Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

2.12.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 2.12.2023
  • zobrazeno již 799x
  • místo konání: Damníkov
  • GPS: 49.87144N, 16.57082E
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

před budovou ZŠ a MŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:10 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km
Převýšení: cca 200 m
Silnice s asfaltovým povrchem, možnost sněhové pokrývky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser
tel. 608 570 123

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

milan.gloser@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.12.2022Čertovský běh70
4.12.2021Čertovský běh-
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh96
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1725

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4621
Stránský Aleš6019
Šebek Michal8418
Ptáček Ondřej8918
Vacek Martin6918
Keprtová Miloslava4817
Krupička Miroslav5317
Švec Miroslav5214
Doleček Josef7914
Šafář Jaroslav5114
Svatoš Otakar3414
Červ Miloslav5014
Sejkorová Lenka6313
Jirásková Eva6413
Král Jindřich7312
Štyndl Miroslav5712
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Dušková Lenka8011
Ptáček Jakub9611
Ptáček František9110
Kubišta Oto5310
Šimůnková Pavla7710
Borek Petr7010
Bielčik Jindřich4010
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Kačerovský Michal699
Řemínek Matěj869
Matyášová Jana659
Sontáková Lenka919
Sedláček Roman649
Ráb Pavel529
Krsek Jaroslav518
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Vítek Miroslav728
Scheuer Jan668
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Pilgr Luděk768
Ptáček Josef878
Jirásková Bára917
Šimůnková Zdena587
Kopecký Libor567
Radiměřský Karel877

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ129Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:15:53104,00
2MJ328Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:18:0787,89
3MJ610Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:18:4183,38
4MJ91Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:18:5680,79
5MJ2120Kovář MatyášŘetová1400:22:4356,96
6MJ2534Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:0548,35
7MJ3640Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:27:1928,02
Muži A (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Kovář LukášŘetová8700:19:24104,00
2MA1226Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:24101,93
3MA1638Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:20:4993,69
4MA1942Řemínek MatějAC Choceň8600:21:5287,27
5MA2031Šípek MatějTJ Trpík0200:22:3883,31
6MA4443Ptáček OndrejN.C.A.S.8900:43:063,00
Muži B (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB224Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:17:40104,00
2MB44Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:18:2298,05
3MB525Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:18:3795,67
4MB715Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:18:4993,54
5MB1514Hůlka RadekČeská Třebová8000:20:3783,29
6MB2732Vacek JiříOB Česká Třebová7700:24:4060,39
Muži C (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC830Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:53104,00
2MC146Simon PetrPolička7200:20:3493,08
3MC2223Rybka RudolfJudo Česká Třebová7200:23:3875,75
4MC2935Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:4863,29
5MC3837Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:2744,00
Muži D (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD108Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:18:57104,00
2MD2311Ráb PavelČeská Třebová5200:23:53104,00
3MD322Wendlig JosefDamníkov6100:26:4560,82
4MD3727Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:3250,40
5MD3917Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:30:1275,58
6MD4241Pecháček MiroslavOrel Dolní Dobrouč4800:35:4751,21
Juniorky (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ139Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:19:37104,00
2ZJ2613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:24:2177,92
3ZJ4036Dúbravová MichaelaFlorbal Draci Lanškroun1100:32:2136,13
4ZJ4344Ptáčková KristýnaN.C.A.S.1600:43:033,00
Ženy A (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3022Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:25:52104,00
2ZA3412Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:27:0397,42
Ženy B (trať 4,2 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB175Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:21:42104,00
2ZB1821Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:51104,00
3ZB2439Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:23:59104,00
4ZB2833Šutorková PavlínaSudislav7400:24:4088,33
5ZB317Simonová JanaPolička7500:26:3578,51
6ZB333Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:27:0178,40
7ZB3519Kovářová MarieŘetová8500:27:0389,20
8ZB4116Krsková VěraLuková5400:34:3742,61
Trať 4,2 km, 200 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ129Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:15:53104,00
1MB224Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:17:40104,00
2MJ328Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:18:0787,89
2MB44Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:18:2298,05
3MB525Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:18:3795,67
3MJ610Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:18:4183,38
4MB715Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:18:4993,54
1MC830Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:53104,00
4MJ91Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:18:5680,79
1MD108Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:18:57104,00
1MA1118Kovář LukášŘetová8700:19:24104,00
2MA1226Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:24101,93
1ZJ139Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:19:37104,00
2MC146Simon PetrPolička7200:20:3493,08
5MB1514Hůlka RadekČeská Třebová8000:20:3783,29
3MA1638Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:20:4993,69
1ZB175Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:21:42104,00
2ZB1821Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:51104,00
4MA1942Řemínek MatějAC Choceň8600:21:5287,27
5MA2031Šípek MatějTJ Trpík0200:22:3883,31
5MJ2120Kovář MatyášŘetová1400:22:4356,96
3MC2223Rybka RudolfJudo Česká Třebová7200:23:3875,75
2MD2311Ráb PavelČeská Třebová5200:23:53104,00
3ZB2439Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:23:59104,00
6MJ2534Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:0548,35
2ZJ2613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:24:2177,92
6MB2732Vacek JiříOB Česká Třebová7700:24:4060,39
4ZB2833Šutorková PavlínaSudislav7400:24:4088,33
4MC2935Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:4863,29
1ZA3022Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:25:52104,00
5ZB317Simonová JanaPolička7500:26:3578,51
3MD322Wendlig JosefDamníkov6100:26:4560,82
6ZB333Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:27:0178,40
2ZA3412Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:27:0397,42
7ZB3519Kovářová MarieŘetová8500:27:0389,20
7MJ3640Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:27:1928,02
4MD3727Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:3250,40
5MC3837Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:2744,00
5MD3917Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:30:1275,58
3ZJ4036Dúbravová MichaelaFlorbal Draci Lanškroun1100:32:2136,13
8ZB4116Krsková VěraLuková5400:34:3742,61
6MD4241Pecháček MiroslavOrel Dolní Dobrouč4800:35:4751,21
4ZJ4344Ptáčková KristýnaN.C.A.S.1600:43:033,00
6MA4443Ptáček OndrejN.C.A.S.8900:43:063,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ129Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:15:53104,00
2MB224Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:17:4090,76
3MJ328Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:18:0786,89
4MB44Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:18:2284,36
5MB525Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:18:3782,82
6MJ610Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:18:4182,38
7MB715Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:18:4981,56
8MC830Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:5381,14
9MJ91Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:18:5680,79
10MD108Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:18:5780,65
11MA1118Kovář LukášŘetová8700:19:2477,89
12MA1226Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:2477,81
13MC146Simon PetrPolička7200:20:3470,54
14MB1514Hůlka RadekČeská Třebová8000:20:3770,16
15MA1638Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:20:4968,97
16MA1942Řemínek MatějAC Choceň8600:21:5262,34
17MA2031Šípek MatějTJ Trpík0200:22:3857,51
18MJ2120Kovář MatyášŘetová1400:22:4356,96
19MC2223Rybka RudolfJudo Česká Třebová7200:23:3851,13
20MD2311Ráb PavelČeská Třebová5200:23:5349,57
21MJ2534Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:0548,35
22MB2732Vacek JiříOB Česká Třebová7700:24:4044,69
23MC2935Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:4837,51
24MD322Wendlig JosefDamníkov6100:26:4531,51
25MJ3640Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:27:1928,02
26MD3727Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:3220,26
27MC3837Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:2714,58
28MD3917Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:30:129,83
29MD4241Pecháček MiroslavOrel Dolní Dobrouč4800:35:473,00
30MA4443Ptáček OndrejN.C.A.S.8900:43:063,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ139Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:19:37104,00
2ZB175Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:21:4291,39
3ZB1821Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:5189,62
4ZB2439Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:23:5977,75
5ZJ2613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:24:2175,92
6ZB2833Šutorková PavlínaSudislav7400:24:4074,27
7ZA3022Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:25:5268,20
8ZB317Simonová JanaPolička7500:26:3564,51
9ZB333Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:27:0162,34
10ZA3412Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:27:0362,15
11ZB3519Kovářová MarieŘetová8500:27:0362,10
12ZJ4036Dúbravová MichaelaFlorbal Draci Lanškroun1100:32:2135,13
13ZB4116Krsková VěraLuková5400:34:3723,58
14ZJ4344Ptáčková KristýnaN.C.A.S.1600:43:033,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód