hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Čertovský běh

6.12.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 6.12.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:15 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 4 km
Převýšení: 200 m
asfalt (sníh)

Ceny pro vítěze

putovní pohárstarostů
3 v kategorii čertovské balíčky
finanční prémie (alespoň v kategorii)
finanční prémie za trťové rekordy
účastnické diplomy
další ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser
Damníkov 33, 561 23
tel. 608 570 123

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

milan.gloser@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.12.2017Čertovský běh-
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 1320

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4617
Ptáček Ondřej8916
Keprtová Miloslava4815
Stránský Aleš6014
Šebek Michal8414
Svatoš Otakar3414
Vacek Martin6914
Červ Miloslav5013
Krupička Miroslav5313
Krsek Miroslav4912
Šafář Jaroslav5112
Šimůnek Jan8212
Švec Miroslav5212
Doleček Josef7912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan4912
Nechvíl Petr9110
Štyndl Miroslav5710
Jirásková Eva6410
Bielčik Jindřich4010
Šimůnková Pavla7710
Dušková Lenka809
Ptáček František919
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Wendlig Miroslav538
Sejkorová Lenka638
Dobšíček Pavel808
Ptáček Jakub968
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Razým Jan577
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Živný Marek917
Jirásková Bára917
Šimůnková Zdena587
Ehrig Rudolf487
Šembera Petr517
Pilgr Luděk767
Stránská Michaela977
Kubišta Oto537
Heger Vojtěch746
Sadílek Václav506
Kačerovský Michal696
Ptáček Josef876
Sadílek Jindřich736
Vítek Miroslav726

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:13:56125,98
2MJ943Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:0499,15
3MJ2448Jureček MichalCotkytle9600:18:0174,87
4MJ6276Pojlach VojtěchSKP Duha Lanškroun0000:22:0923,17
5MJ7074Dolníček PatrikDOLTON0000:24:383,00
6MJ7542Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:26:043,00

Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1124Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:22128,76
2ZJ5936Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:5271,24

Muži A 20-39 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA28Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:14:26104,77
2MA357Hrdina PavelAK Perná8800:14:43101,00
3MA527Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:1394,23
4MA645Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3688,96
5MA866Řemínek MatějAC Choceň8600:15:5884,11
6MA1360Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:2977,03
7MA1568Jor MartinActivity Lanškroun8700:17:0169,86
8MA1671Ptáček FrantišekN.C.A.S.9100:17:1067,90
9MA1815Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:17:2464,72
10MA2035Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:17:3662,01
11MA2370Volos SerhiyDamníkov8000:17:5857,07
12MA2567Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:0256,15
13MA2873Štochl PavelTJ Luková8500:18:2850,29
14MA3250Broulík DanielASC 18938900:18:4945,55
15MA3469Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:0442,10
16MA3853Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:19:2238,00
17MA4981Kalous PetrSK Žamberk7700:20:5317,48
18MA5039Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5417,41
19MA5178Kujínek TomášPavlov8400:20:5517,18
20MA5783Novák MartinPraha Krč8100:21:328,79
21MA6530Motyčka LiborDamníkov7900:23:043,00
22MA7475Dolníček PetrDOLTON7500:25:403,00

Muži B 40-49 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB417Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:14:51109,08
2MB726Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:4597,64
3MB1021Hejl RadekLetohrad7200:16:0593,29
4MB1233Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:2489,19
5MB2172Doležal MartinSPS Sázava7000:17:4172,67
6MB2663Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0866,99
7MB2732Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:1266,00
8MB2961Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:2962,40
9MB3152Sirový AlešTřebovice7000:18:3860,48
10MB3937Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:19:4246,74
11MB4351Zachař MiroslavOpatov7400:19:5843,29
12MB5354Gremlica LiborTřebovice7300:21:0828,46
13MB6880Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:103,00

Muži C 50-59 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1428Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:50105,69
2MC1731Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:17:14101,13
3MC2213Knápek LubomírLK Šumperk5900:17:5593,18
4MC3020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:3485,69
5MC4458Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:1965,44
6MC4564Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:20:2165,02
7MC6012Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:5846,32
8MC6379Wendlig JosefSokol Damníkov6100:22:5235,91
9MC6662Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:23:0733,14

Muži D 60 let a starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3549Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:19:06101,62
2MD3625Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:1899,47
3MD3723Krsek MiroslavM. K. Luková4900:19:2198,91
4MD4214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:4894,34
5MD4855Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:48124,47
6MD5618Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:21:2677,28
7MD5844Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:3675,65
8MD7119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:24:5889,26
9MD7222Bielčik JindřichLichkov4000:25:2086,27
10MD799Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:5156,55
11MD8038Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:553,00
12MD8334Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:343,00

Ženy A 20-34 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1956Vévodová MartinaAK Perná9000:17:26120,81
2ZA402Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:19:4597,01
3ZA5482Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1182,18
4ZA641Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:0163,34
5ZA6959Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:3158,20

Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3365Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:50134,94
2ZB4147Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:46105,69
3ZB4629Motyčková IvanaDamníkov7800:20:3697,62
4ZB4716Tylšová DanielaHISPORT Team7800:20:4196,69
5ZB5241Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:0293,31
6ZB5577Frišová KateřinaRudoltice7900:21:1790,87
7ZB614Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:22:0383,25
8ZB676Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:0997,15
9ZB735Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:34125,22
10ZB767Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:26:11120,97
11ZB7746Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:2967,91
12ZB7840Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:27:4227,72
13ZB8111Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:1634,78
14ZB8210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:0053,80

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:13:56125,98
1MA28Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:14:26104,77
2MA357Hrdina PavelAK Perná8800:14:43101,00
1MB417Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:14:51109,08
3MA527Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:1394,23
4MA645Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3688,96
2MB726Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:4597,64
5MA866Řemínek MatějAC Choceň8600:15:5884,11
2MJ943Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:0499,15
3MB1021Hejl RadekLetohrad7200:16:0593,29
1ZJ1124Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:22128,76
4MB1233Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:2489,19
6MA1360Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:2977,03
1MC1428Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:50105,69
7MA1568Jor MartinActivity Lanškroun8700:17:0169,86
8MA1671Ptáček FrantišekN.C.A.S.9100:17:1067,90
2MC1731Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:17:14101,13
9MA1815Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:17:2464,72
1ZA1956Vévodová MartinaAK Perná9000:17:26120,81
10MA2035Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:17:3662,01
5MB2172Doležal MartinSPS Sázava7000:17:4172,67
3MC2213Knápek LubomírLK Šumperk5900:17:5593,18
11MA2370Volos SerhiyDamníkov8000:17:5857,07
3MJ2448Jureček MichalCotkytle9600:18:0174,87
12MA2567Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:0256,15
6MB2663Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0866,99
7MB2732Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:1266,00
13MA2873Štochl PavelTJ Luková8500:18:2850,29
8MB2961Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:2962,40
4MC3020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:3485,69
9MB3152Sirový AlešTřebovice7000:18:3860,48
14MA3250Broulík DanielASC 18938900:18:4945,55
1ZB3365Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:50134,94
15MA3469Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:0442,10
1MD3549Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:19:06101,62
2MD3625Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:1899,47
3MD3723Krsek MiroslavM. K. Luková4900:19:2198,91
16MA3853Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:19:2238,00
10MB3937Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:19:4246,74
2ZA402Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:19:4597,01
2ZB4147Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:46105,69
4MD4214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:4894,34
11MB4351Zachař MiroslavOpatov7400:19:5843,29
5MC4458Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:1965,44
6MC4564Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:20:2165,02
3ZB4629Motyčková IvanaDamníkov7800:20:3697,62
4ZB4716Tylšová DanielaHISPORT Team7800:20:4196,69
5MD4855Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:48124,47
17MA4981Kalous PetrSK Žamberk7700:20:5317,48
18MA5039Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5417,41
19MA5178Kujínek TomášPavlov8400:20:5517,18
5ZB5241Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:0293,31
12MB5354Gremlica LiborTřebovice7300:21:0828,46
3ZA5482Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1182,18
6ZB5577Frišová KateřinaRudoltice7900:21:1790,87
6MD5618Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:21:2677,28
20MA5783Novák MartinPraha Krč8100:21:328,79
7MD5844Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:3675,65
2ZJ5936Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:5271,24
7MC6012Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:5846,32
7ZB614Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:22:0383,25
4MJ6276Pojlach VojtěchSKP Duha Lanškroun0000:22:0923,17
8MC6379Wendlig JosefSokol Damníkov6100:22:5235,91
4ZA641Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:0163,34
21MA6530Motyčka LiborDamníkov7900:23:043,00
9MC6662Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:23:0733,14
8ZB676Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:0997,15
13MB6880Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:103,00
5ZA6959Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:3158,20
5MJ7074Dolníček PatrikDOLTON0000:24:383,00
8MD7119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:24:5889,26
9MD7222Bielčik JindřichLichkov4000:25:2086,27
9ZB735Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:34125,22
22MA7475Dolníček PetrDOLTON7500:25:403,00
6MJ7542Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:26:043,00
10ZB767Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:26:11120,97
11ZB7746Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:2967,91
12ZB7840Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:27:4227,72
10MD799Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:5156,55
11MD8038Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:553,00
13ZB8111Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:1634,78
14ZB8210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:0053,80
12MD8334Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:343,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:13:56106,05
2MA28Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:14:2698,92
3MA357Hrdina PavelAK Perná8800:14:4395,04
4MB417Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:14:5193,09
5MA527Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:1388,07
6MA645Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3682,64
7MB726Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:4580,68
8MA866Řemínek MatějAC Choceň8600:15:5877,64
9MJ943Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:0476,13
10MB1021Hejl RadekLetohrad7200:16:0575,97
11MB1233Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:2471,53
12MA1360Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:2970,35
13MC1428Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:5065,56
14MA1568Jor MartinActivity Lanškroun8700:17:0162,96
15MA1671Ptáček FrantišekN.C.A.S.9100:17:1060,94
16MC1731Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:17:1460,06
17MA1815Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:17:2457,67
18MA2035Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:17:3654,88
19MB2172Doležal MartinSPS Sázava7000:17:4153,63
20MC2213Knápek LubomírLK Šumperk5900:17:5550,47
21MA2370Volos SerhiyDamníkov8000:17:5849,79
22MJ2448Jureček MichalCotkytle9600:18:0149,07
23MA2567Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:0248,84
24MB2663Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0847,47
25MB2732Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:1246,40
26MA2873Štochl PavelTJ Luková8500:18:2842,80
27MB2961Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:2942,50
28MC3020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:3441,43
29MB3152Sirový AlešTřebovice7000:18:3840,41
30MA3250Broulík DanielASC 18938900:18:4937,93
31MA3469Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:0434,37
32MD3549Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:19:0634,00
33MD3625Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:1831,12
34MD3723Krsek MiroslavM. K. Luková4900:19:2130,38
35MA3853Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:19:2230,15
36MB3937Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:19:4225,52
37MD4214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:4824,25
38MB4351Zachař MiroslavOpatov7400:19:5821,79
39MC4458Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:1917,00
40MC4564Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:20:2116,49
41MD4855Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:4810,24
42MA4981Kalous PetrSK Žamberk7700:20:539,01
43MA5039Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:548,94
44MA5178Kujínek TomášPavlov8400:20:558,71
45MB5354Gremlica LiborTřebovice7300:21:085,71
46MD5618Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:21:263,00
47MA5783Novák MartinPraha Krč8100:21:323,00
48MD5844Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:363,00
49MC6012Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:583,00
50MJ6276Pojlach VojtěchSKP Duha Lanškroun0000:22:093,00
51MC6379Wendlig JosefSokol Damníkov6100:22:523,00
52MA6530Motyčka LiborDamníkov7900:23:043,00
53MC6662Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:23:073,00
54MB6880Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:103,00
55MJ7074Dolníček PatrikDOLTON0000:24:383,00
56MD7119Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:24:583,00
57MD7222Bielčik JindřichLichkov4000:25:203,00
58MA7475Dolníček PetrDOLTON7500:25:403,00
59MJ7542Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:26:043,00
60MD799Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:513,00
61MD8038Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:553,00
62MD8334Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:343,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1124Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:22113,41
2ZA1956Vévodová MartinaAK Perná9000:17:26101,32
3ZB3365Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:5085,28
4ZA402Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:19:4574,92
5ZB4147Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:4674,62
6ZB4629Motyčková IvanaDamníkov7800:20:3665,26
7ZB4716Tylšová DanielaHISPORT Team7800:20:4164,18
8ZB5241Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:0260,27
9ZA5482Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1158,48
10ZB5577Frišová KateřinaRudoltice7900:21:1757,43
11ZJ5936Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:5250,73
12ZB614Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:22:0348,60
13ZA641Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:0137,59
14ZB676Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:0936,11
15ZA6959Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:3131,89
16ZB735Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:348,63
17ZB767Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:26:113,00
18ZB7746Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:293,00
19ZB7840Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:27:423,00
20ZB8111Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:163,00
21ZB8210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód