Sklenáková KrystýnaOrel Strážnice9000:15:48-
-ŽS-85Urbanská EvaOrel Slavkov u Opavy90DNF-
Žáci starší 14-15 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1163Večeře TomášAtletika Polička9000:11:30-
2MS2162Červ JakubAtletika Polička8900:11:57-
3MS325Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:12:09-
4MS446Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:12:20-
5MS53Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:12:22-
6MS617Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:12:56-
7MS8113Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:42-
8MS952Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:13:51-
9MS1080Šašek JosefOrel Slavkov u Opavy9000:13:55-
10MS11141Skalický JanOrel Dolní Dobrouč9000:14:06-
11MS12155Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:14:07-
12MS1381Kostera AntonOrel Slavkov u Opavy8900:14:24-
13MS15174Nesval JiříOrel Strážnice9000:14:43-
14MS1888Stecker DavidOrel Slavkov u Opavy8900:22:04-
15MS1976Vltavský OndřejOrel Slavkov u Opavy8900:22:04-
Dorostenci 16-17 let (trať 4 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1125Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:15:02-
2MD2178Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:09-
3MD324Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:24-
4MD4184Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:48-
5MD553Juránek StanislavOrel Brno Židenice8700:16:49-
6MD6124Okleštěk MarekOrel Blažovice8800:18:48-
7MD892Knopp LukášOrel Opava Komárov8800:20:36-
8MD975Šašek AdamOrel Slavkov u Opavy8700:21:37-
Dorostenky 16-17 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD732Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:13:26-
2ŽD14180Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:28-
3ŽD16156Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:14:55-
4ŽD1796Palinková IlonaOrel Olešnice8800:18:18-
Junioři (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1123Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:23:48110,20
2MJ316Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:25:2697,10
3MJ4200Bartoň EduardSK Štíty8500:25:5992,71
4MJ26198Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto8500:31:1650,63
-MJ-171Zámečník VladimírOrel Strážnice86DNF-
Muži A (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:02106,32
2MA2229Kaválek TomášOrel Orlice8100:34:3697,17
3MA3183Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:4296,50
4MA5215Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:2486,58
5MA6216Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:3885,24
6MA8191Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:2580,56
7MA9168Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:37:3679,50
8MA11186Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:37:4978,30
9MA12202Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:38:0276,99
10MA14206Bielčik PetrLichkov7100:38:2974,31
11MA16142Mařík JiříOrel Dolní Dobrouč7200:38:5871,49
12MA17207Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:39:4167,30
13MA18187Levý TomášKB OEZ Letohrad6700:39:5865,67
14MA2015Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:39:5965,57
15MA24223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:0253,49
16MA25199Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:1652,14
17MA30166Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:45:4631,64
18MA32233Kuchyňka Pavel 7800:50:194,93
19MA33157Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší6500:50:343,46
20MA34228Kaválek OndřejOrel Orlice8300:53:470,00
-MA-90Měch JaromírOrel Opava Komárov76DNF-
-MA-189Glaser VáclavCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí70DNF-
Muži B (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4158Siegel JosefAC Choceň5800:35:32107,00
2MB7203Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:37:1198,03
3MB1035Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:37:4594,97
4MB13221Keller AntonínOrel Veřovice6300:38:0792,90
5MB15197Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:38:4189,84
6MB19236Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:5882,85
7MB21219Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:2680,36
8MB22201Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:41:3873,84
9MB23227Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:4673,08
10MB26127Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:42:3868,38
11MB2736Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:4667,67
12MB2814Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:42:5966,50
13MB29177Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:3557,84
14MB31131Drahný StanislavOrel Semily5800:48:1837,58
-MB-190Novotný PřemyslSKI Pastviny59DNF-
Muži C (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2225Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:25:14108,89
2MC522Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:26:4897,06
3MC6164Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:27:1194,05
4MC7222Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:27:3890,70
5MC8188Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5988,04
6MC9211Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:2784,57
7MC10210Koblížek JindřichŽamberk4800:28:4582,30
8MC11217Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:28:5081,58
9MC1370Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:1178,98
10MC1530Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:29:3276,29
11MC17226Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:4374,88
12MC19218Krumer MiroslavOstrov4900:30:0272,56
13MC29235Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:32:1056,41
14MC30137Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:32:5051,25
15MC31204Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0749,11
-MC-93Večerek LeoOrel53DNF-
Muži D (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23205Bielčik JindřichLichkov4000:30:43103,75
2MD25209Jelínek MatějHradec Králové4200:31:09100,97
3MD28231Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:0395,28
4MD32136Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:33:2586,50
Juniorky (trať 4 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7195Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:58138,56
2ŽJ10213Čechalová HanaTS Letohrad8600:21:49123,54
3ŽJ1162Cigánová MarkétaOrel Vřesina8500:32:2437,90
Ženy A (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1469Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:20102,27
2ZA16230Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:29:39100,12
3ZA18192Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:0197,61
4ZA20237Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:2095,51
5ZA21208Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:2095,44
6ZA24193Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:5691,43
7ZA34234Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:35:5557,79
-ZA-238Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77DNF-
Ženy B (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12220Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:29:01108,34
2ZB22196Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:2399,26
3ZB27232Novotná EvaLetohrad4800:31:2692,40
4ZB3339Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:5975,48
5ZB35159Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:36:4257,53
6ZB36224Koutná JosefaOrel Hranice5600:37:1753,75
7ZB37214Bartoňová Marie 5300:39:1440,81
8ZB3859Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:43:2013,70
9ZB39129Tichá BohdanaOrel Semily6100:48:090,00
Trať 500 m - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2194Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:47-
2Ž2297Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:02:48-
3Ž23109Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:49-
4Ž2473Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:52-
5Ž25144Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:03-
6Ž26145Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:07-
7Ž27169Rybárová DominikaOrel Strážnice9500:03:27-
8Ž28133Tichá RůženaOrel Semily9600:03:28-
9Ž2974Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:42-
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1107Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:45-
1M32118Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:51-
2M3398Bláha PetrOrel Stěbořice9300:03:54-
3M3465Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:54-
2ŽM5108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:56-
4M3610Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:58-
3ŽM7181Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:59-
5M3872Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:00-
6M3944Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:04:09-
7M31058Uhlíř DavidOrel Brno Obřany9300:04:10-
8M3115Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:11-
4ŽM128Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:04:12-
9M313150Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:13-
5ŽM1468Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:14-
6ŽM15170Holubíková MarieOrel Strážnice9200:04:14-
10M316100Řehulka TadeášOrel Stěbořice9400:04:15-
7ŽM17128Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:17-
8ŽM1866Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:19-
11M31950Bátrů JanOrel Brno Židenice9300:04:19-
9ŽM20179Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:20-
12M32128Nechvátal JanOrel Kněžice9300:04:21-
10ŽM22115Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:24-
13M32347Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:04:25-
14M3246Turjanica RostislavTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:26-
11ŽM25110Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:28-
15M3269Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:28-
12ŽM2767Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:04:31-
16M328152Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:34-
17M32979Najser VojtěchOrel Slavkov u Opavy9300:04:35-
13ŽM30103Bláhová VeronikaOrel Stěbořice9100:04:37-
14ŽM31153Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:38-
15ŽM32120Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:42-
16ŽM33173Lipová AnnaOrel Strážnice9200:04:45-
17ŽM3441Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:04:56-
18M335151Zakouřil JakubOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:59-
18ŽM36126Kubínková KamilaOrel Blažovice9200:05:04-
19ŽM37106Řehulková LucieOrel Stěbořice9200:05:07-
19M33878Kostera PatrikOrel Slavkov u Opavy9300:05:13-
20M339130Drahný StanislavOrel Semily9300:05:14-
21M340132Tichý JiříOrel Semily9300:05:17-
20ŽM4186Najsrová EvaOrel Slavkov u Opavy9100:05:18-
21ŽM4287Vltavská PetraOrel Slavkov u Opavy9100:05:22-
22ŽM4360Seidlerová JanaOrel Vřesina9100:05:35-
23ŽM4464Chvějová VeronikaOrel Vřesina9200:06:26-
24ŽM4563Gajdová MarkétaOrel Vřesina9200:06:41-
25ŽM46172Rybáková SabinaOrel Strážnice9200:06:50-
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM14Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:52-
2MM226Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:53-
3MM3160Siegel JakubAC Choceň9200:07:57-
4MM4119Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:24-
5MM5161Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:26-
6MM648Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:08:27-
7MM727Nechvátal MilanOrel Kněžice9100:08:27-
1ŽS87Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:08:28-
2ŽS9154Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:08:42-
3ŽS1021Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:08:46-
8MM1134Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:49-
9MM12165Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:57-
10MM1333Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:09:06-
11MM1449Fiala ŠimonSK Žamberk9200:09:12-
4ŽS15194Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:09:26-
12MM16140Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:09:39-
13MM17114Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:09:44-
14MM1831Šlechta ZdeněkOrel Kněžice9200:09:44-
15MM1983Najser LukášOrel Slavkov u Opavy9200:10:09-
5ŽS2019Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:10:12-
16MM2191Hřivnáč MichalOrel Opava Komárov9200:10:42-
17MM2299Mocek VáclavOrel Stěbořice9200:10:46-
18MM23167Benátský JanFloorball Česká Třebová9200:11:09-
19MM24139Gabris AdamOrel Dolní Dobrouč9200:11:25-
6ŽS2529Saláková MartinaOrel Kněžice9000:11:37-
20MM2682Schneider MatějOrel Slavkov u Opavy9200:11:53-
7ŽS27102Bláhová MarketaOrel Stěbořice9000:12:09-
21MM2877Bittner JanOrel Slavkov u Opavy9200:12:16-
8ŽS29175Sneiderová VeronikaOrel Strážnice9000:15:47-
9ŽS30176Sklenáková KrystýnaOrel Strážnice9000:15:48-
Trať 4 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1125Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:15:02-
2MD2178Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:09-
3MD324Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:24-
4MD4184Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:48-
5MD553Juránek StanislavOrel Brno Židenice8700:16:49-
6MD6124Okleštěk MarekOrel Blažovice8800:18:48-
1ŽJ7195Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:58138,56
7MD892Knopp LukášOrel Opava Komárov8800:20:36-
8MD975Šašek AdamOrel Slavkov u Opavy8700:21:37-
2ŽJ10213Čechalová HanaTS Letohrad8600:21:49123,54
3ŽJ1162Cigánová MarkétaOrel Vřesina8500:32:2437,90
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1123Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:23:48110,20
1MC2225Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:25:14108,89
2MJ316Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:25:2697,10
3MJ4200Bartoň EduardSK Štíty8500:25:5992,71
2MC522Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:26:4897,06
3MC6164Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:27:1194,05
4MC7222Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:27:3890,70
5MC8188Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5988,04
6MC9211Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:2784,57
7MC10210Koblížek JindřichŽamberk4800:28:4582,30
8MC11217Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:28:5081,58
1ZB12220Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:29:01108,34
9MC1370Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:1178,98
1ZA1469Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:20102,27
10MC1530Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:29:3276,29
2ZA16230Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:29:39100,12
11MC17226Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:4374,88
3ZA18192Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:0197,61
12MC19218Krumer MiroslavOstrov4900:30:0272,56
4ZA20237Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:2095,51
5ZA21208Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:2095,44
2ZB22196Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:2399,26
1MD23205Bielčik JindřichLichkov4000:30:43103,75
6ZA24193Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:5691,43
2MD25209Jelínek MatějHradec Králové4200:31:09100,97
4MJ26198Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto8500:31:1650,63
3ZB27232Novotná EvaLetohrad4800:31:2692,40
3MD28231Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:0395,28
13MC29235Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:32:1056,41
14MC30137Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:32:5051,25
15MC31204Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0749,11
4MD32136Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:33:2586,50
4ZB3339Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:5975,48
7ZA34234Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:35:5557,79
5ZB35159Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:36:4257,53
6ZB36224Koutná JosefaOrel Hranice5600:37:1753,75
7ZB37214Bartoňová Marie 5300:39:1440,81
8ZB3859Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:43:2013,70
9ZB39129Tichá BohdanaOrel Semily6100:48:090,00
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:02106,32
2MA2229Kaválek TomášOrel Orlice8100:34:3697,17
3MA3183Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:4296,50
1MB4158Siegel JosefAC Choceň5800:35:32107,00
4MA5215Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:2486,58
5MA6216Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:3885,24
2MB7203Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:37:1198,03
6MA8191Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:2580,56
7MA9168Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:37:3679,50
3MB1035Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:37:4594,97
8MA11186Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:37:4978,30
9MA12202Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:38:0276,99
4MB13221Keller AntonínOrel Veřovice6300:38:0792,90
10MA14206Bielčik PetrLichkov7100:38:2974,31
5MB15197Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:38:4189,84
11MA16142Mařík JiříOrel Dolní Dobrouč7200:38:5871,49
12MA17207Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:39:4167,30
13MA18187Levý TomášKB OEZ Letohrad6700:39:5865,67
6MB19236Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:5882,85
14MA2015Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:39:5965,57
7MB21219Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:2680,36
8MB22201Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:41:3873,84
9MB23227Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:4673,08
15MA24223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:0253,49
16MA25199Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:1652,14
10MB26127Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:42:3868,38
11MB2736Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:4667,67
12MB2814Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:42:5966,50
13MB29177Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:3557,84
17MA30166Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:45:4631,64
14MB31131Drahný StanislavOrel Semily5800:48:1837,58
18MA32233Kuchyňka Pavel 7800:50:194,93
19MA33157Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší6500:50:343,46
20MA34228Kaválek OndřejOrel Orlice8300:53:470,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód