Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou 2000

30.4.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou 2000
  • datum konání: 30.4.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou 2000

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 5225

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4821
Vacek Martin6921
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Sadílek Ota4617
Vondra Vojtěch9817
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Kalous Petr7715
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Stránská Michaela9714
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan4914
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Matyášová Jana6513
Ducháček Bedřich5913
Dušková Lenka8012
Vytlačilová Lenka8412
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Kebrle Milan7512
Záveský Filip9312
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Šafář Jaroslav5111
Gregora Filip0211
Mannlová Jana8011
Klášterecký Tomáš8111
Neruda Miroslav5611
Černá Kristýna9311
Smolák Petr9411
Šimůnek Jan0311
Čechal Jaroslav6111
Jirásková Bára9110
Sejkorová Lenka6310
Krňávek Vojtěch5410
Dobšíček Pavel8010
Friš Jan9510
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Burešová Markéta0410
Vinduška Petr9310
Wendlig Miroslav5310
Dostálek Petr6710
Martincová Kristýna9310

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZZ135Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:00:280,00
2ZZ28Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:29-
3ZZ41Dvořáková LuckaČeská Třebová9300:00:30-
4ZZ917Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné 00:00:32-
4ZZ742Smoláková ValérieVysoké Mýto9300:00:32-
6ZZ1059Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:00:33-
7ZZ1647Holínková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:39-
8ZZ1781Stránská PatricieČeská Třebová9500:00:40-
9ZZ2971Novotná EvaLetohrad9800:01:20-
Žáci do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM365Šeda JanSruby9300:00:30-
1ZM577Rufer DanielZŠ Česká Třebová Parník9300:00:30-
3ZM655Kubelka TomášAtletika Jablonné9300:00:31-
4ZM882Neruda MichalČeská Třebová9300:00:32-
5ZM1267Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:00:33-
5ZM104Kopecký Jan9000:00:33-
7ZM1366Menšík DavidČeská Třebová9300:00:34-
8ZM1441Smolák PetrVysoké Mýto9400:00:37-
9ZM1550Holínka JanOrel Česká Třebová9400:00:39-
10ZM1824Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:00:40-
11ZM1928Kunst DanielISCAREX Česká Třebová9500:00:42-
12ZM2054Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:43-
13ZM2168Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:44-
14ZM2245Borůvka TomášČeská Třebová9500:00:45-
15ZM2390Bažant MatějLitomyšl9600:00:46-
16ZM253Klumpar PetrČeská Třebová9500:00:47-
16ZM2472Ouřecký TomášPardubice9700:00:47-
18ZM2692Vávra LukášDolní Brusnice9600:00:48-
19ZM2784Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:00:52-
20ZM2827Řehák AlexČeská Třebová9500:00:55-
Žáci 8 - 9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM548Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:22-
2ZM978Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:24-
3ZM1557Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:01:28-
4ZM179Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:30-
5ZM2375Vytlačil MarekZŠ Česká Třebová Parník9100:01:32-
6ZM2816Fáber RobertAtletika Jablonné9100:01:35-
7ZM30100Celerin JanStředokluky9100:01:37-
8ZM3565Šeda JanSruby9300:01:39-
9ZM36115Leder Adam9200:01:40-
10ZM4411Pilgr JiříZŠ Parník Č.T.9200:01:42-
10ZM4110Sršeň MichalZŠ Parnická Č.T.9100:01:42-
10ZM3991Bažant JakubLitomyšl9100:01:42-
13ZM4553Brožek RadovanTJ Jablonné nad Orlicí9200:01:43-
14ZM46116Kovář LukášČeská Třebová9100:01:44-
15ZM4873Ouřecký MilošPardubice9100:01:45-
16ZM4986Fučík MichalZŠ Česká Třebová Parník9200:01:46-
17ZM5449Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:01:49-
18ZM5830Slezák Filip9100:01:54-
18ZM5731Slezák Tomáš9100:01:54-
Žákyně 10 - 11 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZZ114Mičková ŠárkaTJ Orel Česká Třebová8900:01:19-
2ZZ639Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:23-
2ZZ738Johanidiesová LeaLOKO Česká Třebová8900:01:23-
4ZZ1160Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:01:27-
5ZZ2429Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:32-
5ZZ2226Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:01:32-
5ZZ20122Pavlíková ZuzanaČeská Třebová8900:01:32-
8ZZ2680Stránská GabrielaČeská Třebová9000:01:34-
9ZZ3825Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:01:41-
10ZZ4215Dobrovská MonikaZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:42-
10ZZ4012Jirásková HankaLanškroun8900:01:42-
12ZZ56123Beranová HelenaČeská Třebová8900:01:54-
13ZZ6037Kroftová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová9000:02:06-
Žáci 10 - 11 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM2101Felcman JanSKI Česká Třebová8900:01:19-
2ZM4120Červ JakubSK Polička8900:01:20-
2ZM379Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:01:20-
4ZM885Cink RobinZŠ Habrmanova Č.T.8900:01:24-
4ZM1051Válek MichalZŠ Česká Třebová Parník8900:01:24-
6ZM1263Nastoupil PetrSokol Mistrovice9000:01:27-
7ZM146Sygeryč DanielAC Choceň8900:01:28-
7ZM1352Pekník FilipZŠ Česká Třebová Parník8900:01:28-
9ZM192Dvořák MichalOrel Česká Třebová9000:01:30-
10ZM25110Fater VláďaČeská Třebová9000:01:33-
11ZM29102Hyka MichalZŠ Česká Třebová Parník8900:01:35-
12ZM3369Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:01:37-
12ZM32126Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:01:37-
14ZM53111Fater MatějČeská Třebová9000:01:48-
Žákyně mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM134Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:03:2611,00
2ZM298Kůrková AndreaAC Choceň8700:03:279,00
3ZM420Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:03:358,00
4ZM7121Houdová MartinaZŠ Česká Třebová Parník8800:03:477,00
5ZM8107Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:03:496,00
6ZM1036Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:03:585,00
Žáci mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM322Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:2711,00
2ZM533Machač ZdeněkTJ Jiskra Havlíčkův Brod8700:03:38-
3ZM6125Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:429,00
4ZM9118Kapoun PetrČeská Třebová8700:03:518,00
5ZM11119Krška JiříČeská Třebová8700:04:157,00
6ZM12127Šeda JanSruby9300:04:376,00
Žákyně starší (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS132Machačová JarmilaTJ Jiskra Havlíčkův Brod8600:05:09-
2ZS499Rychtaříková IvaAC Choceň8500:05:3111,00
3ZS561Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:05:339,00
4ZS623Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:05:368,00
5ZS794Podhorníková MartinaAC Choceň8600:05:387,00
6ZS844Pešavová MichaelaZŠ Česká Třebová Parník8600:06:166,00
7ZS945Tlustá StanislavaZŠ Česká Třebová Parník8600:07:545,00
Dorostenky (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD276Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:05:1511,00
2ZD3108Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:05:259,00
Žáci starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS1117Lím VojtěchJiskra Litomyšl8500:06:30-
2ZS2124Budina LiborJiskra Ústí nad Orlicí8500:06:3611,00
3ZS3112Stráník FrantišekJiskra Litomyšl8500:06:42-
4ZS4106Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:06:459,00
5ZS588Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:06:548,00
6ZS6105Felcman TomášČeská Třebová8500:07:047,00
7ZS721Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:07:336,00
8ZS996Půlpán JanAC Choceň8600:08:115,00
9ZS1097Dian MarianAC Choceň8500:08:134,00
10ZS1295Řemínek MatějAC Choceň8600:08:473,00
11ZS1756Černý MichalZŠ Česká Třebová Parník8600:10:012,00
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1114Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:07:53-
2MD293Tauchman JiříAC Choceň8400:07:5811,00
3MD37Nechvíl LukášAC Choceň8300:08:019,00
4MD489Vlášek PetrZŠ Třebovská8400:08:308,00
5MD55Petik Lukáš8400:08:457,00
Juniorky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ643Ehrenbergerová MonikaLetohrad8100:09:4711,00
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ39Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:16:0211,00
2MJ2419Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:02-
3MJ3111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:559,00
4MJ325Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:19:378,00
5MJ3545Klášterecký TomášDlouhá Třebová8100:19:497,00
6MJ501Ryšavý RadekJiskra Ústí nad Orlicí8200:22:316,00
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:1011,00
2MB1246Filip LubošAC Choceň5900:16:429,00
3MB1322Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:16:53-
4MB142Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:16:598,00
5MB1529Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:17:13-
6MB1834Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:407,00
7MB2020Hejl JanAC Šumperk5300:17:52-
8MB3455Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:466,00
9MB3754Němec JanTJ Sokol Osík5100:20:33-
10MB4433Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:28-
11MB4553Třasák MilanLoko Pardubice5200:21:29-
12MB4961Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:105,00
13MB5230Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:584,00
14MB5323Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:23:093,00
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1952Skalický JiříSokol Žamberk5000:17:4811,00
2MC2616Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:169,00
3MC3841Jelínek MatějHradec Králové4200:20:41-
4MC4047Černý MilanAC Choceň4800:20:528,00
5MC4256Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:21:137,00
6MC4638Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:326,00
7MC4726Novotný JiříKlub 21 Letohrad4500:21:345,00
8MC4863Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:22:09-
9MC5525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:464,00
10MC5650Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:24:243,00
11MC5964Kalousek JanKČT Žamberk4100:26:462,00
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE4121Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:1311,00
-ZE-37Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová78DNF-
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF3924Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:4811,00
2ZF5159Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:439,00
3ZF548Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:23:17-
4ZF5742Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:24:388,00
5ZF5831Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:127,00
6ZF6040Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:28:54-
Lidový běh (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB85Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:08:04-
2LB1139Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:08:24-
3LB1310Kolářová Eva7900:08:50-
4LB1452Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:09:03-
5LB1517Vacek LadislavČeská Třebová4300:09:23-
6LB1629Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:09:38-
7LB1812Kovářová IvaSKI Česká Třebová5600:10:37-
7LB188Stránská MagdaČeská Třebová7100:10:37-
7LB189Zapletalová DanaČeská Třebová6300:10:37-
7LB1815Kolářová LucieČeská Třebová7500:10:37-
11LB2338Jirásková HankaLanškroun8900:10:52-
11LB227Schenková NaďaČeská Třebová5400:10:52-
13LB246Peterková VlastaČeská Třebová5500:10:55-
14LB2531Jorová MichaelaLanškroun9300:11:00-
15LB2611Svobodová EditaPardubice7300:11:59-
16LB2716Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:30-
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZZ135Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:00:280,00
2ZZ28Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:29-
1ZM365Šeda JanSruby9300:00:30-
3ZZ41Dvořáková LuckaČeská Třebová9300:00:30-
1ZM577Rufer DanielZŠ Česká Třebová Parník9300:00:30-
3ZM655Kubelka TomášAtletika Jablonné9300:00:31-
4ZZ742Smoláková ValérieVysoké Mýto9300:00:32-
4ZM882Neruda MichalČeská Třebová9300:00:32-
4ZZ917Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné 00:00:32-
6ZZ1059Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:00:33-
5ZM104Kopecký Jan9000:00:33-
5ZM1267Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:00:33-
7ZM1366Menšík DavidČeská Třebová9300:00:34-
8ZM1441Smolák PetrVysoké Mýto9400:00:37-
9ZM1550Holínka JanOrel Česká Třebová9400:00:39-
7ZZ1647Holínková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:39-
8ZZ1781Stránská PatricieČeská Třebová9500:00:40-
10ZM1824Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:00:40-
11ZM1928Kunst DanielISCAREX Česká Třebová9500:00:42-
12ZM2054Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:43-
13ZM2168Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:44-
14ZM2245Borůvka TomášČeská Třebová9500:00:45-
15ZM2390Bažant MatějLitomyšl9600:00:46-
16ZM2472Ouřecký TomášPardubice9700:00:47-
16ZM253Klumpar PetrČeská Třebová9500:00:47-
18ZM2692Vávra LukášDolní Brusnice9600:00:48-
19ZM2784Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:00:52-
20ZM2827Řehák AlexČeská Třebová9500:00:55-
9ZZ2971Novotná EvaLetohrad9800:01:20-
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZZ114Mičková ŠárkaTJ Orel Česká Třebová8900:01:19-
1ZM2101Felcman JanSKI Česká Třebová8900:01:19-
2ZM379Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:01:20-
2ZM4120Červ JakubSK Polička8900:01:20-
1ZM548Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:22-
2ZZ639Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:23-
2ZZ738Johanidiesová LeaLOKO Česká Třebová8900:01:23-
4ZM885Cink RobinZŠ Habrmanova Č.T.8900:01:24-
2ZM978Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:24-
4ZM1051Válek MichalZŠ Česká Třebová Parník8900:01:24-
4ZZ1160Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:01:27-
6ZM1263Nastoupil PetrSokol Mistrovice9000:01:27-
7ZM1352Pekník FilipZŠ Česká Třebová Parník8900:01:28-
7ZM146Sygeryč DanielAC Choceň8900:01:28-
3ZM1557Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:01:28-
1ZZ1674Stránská AdélaSKI Klub Česká Třebová 00:01:29-
4ZM179Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:30-
2ZZ18113Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:30-
9ZM192Dvořák MichalOrel Česká Třebová9000:01:30-
5ZZ20122Pavlíková ZuzanaČeská Třebová8900:01:32-
3ZZ2183Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:01:32-
5ZZ2226Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:01:32-
5ZM2375Vytlačil MarekZŠ Česká Třebová Parník9100:01:32-
5ZZ2429Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:32-
10ZM25110Fater VláďaČeská Třebová9000:01:33-
8ZZ2680Stránská GabrielaČeská Třebová9000:01:34-
4ZZ2758Horáková AnetaSokol Třebechovice9200:01:34-
6ZM2816Fáber RobertAtletika Jablonné9100:01:35-
11ZM29102Hyka MichalZŠ Česká Třebová Parník8900:01:35-
7ZM30100Celerin JanStředokluky9100:01:37-
5ZZ3146Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:37-
12ZM32126Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:01:37-
12ZM3369Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:01:37-
6ZZ3418Halbrštátová SoňaAtletika Jablonné9100:01:38-
8ZM3565Šeda JanSruby9300:01:39-
9ZM36115Leder Adam9200:01:40-
7ZZ3740Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:40-
9ZZ3825Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:01:41-
10ZM3991Bažant JakubLitomyšl9100:01:42-
10ZZ4012Jirásková HankaLanškroun8900:01:42-
10ZM4110Sršeň MichalZŠ Parnická Č.T.9100:01:42-
10ZZ4215Dobrovská MonikaZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:42-
8ZZ4319Dobšíčková JanaAC Jablonné nad Orlicí9100:01:42-
10ZM4411Pilgr JiříZŠ Parník Č.T.9200:01:42-
13ZM4553Brožek RadovanTJ Jablonné nad Orlicí9200:01:43-
14ZM46116Kovář LukášČeská Třebová9100:01:44-
9ZZ47103Hynková PavlínaZŠ Česká Třebová Parník9100:01:45-
15ZM4873Ouřecký MilošPardubice9100:01:45-
16ZM4986Fučík MichalZŠ Česká Třebová Parník9200:01:46-
10ZZ5013Jirásková BáraLanškroun9100:01:46-
10ZZ5187Fučíková HanaZŠ Česká Třebová Parník9100:01:46-
12ZZ5270Kvasničková PetraZŠ Česká Třebová Parník9100:01:47-
14ZM53111Fater MatějČeská Třebová9000:01:48-
17ZM5449Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:01:49-
13ZZ55109Buriankova ZuzkaČeská Třebová9100:01:53-
12ZZ56123Beranová HelenaČeská Třebová8900:01:54-
18ZM5731Slezák Tomáš9100:01:54-
18ZM5830Slezák Filip9100:01:54-
14ZZ59104Kulhavá IvetaKarate Česká Třebová9200:02:01-
13ZZ6037Kroftová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová9000:02:06-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM134Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:03:2611,00
2ZM298Kůrková AndreaAC Choceň8700:03:279,00
1ZM322Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:2711,00
3ZM420Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:03:358,00
2ZM533Machač ZdeněkTJ Jiskra Havlíčkův Brod8700:03:38-
3ZM6125Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:429,00
4ZM7121Houdová MartinaZŠ Česká Třebová Parník8800:03:477,00
5ZM8107Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:03:496,00
4ZM9118Kapoun PetrČeská Třebová8700:03:518,00
6ZM1036Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:03:585,00
5ZM11119Krška JiříČeská Třebová8700:04:157,00
6ZM12127Šeda JanSruby9300:04:376,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS132Machačová JarmilaTJ Jiskra Havlíčkův Brod8600:05:09-
1ZD276Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:05:1511,00
2ZD3108Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:05:259,00
2ZS499Rychtaříková IvaAC Choceň8500:05:3111,00
3ZS561Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:05:339,00
4ZS623Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:05:368,00
5ZS794Podhorníková MartinaAC Choceň8600:05:387,00
6ZS844Pešavová MichaelaZŠ Česká Třebová Parník8600:06:166,00
7ZS945Tlustá StanislavaZŠ Česká Třebová Parník8600:07:545,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1114Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:07:53-
2MD293Tauchman JiříAC Choceň8400:07:5811,00
3MD37Nechvíl LukášAC Choceň8300:08:019,00
4MD489Vlášek PetrZŠ Třebovská8400:08:308,00
5MD55Petik Lukáš8400:08:457,00
1ZJ643Ehrenbergerová MonikaLetohrad8100:09:4711,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:15:36-
2MA258Fořt MartinSokol Kolín6800:16:00-
1MJ39Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:16:0211,00
3MA427Svoboda MojmírSK Nové Město n. Metují6600:16:06-
1MB513Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:1011,00
4MA660Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:16:1011,00
5MA715Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:119,00
6MA849Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:16:178,00
7MA948Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:16:227,00
8MA1010Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:276,00
9MA1162Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:365,00
2MB1246Filip LubošAC Choceň5900:16:429,00
3MB1322Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:16:53-
4MB142Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:16:598,00
5MB1529Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:17:13-
10MA1651Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:17:164,00
11MA1714Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:17:203,00
6MB1834Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:407,00
1MC1952Skalický JiříSokol Žamberk5000:17:4811,00
7MB2020Hejl JanAC Šumperk5300:17:52-
12MA214Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:17:542,00
12MA2235Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:17:541,00
14MA2344Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:17:560,00
2MJ2419Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:02-
15MA2536Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:090,00
2MC2616Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:169,00
16MA2739Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:18:310,00
17MA287Schejbal JosefSokol Třebechovice6400:18:35-
18MA2917Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:18:420,00
19MA3057Bláha JanLitomyšl7400:18:44-
3MJ3111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:559,00
4MJ325Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:19:378,00
20MA3318Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:19:390,00
8MB3455Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:466,00
5MJ3545Klášterecký TomášDlouhá Třebová8100:19:497,00
21MA363Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:19:530,00
9MB3754Němec JanTJ Sokol Osík5100:20:33-
3MC3841Jelínek MatějHradec Králové4200:20:41-
1ZF3924Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:4811,00
4MC4047Černý MilanAC Choceň4800:20:528,00
1ZE4121Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:1311,00
5MC4256Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:21:137,00
22MA436Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:21:190,00
10MB4433Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:28-
11MB4553Třasák MilanLoko Pardubice5200:21:29-
6MC4638Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:326,00
7MC4726Novotný JiříKlub 21 Letohrad4500:21:345,00
8MC4863Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:22:09-
12MB4961Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:105,00
6MJ501Ryšavý RadekJiskra Ústí nad Orlicí8200:22:316,00
2ZF5159Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:439,00
13MB5230Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:584,00
14MB5323Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:23:093,00
3ZF548Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:23:17-
9MC5525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:464,00
10MC5650Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:24:243,00
4ZF5742Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:24:388,00
5ZF5831Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:127,00
11MC5964Kalousek JanKČT Žamberk4100:26:462,00
6ZF6040Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:28:54-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód