Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh, 16. ročník

4.12.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh, 16. ročník
  • datum konání: 4.12.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO Sokol Damníkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63

Statistika závodu Čertovský běh, 16. ročník

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1432

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Krupička Miroslav5314
Svatoš Otakar3414
Švec Miroslav5213
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Šafář Jaroslav5113
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Štyndl Miroslav5711
Nechvíl Petr9111
Dušková Lenka8010
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Ptáček František919
Sejkorová Lenka639
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček Jakub968
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Živný Marek918
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Šimůnková Zdena587
Ehrig Rudolf487
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Scheuer Jan666
Kebrle Milan756

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ108Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:42-
2MJ129Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:17:0110,00
3MJ1310Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:17:039,00
4MJ2511Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:19:138,00
5MJ2712Šebek JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8100:19:547,00
6MJ2913Holas MilanLanškroun8600:20:026,00
7MJ3614Kašpar JiříZŠ Nádražní Č.T.8500:22:125,00
8MJ3815Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:25:064,00
9MJ3916Ptáček JosefAnenská Studánka8700:25:073,00
10MJ4217Ptáček RichardAnenská Studánka8800:27:372,00
11MJ4218Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:27:381,00
Muži A (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:2710,00
2MA220Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:379,00
3MA321Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:478,00
4MA622Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:027,00
5MA923Kovařík PetrLanškroun6900:16:246,00
6MA1424Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:17:315,00
7MA1625Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:17:48-
8MA1826Král PetrLanškroun6600:18:074,00
9MA3227Ptáček JosefAnenská Studánka6400:20:343,00
Muži B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB528Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:15:3110,00
2MB729Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:16:189,00
3MB830Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:208,00
4MB1131Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:16:537,00
5MB1532Hejl JanAC Šumperk5300:17:39-
6MB1733Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:17:596,00
7MB1938Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:18:135,00
8MB2035Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:154,00
9MB2936Ruščák JanCK Lanškroun5900:20:023,00
10MB3437Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:512,00
Muži C (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC439Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:15:2610,00
2MC2140Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:18:459,00
3MC2341Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:018,00
4MC2442Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:19:10-
5MC3143Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:20:107,00
6MC3744Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:216,00
7MC4145Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:25:575,00
Juniorky (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ284Ruščáková MichaelaCK Lanškroun8500:19:5910,00
2ŽJ445Kučerová ŠárkaAnenská Studánka8500:28:369,00
3ŽJ456Ptáčková MartinaAnenská Studánka8500:28:378,00
4ŽJ467Kaplanová HankaAnenská Studánka9100:30:267,00
Ženy A (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA221Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:19:0010,00
2ZA332Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:20:44-
3ZA403Krsková ZdeňkaLanškroun7300:25:4310,00
Ženy B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2646Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:19:459,00
2ZB3547Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:158,00
3ZB4648Holíková MarieAnenská Studánka4800:30:267,00
Trať 4,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:2710,00
2MA220Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:379,00
3MA321Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:478,00
1MC439Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:15:2610,00
1MB528Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:15:3110,00
4MA622Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:027,00
2MB729Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:16:189,00
3MB830Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:208,00
5MA923Kovařík PetrLanškroun6900:16:246,00
1MJ108Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:42-
4MB1131Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:16:537,00
2MJ129Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:17:0110,00
3MJ1310Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:17:039,00
6MA1424Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:17:315,00
5MB1532Hejl JanAC Šumperk5300:17:39-
7MA1625Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:17:48-
6MB1733Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:17:596,00
8MA1826Král PetrLanškroun6600:18:074,00
7MB1938Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:18:135,00
8MB2035Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:154,00
2MC2140Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:18:459,00
1ZA221Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:19:0010,00
3MC2341Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:018,00
4MC2442Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:19:10-
4MJ2511Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:19:138,00
1ZB2646Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:19:459,00
5MJ2712Šebek JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8100:19:547,00
1ŽJ284Ruščáková MichaelaCK Lanškroun8500:19:5910,00
6MJ2913Holas MilanLanškroun8600:20:026,00
9MB2936Ruščák JanCK Lanškroun5900:20:023,00
5MC3143Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:20:107,00
9MA3227Ptáček JosefAnenská Studánka6400:20:343,00
2ZA332Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:20:44-
10MB3437Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:512,00
2ZB3547Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:158,00
7MJ3614Kašpar JiříZŠ Nádražní Č.T.8500:22:125,00
6MC3744Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:216,00
8MJ3815Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:25:064,00
9MJ3916Ptáček JosefAnenská Studánka8700:25:073,00
3ZA403Krsková ZdeňkaLanškroun7300:25:4310,00
7MC4145Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:25:575,00
11MJ4218Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:27:381,00
10MJ4217Ptáček RichardAnenská Studánka8800:27:372,00
2ŽJ445Kučerová ŠárkaAnenská Studánka8500:28:369,00
3ŽJ456Ptáčková MartinaAnenská Studánka8500:28:378,00
4ŽJ467Kaplanová HankaAnenská Studánka9100:30:267,00
3ZB4648Holíková MarieAnenská Studánka4800:30:267,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód