Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský kros

25.7.2014, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský kros
  • datum konání: 25.7.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk TT, Baboš Sport a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

mládež 20 Kč
dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 5,4 km a méně
klasický kros po cestách i necestách

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tel.: 723 532 673 (Dudek), 603 761 530 (Baběrád)

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Plakát pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.babos-sports.cz

E-mailová adresa

milandudek@holice.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros158
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1771

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Borek Petr7012
Brychta Jakub0811
Vacek Martin6910
Kubišta Oto5310
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Sedláček Roman649
Nechvílová Miroslava609
Serbousková Sára049
Krátká Anna699
Šimůnek Jan829
Keprtová Miloslava489
Brychtová Veronika109
Radiměřský Karel879
Bubeníček Jiří518
Dušková Lenka808
Peterková Veronika848
Stránský Aleš608
Grätz Luděk588
Vondra Vojtěch988
Kostřicová Blanka618
Fajfr František727
Šimůnková Pavla777
Němcová Natálie117
Scheuer Jan667
Koubová Elen097
Krunčík Pavel857
Buriánek Roman657
Šafář Jaroslav517
Hlaváček Zdeněk547
Bielčik Jindřich407
Belobrad Ivan667
Matyášová Jana657
Kačerovský Michal987
Kalousek Jan717
Kouba Radim117
Živný Marek917
Němec Radek777
Chaloupka Jan906
Hofmanová Veronika786
Kubíček Jan876
Jelínek Matěj426
Šimůnek Jan036
Dejdarová Tereza106
Šponar Josef476
Vacek Michal046
Švorčík Petr766
Borková Adéla756

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11165Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:00:01-
2M13159Boháč PankrácAC Choceň0600:00:01-
3M15163Barvínek DanielDlouhoňovice0600:00:01-
4M17184Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
5M19168Křížek Matějneregistrován0900:00:01-
6M111155Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:01-
7M113186Krňávek Barrera Mateoneregistrován1000:00:01-
8M115161Migal OndřejRychlá Rota Jeseník0800:00:01-
9M117193Šimek Ondřejneregistrován0900:00:01-
10M119194Fryauf Vincentneregistrován1100:00:01-
11M121192Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
Nejmladší žákyně I (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11175Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:01-
2Z13154Hamplová TerezaOstrov0500:00:01-
3Z15153Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:00:01-
4Z17188Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:01-
5Z19181Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
6Z111187Krňávková Barrera Liwenneregistrována0700:00:01-
7Z113164Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:01-
8Z115180Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:01-
9Z117183Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
10Z119177Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:01-
11Z121162Migalová MiaRychlá Rota Jeseník1000:00:01-
12Z123191Migalová GrétaRychlá Rota Jeseník1300:00:01-
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22170Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:49102,31
2M23157Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:5199,21
3M24156Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:5198,48
4M25158Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:5591,19
5M26166Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:0278,62
6M27173Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0670,97
7M28167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0770,24
-M2-198Fryauf Jáchymneregistrován04DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21171Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:47100,00
Mladší žáci (trať 0,9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31152Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:25108,54
2Z32160Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:3797,23
3Z33151Derková MartinaKB Letohrad0100:03:4194,23
4Z34174Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1661,33
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41190Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:39100,00
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42182Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:09:15100,00
Dorostenci (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51189Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:19105,00
2M52185Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:3898,37
3M53195Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:4396,63
4M55199Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:13:1223,72
5M56196Kučera JanČeská Třebová9700:13:4312,91
Dorostenky (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54176Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:12:05100,00
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ276Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:47116,37
2MJ1457Pazdera AlešAtletika Polička9600:22:0883,63
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Hübl RadekUganda National Team8800:18:24109,05
2MA340Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:03102,31
3MA459Machotka DominikActivity Lanškroun9400:20:2288,64
4MA570Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:0281,72
5MA6202Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0381,55
6MA792Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:0581,20
7MA9212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:2278,26
8MA1226Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5273,08
9MA1358Češka MilanAtletika Polička8900:21:5572,56
10MA1636Dudek MilanVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:22:2068,23
11MA17216Jedlička Petrneregistrován8600:22:5462,35
12MA21218Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:2656,82
13MA2445Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:23:5851,28
14MA2838Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:24:4742,81
15MA3072Stehlík Liborneregistrován8800:25:0939,00
16MA3585Kalous PetrSK Žamberk7700:26:0229,84
17MA3969Hubáček LukášFZS UPCE ZZ9200:26:2326,20
18MA4315Marhold LubošHorní Jelení7700:26:4222,92
19MA4725Kyncl TomášČeská Třebová8000:27:1816,69
20MA6064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:423,00
21MA68219Franko MartinNákup8000:30:383,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1037Hejl RadekLetohrad7200:21:29106,41
2MB1591Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:11100,10
3MB1816Chlup JiříActivity Lanškroun7000:22:5593,49
4MB198Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:23:0292,44
5MB20197Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:0691,84
6MB2590Belobrad IvanŽamberk6600:24:2879,52
7MB26211Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3278,92
8MB342Hampl AloisOstrov7000:25:5167,06
9MB4230Kos MichalSRK Rychnov nad Kněžnou6800:26:4159,55
10MB5414Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:4540,93
11MB553Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:28:4940,33
12MB5760Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:29:1137,02
13MB61209Křivohlávek MiroslavOrlice6700:29:4731,61
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8210Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:17108,59
2MC11213Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:43104,70
3MC2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4386,71
4MC2788Kalous Tomᚎamberk6400:24:4078,17
5MC3181Roháček MichalXC Sport.cz6100:25:1572,92
6MC3263Skalický JosefArtla Žichlínek6200:25:2172,02
7MC3694Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:0665,28
8MC6331Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5930,35
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2375Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:45112,25
2MD3380Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:4196,97
3MD4027Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:2890,78
4MD4455Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4488,67
5MD4834Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:27:2283,66
6MD4920Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:4081,29
7MD62204Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:5064,16
8MD6444Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:0562,19
9MD6728Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:3658,10
10MD7162Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:3150,86
11MD73203Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:1045,72
12MD8235Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:1521,34
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME72200Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:45110,98
2ME8024Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:33:5498,18
3ME81207Bielčik JindřichLichkov4000:35:0890,84
4ME8319Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5586,17
5ME846Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:2783,00
6ME9071Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:443,00
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3789Kalousová AlenaŽamberk8000:26:12107,71
2ZA4574Lauterbachová LucieLíšnice8100:27:13100,24
3ZA5147Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:28:2092,05
4ZA5373Jurošková Ivananeregistrována8700:28:4489,11
5ZA5846Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:29:2084,71
6ZA5939Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:2584,10
7ZA654Honsová VeronikaRychlá Rota Jeseník8200:30:1577,98
8ZA6986Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:5373,33
9ZA7082Smetanová KláraAC Hylváty9000:30:5473,21
10ZA7583Macanová Petraneregistrována8900:32:3760,61
11ZA7842Krňávková Kláraneregistrována8000:33:1356,21
12ZA79206Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:33:3553,52
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:15103,37
2ZB415Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:36100,75
3ZB46214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:1595,88
4ZB529Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:2187,64
5ZB5677Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:29:0781,90
6ZB7618Krňávková Kateřinaneregistrována7800:32:5054,06
7ZB8512Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:3326,22
Ženy C 45 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2987Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:59120,23
2ZC5054Jirásková EvaLanškroun6400:28:0098,52
3ZC6621Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2481,25
4ZC7410Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:25110,09
5ZC777Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:10105,70
6ZC86205Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:36:5084,21
7ZC87208Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:0326,20
8ZC8823Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:39:2269,37
9ZC8979Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:39:4014,57
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21171Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:47100,00
1M22170Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:49102,31
2M23157Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:5199,21
3M24156Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:5198,48
4M25158Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:5591,19
5M26166Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:0278,62
6M27173Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0670,97
7M28167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0770,24
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31152Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:25108,54
2Z32160Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:3797,23
3Z33151Derková MartinaKB Letohrad0100:03:4194,23
4Z34174Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1661,33
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41190Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:39100,00
1Z42182Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:09:15100,00
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51189Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:19105,00
2M52185Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:3898,37
3M53195Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:4396,63
1Z54176Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:12:05100,00
4M55199Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:13:1223,72
5M56196Kučera JanČeská Třebová9700:13:4312,91
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Hübl RadekUganda National Team8800:18:24109,05
1MJ276Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:47116,37
2MA340Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:03102,31
3MA459Machotka DominikActivity Lanškroun9400:20:2288,64
4MA570Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:0281,72
5MA6202Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0381,55
6MA792Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:0581,20
1MC8210Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:17108,59
7MA9212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:2278,26
1MB1037Hejl RadekLetohrad7200:21:29106,41
2MC11213Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:43104,70
8MA1226Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5273,08
9MA1358Češka MilanAtletika Polička8900:21:5572,56
2MJ1457Pazdera AlešAtletika Polička9600:22:0883,63
2MB1591Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:11100,10
10MA1636Dudek MilanVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:22:2068,23
11MA17216Jedlička Petrneregistrován8600:22:5462,35
3MB1816Chlup JiříActivity Lanškroun7000:22:5593,49
4MB198Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:23:0292,44
5MB20197Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:0691,84
12MA21218Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:2656,82
3MC2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4386,71
1MD2375Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:45112,25
13MA2445Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:23:5851,28
6MB2590Belobrad IvanŽamberk6600:24:2879,52
7MB26211Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3278,92
4MC2788Kalous Tomᚎamberk6400:24:4078,17
14MA2838Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:24:4742,81
1ZC2987Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:59120,23
15MA3072Stehlík Liborneregistrován8800:25:0939,00
5MC3181Roháček MichalXC Sport.cz6100:25:1572,92
6MC3263Skalický JosefArtla Žichlínek6200:25:2172,02
2MD3380Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:4196,97
8MB342Hampl AloisOstrov7000:25:5167,06
16MA3585Kalous PetrSK Žamberk7700:26:0229,84
7MC3694Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:0665,28
1ZA3789Kalousová AlenaŽamberk8000:26:12107,71
1ZB38201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:15103,37
17MA3969Hubáček LukášFZS UPCE ZZ9200:26:2326,20
3MD4027Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:2890,78
2ZB415Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:36100,75
9MB4230Kos MichalSRK Rychnov nad Kněžnou6800:26:4159,55
18MA4315Marhold LubošHorní Jelení7700:26:4222,92
4MD4455Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4488,67
2ZA4574Lauterbachová LucieLíšnice8100:27:13100,24
3ZB46214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:1595,88
19MA4725Kyncl TomášČeská Třebová8000:27:1816,69
5MD4834Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:27:2283,66
6MD4920Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:4081,29
2ZC5054Jirásková EvaLanškroun6400:28:0098,52
3ZA5147Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:28:2092,05
4ZB529Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:2187,64
4ZA5373Jurošková Ivananeregistrována8700:28:4489,11
10MB5414Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:4540,93
11MB553Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:28:4940,33
5ZB5677Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:29:0781,90
12MB5760Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:29:1137,02
5ZA5846Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:29:2084,71
6ZA5939Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:2584,10
20MA6064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:423,00
13MB61209Křivohlávek MiroslavOrlice6700:29:4731,61
7MD62204Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:5064,16
8MC6331Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5930,35
8MD6444Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:0562,19
7ZA654Honsová VeronikaRychlá Rota Jeseník8200:30:1577,98
3ZC6621Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2481,25
9MD6728Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:3658,10
21MA68219Franko MartinNákup8000:30:383,00
8ZA6986Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:5373,33
9ZA7082Smetanová KláraAC Hylváty9000:30:5473,21
10MD7162Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:3150,86
1ME72200Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:45110,98
11MD73203Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:1045,72
4ZC7410Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:25110,09
10ZA7583Macanová Petraneregistrována8900:32:3760,61
6ZB7618Krňávková Kateřinaneregistrována7800:32:5054,06
5ZC777Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:10105,70
11ZA7842Krňávková Kláraneregistrována8000:33:1356,21
12ZA79206Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:33:3553,52
2ME8024Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:33:5498,18
3ME81207Bielčik JindřichLichkov4000:35:0890,84
12MD8235Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:1521,34
4ME8319Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5586,17
5ME846Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:2783,00
7ZB8512Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:3326,22
6ZC86205Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:36:5084,21
7ZC87208Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:0326,20
8ZC8823Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:39:2269,37
9ZC8979Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:39:4014,57
6ME9071Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:443,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Hübl RadekUganda National Team8800:18:24103,68
2MJ276Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:4799,59
3MA340Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:0396,74
4MA459Machotka DominikActivity Lanškroun9400:20:2282,69
5MA570Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:0275,58
6MA6202Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0375,40
7MA792Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:0575,04
8MC8210Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:1772,91
9MA9212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:2272,02
10MB1037Hejl RadekLetohrad7200:21:2970,78
11MC11213Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:4368,29
12MA1226Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5266,69
13MA1358Češka MilanAtletika Polička8900:21:5566,15
14MJ1457Pazdera AlešAtletika Polička9600:22:0863,84
15MB1591Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:1163,31
16MA1636Dudek MilanVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:22:2061,71
17MA17216Jedlička Petrneregistrován8600:22:5455,66
18MB1816Chlup JiříActivity Lanškroun7000:22:5555,48
19MB198Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:23:0254,24
20MB20197Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:0653,53
21MA21218Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:2649,97
22MC2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4346,95
23MD2375Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:4546,59
24MA2445Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:23:5844,28
25MB2590Belobrad IvanŽamberk6600:24:2838,94
26MB26211Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3238,23
27MC2788Kalous Tomᚎamberk6400:24:4036,81
28MA2838Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:24:4735,57
29MA3072Stehlík Liborneregistrován8800:25:0931,65
30MC3181Roháček MichalXC Sport.cz6100:25:1530,59
31MC3263Skalický JosefArtla Žichlínek6200:25:2129,52
32MD3380Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:4125,96
33MB342Hampl AloisOstrov7000:25:5124,18
34MA3585Kalous PetrSK Žamberk7700:26:0222,23
35MC3694Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:0621,52
36MA3969Hubáček LukášFZS UPCE ZZ9200:26:2318,49
37MD4027Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:2817,61
38MB4230Kos MichalSRK Rychnov nad Kněžnou6800:26:4115,29
39MA4315Marhold LubošHorní Jelení7700:26:4215,12
40MD4455Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4414,76
41MA4725Kyncl TomášČeská Třebová8000:27:188,71
42MD4834Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:27:228,00
43MD4920Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:404,80
44MB5414Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:453,00
45MB553Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:28:493,00
46MB5760Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:29:113,00
47MA6064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:423,00
48MB61209Křivohlávek MiroslavOrlice6700:29:473,00
49MD62204Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:503,00
50MC6331Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:593,00
51MD6444Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:053,00
52MD6728Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:363,00
53MA68219Franko MartinNákup8000:30:383,00
54MD7162Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:313,00
55ME72200Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:453,00
56MD73203Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:103,00
57ME8024Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:33:543,00
58ME81207Bielčik JindřichLichkov4000:35:083,00
59MD8235Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:153,00
60ME8319Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:553,00
61ME846Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:273,00
62ME9071Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2987Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:59106,41
2ZA3789Kalousová AlenaŽamberk8000:26:1296,99
3ZB38201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:1596,60
4ZB415Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:3693,89
5ZA4574Lauterbachová LucieLíšnice8100:27:1389,11
6ZB46214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:1588,85
7ZC5054Jirásková EvaLanškroun6400:28:0083,04
8ZA5147Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:28:2080,46
9ZB529Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:2180,33
10ZA5373Jurošková Ivananeregistrována8700:28:4477,36
11ZB5677Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:29:0774,39
12ZA5846Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:29:2072,71
13ZA5939Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:2572,06
14ZA654Honsová VeronikaRychlá Rota Jeseník8200:30:1565,60
15ZC6621Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2464,44
16ZA6986Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:5360,70
17ZA7082Smetanová KláraAC Hylváty9000:30:5460,57
18ZC7410Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:2548,82
19ZA7583Macanová Petraneregistrována8900:32:3747,27
20ZB7618Krňávková Kateřinaneregistrována7800:32:5045,59
21ZC777Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:1043,00
22ZA7842Krňávková Kláraneregistrována8000:33:1342,62
23ZA79206Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:33:3539,78
24ZB8512Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:3316,79
25ZC86205Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:36:5014,59
26ZC87208Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:035,17
27ZC8823Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:39:223,00
28ZC8979Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:39:403,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 87%
Ceny vítězům: 43%
Celkový dojem ze závodu: 73%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
75%

Názory na závod

Dát dětem do igelitky časopis,který se hodí do koše a repelent ?? Trošku mimo jinak vše perfektní . S pozdravem Klement Jiří
klement70
...příležitostně mi repelent někde předejte ( možná na Králičáku - 734237873), na závodech to štěstí nemám , děkuji JS
turisticky bezec
Ahoj, chybí mi časy a body v kat.žactvo ml.-Ota.
ota.la
Mladší žáci přeci neběželi...? Sehnat ceny není nikdy jednoduché. Tento závod patří ke specialitkám a vždy se sem těšíme. Možná kdyby někdo věděl o sponzorech, tak pořadatelé to určitě přivítají. Navíc všechny peníze ze startovného šly na pomoc potřebným (a to každý rok!!) Petr B.
jampb
...souhlas s P.B. a je ještě možná fajn říci, že tzv. skoro za " pade " vám dneska už nikdo organizovat nic nebude , právě krom běžeckých závodů a jejich pořádajících nadšenců ..tak jsme rádi za ně...navíc, co bych si doma se starou pak pořád počnul..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód