hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


4. Zemská míle

4.10.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle
  • datum konání: 4.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Lehkoatletický stadion Romana Šebrleho, Za Střelnicí, Lanškroun
start první kategorie v 17:00 hodin
POZOR ZMĚNA!!! start hlavního závodu v 18:30 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně na dráze

Ceny pro vítěze

Věcné ceny pro první tři závodníky v celé sérii a tombola při závěrečném vyhlášení
Do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výkony.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle-
24.8.20183. Zemská míle-
15.6.20182. Zemská míle-
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 4. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2920

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4020
Vetchý Kryštof0420
Borek Viktor0420
Černá Markéta7019
Keprtová Miloslava4819
Kumpoštová Andrea0519
Pirklová Markéta7919
Kumpošt Radovan0819
Vetchá Rozálie0719
Vebr Dominik0318
Serbousková Sára0418
Sejkorová Lenka6318
Borková Agáta0218
Resler Filip0918
Borek Petr7018
Radiměřský Karel8718
Kačerovský Michal6918
Krátký Luboš6218
Hanáková Klára0217
Gregora Lukáš0817
Hájková Zuzana0816
Pirkl Vít1016
Gregora Filip0216
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Jadrný Tomáš0415
Dušková Žaneta0915
Gregorová Anna1015
Dušková Tereza0715
Gregorová Eliška1215
Bis Marek0714
Sedláček Roman6414
Jirásková Apolena1114
Topinka Tobiáš1014
Sedláčková Hedvika6614
Scheuer Jan6614
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Skalický Vojtěch0314
Krátká Hana9514
Mlynář Vojtěch9813
Mareš Lukáš0513
Mannlová Jana8013
Matějková Anna0713
Klementová Luisa0613
Vebr Patrik9813
Bubeníček Jiří5113
Gregorová Jana1113
Borková Adéla7513
Hepnarová Stela0913

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2251Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:00:31-
2C259Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:35-
3C21278Marhold JanChoceň0800:00:42-
4C21347Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:44-
5C21614Knitl MatějRC Dětský svět0700:00:46-
6C21865Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:48-
7C2196Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:52-
8C22037Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:54-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2163Klementová LuisaAtletika Lanškroun0600:00:31-
2D2328Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:32-
3D2446Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:33-
4D2681Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:35-
5D271Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:37-
6D2830Chládková Nikolaneregistrována0700:00:38-
7D2959Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:39-
8D21053Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:40-
9D21167Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:41-
10D21443Kovářová AnnaBudislav0800:00:44-
11D21556Vacková LucieLanškroun0800:00:45-
12D21791Černá Pavlaneregistrována0800:00:47-
13D22162Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:01:24-
14D22225Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:02:01-

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11248Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:01:21-
2M1137Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:22-
3M11458Jáneš MartinORLI Lanškroun0500:01:24-
4M11982Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:32-
5M12121Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:40-
6M1222Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:05-

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1457Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:13-
2Z1624Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:16-
3Z1738Červená EliškaDukla Polička0400:01:17-
4Z11568Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:24-
5Z11611Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:24-
6Z11712Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:28-

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2172Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:12-
2M2520Dajčar JanLanškroun0200:01:14-
3M2885Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:18-
4M21023Morávek DominikAtletika DDM0200:01:20-
5M21119Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:20-

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2226Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:12-
2Z2333Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:13-
3Z2950Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:18-
4Z21883Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:28-
5Z22022Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:35-

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3729Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:44-
2M3855Chrobák AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:02:48-
3M3935Totušek Josefneregistrován0000:02:50-
4M31113Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:56-

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31269Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:02:56-
2Z31354Chrobáková KarolínaLanškroun0000:03:01-

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4186Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:09-
2M4217Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:15-
3M4315Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:16-
4M4440Mužík JanAtletika Polička9800:02:16-
5M4510Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:18-
6M4671Gregora JakubActivity Lanškroun9800:02:36-
7M41592Žila DanielBystré9900:03:30-

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41034Obstová KateřinaLanškroun9900:02:53-
2Z41474Belobradová KarolínaTJ Žamberk9900:03:26-

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5345Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:04:44-

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z532110Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:30-
2Z536146Marková EliškaVK Žichlínek9700:06:59-

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8118Machotka DominikLanškroun9400:05:22-

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ26132Krátká HanaLanškroun9500:06:13-

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA197Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:38-
2MA2104Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:04:38-
3MA4144Vacek LiborActivity Lanškroun8600:04:58-
4MA541Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:05-
5MA1584Marhold LubošHorní Jelení7700:05:35-
6MA1779Marhold PetrChoceň7800:05:40-

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB949Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:05:22-
2MB11100Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:25-
3MB12108Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:29-
4MB13111Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:29-
5MB1475Belobrad IvanŽamberk6600:05:32-
6MB18109Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:41-
7MB1916Gregora MilanActivity Lanškroun7100:05:44-
8MB20137Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:45-
9MB2199Bielčik PetrLichkov7100:05:45-
10MB25142Krsek PavkaLanškroun7200:06:12-
-MB-31Chlup JiříActivity Lanškroun70DNF-
-MB-124Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí65DNF-

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6136Krátký LubošLanškroun6200:05:11-
2MC794Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:05:15-
3MC10101Žila MilošBystré6200:05:23-
4MC16127Skyba MartinFIT-Online6200:05:39-
5MC27105Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:14-
6MC34123Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:06:55-

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23121Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:05:54-
2MD24102Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:01-
3MD3342Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:32-
4MD38134Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:08-

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4098Bielčik JindřichLichkov4000:07:37-

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28141Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:16-
2ZA29143Paďourová RenataVK Žichlínek8700:06:19-
3ZA31131Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:28-
4ZA43140Kalousová AlenaŽamberk8000:08:02-

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2296Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:05:50-
2ZB35122Dostálová PetraLanškroun7800:06:56-
3ZB37116Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:07:05-
4ZB42103Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:49-

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30128Jirásková EvaLanškroun6400:06:25-
2ZC3993Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:09-
3ZC44106Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:14-

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4190Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:48-

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA197Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:38-
2MA2104Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:04:38-
1M5345Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:04:44-
3MA4144Vacek LiborActivity Lanškroun8600:04:58-
4MA541Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:05-
1MC6136Krátký LubošLanškroun6200:05:11-
2MC794Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:05:15-
1MJ8118Machotka DominikLanškroun9400:05:22-
1MB949Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:05:22-
3MC10101Žila MilošBystré6200:05:23-
2MB11100Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:25-
3MB12108Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:29-
4MB13111Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:29-
5MB1475Belobrad IvanŽamberk6600:05:32-
5MA1584Marhold LubošHorní Jelení7700:05:35-
4MC16127Skyba MartinFIT-Online6200:05:39-
6MA1779Marhold PetrChoceň7800:05:40-
6MB18109Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:41-
7MB1916Gregora MilanActivity Lanškroun7100:05:44-
8MB20137Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:45-
9MB2199Bielčik PetrLichkov7100:05:45-
1ZB2296Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:05:50-
1MD23121Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:05:54-
2MD24102Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:01-
10MB25142Krsek PavkaLanškroun7200:06:12-
1ZJ26132Krátká HanaLanškroun9500:06:13-
5MC27105Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:14-
1ZA28141Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:16-
2ZA29143Paďourová RenataVK Žichlínek8700:06:19-
1ZC30128Jirásková EvaLanškroun6400:06:25-
3ZA31131Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:28-
1Z532110Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:30-
3MD3342Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:32-
6MC34123Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:06:55-
2ZB35122Dostálová PetraLanškroun7800:06:56-
2Z536146Marková EliškaVK Žichlínek9700:06:59-
3ZB37116Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:07:05-
4MD38134Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:08-
2ZC3993Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:09-
1ME4098Bielčik JindřichLichkov4000:07:37-
1ZD4190Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:48-
4ZB42103Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:49-
4ZA43140Kalousová AlenaŽamberk8000:08:02-
3ZC44106Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:14-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Rád bych se dotázal, zda-li budou výsledky celého poháru Zemská míle 2013 započítány také do Iscarex poháru - zatím nejsou bodovány (... i dětské kategorie). Dík za info.
lubve
budou, respektive uz jsou
team
On je problém v zobrazení - když se na této stránce dá přejít na výsledky poháru - Zemská míle, tak se nezobrazí. Když ale dám svoje výsledky a kliknu na Zemská míle 2013, tak tam jsou. Odkazuje to asi na dvě různé stránky. Nevím, ale jestli jsou započítány v celém Iscarexu - koukal jsem na to a řekl bych, že ne... Petr B.
jampb
Body do Iscarex poharu nejdou z tohoto zavodu, je zarazen fiktivni zavod s vysledky cele Zemske mile: http://iscarex.cz/vysledky/2248 ze ktereho ty body jdou obdobne jako v pripade Pekelneho kilometru
kebrle
Milane ty výsledky jsem našel, ale chybí mi tam absolutní pořadí ... ????
cagwe
Pridano absolutni poradi muzu i zen na hlavni trati.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód