hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Čertovský běh v Damníkově

8.12.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh v Damníkově
  • datum konání: 8.12.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 10:15 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km
Převýšení: 200 m
Silnice Damníkov - Anenská Studánka

Ceny pro vítěze

věcné + účastnické diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Machytka
tel. 723 398 817

E-mailová adresa

machytkova.jana@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh v Damníkově

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1394

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Krupička Miroslav5314
Svatoš Otakar3414
Šafář Jaroslav5113
Švec Miroslav5213
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Krsek Miroslav4912
Šimůnek Jan8212
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan4912
Nechvíl Petr9111
Štyndl Miroslav5711
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Sejkorová Lenka639
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Kopecký Jan908
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Ptáček Jakub968
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Šimůnková Zdena587
Ehrig Rudolf487
Šembera Petr517
Kopecký Libor567
Matyášová Jana657
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Vytlačilová Lenka846
Krátký Josef656

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ744Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě9600:15:40109,32
2MJ1074Cink MartinAC Pardubice9400:15:49109,91
3MJ1113Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:55106,19
4MJ1345Šacl JiříNové Město na Moravě9400:16:10105,80
5MJ2059Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:4284,49
6MJ2137Klíma PetrPolička9300:17:5784,28
7MJ2375Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:1381,10
8MJ2557Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:18:2176,67
9MJ3351Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:4771,27
10MJ3471Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:5270,30
11MJ3539Pavliš MartinAtletika Polička9800:18:5270,22
12MJ4038Mužík JanAtletika Polička9800:19:1864,96

Muži A (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Vitner PetrNové Město na Moravě9000:14:58101,80
2MA246Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:15:03100,66
3MA352Řemínek MatějAC Choceň8600:15:1797,54
4MA460Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:3793,19
5MA521Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3992,70
6MA650Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4092,55
7MA965Kopecký JanHvězda Pardubice9000:15:4491,60
8MA165Woś MichalLKS Iskra Jaszkowa9100:17:2070,33
9MA1881Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:2569,35
10MA1948Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:17:4165,80
11MA2270Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:0660,12
12MA2926Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:3154,62
13MA314Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:18:3952,94
14MA3279Malčík MichalBK Kovotek7500:18:4651,35
15MA4242Štochl PavelTJ Damníkov8500:19:2343,13
16MA4462Gregora ZdenekLanškroun7300:19:3540,53
17MA4514Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:4039,46
18MA4869Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:19:4538,29
19MA5355Muller JiříZávorovy ovečky7900:20:3726,92
20MA603Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:21:0919,78
21MA6468Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:184,61
22MA7056Doležal PetrZávorovy ovečky7400:23:443,00
23MA8128Pešek KamilOB Česká Třebová8000:27:373,00

Muži B (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB873Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:15:44108,15
2MB1216Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:06103,53
3MB1767Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:2188,32
4MB246Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:18:1577,44
5MB3822Sedláček RomanLanškroun6400:19:1565,21
6MB3982Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:1864,54
7MB4115Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:19:1964,44
8MB4377Belobrad IvanŽamberk6600:19:2662,85
9MB4984Král PetrLanškroun6600:19:4658,91
10MB5254Kačerovský Michalneregistrován6900:20:3349,24
11MB5672Mach Karelneregistrován7000:20:5145,68
12MB6253Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:4434,86
13MB6734Tribula JiříLanškroun6900:23:0718,00
14MB7733Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:25:413,00
15MB8430Motyčka RichardTJ Damníkov7100:32:183,00

Muži C (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC141Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:10109,88
2MC1524Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:29106,17
3MC2735Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:18:2283,95
4MC5083Skalický JosefŽichlínek6200:20:0264,33
5MC512Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:20:1761,48
6MC5978Malčík BronislavBK Kovotek5600:20:5853,38

Muži D (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3029Krsek MiroslavM. K. Luková4900:18:35110,78
2MD4666Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:19:4299,41
3MD5418Ráb PavelSokol Parník5200:20:3889,81
4MD6163Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:1084,43
5MD6336Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:5976,04
6MD7131Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:4558,00
7MD7425Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:16134,81
8MD7585Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:24:2052,11
9MD7661Bielčik JindřichLichkov4000:24:46131,42
10MD8027Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:26:3529,26
11MD8540Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:0633,78

Juniorky (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3649Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:18:53118,89
2ZJ5547Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:20:43101,36
3ZJ6658Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:22:5879,75
4ZJ6941Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:3473,92

Ženy A (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2617Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:18:21115,35
2ZA2811Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:29114,09
3ZA6576Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:22:4870,56
4ZA738Deren AgataLKS Iskra Jaszkowa9000:24:1456,13
5ZA787Uliasz AlicjaLKS Iskra Jaszkowa9000:26:0238,06

Ženy B (trať 4,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3732Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7600:19:07111,47
2ZB4780Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:44123,27
3ZB5712Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:5194,28
4ZB5864Černá MarkétaLanškroun7000:20:5294,25
5ZB6810Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:1092,44
6ZB7220Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:24:0584,29
7ZB7919Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:27100,00
8ZB829Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:4415,64
9ZB8323Sedláčková HedvikaLanškroun6600:32:0213,02

Trať 4,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Vitner PetrNové Město na Moravě9000:14:58101,80
2MA246Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:15:03100,66
3MA352Řemínek MatějAC Choceň8600:15:1797,54
4MA460Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:3793,19
5MA521Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3992,70
6MA650Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4092,55
1MJ744Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě9600:15:40109,32
1MB873Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:15:44108,15
7MA965Kopecký JanHvězda Pardubice9000:15:4491,60
2MJ1074Cink MartinAC Pardubice9400:15:49109,91
3MJ1113Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:55106,19
2MB1216Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:06103,53
4MJ1345Šacl JiříNové Město na Moravě9400:16:10105,80
1MC141Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:10109,88
2MC1524Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:29106,17
8MA165Woś MichalLKS Iskra Jaszkowa9100:17:2070,33
3MB1767Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:2188,32
9MA1881Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:2569,35
10MA1948Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:17:4165,80
5MJ2059Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:4284,49
6MJ2137Klíma PetrPolička9300:17:5784,28
11MA2270Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:0660,12
7MJ2375Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:1381,10
4MB246Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:18:1577,44
8MJ2557Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:18:2176,67
1ZA2617Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:18:21115,35
3MC2735Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:18:2283,95
2ZA2811Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:29114,09
12MA2926Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:3154,62
1MD3029Krsek MiroslavM. K. Luková4900:18:35110,78
13MA314Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:18:3952,94
14MA3279Malčík MichalBK Kovotek7500:18:4651,35
9MJ3351Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:4771,27
10MJ3471Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:5270,30
11MJ3539Pavliš MartinAtletika Polička9800:18:5270,22
1ZJ3649Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:18:53118,89
1ZB3732Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7600:19:07111,47
5MB3822Sedláček RomanLanškroun6400:19:1565,21
6MB3982Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:1864,54
12MJ4038Mužík JanAtletika Polička9800:19:1864,96
7MB4115Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:19:1964,44
15MA4242Štochl PavelTJ Damníkov8500:19:2343,13
8MB4377Belobrad IvanŽamberk6600:19:2662,85
16MA4462Gregora ZdenekLanškroun7300:19:3540,53
17MA4514Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:4039,46
2MD4666Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:19:4299,41
2ZB4780Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:44123,27
18MA4869Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:19:4538,29
9MB4984Král PetrLanškroun6600:19:4658,91
4MC5083Skalický JosefŽichlínek6200:20:0264,33
5MC512Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:20:1761,48
10MB5254Kačerovský Michalneregistrován6900:20:3349,24
19MA5355Muller JiříZávorovy ovečky7900:20:3726,92
3MD5418Ráb PavelSokol Parník5200:20:3889,81
2ZJ5547Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:20:43101,36
11MB5672Mach Karelneregistrován7000:20:5145,68
3ZB5712Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:5194,28
4ZB5864Černá MarkétaLanškroun7000:20:5294,25
6MC5978Malčík BronislavBK Kovotek5600:20:5853,38
20MA603Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:21:0919,78
4MD6163Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:1084,43
12MB6253Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:4434,86
5MD6336Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:5976,04
21MA6468Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:184,61
3ZA6576Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:22:4870,56
3ZJ6658Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:22:5879,75
13MB6734Tribula JiříLanškroun6900:23:0718,00
5ZB6810Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:1092,44
4ZJ6941Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:3473,92
22MA7056Doležal PetrZávorovy ovečky7400:23:443,00
6MD7131Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:4558,00
6ZB7220Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:24:0584,29
4ZA738Deren AgataLKS Iskra Jaszkowa9000:24:1456,13
7MD7425Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:16134,81
8MD7585Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:24:2052,11
9MD7661Bielčik JindřichLichkov4000:24:46131,42
14MB7733Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:25:413,00
5ZA787Uliasz AlicjaLKS Iskra Jaszkowa9000:26:0238,06
7ZB7919Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:27100,00
10MD8027Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:26:3529,26
23MA8128Pešek KamilOB Česká Třebová8000:27:373,00
8ZB829Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:4415,64
9ZB8323Sedláčková HedvikaLanškroun6600:32:0213,02
15MB8430Motyčka RichardTJ Damníkov7100:32:183,00
11MD8540Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:0633,78

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Vitner PetrNové Město na Moravě9000:14:58101,80
2MA246Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:15:03100,66
3MA352Řemínek MatějAC Choceň8600:15:1797,54
4MA460Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:3793,19
5MA521Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3992,70
6MA650Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4092,55
7MJ744Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě9600:15:4092,50
8MB873Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:15:4491,64
9MA965Kopecký JanHvězda Pardubice9000:15:4491,60
10MJ1074Cink MartinAC Pardubice9400:15:4990,43
11MJ1113Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:5589,10
12MB1216Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:0686,63
13MJ1345Šacl JiříNové Město na Moravě9400:16:1085,90
14MC141Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:1085,81
15MC1524Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:2981,64
16MA165Woś MichalLKS Iskra Jaszkowa9100:17:2070,33
17MB1767Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:2170,10
18MA1881Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:2569,35
19MA1948Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:17:4165,80
20MJ2059Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:4265,49
21MJ2137Klíma PetrPolička9300:17:5762,17
22MA2270Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:0660,12
23MJ2375Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:1358,66
24MB246Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:18:1558,29
25MJ2557Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:18:2156,98
26MC2735Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:18:2256,61
27MA2926Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:3154,62
28MD3029Krsek MiroslavM. K. Luková4900:18:3553,89
29MA314Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:18:3952,94
30MA3279Malčík MichalBK Kovotek7500:18:4651,35
31MJ3351Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:4751,11
32MJ3471Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:5250,05
33MJ3539Pavliš MartinAtletika Polička9800:18:5249,96
34MB3822Sedláček RomanLanškroun6400:19:1545,01
35MB3982Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:1844,28
36MJ4038Mužík JanAtletika Polička9800:19:1844,24
37MB4115Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:19:1944,17
38MA4242Štochl PavelTJ Damníkov8500:19:2343,13
39MB4377Belobrad IvanŽamberk6600:19:2642,45
40MA4462Gregora ZdenekLanškroun7300:19:3540,53
41MA4514Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:4039,46
42MD4666Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:19:4239,09
43MA4869Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:19:4538,29
44MB4984Král PetrLanškroun6600:19:4638,16
45MC5083Skalický JosefŽichlínek6200:20:0234,49
46MC512Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:20:1731,29
47MB5254Kačerovský Michalneregistrován6900:20:3327,67
48MA5355Muller JiříZávorovy ovečky7900:20:3726,92
49MD5418Ráb PavelSokol Parník5200:20:3826,61
50MB5672Mach Karelneregistrován7000:20:5123,80
51MC5978Malčík BronislavBK Kovotek5600:20:5822,17
52MA603Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:21:0919,78
53MD6163Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:1019,61
54MB6253Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:4412,05
55MD6336Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:598,69
56MA6468Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:184,61
57MB6734Tribula JiříLanškroun6900:23:073,00
58MA7056Doležal PetrZávorovy ovečky7400:23:443,00
59MD7131Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:453,00
60MD7425Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:163,00
61MD7585Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:24:203,00
62MD7661Bielčik JindřichLichkov4000:24:463,00
63MB7733Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:25:413,00
64MD8027Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:26:353,00
65MA8128Pešek KamilOB Česká Třebová8000:27:373,00
66MB8430Motyčka RichardTJ Damníkov7100:32:183,00
67MD8540Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:063,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2617Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:18:21102,36
2ZA2811Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:29101,01
3ZJ3649Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:18:5396,63
4ZB3732Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7600:19:0794,15
5ZB4780Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:4487,53
6ZJ5547Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:20:4376,95
7ZB5712Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:5175,39
8ZB5864Černá MarkétaLanškroun7000:20:5275,35
9ZA6576Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:22:4854,42
10ZJ6658Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:22:5852,67
11ZB6810Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:1050,47
12ZJ6941Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:3446,14
13ZB7220Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:24:0540,66
14ZA738Deren AgataLKS Iskra Jaszkowa9000:24:1438,97
15ZA787Uliasz AlicjaLKS Iskra Jaszkowa9000:26:0219,63
16ZB7919Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:2715,07
17ZB829Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:443,00
18ZB8323Sedláčková HedvikaLanškroun6600:32:023,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Mezi mnou a Zdenou nebylo 5 minut ,ale jen pár sekund.
hedvika.sedlackova
už jsem o tom včera mluvila s Milanem :-)
zdenassi
opraveno, je to lepsi? :)
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód