Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský kros

27.7.2012, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský kros
  • datum konání: 27.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk TT

Sociální sítě

Místo konání

Zhoř 59, Němčice u České Třebové
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 16:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

50 Kč - dospělí
20 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 5,4 km a méně

Ceny pro vítěze

dle možností organizátorů, v tombole 2x běžecké boty NB v hodnotě 2.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Dudek
tel. 723 532 673

Plakát pořadatele ve formátu PDF

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Kategorie závodu ve formátu MS Word

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1177Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:13-
2C1214Boháč PankrácAC Choceň0600:00:14-
3C1331Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:14-
4C1471Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:14-
5C11112Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:28-
6C11463Kebrle MatoušČeská Třebová1100:01:36-
Děvčata (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1518Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:15-
2D1621Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:16-
3D1725Vetchá RozálieLanškroun0700:00:16-
4D1855Kovářová AnnaBudislav0800:00:20-
5D1973Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:24-
6D11070Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:25-
7D11223Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:32-
8D11386Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:38-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11358Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:06103,30
2M11428Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:0899,89
3M11589Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:1096,81
4M11645Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:1294,35
5M11864Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1786,22
6M11972Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:1885,45
7M12062Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:02:2869,60
8M12136Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:02:3656,91
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1788Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:56105,85
2Z1934Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:57104,31
3Z1129Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:0589,84
4Z12237Kočí SabinaJaroměr0300:02:565,18
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:44102,77
2M2239Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:45100,34
3M2316Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4796,89
4M247Malý MartinTJ Jiskra Králiky0100:01:5287,28
5M21115Boháč ServácAC Choceň0200:02:0365,79
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2581Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:54102,18
2Z2647Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:5599,98
3Z288Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:5797,84
4Z21090Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:5992,70
5Z2174Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:02:1664,55
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3160Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:03:07111,60
2M3287Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:03:13105,74
3M3542Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3682,65
4M3844Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4671,90
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3338Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:26107,33
2Z342Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:3598,53
3Z3610Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:4094,14
4Z373Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:4390,76
5Z3940Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4985,46
6Z31035Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5183,35
7Z31182Václavková HanaDlouhá Třebová9900:04:1462,24
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:06:49101,26
2M4226Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:06:51100,28
3M4354Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5598,46
4M4478Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:0493,94
5M4659Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:07:3678,53
6M47101Barták MartinAC Choceň9700:08:5142,18
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4546Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:07:07121,71
2Z4898Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:5178,29
Dorostenci (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5157Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:07106,47
2M52109Lakota AntonínAC Choceň9500:10:09105,76
3M5383Václavek JanSKI Klub Česká Třebová9600:11:0687,77
Dorostenky (trať 2,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3220Cink MartinAC Pardubice9400:20:20108,77
2MJ18131Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:1291,23
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5580Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:29:54100,00
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:10109,09
2MA4132Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2996,06
3MA676Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3694,85
4MA9110Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:5292,19
5MA11150Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:0090,89
6MA1227Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:21:0290,60
7MA14126Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:3185,77
8MA15264Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5082,61
9MA26156Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:5462,01
10MA30158Řemínek MatějAC Choceň8600:24:2157,43
11MA31241Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:2456,93
12MA3230Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:24:3355,54
13MA33290Grundman VojtěchKOB Choceň8800:24:4054,29
14MA37147Kalous PetrSK Žamberk7700:25:5941,26
15MA40267Marhold PetrChoceň7800:27:0031,07
16MA47272Nováček Jan-8100:28:2517,02
17MA48140Marhold LubošHorní Jelení7700:28:3515,30
18MA49268Mudruňka MarekNový Věk Triatlon Trusnov9000:28:5212,48
19MA54232Husák David-7600:29:463,56
20MA57223Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:30:243,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2245Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:20:16102,01
2MB5119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3099,62
3MB7114Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:3898,37
4MB8118Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:5096,44
5MB13148Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:21:1292,79
6MB17111Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:0584,14
7MB19129Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:2081,74
8MB20125Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2680,74
9MB21135Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:4677,43
10MB22133Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:0674,21
11MB28284Zachař JiříSruby7200:24:1463,12
12MB35137Sedláček RomanLanškroun6400:25:0355,25
13MB42113Belobrad IvanŽamberk6600:27:1633,56
14MB4479Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:2631,83
15MB6084Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:31:163,00
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10117Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:55110,61
2MC16194Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:04100,11
3MC23122Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:1689,29
4MC24106Žila MilošBystré6200:23:2488,10
5MC29121Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:24:1580,34
6MC34146Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:0273,30
7MC38108Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:1063,04
8MC41149Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:1453,34
9MC51273Grundman MartinKOB Choceň5800:29:0037,24
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43141Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:23109,56
2MD4591Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:38107,82
3MD5920Vilhelm VáclavPřívrat5100:31:1582,62
4MD70289Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:4458,47
5MD73105Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5835,97
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME61128Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:35102,15
2ME63127Bielčik JindřichLichkov4000:31:5799,81
3ME6492Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:1498,04
4ME68103Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:3383,60
5ME78142Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:203,00
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2797Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:01113,58
2ZA36124Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:24102,77
3ZA46115Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:5283,65
4ZA5024Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5275,85
5ZA5274Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:0174,69
6ZA56240Marholdová LucieChoceň8300:30:1664,93
7ZA62145Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:4453,62
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:52129,71
2ZB39186Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:38109,89
3ZB66107Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:3460,41
4ZB6769Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:1555,54
Ženy C 45 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC53123Jirásková EvaLanškroun6400:29:26110,37
2ZC58112Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:31103,38
3ZC6519Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:33:1186,25
4ZC69266Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:34:4276,37
5ZC71104Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:50116,79
6ZC7275Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:1173,26
7ZC74134Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:0648,09
8ZC7596Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:1640,53
9ZC76139Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:1940,24
10ZC7794Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:41:1383,21
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:44102,77
2M2239Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:45100,34
3M2316Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4796,89
4M247Malý MartinTJ Jiskra Králiky0100:01:5287,28
1Z2581Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:54102,18
2Z2647Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:5599,98
1Z1788Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:56105,85
3Z288Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:5797,84
2Z1934Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:57104,31
4Z21090Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:5992,70
5M21115Boháč ServácAC Choceň0200:02:0365,79
3Z1129Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:0589,84
1M11358Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:06103,30
2M11428Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:0899,89
3M11589Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:1096,81
4M11645Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:1294,35
5Z2174Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:02:1664,55
5M11864Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1786,22
6M11972Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:1885,45
7M12062Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:02:2869,60
8M12136Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:02:3656,91
4Z12237Kočí SabinaJaroměr0300:02:565,18
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3160Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:03:07111,60
2M3287Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:03:13105,74
1Z3338Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:26107,33
2Z342Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:3598,53
3M3542Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3682,65
3Z3610Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:4094,14
4Z373Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:4390,76
4M3844Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4671,90
5Z3940Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4985,46
6Z31035Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5183,35
7Z31182Václavková HanaDlouhá Třebová9900:04:1462,24
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:06:49101,26
2M4226Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:06:51100,28
3M4354Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5598,46
4M4478Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:0493,94
1Z4546Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:07:07121,71
5M4659Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:07:3678,53
6M47101Barták MartinAC Choceň9700:08:5142,18
2Z4898Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:5178,29
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5157Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:07106,47
2M52109Lakota AntonínAC Choceň9500:10:09105,76
3M5383Václavek JanSKI Klub Česká Třebová9600:11:0687,77
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:10109,09
1MB2245Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:20:16102,01
1MJ3220Cink MartinAC Pardubice9400:20:20108,77
2MA4132Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2996,06
2MB5119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3099,62
3MA676Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3694,85
3MB7114Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:3898,37
4MB8118Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:5096,44
4MA9110Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:5292,19
1MC10117Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:55110,61
5MA11150Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:0090,89
6MA1227Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:21:0290,60
5MB13148Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:21:1292,79
7MA14126Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:3185,77
8MA15264Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5082,61
2MC16194Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:04100,11
6MB17111Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:0584,14
2MJ18131Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:1291,23
7MB19129Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:2081,74
8MB20125Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2680,74
9MB21135Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:4677,43
10MB22133Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:0674,21
3MC23122Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:1689,29
4MC24106Žila MilošBystré6200:23:2488,10
1ZB25143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:52129,71
9MA26156Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:5462,01
1ZA2797Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:01113,58
11MB28284Zachař JiříSruby7200:24:1463,12
5MC29121Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:24:1580,34
10MA30158Řemínek MatějAC Choceň8600:24:2157,43
11MA31241Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:2456,93
12MA3230Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:24:3355,54
13MA33290Grundman VojtěchKOB Choceň8800:24:4054,29
6MC34146Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:0273,30
12MB35137Sedláček RomanLanškroun6400:25:0355,25
2ZA36124Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:24102,77
14MA37147Kalous PetrSK Žamberk7700:25:5941,26
7MC38108Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:1063,04
2ZB39186Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:38109,89
15MA40267Marhold PetrChoceň7800:27:0031,07
8MC41149Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:1453,34
13MB42113Belobrad IvanŽamberk6600:27:1633,56
1MD43141Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:23109,56
14MB4479Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:2631,83
2MD4591Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:38107,82
3ZA46115Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:5283,65
16MA47272Nováček Jan-8100:28:2517,02
17MA48140Marhold LubošHorní Jelení7700:28:3515,30
18MA49268Mudruňka MarekNový Věk Triatlon Trusnov9000:28:5212,48
4ZA5024Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5275,85
9MC51273Grundman MartinKOB Choceň5800:29:0037,24
5ZA5274Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:0174,69
1ZC53123Jirásková EvaLanškroun6400:29:26110,37
19MA54232Husák David-7600:29:463,56
1ZJ5580Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:29:54100,00
6ZA56240Marholdová LucieChoceň8300:30:1664,93
20MA57223Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:30:243,00
2ZC58112Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:31103,38
3MD5920Vilhelm VáclavPřívrat5100:31:1582,62
15MB6084Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:31:163,00
1ME61128Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:35102,15
7ZA62145Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:4453,62
2ME63127Bielčik JindřichLichkov4000:31:5799,81
3ME6492Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:1498,04
3ZC6519Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:33:1186,25
3ZB66107Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:3460,41
4ZB6769Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:1555,54
4ME68103Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:3383,60
4ZC69266Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:34:4276,37
4MD70289Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:4458,47
5ZC71104Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:50116,79
6ZC7275Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:1173,26
5MD73105Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5835,97
7ZC74134Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:0648,09
8ZC7596Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:1640,53
9ZC76139Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:1940,24
10ZC7794Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:41:1383,21
5ME78142Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:203,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:10107,55
2MB2245Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:20:1696,59
3MJ3220Cink MartinAC Pardubice9400:20:2095,87
4MA4132Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2994,41
5MB5119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3094,13
6MA676Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3693,19
7MB7114Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:3892,84
8MB8118Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:5090,86
9MA9110Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:5290,51
10MC10117Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:5590,06
11MA11150Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:0089,20
12MA1227Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:21:0288,90
13MB13148Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:21:1287,12
14MA14126Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:3184,03
15MA15264Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5080,85
16MC16194Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:0478,42
17MB17111Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:0578,22
18MJ18131Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:1277,14
19MB19129Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:2075,76
20MB20125Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2674,73
21MB21135Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:4671,33
22MB22133Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:0668,03
23MC23122Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:1666,42
24MC24106Žila MilošBystré6200:23:2465,11
25MA26156Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:5460,08
26MB28284Zachař JiříSruby7200:24:1456,63
27MC29121Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:24:1556,51
28MA30158Řemínek MatějAC Choceň8600:24:2155,47
29MA31241Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:2454,97
30MA3230Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:24:3353,57
31MA33290Grundman VojtěchKOB Choceň8800:24:4052,30
32MC34146Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:0248,70
33MB35137Sedláček RomanLanškroun6400:25:0348,54
34MA37147Kalous PetrSK Žamberk7700:25:5939,17
35MC38108Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:1037,33
36MA40267Marhold PetrChoceň7800:27:0028,90
37MC41149Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:1426,58
38MB42113Belobrad IvanŽamberk6600:27:1626,26
39MD43141Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:2325,06
40MB4479Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:2624,48
41MD4591Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3822,53
42MA47272Nováček Jan-8100:28:2514,73
43MA48140Marhold LubošHorní Jelení7700:28:3513,00
44MA49268Mudruňka MarekNový Věk Triatlon Trusnov9000:28:5210,16
45MC51273Grundman MartinKOB Choceň5800:29:008,73
46MA54232Husák David-7600:29:463,00
47MA57223Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:30:243,00
48MD5920Vilhelm VáclavPřívrat5100:31:153,00
49MB6084Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:31:163,00
50ME61128Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:353,00
51ME63127Bielčik JindřichLichkov4000:31:573,00
52ME6492Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:143,00
53ME68103Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:333,00
54MD70289Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:443,00
55MD73105Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:583,00
56ME78142Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:203,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:52104,62
2ZA2797Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:01103,39
3ZA36124Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:2491,98
4ZB39186Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:3881,88
5ZA46115Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:5271,82
6ZA5024Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5263,59
7ZA5274Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:0162,38
8ZC53123Jirásková EvaLanškroun6400:29:2658,98
9ZJ5580Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:29:5455,15
10ZA56240Marholdová LucieChoceň8300:30:1652,08
11ZC58112Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:3150,10
12ZA62145Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:4440,15
13ZC6519Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:33:1128,32
14ZB66107Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:3425,11
15ZB6769Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:1519,53
16ZC69266Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:34:4215,77
17ZC71104Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5014,72
18ZC7275Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:1111,82
19ZC74134Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:063,00
20ZC7596Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:163,00
21ZC76139Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:193,00
22ZC7794Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:41:133,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

nemělo to chybu, výborné klobásy a dobré pivo
heda.sedlackova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód