Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

18. ročník, Čertovský běh Damníkov

8.12.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 18. ročník, Čertovský běh Damníkov
  • datum konání: 8.12.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO TJ Damníkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.12.2023Čertovský běh44
3.12.2022Čertovský běh70
4.12.2021Čertovský běh-
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh96
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu 18. ročník, Čertovský běh Damníkov

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1716

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4621
Stránský Aleš6019
Šebek Michal8418
Ptáček Ondřej8918
Vacek Martin6918
Keprtová Miloslava4817
Krupička Miroslav5317
Doleček Josef7914
Švec Miroslav5214
Šafář Jaroslav5114
Svatoš Otakar3414
Červ Miloslav5014
Sejkorová Lenka6313
Jirásková Eva6413
Král Jindřich7312
Štyndl Miroslav5712
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Dušková Lenka8011
Ptáček Jakub9611
Ptáček František9110
Kubišta Oto5310
Šimůnková Pavla7710
Borek Petr7010
Bielčik Jindřich4010
Bielčik Petr719
Kačerovský Michal699
Řemínek Matěj869
Mertová Michaela769
Matyášová Jana659
Sontáková Lenka919
Sedláček Roman649
Ráb Pavel529
Ptáček Josef878
Krňávek Vojtěch548
Krsek Jaroslav518
Horáček Michal758
Dobšíček Pavel808
Scheuer Jan668
Živný Marek918
Vítek Miroslav728
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Pilgr Luděk768
Grätz Luděk587
Šípek Matěj027
Flídrová Lenka847
Jirásková Bára917

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ224Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:14:3299,23
2MJ613Adamec JosefATC Nekoř8100:15:3584,55
3MJ738Šebek MichalFORT STAVO Artikel Ústí nad Orlicí8400:15:38109,45
4MJ921Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:20101,08
5MJ1826Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:17:1789,48
6MJ2227Moravec MartinVencl tým8400:17:5481,86
7MJ245Vacek JiříTJ Jablonné nad Orlicí8700:17:5980,86
8MJ2912Novotný MichalATC Nekoř8700:18:2575,68
9MJ316Vaníček JosefTJ Jablonné nad Orlicí8900:18:5569,48
10MJ3325Kaválek OndřejOrel Orlice Letohrad8300:19:1266,09
11MJ3831Zeman LeošAnenská Studánka8800:20:5345,47
12MJ4652Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:23:2714,32
13MJ4854Ptáček RichardAnenská Studánka8800:24:036,85
14MJ5053Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:25:030,00
15MJ5246Finger VojtěchAnenská Studánka9000:27:510,00
Muži A (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:11103,89
2MA337Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:14:4296,88
3MA440Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:1489,51
4MA1022Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:16:3770,35
5MA1114Strnad VladimírATC Letohrad7700:16:4368,95
6MA1241Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:16:4668,28
7MA1629Skyba MartinBrno6200:17:0464,01
8MA2016Bielčik PetrLichkov7100:17:4654,45
9MA2735Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:18:1846,96
10MA3420Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:1434,17
11MA4244Šembera PetrTJ Sokol Damníkov7800:22:520,00
12MA4532Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:23:050,00
13MA4747Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:23:540,00
Muži B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:29107,44
2MB818Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:15:59101,24
3MB132Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:4791,33
4MB1419Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:16:5689,40
5MB1536Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:0188,40
6MB1739Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:1286,20
7MB2117Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:17:5078,20
8MB2850Hejl JanAC Šumperk5300:18:2471,21
9MB3045Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:18:4666,71
Muži C (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1928Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:31103,70
2MC231Dušek JanSokol Verměřovice5100:17:5699,05
3MC258Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:0597,25
4MC2649Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:18:1196,15
5MC359Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:1684,09
6MC3611Bielčík JindřichLichkov 00:19:33138,18
7MC3751Krumer MiroslavOstrov4900:19:4378,99
8MC4934Kalousek JanSK Žamberk4100:24:3896,15
9MC513Šembera PetrSokol Damníkov5100:25:0518,80
10MC5310Domanský IvoAVC Praha3800:28:1965,67
Juniorky (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3230Skybová LucieBrno8700:18:59122,07
2ŽJ3915Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:21:28107,22
3ŽJ4148Ryšavá GabrielaTJ Sokol Damníkov8700:22:0293,36
4ŽJ437Čechalová HanaTS Letohrad8600:22:5884,57
5ŽJ4433Svobodová VeronikaHolice8100:23:0592,78
Ženy A (trať 4,200 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4042Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:58100,00
Trať 4,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:11103,89
1MJ224Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:14:3299,23
2MA337Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:14:4296,88
3MA440Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:1489,51
1MB543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:29107,44
2MJ613Adamec JosefATC Nekoř8100:15:3584,55
3MJ738Šebek MichalFORT STAVO Artikel Ústí nad Orlicí8400:15:38109,45
2MB818Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:15:59101,24
4MJ921Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:20101,08
4MA1022Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:16:3770,35
5MA1114Strnad VladimírATC Letohrad7700:16:4368,95
6MA1241Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:16:4668,28
3MB132Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:4791,33
4MB1419Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:16:5689,40
5MB1536Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:0188,40
7MA1629Skyba MartinBrno6200:17:0464,01
6MB1739Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:1286,20
5MJ1826Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:17:1789,48
1MC1928Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:31103,70
8MA2016Bielčik PetrLichkov7100:17:4654,45
7MB2117Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:17:5078,20
6MJ2227Moravec MartinVencl tým8400:17:5481,86
2MC231Dušek JanSokol Verměřovice5100:17:5699,05
7MJ245Vacek JiříTJ Jablonné nad Orlicí8700:17:5980,86
3MC258Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:0597,25
4MC2649Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:18:1196,15
9MA2735Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:18:1846,96
8MB2850Hejl JanAC Šumperk5300:18:2471,21
8MJ2912Novotný MichalATC Nekoř8700:18:2575,68
9MB3045Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:18:4666,71
9MJ316Vaníček JosefTJ Jablonné nad Orlicí8900:18:5569,48
1ŽJ3230Skybová LucieBrno8700:18:59122,07
10MJ3325Kaválek OndřejOrel Orlice Letohrad8300:19:1266,09
10MA3420Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:1434,17
5MC359Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:1684,09
6MC3611Bielčík JindřichLichkov 00:19:33138,18
7MC3751Krumer MiroslavOstrov4900:19:4378,99
11MJ3831Zeman LeošAnenská Studánka8800:20:5345,47
2ŽJ3915Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:21:28107,22
1ZB4042Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:58100,00
3ŽJ4148Ryšavá GabrielaTJ Sokol Damníkov8700:22:0293,36
11MA4244Šembera PetrTJ Sokol Damníkov7800:22:520,00
4ŽJ437Čechalová HanaTS Letohrad8600:22:5884,57
5ŽJ4433Svobodová VeronikaHolice8100:23:0592,78
12MA4532Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:23:050,00
12MJ4652Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:23:2714,32
13MA4747Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:23:540,00
13MJ4854Ptáček RichardAnenská Studánka8800:24:036,85
8MC4934Kalousek JanSK Žamberk4100:24:3896,15
14MJ5053Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:25:030,00
9MC513Šembera PetrSokol Damníkov5100:25:0518,80
15MJ5246Finger VojtěchAnenská Studánka9000:27:510,00
10MC5310Domanský IvoAVC Praha3800:28:1965,67

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód