7.5.2004, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.4.2024 | Běh na Rozálku | - |
28.4.2023 | Běh na Rozálku | 195 |
29.4.2022 | Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse | 146 |
24.4.2020 | Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse | - |
26.4.2019 | Běh na Rozálku | 181 |
27.4.2018 | Běh na Rozálku | 197 |
28.4.2017 | Běh na Rozálku | 198 |
29.4.2016 | Běh na Rozálku | 204 |
24.4.2015 | Běh na Rozálku | 201 |
25.4.2014 | Běh na Rozálku | 194 |
26.4.2013 | Běh na Rozálku | 197 |
4.5.2012 | Běh na Rozálku | 231 |
6.5.2011 | Běh na Rozálku | 191 |
7.5.2010 | Běh na Rozálku | 186 |
7.5.2009 | Běh na Rozálku | 188 |
2.5.2008 | Běh na Rozálku | 174 |
4.5.2007 | Běh na Rozálku | 198 |
5.5.2006 | Běh na Rozálku | 182 |
6.5.2005 | Běh na Rozálku | 137 |
2.5.2003 | Běh na Rozálku, 5. ročník | 207 |
3.5.2002 | Běh na Rozálku | 201 |
4.5.2001 | 3. ročník - BĚH NA ROZÁLKU | 173 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kalous Petr | 77 | 20 |
Matyášová Jana | 65 | 20 |
Tobiška Václav | 44 | 18 |
Novotný Luděk | 62 | 17 |
Keprtová Miloslava | 48 | 16 |
Mannlová Jana | 80 | 16 |
Sadílek Ota | 46 | 16 |
Bielčik Jindřich | 40 | 16 |
Nechvíl Petr | 91 | 15 |
Šponar Josef | 47 | 14 |
Šimůnek Jan | 49 | 14 |
Šafář Jaroslav | 51 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Svatoš Otakar | 34 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Novotná Dora | 97 | 12 |
Koblížek Jindřich | 48 | 12 |
Maříková Simona | 96 | 12 |
Tomeš Jaroslav | 48 | 11 |
Kebrle Milan | 75 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Kalousek Jan | 41 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Mařík Jiří | 72 | 11 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Strnad Adam | 00 | 10 |
Vařeka Jan | 96 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Bubeníček Jiří | 51 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Volf Břetislav | 52 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Exler Ondřej | 90 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Moravec Jiří | 96 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Ducháček Bedřich | 59 | 9 |
Skalický Jiří | 50 | 8 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Večeře Tomáš | 90 | 8 |
Doucha Jiří | 71 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Razým Jan | 57 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 73 | 142 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:49 | 42,41 |
2 | M3 | 86 | 39 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:56 | 35,20 |
3 | M3 | 90 | 71 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:57 | 33,28 |
4 | M3 | 94 | 135 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:59 | 31,48 |
5 | M3 | 111 | 55 | Mimra Jan | SK Žamberk | 95 | 00:04:11 | 17,74 |
6 | M3 | 112 | 140 | Bartůněk David | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:11 | 17,51 |
7 | M3 | 119 | 23 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:04:16 | 11,77 |
8 | M3 | 127 | 74 | Vítek Petr | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:25 | 1,97 |
9 | M3 | 131 | 82 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:30 | 0,00 |
10 | M3 | 134 | 37 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:04:35 | 0,00 |
11 | M3 | 140 | 65 | Matějíček Michal | SK Žamberk | 93 | 00:04:39 | 0,00 |
12 | M3 | 144 | 78 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:43 | 0,00 |
13 | M3 | 153 | 81 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:51 | 0,00 |
14 | M3 | 160 | 36 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:04:59 | 0,00 |
15 | M3 | 163 | 88 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:05 | 0,00 |
16 | M3 | 166 | 171 | Nyklíček Daniel | SK Žamberk | 94 | 00:05:19 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 64 | 143 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:03:43 | 99,70 |
2 | ŽM | 78 | 148 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:51 | 92,40 |
3 | ŽM | 91 | 146 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:58 | 86,18 |
4 | ŽM | 104 | 134 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:07 | 77,71 |
5 | ŽM | 106 | 167 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:08 | 76,72 |
6 | ŽM | 115 | 43 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:12 | 73,57 |
7 | ŽM | 120 | 117 | Havlová Michaela | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:04:18 | 67,62 |
8 | ŽM | 161 | 68 | Kladivová Markéta | SK Žamberk | 91 | 00:05:01 | 29,60 |
9 | ŽM | 162 | 160 | Pauková Eva | SK Žamberk | 92 | 00:05:02 | 28,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 54 | 111 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:03:37 | 56,37 |
2 | MM | 56 | 149 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:03:39 | 54,12 |
3 | MM | 59 | 137 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:39 | 53,90 |
4 | MM | 65 | 31 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:43 | 48,83 |
5 | MM | 70 | 172 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:47 | 44,43 |
6 | MM | 73 | 32 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:49 | 42,41 |
7 | MM | 76 | 109 | Kroupa Ondřej | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:03:50 | 41,84 |
8 | MM | 82 | 145 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:03:53 | 37,68 |
9 | MM | 97 | 10 | Řehák Adam | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:04:01 | 28,78 |
10 | MM | 98 | 112 | Ďuran Tomáš | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:04:02 | 28,10 |
11 | MM | 101 | 99 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:04:03 | 26,30 |
12 | MM | 102 | 168 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:05 | 24,16 |
13 | MM | 113 | 113 | Šembera Jiří | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:04:12 | 17,18 |
14 | MM | 123 | 152 | Teplý Marek | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:21 | 6,81 |
15 | MM | 137 | 9 | Novotný Štěpán | SK Žamberk | 92 | 00:04:37 | 0,00 |
16 | MM | 142 | 7 | Exler Libor | Sokol Žamberk | 92 | 00:04:40 | 0,00 |
17 | MM | 157 | 131 | Paďour Jiří | SK Žamberk | 92 | 00:04:57 | 0,00 |
18 | MM | 181 | 187 | Suchodol Jiří | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:05:39 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 63 | 186 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:03:41 | 101,50 |
2 | ŽS | 84 | 8 | Karlová Veronika | Nový Věk Trusnov | 90 | 00:03:54 | 89,16 |
3 | ŽS | 121 | 106 | Levá Nikola | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:04:19 | 67,35 |
4 | ŽS | 124 | 86 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:04:21 | 64,83 |
5 | ŽS | 125 | 105 | Vacková Michaela | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:04:24 | 62,40 |
6 | ŽS | 138 | 116 | Lipenská Radka | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:04:37 | 51,04 |
7 | ŽS | 154 | 130 | Paďourová Zdislava | SK Žamberk | 90 | 00:04:55 | 34,55 |
8 | ŽS | 167 | 67 | Matějíčková Lucie | SK Žamberk | 90 | 00:05:22 | 10,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 3 | 154 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:02:57 | 100,75 |
2 | MS | 5 | 153 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:02:59 | 98,95 |
3 | MS | 18 | 97 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:08 | 88,47 |
4 | MS | 36 | 150 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:03:23 | 71,58 |
5 | MS | 45 | 110 | Faltus Lukáš | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:03:30 | 63,69 |
6 | MS | 47 | 108 | Exler Ondřej | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:03:31 | 63,36 |
7 | MS | 77 | 114 | Novotný Jan | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:03:51 | 40,83 |
8 | MS | 89 | 85 | Bašarin Tomáš | AC Choceň | 90 | 00:03:57 | 33,40 |
9 | MS | 116 | 53 | Hlaváč Petr | Žamberk | 90 | 00:04:14 | 14,81 |
10 | MS | 133 | 54 | Roček Jiří | Žamberk | 90 | 00:04:35 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 9 | 166 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:03:01 | 96,36 |
2 | MD | 10 | 165 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:03:02 | 95,01 |
3 | MD | 11 | 155 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:03:03 | 94,78 |
4 | MD | 13 | 128 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:05 | 91,97 |
5 | MD | 23 | 156 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:13 | 83,18 |
6 | MD | 28 | 158 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:03:17 | 78,67 |
7 | MD | 34 | 157 | Boháč Luboš | Atletika Polička | 88 | 00:03:21 | 74,39 |
8 | MD | 37 | 167 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:03:24 | 70,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 71 | 149 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:03:48 | 94,65 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 28 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:02:58 | 100,30 |
2 | MJ | 35 | 183 | Honzák Tomáš | SK Žamberk | 86 | 00:03:23 | 72,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 16 | 64 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:03:07 | 105,03 |
2 | MB | 19 | 98 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:03:10 | 101,78 |
3 | MB | 29 | 185 | Toman Jiří | Hradec Králové | 61 | 00:03:18 | 93,19 |
4 | MB | 32 | 27 | Siegel Josef | Spartak Choceň | 58 | 00:03:19 | 92,15 |
5 | MB | 33 | 90 | Trejtnar Pavel | Sokol Kunvald | 58 | 00:03:21 | 90,37 |
6 | MB | 50 | 177 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:03:34 | 76,86 |
7 | MB | 51 | 302 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:03:34 | 76,02 |
8 | MB | 55 | 159 | Tarant Ladislav | Líšnice | 60 | 00:03:39 | 71,62 |
9 | MB | 67 | 138 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:03:45 | 64,92 |
10 | MB | 69 | 89 | Fikejs Vladimír | Sokol Žamberk | 57 | 00:03:47 | 62,93 |
11 | MB | 72 | 24 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:03:49 | 61,15 |
12 | MB | 87 | 170 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 56 | 00:03:56 | 53,51 |
13 | MB | 135 | 184 | Exler Pavel | TETTEX Praha | 58 | 00:04:35 | 12,04 |
14 | MB | 136 | 5 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:04:36 | 11,41 |
15 | MB | 139 | 180 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:04:38 | 9,42 |
16 | MB | 156 | 38 | Kubelka Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 60 | 00:04:56 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 40 | 56 | Krsek Jaroslav | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:03:27 | 104,23 |
2 | MC | 43 | 20 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:03:29 | 102,53 |
3 | MC | 56 | 169 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:03:39 | 93,24 |
4 | MC | 59 | 305 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:03:39 | 93,05 |
5 | MC | 61 | 181 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:03:40 | 92,11 |
6 | MC | 62 | 177 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:03:41 | 91,44 |
7 | MC | 68 | 129 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:03:45 | 87,18 |
8 | MC | 79 | 304 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:03:51 | 81,59 |
9 | MC | 88 | 178 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:03:56 | 76,57 |
10 | MC | 92 | 93 | Šroler Zdeněk | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:03:58 | 74,78 |
11 | MC | 103 | 136 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:04:06 | 67,67 |
12 | MC | 129 | 26 | Tomeš Jaroslav | Žamberk | 48 | 00:04:28 | 46,27 |
13 | MC | 145 | 34 | Novotný Jiří | Letohrad | 45 | 00:04:43 | 32,63 |
14 | MC | 149 | 102 | Šponar Josef | Sokol Žamberk | 47 | 00:04:47 | 28,37 |
15 | MC | 151 | 2 | Vanický Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 47 | 00:04:49 | 26,38 |
16 | MC | 155 | 70 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:04:55 | 20,88 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 99 | 30 | Strnad Josef | Sokol Žamberk | 44 | 00:04:02 | 103,71 |
2 | MD | 105 | 124 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:04:08 | 98,84 |
3 | MD | 109 | 300 | Tobiška Václav | Sokol Žamberk | 44 | 00:04:10 | 97,46 |
4 | MD | 110 | 59 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:04:10 | 97,29 |
5 | MD | 113 | 76 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:04:12 | 96,07 |
6 | MD | 147 | 6 | Bittner Kurt | SK Žamberk | 39 | 00:04:46 | 68,22 |
7 | MD | 148 | 60 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:04:47 | 67,24 |
8 | MD | 152 | 179 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:04:50 | 64,81 |
9 | MD | 174 | 1 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:05:28 | 33,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 80 | 87 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:03:53 | 90,60 |
2 | ŽJ | 107 | 51 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:04:09 | 76,45 |
3 | ŽJ | 108 | 126 | Moravcová Petra | Letohrad | 86 | 00:04:09 | 76,18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 81 | 133 | Dostálková Lenka | Atletika Albrechtice | 77 | 00:03:53 | 100,60 |
2 | ZA | 83 | 33 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:03:54 | 100,26 |
3 | ZA | 85 | 22 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:03:55 | 99,14 |
4 | ZA | 96 | 50 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:04:01 | 93,74 |
5 | ZA | 100 | 18 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:04:03 | 91,95 |
6 | ZA | 150 | 40 | Šatopletová Linda | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:04:48 | 53,64 |
7 | ZA | 169 | 49 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:05:24 | 22,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 118 | 72 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:04:16 | 102,14 |
2 | ZB | 126 | 21 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:04:25 | 95,01 |
3 | ZB | 128 | 52 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:04:26 | 94,47 |
4 | ZB | 130 | 95 | Hovádková Zuzana | SK Žamberk | 64 | 00:04:30 | 91,21 |
5 | ZB | 159 | 92 | Jedličková Jana | Sokol Žamberk | 69 | 00:04:58 | 69,12 |
6 | ZB | 177 | 91 | Krčálová Ludmila | SK Žamberk | 66 | 00:05:33 | 42,29 |
7 | ZB | 187 | 75 | Novotná Marie | BK Vysoké Mýto | 56 | 00:07:27 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 117 | 35 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:04:15 | 102,84 |
2 | ŽC | 146 | 176 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:04:43 | 80,75 |
3 | ŽC | 167 | 103 | Martincová Helena | Sokol Žamberk | 50 | 00:05:22 | 50,51 |
4 | ŽC | 180 | 123 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:05:39 | 37,64 |
5 | ŽC | 185 | 101 | Šponarová Marie | Sokol Žamberk | 49 | 00:05:56 | 24,00 |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 95% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 65% Ceny vítězům: 85% Celkový dojem ze závodu: 85% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 86% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.