Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

5.9.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 5.9.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

před budovou MŠ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě u Lanškrouna

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 7,9 km
převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 465 322 221, 731 558 531

E-mailová adresa

marta.chmelikova@ow.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1943

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Král Josef4010
Šrůtek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Chaloupková Marie538
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378
Tempír František498
Mertová Michaela768

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Výsledky závodu

  • platné k 05.09.2010, 10:46
  • zobrazeno 1048x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1842Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:0535
2MJ243Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:39:01-
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:1935
2MA419Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0331
3MA588Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:0827
4MA662Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1324
5MA741Řemínek MatějISRT8600:35:4122
6MA853Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:0320
7MA910Flegl VlastimilVrchlabí8600:36:2319
8MA1038Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:36:3718
9MA1312Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:37:0917
10MA1552Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:37:2516
11MA165Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:38:00-
12MA2157Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:2815
13MA2514Kaláb MilošHK Letohrad8600:39:0714
14MA2885Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3813
15MA3174Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:1712
16MA4824Marek PetrAXIA CZ Lanškroun7300:43:3511
17MA4923Kotas MilošLanškroun7200:43:4710
18MA5021Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:43:589
19MA5355Sejkora PatrikLanškroun7800:44:398
20MA5511Hofman JosefSPS Sázava8100:44:567
21MA5665Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:45:036
22MA5880Gregora MilanLanškroun7100:45:265
23MA5999Krsek PavkaLanškroun7200:45:514
24MA6518Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:47:333
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB263Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:34:0335
2MB329Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2631
3MB1173Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:0227
4MB122Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:05-
5MB1479Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:1324
6MB1666Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:38:0022
7MB2033Stránský TomášSparta Praha6500:38:2320
8MB2284Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:3119
9MB2330Valenta MichalAVC Praha6200:38:5018
10MB2750Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:3117
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:40:1916
12MB339Kudrna PavelKarviná6800:40:2615
13MB3678Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:0314
14MB4654Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:43:2413
15MB4787Dostálek PetrViking Králíky6700:43:3212
16MB5289Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:2911
17MB9047Krátký JosefTJ Svitavy6501:04:1010
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1968Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:1635
2MC297Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4331
3MC3734Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:1127
4MC3928Černý VladimírHAC Praha5200:41:4424
5MC4320Bombera JiříMoravská Třebová5500:42:5122
6MC441Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:43:09-
7MC4522Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:1020
8MC5415Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4319
9MC5758Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:1918
10MC6348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:46:4717
11MC7086Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5616
12MC7744Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:51:4315
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD266Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:1835
2MD3426Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:3131
3MD4027Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:5027
4MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:2424
5MD7267Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:4222
6MD7471Beskydský DědekKlub Důchodců4500:51:2520
7MD8451Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:5219
8MD8583Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:57:1918
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7636Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:3535
2ME7940Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:3331
3ME818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:54:4127
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6639Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:48:1835
2ŽJ7360Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:51:1831
3ŽJ8681Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:57:3027
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3532Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:5535
2ZA4125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0131
3ZA6256Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3827
4ZA6869Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:0024
5ZA754Stříhavková PetraAC Choceň7900:51:2722
6ZA8277Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1120
7ZA8817Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:58:2319
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3859Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:1635
2ZB4246Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:4631
3ZB6076Mikulecká MarcelaSloupnice7300:46:0427
4ZB6970Matalová JanaSlezská Ostrava7300:49:2024
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:0835
2ŽC6475Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:2931
3ŽC6745Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:48:2027
4ŽC7135Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0924
5ŽC8061Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:54:3322
6ŽC8743Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:1420
7ŽC8972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:1319
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3031Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:5335
2ZD7837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:2131
3ZD8382Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:4327
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:1935
1MB263Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:34:0335
2MB329Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2631
2MA419Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0331
3MA588Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:0827
4MA662Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1324
5MA741Řemínek MatějISRT8600:35:4122
6MA853Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:0320
7MA910Flegl VlastimilVrchlabí8600:36:2319
8MA1038Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:36:3718
3MB1173Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:0227
4MB122Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:05-
9MA1312Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:37:0917
5MB1479Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:1324
10MA1552Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:37:2516
6MB1666Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:38:0022
11MA165Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:38:00-
1MJ1842Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:0535
1MC1968Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:1635
7MB2033Stránský TomášSparta Praha6500:38:2320
12MA2157Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:2815
8MB2284Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:3119
9MB2330Valenta MichalAVC Praha6200:38:5018
2MJ243Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:39:01-
13MA2514Kaláb MilošHK Letohrad8600:39:0714
1MD266Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:1835
10MB2750Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:3117
14MA2885Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3813
2MC297Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4331
1ZD3031Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:5335
15MA3174Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:1712
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:40:1916
12MB339Kudrna PavelKarviná6800:40:2615
2MD3426Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:3131
1ZA3532Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:5535
13MB3678Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:0314
3MC3734Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:1127
1ZB3859Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:1635
4MC3928Černý VladimírHAC Praha5200:41:4424
3MD4027Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:5027
2ZA4125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0131
2ZB4246Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:4631
5MC4320Bombera JiříMoravská Třebová5500:42:5122
6MC441Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:43:09-
7MC4522Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:1020
14MB4654Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:43:2413
15MB4787Dostálek PetrViking Králíky6700:43:3212
16MA4824Marek PetrAXIA CZ Lanškroun7300:43:3511
17MA4923Kotas MilošLanškroun7200:43:4710
18MA5021Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:43:589
1ŽC5149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:0835
16MB5289Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:2911
19MA5355Sejkora PatrikLanškroun7800:44:398
8MC5415Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4319
20MA5511Hofman JosefSPS Sázava8100:44:567
21MA5665Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:45:036
9MC5758Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:1918
22MA5880Gregora MilanLanškroun7100:45:265
23MA5999Krsek PavkaLanškroun7200:45:514
3ZB6076Mikulecká MarcelaSloupnice7300:46:0427
4MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:2424
3ZA6256Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3827
10MC6348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:46:4717
2ŽC6475Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:2931
24MA6518Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:47:333
1ŽJ6639Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:48:1835
3ŽC6745Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:48:2027
4ZA6869Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:0024
4ZB6970Matalová JanaSlezská Ostrava7300:49:2024
11MC7086Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5616
4ŽC7135Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0924
5MD7267Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:4222
2ŽJ7360Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:51:1831
6MD7471Beskydský DědekKlub Důchodců4500:51:2520
5ZA754Stříhavková PetraAC Choceň7900:51:2722
1ME7636Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:3535
12MC7744Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:51:4315
2ZD7837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:2131
2ME7940Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:3331
5ŽC8061Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:54:3322
3ME818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:54:4127
6ZA8277Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1120
3ZD8382Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:4327
7MD8451Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:5219
8MD8583Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:57:1918
3ŽJ8681Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:57:3027
6ŽC8743Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:1420
7ZA8817Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:58:2319
7ŽC8972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:1319
17MB9047Krátký JosefTJ Svitavy6501:04:1010

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Rychlé vyhlášení výsledků i tombola bez žádných zmatků, hezký závod
v.flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód