Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Javorka 98 4. ročník

1.5.1998, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Javorka 98 4. ročník
  • datum konání: 1.5.1998
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Javorka 98 4. ročník

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 5607

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4822
Vacek Martin6922
Hübl Radek8820
Vondra Vojtěch9818
Stránská Adéla9118
Horáček Michal7517
Sadílek Ota4617
Šimůnek Jan8216
Jirásková Eva6416
Kalous Petr7715
Nechvíl Petr9115
Červ Miloslav5014
Bielčik Jindřich4014
Šimůnek Jan4914
Matyášová Jana6514
Stránská Michaela9714
Borková Agáta0213
Ducháček Bedřich5913
Borek Viktor0413
Dušková Lenka8013
Borek Petr7013
Razým Jan5713
Klášterecký Tomáš8112
Kebrle Milan7512
Gregora Filip0212
Záveský Filip9312
Mannlová Jana8012
Vytlačilová Lenka8412
Šimůnek Jan0312
Smoláková Alexandra9811
Smolák Petr9411
Čechal Jaroslav6111
Sontáková Lenka9111
Smoláková Valérie9311
Šafář Jaroslav5111
Dostálek Petr6711
Černá Kristýna9311
Neruda Miroslav5611
Frydrychová Eliška0111
Vinduška Petr9310
Friš Jan9510
Klaclová Šárka9310
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Dostál Ladislav5610
Krňávek Vojtěch5410
Pilgr Luděk7610
Dobšíček Pavel8010
Smoláková Jiřina6910
Jirásková Bára9110

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci do 7 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně 8-9 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 8-9 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně 10-11 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 10-11 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci mladší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně starší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci starší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ217Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:420,00
2MJ1018Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:17:580,00
3MJ1419Rybička JanOB Česká Třebová7900:19:310,00
Muži A (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:410,00
2MA32Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:15:500,00
3MA43Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:060,00
4MA54Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:050,00
5MA65Horáček MichalČeská Třebová7500:17:150,00
6MA76Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:210,00
7MA87Ráb JaroslavISCAREX Česká Třebová6100:17:310,00
8MA98Jirčík MiroslavSKI Česká Třebová7600:17:430,00
9MA119Čechal JaroslavMistrovice6100:18:170,00
10MA1210Kalous PetrŽamberk7700:19:050,00
11MA1311Ducháček BedřichČeská Třebová5900:19:180,00
12MA1612Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:20:300,00
13MA1713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:320,00
13MA1814Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:20:320,00
15MA2215Kubíček MarcelÚstí nad Orlicí7600:21:230,00
16MA2416Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:22:020,00
Muži B (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži C (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1520Cimprichová KláraSki Jilemnice8100:20:110,00
2Ž1921Šedová JanaAC Choceň7300:20:440,00
3Ž2022Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:570,00
4Ž2123Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:21:130,00
5Ž2324Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:480,00
6Ž2525Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:24:240,00
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:410,00
1MJ217Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:420,00
2MA32Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:15:500,00
3MA43Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:060,00
4MA54Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:050,00
5MA65Horáček MichalČeská Třebová7500:17:150,00
6MA76Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:210,00
7MA87Ráb JaroslavISCAREX Česká Třebová6100:17:310,00
8MA98Jirčík MiroslavSKI Česká Třebová7600:17:430,00
2MJ1018Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:17:580,00
9MA119Čechal JaroslavMistrovice6100:18:170,00
10MA1210Kalous PetrŽamberk7700:19:050,00
11MA1311Ducháček BedřichČeská Třebová5900:19:180,00
3MJ1419Rybička JanOB Česká Třebová7900:19:310,00
1Ž1520Cimprichová KláraSki Jilemnice8100:20:110,00
12MA1612Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:20:300,00
13MA1713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:320,00
13MA1814Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:20:320,00
2Ž1921Šedová JanaAC Choceň7300:20:440,00
3Ž2022Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:570,00
4Ž2123Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:21:130,00
15MA2215Kubíček MarcelÚstí nad Orlicí7600:21:230,00
5Ž2324Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:480,00
16MA2416Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:22:020,00
6Ž2525Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:24:240,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód