Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

2.5.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 2.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

park Javorka, Česká Třebová
od 9.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Tratě v městském parku mají poměrně zvlněný profil. Jsou vedeny po písčitých cestách a zámkové dlažbě.
Délka: dospělí 6 km, děti a dorost méně

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro dospělé, věcné ceny pro děti a dorost.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závodu se zúčastní i handicapovaní sportovci, pro které jsou vypsány speciální kategorie.

Časový rozpis:
žákyně............... 97-98.............................350 m......9:30
žáci................... 97-98.............................350 m......9:35
žákyně............... 95-96.............................450 m......9:40
žáci................... 95-96.............................450 m......9:45
žákyně............... 93-94.............................900 m......9:50
žáci................... 93-94.............................900 m.....10:00
chlapci............... r. 99 a mladší....................200 m.....10:10
dívky................. r. 99 a mladší....................200 m.....10:15
I. blok vyhlášení výsledků..........................................10:20
vozíčkáři..................................................200 m.....10:45
H1 - dívky................................................200 m.....10:50
H2 - chlapci.............................................. 200 m.....10:55
H3 - dívky................................................350 m.....11:00
H4 - chlapci.............................................. 350 m.....11:10
žákyně mladší....... 91-92............................1200 m.....11:20
žáci mladší........... 91-92............................1200 m.....11:30
žákyně starší........ 89-90............................1200 m.....11:40
dorostenky.......... 87-88............................1200 m.....11:40
žáci starší............ 89-90............................2400 m.....11:50
dorostenci........... 87-88............................2400 m.....11:50
vystoupení mažoretek..............................................12:00
II. blok vyhlášení výsledků.........................................12:10
juniorky.............. 85-86............................6000 m.....12:30
junioři................ 85-86............................6000 m.....12:30
muži A...............do 39 let..........................6000 m.....12:30
muži B...............40-49 let..........................6000 m.....12:30
muži C...............50-59 let..........................6000 m.....12:30
muži D...............nad 60 let......................... 6000 m.....12:30
ženy A...............do 34 let.......................... 6000 m.....12:30
ženy B...............nad 35 let.........................6000 m.....12:30
lidový běh...........bez omezení......................2400 m.....13:00
III. blok vyhlášení výsledků.........................................13:20

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 5098

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6921
Keprtová Miloslava4821
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Sadílek Ota4617
Vondra Vojtěch9817
Jirásková Eva6416
Horáček Michal7516
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Kalous Petr7715
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan4914
Stránská Michaela9714
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Matyášová Jana6513
Ducháček Bedřich5913
Borek Petr7012
Kebrle Milan7512
Záveský Filip9312
Dušková Lenka8012
Vytlačilová Lenka8412
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Neruda Miroslav5611
Černá Kristýna9311
Smolák Petr9411
Čechal Jaroslav6111
Šimůnek Jan0311
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Sontáková Lenka9111
Smoláková Valérie9311
Šafář Jaroslav5111
Mannlová Jana8011
Gregora Filip0211
Klášterecký Tomáš8111
Wendlig Miroslav5310
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Zajíc Jan5310
Moravec Martin8410
Hajzlerová Jana6610
Sejkorová Lenka6310
Jirásková Bára9110
Krňávek Vojtěch5410
Friš Jan9510
Dobšíček Pavel8010
Smoláková Jiřina6910

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky do 5 let (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1183Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:00:35-
2Ž1227Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:40-
3Ž1338Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:42-
4Ž1439Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:42-
5Ž1561Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:43-
6Ž17106Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:00:44-
7Ž1821Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:46-
8Ž110108Bouchalová JustýnaČeská Třebová9900:00:47-
9Ž1122Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:00:50-
10Ž11379Beránková AdélaČeská Třebová9900:00:54-
11Ž115142Dostálová KáťaTěchonín0000:00:58-
12Ž116143Beková SandraČeská Třebová0000:00:59-
13Ž117109Bělková KristýnaMC Rosa0000:00:59-
14Ž12058Štichauerová EliškaBrázdov0100:01:09-
15Ž121138Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:12-
16Ž123137Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:01:13-
17Ž126131Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:19-
18Ž127117Zachová MarkétaČeská Třebová0100:01:22-
19Ž128125Válková HanaČeská Třebová0100:01:23-
20Ž129139Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:27-
21Ž13089Kubátová NatálieČeská Třebová0000:01:31-
22Ž131123Koubová VeronikaČeská Třebová0100:01:32-
23Ž132134Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:34-
24Ž13787Šafářová BarboraČeská Třebová0100:01:40-
25Ž14042Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:04-
26Ž141121Špátová BarboraČeská Třebová0200:02:07-
27Ž142136Kovářová JanaŘetůvka0200:02:26-
28Ž144140Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:30-
Chlapci do 5 let (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M16124Pecháček ŠimonSokol Česká Třebová0000:00:44-
2M19113Verner TomášČeská Třebová9900:00:46-
3M111122Špáta RudolfČeská Třebová9900:00:48-
4M114135Rybka DanielDlouhá Třebová9900:00:55-
5M11840Hudský OndřejČeská Třebová9900:01:00-
6M11981Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:03-
7M122133Doležal VojtěchČeská Třebová0100:01:12-
8M12467Novotný JiříLetohrad0000:01:14-
9M125127Prossa MarekČeská Třebová0100:01:18-
10M13356Pácha JakubSKI Klub Česká Třebová0200:01:35-
11M13470Hrdlička MatějČeská Třebová0200:01:36-
12M135132Kovář LukášŘetůvka0100:01:37-
13M13693Mikolecký LukášČeská Třebová0100:01:38-
14M138116Rezek AdamČeská Třebová0000:01:43-
15M13959Štichauer JakubBrázdov0300:01:59-
16M143141Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:02:53-
Žákyně 6 - 7 let (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2111Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:19-
2Ž229Flídrová KláraAC Choceň9700:01:23-
3Ž2322Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:25-
4Ž241Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:30-
5Ž26101Voleská IvetaPlavecký oddíl Č. T.9700:01:36-
6Ž2726Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:01:39-
7Ž211100Šplíchálová VeronikaČeská Třebová9800:01:44-
8Ž213118Miklová KateřinaZhoř 869700:01:44-
9Ž21875Němečková MonikaČeská Třebová9800:01:58-
10Ž21968Novotná EvaLetohrad9800:02:07-
11Ž22095Landová MonikaZŠ Habrmanova9800:02:10-
Žáci 6 - 7 let (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2590Šotola PatrikČeská Třebová9700:01:34-
2M2880Vondra VojtěchČeská Třebová9800:01:39-
3M2937Müller PatrikČeská Třebová - Habrmanova9800:01:42-
4M21086Jiroušek PetrČeská Třebová9700:01:43-
5M21288Šafář LiborČeská Třebová9800:01:44-
6M2147Řehoř JanČeská Třebová Parník9800:01:50-
7M21545Kulhavý DavidČeská Třebová9800:01:52-
8M216120Štembírek PetrČeská Třebová9800:01:53-
9M21794Chalupa PatrikČeská Třebová9800:01:56-
Žákyně 8 - 9 let (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3466Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:31-
2Ž3541Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:32-
3Ž3629Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:33-
4Ž3764Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:35-
5Ž31082Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:01:38-
6Ž31277Rohalová KateřinaČeská Třebová9500:01:39-
7Ž31434Bartošová KarolínaDDM Týniště nad Orlicí9600:01:46-
8Ž318103Špičková NatálieČeská Třebová Parník9600:01:53-
9Ž320128Špičková SáraČeská Třebová9600:01:55-
Žáci 8 - 9 let (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3172Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:28-
2M3276Friš JanČeská Třebová9500:01:30-
3M3315Lakota AntonínAC Choceň9500:01:31-
4M3873Dufek MariánČeská Třebová9500:01:35-
5M3999Šplíchal LiborČeská Třebová9500:01:37-
6M311102Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:39-
7M31362Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:39-
8M3158Řehoř TomášČeská Třebová Parník9500:01:49-
9M31614Frydrych JakubAC Choceň9500:01:51-
10M31765Hájek LukášHrochův Týnec9600:01:53-
11M31978Truněček PetrČeská Třebová9600:01:53-
12M32160Kosek MichalBrázdov9500:01:59-
Žákyně 10 - 11 let (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM146Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:04-
2ŽM254Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:07-
3ŽM353Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:08-
4ŽM836Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:23-
5ŽM1024Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:34-
6ŽM1235Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:37-
7ŽM1544Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:45-
8ŽM2025Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:03:56-
9ŽM2198Baťková DominikaČeská Třebová9400:03:57-
10ŽM2213Skřivánková LenkaAC Choceň9400:04:12-
Žáci 10 - 11 let (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM463Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:09-
2MM512Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:10-
3MM671Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:12-
4MM723Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:20-
5MM95Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:29-
6MM11107Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:03:35-
7MM13115Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:40-
8MM1416Prachař DavidAC Choceň9400:03:40-
9MM16130Pachl ChristiánČeská Třebová9400:03:48-
10MM17104Žalud LukášČeská Třebová9300:03:51-
11MM1832Uhnavý JakubDDM Týniště nad Orlicí9400:03:52-
12MM193Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:03:55-
13MM2333Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:13-
14MM24126Novák AdamČeská Třebová9400:04:16-
15MM25119Mikl JakubZhoř 869400:04:23-
Žákyně mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM652Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:19-
2ŽM748Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:22-
3ŽM957Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:25-
4ŽM1043Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:28-
5ŽM1150Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:30-
6ŽM1210Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:34-
7ŽM1451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:34-
8ŽM1620Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:39-
9ŽM1747Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:49-
10ŽM23114Pilnáčková KláraAC Choceň9200:05:23-
11ŽM2428Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:05:24-
Žáci mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1129Siegel JakubAC Choceň9200:04:07-
2MM391Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:13-
3MM418Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:15-
4MM549Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:18-
5MM831Samek OndřejDDM Týniště nad Orlicí9200:04:23-
6MM12110Vytlačil MarekČeská Třebová Parník9100:04:34-
7MM1585Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:04:38-
8MM1855Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:54-
9MM2097Dušek MartinČeská Třebová9200:05:00-
10MM2169Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:03-
11MM2530Červinka VojtěchDDM Týniště nad Orlicí9100:05:27-
12MM2696Šedivý FrantišekČeská Třebová9200:06:13-
Žákyně starší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1917Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:55-
Žáci starší (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3111Večeře TomášAtletika Polička9000:07:53-
2MS492Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:08:03-
3MS66Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:29-
4MS7145Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:35-
5MS874Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:08:39-
6MS1119Janouch KarelAC Choceň8900:09:33-
7MS154Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:10:14-
Dorostenky (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD284Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:13-
2ŽD22146Sedláková LenkaPřelouč8800:05:09-
Dorostenci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1144Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:44-
2MD2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:49-
3MD5105Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:08:05-
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1217Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:21:20146,18
2MJ1645Žák TomášAC Pardubice8500:21:59141,46
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:18:46103,56
2MA219Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:1199,19
3MA376Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:19:2297,25
4MA452Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:2596,71
5MA518Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0290,25
6MA634Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1887,48
7MA746Kaválek TomášOrel Orlice8100:20:2785,91
8MA1010Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:21:0978,71
9MA1187Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:21:0978,62
10MA1424Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:21:3075,00
11MA1568Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:5970,01
12MA1740Zelinger MichalLanškroun - Česká Třebová6900:22:0269,34
13MA1872Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:22:0469,10
14MA2153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:1866,53
15MA2278Dostálek PetrTěchonín6700:22:2565,45
16MA2312Mařík JiříMP Žamberk7200:22:3563,57
17MA2485Kalous PetrSK Žamberk7700:22:4362,18
18MA2637Moravec MartinLetohrad8400:23:0458,59
19MA2923Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:4351,70
20MA3427Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:24:1546,13
21MA3530Vála JosefČeská Třebová7300:24:1645,96
22MA3886Chroust JiříŠkrdlovice7000:24:3542,65
23MA3970Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:3742,31
24MA4329Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:24:4940,34
25MA4556Palko JaroslavÚstí nad Orlicí8100:24:5339,51
26MA4977Kolář PetrČeská Třebová6700:25:1336,13
27MA5661Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:5528,79
28MA7647Kaválek OndřejOrel Orlice8300:28:570,00
29MA8788Fikejz MichalČeská Třebová8300:39:530,00
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB971Siegel JosefAC Choceň5800:20:54112,57
2MB2554Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:22:5394,79
3MB2750Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:0892,64
4MB2820Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:23:2689,91
5MB367Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:2980,41
6MB4226Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:4677,89
7MB4414Neruda MiroslavChrudim5600:24:5177,20
8MB478Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5900:24:5876,17
9MB5069Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:1673,40
10MB5475Sedlák JiříSK Přelouč5800:25:4369,34
11MB7760Velechovský JiříSAZS Králíky5500:29:0039,95
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC874Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:20:33109,91
2MC1943Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:0895,30
3MC2039Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:1194,79
4MC3025Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:5079,56
5MC3184Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:23:5778,41
6MC3342Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:1375,93
7MC3767Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:3472,72
8MC5133Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1766,05
9MC5281Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:3663,14
10MC552Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:4761,52
11MC5728Koblížek JindřichSK Žamberk4800:26:0159,31
12MC5973Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:26:0758,39
13MC6082Krumer MiroslavOstrov4900:26:1057,94
14MC6179Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:2056,43
15MC6635Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:27:0050,20
16MC7431Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:2537,07
17MC7865Novotný JiříKB Letohrad4500:29:1030,10
18MC831Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:171,25
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5862Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:26:04103,12
2MD6266Bielčik JindřichLichkov4000:26:2999,99
3MD6559Jelínek MatějHradec Králové4200:26:5496,89
4MD736Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:28:2585,45
5MD8032Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:2078,43
6MD8463Kalousek JanSK Žamberk4100:34:1541,36
7MD8583Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:5428,82
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6938Moravcová PetraLetohrad8600:27:34106,17
2ŽJ753Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:2899,88
3ŽJ7958Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:29:1993,95
4ŽJ8689Junková MartinaČeská Třebová8500:39:5312,36
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA139Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:25116,61
2ZA3222Skořepová KláraSokol Třebechovice8100:23:5894,77
3ZA4113Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:4188,62
4ZA4636Švecová TerezaSokol Potštejn7700:24:5586,62
5ZA4864Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:25:0485,35
6ZA6311Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:3272,79
7ZA6441Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4870,58
8ZA6716Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0867,65
9ZA715Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:1158,70
10ZA7280Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:28:2356,90
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4055Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:24:39110,04
2ZB5321Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:25:42101,94
3ZB6815Novotná EvaLetohrad4800:27:3088,03
4ZB704Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:5185,32
5ZB8148Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:2872,85
6ZB8257Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:1367,08
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ914Siegel JosefAC Choceň5800:09:24-
2MJ1023Siegel JakubAC Choceň9200:09:24-
3MJ1213Doležal JiříXXX7200:09:47-
4MJ1319Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:49-
5MJ1431Mlejnek FrantišekVysoké Mýto5500:10:14-
6MJ1637Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:28-
7MJ1730Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:33-
8MJ1826Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:10:36-
9MJ1920Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:49-
10MJ2018Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:50-
11MJ211Habrman VojtěchČeská Třebová9700:11:27-
12MJ2229Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:11:30-
13MJ233Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:11:31-
14MJ2428Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:11:31-
15MJ252Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:31-
16MJ264Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:32-
17MJ2712Žalud LukášČeská Třebová9300:11:39-
18MJ289Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:11:43-
19MJ2932Večeře TomášAtletika Polička9000:11:53-
20MJ3033Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:53-
21MJ3135Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:53-
22MJ3215Šatopletová LindaISCAREX Česká Třebová8000:11:58-
23MJ3322Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:12:16-
24MJ3427Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:12:16-
25MJ3521Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:12:43-
26MJ3634Klášterecký JaroslavFernet klub4800:12:46-
27MJ3711Velechovský JiříSAZS Králíky5500:12:49-
28MJ3810Žáková RadkaČeská Třebová7400:12:58-
29MJ3941Bílá VladimíraČeská Třebová6200:12:59-
30MJ4040Holohlavská IvanaČeská Třebová6200:13:03-
31MJ418Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:13:19-
32MJ4225Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:13:42-
33MJ4324Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:42-
34MJ4416Keprt DobromilČeská Třebová5400:14:12-
35MJ4536Marková HelenaISCAREX Česká Třebová6300:14:22-
36MJ465Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:25-
37MJ4739Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:14:28-
38MJ4817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:14:28-
39MJ496Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:35-
40MJ507Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:14:35-
41MJ5142Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:14:36-
42MJ5238Vytlačil MarekČeská Třebová Parník9100:14:36-
Vozíčkáři (trať 200 m, Vozíčkáři)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1VO155Švihálek MarekA-Centrum - stacionář 00:00:36-
2VO257Klouda MartinA-Centrum - stacionář 00:00:37-
3VO356Kužílek JiříA-Centrum - stacionář 00:00:41-
4VO419Mlejnková LídaChoceň 00:00:48-
5VO546Zubec MilošDětský úsměv Vysoké Mýto 00:00:54-
6VO649Vejs MartinDětský úsměv Vysoké Mýto8900:01:19-
7VO751Brýdlová KateřinaDětský úsměv Vysoké Mýto8500:01:29-
8VO858Jakoubek JakubČeská Třebová 00:01:29-
H2 - chlapci (trať 200 m, H1, H2)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2120Syka ŠtěpánPomocná škola Lanškroun 00:00:36-
2H2415Macák JiříKorunka Lanškroun 00:00:39-
3H2744Martinec PavelAnenská Studánka 00:00:45-
4H2114Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:49-
5H21216Boščík MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:50-
6H21522Rybka DanielDlouhá Třebová9900:00:56-
7H21718Szobonya JanDětský úsměv Vysoké Mýto 00:00:57-
8H21821Pecháček JanPomocná škola Lanškroun 00:00:58-
9H2241Nesejt PetrKorunka Lanškroun8200:01:31-
H3 - dívky (trať 350 m, H3, H4)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H3228Lužová MartaAnenská Studánka 00:01:14-
2H3645Szajková HelenaAnenská Studánka 00:01:27-
3H3732Bobáková MarieAnenská Studánka 00:01:28-
4H3830Piknová MarieAnenská Studánka 00:01:34-
5H31326Kučerová AlenaAnenská Studánka 00:01:46-
6H31548Dragounová JanaDětský úsměv Vysoké Mýto 00:01:53-
7H31652Peterková KateřinaDětský úsměv Vysoké Mýto9100:01:59-
8H3175Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:02:01-
9H32025Myslivcová LenkaAnenská Studánka 00:02:23-
10H32138Dušková RenataAnenská Studánka 00:02:25-
11H32227Pliatzku KvětaAnenská Studánka 00:02:36-
H4 - chlapci (trať 350 m, H3, H4)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4113Matějka TomášKorunka Lanškroun 00:01:12-
2H4314Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:01:14-
3H4417Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:18-
4H4547Sláma AlešDětský úsměv Vysoké Mýto 00:01:21-
5H496Doleček ZdeněkRadost Žampach6500:01:39-
6H41010Ulvr JakubRadost Žampach 00:01:39-
7H41150Hajn JakubDětský úsměv Vysoké Mýto 00:01:42-
8H4122Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:01:45-
9H41411Andrle KarelRadost Žampach 00:01:46-
10H4188Sekot FrantišekRadost Žampach 00:02:02-
11H41912Just JanRadost Žampach 00:02:21-
12H4237Kašuba JiříRadost Žampach 00:03:08-
13H4249Kacálek PetrRadost Žampach 00:03:13-
Trať 200 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1183Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:00:35-
2Ž1227Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:40-
3Ž1338Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:42-
4Ž1439Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:42-
5Ž1561Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:43-
1M16124Pecháček ŠimonSokol Česká Třebová0000:00:44-
6Ž17106Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:00:44-
7Ž1821Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:46-
2M19113Verner TomášČeská Třebová9900:00:46-
8Ž110108Bouchalová JustýnaČeská Třebová9900:00:47-
3M111122Špáta RudolfČeská Třebová9900:00:48-
9Ž1122Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:00:50-
10Ž11379Beránková AdélaČeská Třebová9900:00:54-
4M114135Rybka DanielDlouhá Třebová9900:00:55-
11Ž115142Dostálová KáťaTěchonín0000:00:58-
12Ž116143Beková SandraČeská Třebová0000:00:59-
13Ž117109Bělková KristýnaMC Rosa0000:00:59-
5M11840Hudský OndřejČeská Třebová9900:01:00-
6M11981Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:03-
14Ž12058Štichauerová EliškaBrázdov0100:01:09-
15Ž121138Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:12-
7M122133Doležal VojtěchČeská Třebová0100:01:12-
16Ž123137Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:01:13-
8M12467Novotný JiříLetohrad0000:01:14-
9M125127Prossa MarekČeská Třebová0100:01:18-
17Ž126131Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:19-
18Ž127117Zachová MarkétaČeská Třebová0100:01:22-
19Ž128125Válková HanaČeská Třebová0100:01:23-
20Ž129139Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:27-
21Ž13089Kubátová NatálieČeská Třebová0000:01:31-
22Ž131123Koubová VeronikaČeská Třebová0100:01:32-
23Ž132134Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:34-
10M13356Pácha JakubSKI Klub Česká Třebová0200:01:35-
11M13470Hrdlička MatějČeská Třebová0200:01:36-
12M135132Kovář LukášŘetůvka0100:01:37-
13M13693Mikolecký LukášČeská Třebová0100:01:38-
24Ž13787Šafářová BarboraČeská Třebová0100:01:40-
14M138116Rezek AdamČeská Třebová0000:01:43-
15M13959Štichauer JakubBrázdov0300:01:59-
25Ž14042Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:04-
26Ž141121Špátová BarboraČeská Třebová0200:02:07-
27Ž142136Kovářová JanaŘetůvka0200:02:26-
16M143141Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:02:53-
28Ž144140Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:30-
Trať 200 m, Vozíčkáři
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1VO155Švihálek MarekA-Centrum - stacionář 00:00:36-
2VO257Klouda MartinA-Centrum - stacionář 00:00:37-
3VO356Kužílek JiříA-Centrum - stacionář 00:00:41-
4VO419Mlejnková LídaChoceň 00:00:48-
5VO546Zubec MilošDětský úsměv Vysoké Mýto 00:00:54-
6VO649Vejs MartinDětský úsměv Vysoké Mýto8900:01:19-
7VO751Brýdlová KateřinaDětský úsměv Vysoké Mýto8500:01:29-
8VO858Jakoubek JakubČeská Třebová 00:01:29-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1129Siegel JakubAC Choceň9200:04:07-
1ŽD284Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:13-
2MM391Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:13-
3MM418Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:15-
4MM549Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:18-
1ŽM652Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:19-
2ŽM748Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:22-
5MM831Samek OndřejDDM Týniště nad Orlicí9200:04:23-
3ŽM957Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:25-
4ŽM1043Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:28-
5ŽM1150Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:30-
6MM12110Vytlačil MarekČeská Třebová Parník9100:04:34-
6ŽM1210Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:34-
7ŽM1451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:34-
7MM1585Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:04:38-
8ŽM1620Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:39-
9ŽM1747Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:49-
8MM1855Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:54-
1ŽS1917Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:55-
9MM2097Dušek MartinČeská Třebová9200:05:00-
10MM2169Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:03-
2ŽD22146Sedláková LenkaPřelouč8800:05:09-
10ŽM23114Pilnáčková KláraAC Choceň9200:05:23-
11ŽM2428Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:05:24-
11MM2530Červinka VojtěchDDM Týniště nad Orlicí9100:05:27-
12MM2696Šedivý FrantišekČeská Třebová9200:06:13-
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1144Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:44-
2MD2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:49-
1MS3111Večeře TomášAtletika Polička9000:07:53-
2MS492Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:08:03-
3MD5105Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:08:05-
3MS66Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:29-
4MS7145Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:35-
5MS874Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:08:39-
1MJ914Siegel JosefAC Choceň5800:09:24-
2MJ1023Siegel JakubAC Choceň9200:09:24-
6MS1119Janouch KarelAC Choceň8900:09:33-
3MJ1213Doležal JiříXXX7200:09:47-
4MJ1319Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:49-
5MJ1431Mlejnek FrantišekVysoké Mýto5500:10:14-
7MS154Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:10:14-
6MJ1637Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:28-
7MJ1730Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:33-
8MJ1826Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:10:36-
9MJ1920Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:49-
10MJ2018Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:50-
11MJ211Habrman VojtěchČeská Třebová9700:11:27-
12MJ2229Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:11:30-
13MJ233Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:11:31-
14MJ2428Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:11:31-
15MJ252Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:31-
16MJ264Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:32-
17MJ2712Žalud LukášČeská Třebová9300:11:39-
18MJ289Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:11:43-
19MJ2932Večeře TomášAtletika Polička9000:11:53-
20MJ3033Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:53-
21MJ3135Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:53-
22MJ3215Šatopletová LindaISCAREX Česká Třebová8000:11:58-
23MJ3322Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:12:16-
24MJ3427Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:12:16-
25MJ3521Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:12:43-
26MJ3634Klášterecký JaroslavFernet klub4800:12:46-
27MJ3711Velechovský JiříSAZS Králíky5500:12:49-
28MJ3810Žáková RadkaČeská Třebová7400:12:58-
29MJ3941Bílá VladimíraČeská Třebová6200:12:59-
30MJ4040Holohlavská IvanaČeská Třebová6200:13:03-
31MJ418Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:13:19-
32MJ4225Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:13:42-
33MJ4324Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:42-
34MJ4416Keprt DobromilČeská Třebová5400:14:12-
35MJ4536Marková HelenaISCAREX Česká Třebová6300:14:22-
36MJ465Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:25-
37MJ4739Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:14:28-
38MJ4817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:14:28-
39MJ496Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:35-
40MJ507Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:14:35-
41MJ5142Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:14:36-
42MJ5238Vytlačil MarekČeská Třebová Parník9100:14:36-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:18:46103,56
2MA219Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:1199,19
3MA376Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:19:2297,25
4MA452Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:2596,71
5MA518Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0290,25
6MA634Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1887,48
7MA746Kaválek TomášOrel Orlice8100:20:2785,91
1MC874Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:20:33109,91
1MB971Siegel JosefAC Choceň5800:20:54112,57
8MA1010Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:21:0978,71
9MA1187Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:21:0978,62
1MJ1217Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:21:20146,18
1ZA139Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:25116,61
10MA1424Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:21:3075,00
11MA1568Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:5970,01
2MJ1645Žák TomášAC Pardubice8500:21:59141,46
12MA1740Zelinger MichalLanškroun - Česká Třebová6900:22:0269,34
13MA1872Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:22:0469,10
2MC1943Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:0895,30
3MC2039Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:1194,79
14MA2153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:1866,53
15MA2278Dostálek PetrTěchonín6700:22:2565,45
16MA2312Mařík JiříMP Žamberk7200:22:3563,57
17MA2485Kalous PetrSK Žamberk7700:22:4362,18
2MB2554Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:22:5394,79
18MA2637Moravec MartinLetohrad8400:23:0458,59
3MB2750Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:0892,64
4MB2820Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:23:2689,91
19MA2923Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:4351,70
4MC3025Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:5079,56
5MC3184Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:23:5778,41
2ZA3222Skořepová KláraSokol Třebechovice8100:23:5894,77
6MC3342Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:1375,93
20MA3427Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:24:1546,13
21MA3530Vála JosefČeská Třebová7300:24:1645,96
5MB367Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:2980,41
7MC3767Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:3472,72
22MA3886Chroust JiříŠkrdlovice7000:24:3542,65
23MA3970Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:3742,31
1ZB4055Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:24:39110,04
3ZA4113Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:4188,62
6MB4226Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:4677,89
24MA4329Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:24:4940,34
7MB4414Neruda MiroslavChrudim5600:24:5177,20
25MA4556Palko JaroslavÚstí nad Orlicí8100:24:5339,51
4ZA4636Švecová TerezaSokol Potštejn7700:24:5586,62
8MB478Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5900:24:5876,17
5ZA4864Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:25:0485,35
26MA4977Kolář PetrČeská Třebová6700:25:1336,13
9MB5069Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:1673,40
8MC5133Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1766,05
9MC5281Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:3663,14
2ZB5321Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:25:42101,94
10MB5475Sedlák JiříSK Přelouč5800:25:4369,34
10MC552Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:4761,52
27MA5661Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:5528,79
11MC5728Koblížek JindřichSK Žamberk4800:26:0159,31
1MD5862Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:26:04103,12
12MC5973Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:26:0758,39
13MC6082Krumer MiroslavOstrov4900:26:1057,94
14MC6179Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:2056,43
2MD6266Bielčik JindřichLichkov4000:26:2999,99
6ZA6311Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:3272,79
7ZA6441Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4870,58
3MD6559Jelínek MatějHradec Králové4200:26:5496,89
15MC6635Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:27:0050,20
8ZA6716Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0867,65
3ZB6815Novotná EvaLetohrad4800:27:3088,03
1ŽJ6938Moravcová PetraLetohrad8600:27:34106,17
4ZB704Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:5185,32
9ZA715Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:1158,70
10ZA7280Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:28:2356,90
4MD736Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:28:2585,45
16MC7431Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:2537,07
2ŽJ753Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:2899,88
28MA7647Kaválek OndřejOrel Orlice8300:28:570,00
11MB7760Velechovský JiříSAZS Králíky5500:29:0039,95
17MC7865Novotný JiříKB Letohrad4500:29:1030,10
3ŽJ7958Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:29:1993,95
5MD8032Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:2078,43
5ZB8148Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:2872,85
6ZB8257Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:1367,08
18MC831Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:171,25
6MD8463Kalousek JanSK Žamberk4100:34:1541,36
7MD8583Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:5428,82
4ŽJ8689Junková MartinaČeská Třebová8500:39:5312,36
29MA8788Fikejz MichalČeská Třebová8300:39:530,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Tradičně velmi dobře zvládnutý závod. Iscarex je vzorem pro ostatní pořadatele jak se má závod organisovat.
kalousv
Souhlasim. Byl to dobrej závod,akorát jsem byl po půlmarotoně trochu unavenej.....
petr.pechek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód