Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

7.5.2004, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 7.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk - start u muzea, cíl u rozhledny
od 17.00 hodin (v minutových intervalech po dvou)

Přihlášky

16.15 - 17.00 hodin v rozhledně
nebo do 30. 4. 2004 na níže uvedený e-mail

Startovné

10,- Kč

Popis tratě

Nezpevněné parkové cesty, v první části závodu dřevěné schody. Trať je vhodná i pro tretry.
Délka 0,9 km
Převýšení 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + dětské a dorostenecké (všichni stejná trať)

Kontakt:

SK Žamberk
Vladimír Kalous
Na Rozálce 1197
564 01 Žamberk
tel. zam. 465 672 371
mobil 732 519 898

E-mailová adresa

kalousv@oez.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3259

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4417
Matyášová Jana6517
Sadílek Ota4616
Bielčik Jindřich4016
Keprtová Miloslava4816
Novotný Luděk6215
Nechvíl Petr9114
Mannlová Jana8013
Šafář Jaroslav5113
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Šimůnek Jan8212
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Šponar Josef4711
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Mařík Jiří7211
Jirásková Eva6410
Smolák Petr9410
Volf Břetislav529
Moravec Martin849
Ducháček Bedřich599
Mikyska Tomáš009
Sejkorová Lenka639
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Bubeníček Jiří519
Vondra Vojtěch989
Gregora Filip029
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Exler Ondřej909
Šimůnková Pavla778
Stránská Adéla918
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Klaclová Šárka938
Razým Jan578
Skalický Jiří508
Stránský Aleš608
Hübl Radek888
Borková Agáta028
Kubelka Tomáš938
Večeře Tomáš908

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 11 let a mladší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M373142Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:4942,41
2M38639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:5635,20
3M39071Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:5733,28
4M394135Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:5931,48
5M311155Mimra JanSK Žamberk9500:04:1117,74
6M3112140Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:1117,51
7M311923Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:04:1611,77
8M312774Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:04:251,97
9M313182Prachař DavidAC Choceň9400:04:300,00
10M313437Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:350,00
11M314065Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:390,00
12M314478Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:430,00
13M315381Lakota AntonínAC Choceň9500:04:510,00
14M316036Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:590,00
15M316388Frydrych JakubAC Choceň9500:05:050,00
16M3166171Nyklíček DanielSK Žamberk9400:05:190,00
Žákyně 11 let a mladší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž366144Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4498,80
2Ž393151Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:5885,64
3Ž395147Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:0083,93
4Ž312246Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:04:1966,81
5Ž313244Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:3354,83
6Ž314173Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4047,98
7Ž314345Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:4246,63
8Ž3158118Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:5732,57
9Ž3164132Paďourová KláraSK Žamberk9400:05:0822,93
10Ž316580Novotná DoraSK Žamberk9700:05:1318,34
11Ž317079Jedličková VeronikaSk Žamberk9600:05:257,88
12Ž317196Hovádková ZuzanaSK Žamberk9500:05:257,79
13Ž31723Janovcová TerezaSK Žamberk9300:05:284,91
14Ž317384Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:284,82
15Ž317566Kladivová ŠárkaSK Žamberk9300:05:302,84
16Ž3176107Lhotská HanaSokol Žamberk9600:05:321,13
17Ž317883Flídrová KláraAC Choceň9700:05:340,00
18Ž317957Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:05:360,00
19Ž3182161Pospíšilová ŽanetaLíšnice9300:05:430,00
20Ž31834Trejtnarová DominikaSk Žamberk9400:05:450,00
21Ž318458Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:05:490,00
22Ž3186306Fulierová Marieneregistrována9600:07:020,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM64143Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:4399,70
2ŽM78148Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:5192,40
3ŽM91146Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:5886,18
4ŽM104134Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:0777,71
5ŽM106167Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0876,72
6ŽM11543Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:1273,57
7ŽM120117Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:04:1867,62
8ŽM16168Kladivová MarkétaSK Žamberk9100:05:0129,60
9ŽM162160Pauková EvaSK Žamberk9200:05:0228,52
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM54111Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:03:3756,37
2MM56149Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:3954,12
3MM59137Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:3953,90
4MM6531Siegel JakubAC Choceň9200:03:4348,83
5MM70172Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:4744,43
6MM7332Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:4942,41
7MM76109Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:03:5041,84
8MM82145Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:5337,68
9MM9710Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:04:0128,78
10MM98112Ďuran TomášKB OEZ Letohrad9100:04:0228,10
11MM10199Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:0326,30
12MM102168Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:0524,16
13MM113113Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:04:1217,18
14MM123152Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:216,81
15MM1379Novotný ŠtěpánSK Žamberk9200:04:370,00
16MM1427Exler LiborSokol Žamberk9200:04:400,00
17MM157131Paďour JiříSK Žamberk9200:04:570,00
18MM181187Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:05:390,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS63186Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:41101,50
2ŽS848Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:5489,16
3ŽS121106Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:04:1967,35
4ŽS12486Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:2164,83
5ŽS125105Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:04:2462,40
6ŽS138116Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:04:3751,04
7ŽS154130Paďourová ZdislavaSK Žamberk9000:04:5534,55
8ŽS16767Matějíčková LucieSK Žamberk9000:05:2210,05
Žáci starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3154Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:02:57100,75
2MS5153Večeře TomášAtletika Polička9000:02:5998,95
3MS1897Červ JakubAtletika Polička8900:03:0888,47
4MS36150Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:2371,58
5MS45110Faltus LukášKB OEZ Letohrad9000:03:3063,69
6MS47108Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:03:3163,36
7MS77114Novotný JanKB OEZ Letohrad9000:03:5140,83
8MS8985Bašarin TomášAC Choceň9000:03:5733,40
9MS11653Hlaváč PetrŽamberk9000:04:1414,81
10MS13354Roček JiříŽamberk9000:04:350,00
Dorostenci 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9166Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0196,36
2MD10165Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:0295,01
3MD11155Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:0394,78
4MD13128Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:0591,97
5MD23156Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:1383,18
6MD28158Víšek MartinAtletika Polička8800:03:1778,67
7MD34157Boháč LubošAtletika Polička8800:03:2174,39
8MD37167Novotný MichalATC Nekoř8700:03:2470,34
Dorostenky 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD71149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:4894,65
Junioři (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ428Siegel JosefAC Choceň8600:02:58100,30
2MJ35183Honzák TomášSK Žamberk8600:03:2372,14
Muži A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Dobšíček PavelSK Hronov8000:02:48104,89
2MA2173Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:49104,07
3MA641Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:03:0091,04
4MA7301Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:0090,80
5MA842Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:03:0090,57
6MA11125Moravec MartinLetohrad8400:03:0387,89
7MA1447Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:03:0684,52
8MA15163Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:03:0684,17
9MA17127Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:03:0782,77
10MA2069Adamec JosefNekoř8100:03:1079,16
11MA21164Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:03:1178,58
12MA2215Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1177,88
13MA24119Levý TomášSK Žamberk6700:03:1474,97
14MA2519Vávra JiříDolní Čermná7700:03:1672,64
15MA26194Dytrt AlešKB OEZ Letohrad6600:03:1672,53
16MA2729Strnad TomášSK Žamberk6900:03:1672,06
17MA30162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:1969,27
18MA31122Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:1969,15
19MA3848Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2661,23
20MA39139Korenčík MartinASK Slavia Praha8400:03:2760,07
21MA41175Palko JaroslavÚstí nad Orlicí8100:03:2858,67
22MA4211Doleček MartinSK Žamberk7300:03:2957,51
23MA44115Jirčík MiroslavSokol Klášterec nad Orlicí7600:03:3056,23
24MA4694Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:03:3055,65
25MA4825Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:03:3154,83
26MA49121Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:03:3254,25
27MA52303Suchodol JosefBorec Žamberk6700:03:3550,64
28MA5377Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:3649,01
29MA56182Vencl TomášOEZ Letohrad6500:03:3945,87
30MA73141Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:4933,76
Muži B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1664Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:07105,03
2MB1998Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:03:10101,78
3MB29185Toman JiříHradec Králové6100:03:1893,19
4MB3227Siegel JosefSpartak Choceň5800:03:1992,15
5MB3390Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:03:2190,37
6MB50177Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:3476,86
7MB51302Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:3476,02
8MB55159Tarant LadislavLíšnice6000:03:3971,62
9MB67138Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:4564,92
10MB6989Fikejs VladimírSokol Žamberk5700:03:4762,93
11MB7224Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:4961,15
12MB87170Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:03:5653,51
13MB135184Exler PavelTETTEX Praha5800:04:3512,04
14MB1365Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:3611,41
15MB139180Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:04:389,42
16MB15638Kubelka PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí6000:04:560,00
Muži C (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4056Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:03:27104,23
2MC4320Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:03:29102,53
3MC56169Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:3993,24
4MC59305Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:3993,05
5MC61181Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:4092,11
6MC62177Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:03:4191,44
7MC68129Leicht JiříASPV Těchonín4900:03:4587,18
8MC79304Koblížek JindřichSK Žamberk4800:03:5181,59
9MC88178Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:5676,57
10MC9293Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:03:5874,78
11MC103136Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:0667,67
12MC12926Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:2846,27
13MC14534Novotný JiříLetohrad4500:04:4332,63
14MC149102Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:4728,37
15MC1512Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:04:4926,38
16MC15570Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:5520,88
Muži D (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9930Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:02103,71
2MD105124Jelínek MatějHradec Králové4200:04:0898,84
3MD109300Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:1097,46
4MD11059Bielčik JindřichLichkov4000:04:1097,29
5MD11376Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:04:1296,07
6MD1476Bittner KurtSK Žamberk3900:04:4668,22
7MD14860Kalousek JanSK Žamberk4100:04:4767,24
8MD152179Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:04:5064,81
9MD1741Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:2833,78
Juniorky (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8087Rychtaříková IvaAC Choceň8500:03:5390,60
2ŽJ10751Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:0976,45
3ŽJ108126Moravcová PetraLetohrad8600:04:0976,18
Ženy A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA81133Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:03:53100,60
2ZA8333Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:03:54100,26
3ZA8522Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:03:5599,14
4ZA9650Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:04:0193,74
5ZA10018Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:04:0391,95
6ZA15040Šatopletová LindaISCAREX Česká Třebová8000:04:4853,64
7ZA16949Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:05:2422,54
Ženy B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11872Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:16102,14
2ZB12621Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:2595,01
3ZB12852Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:2694,47
4ZB13095Hovádková ZuzanaSK Žamberk6400:04:3091,21
5ZB15992Jedličková JanaSokol Žamberk6900:04:5869,12
6ZB17791Krčálová LudmilaSK Žamberk6600:05:3342,29
7ZB18775Novotná MarieBK Vysoké Mýto5600:07:270,00
Ženy C (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11735Novotná EvaLetohrad4800:04:15102,84
2ŽC146176Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:04:4380,75
3ŽC167103Martincová HelenaSokol Žamberk5000:05:2250,51
4ŽC180123Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:05:3937,64
5ŽC185101Šponarová MarieSokol Žamberk4900:05:5624,00
Trať 0,900 km, 40,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Dobšíček PavelSK Hronov8000:02:48104,89
2MA2173Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:49104,07
1MS3154Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:02:57100,75
1MJ428Siegel JosefAC Choceň8600:02:58100,30
2MS5153Večeře TomášAtletika Polička9000:02:5998,95
3MA641Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:03:0091,04
4MA7301Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:0090,80
5MA842Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:03:0090,57
1MD9166Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0196,36
2MD10165Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:0295,01
3MD11155Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:0394,78
6MA11125Moravec MartinLetohrad8400:03:0387,89
4MD13128Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:0591,97
7MA1447Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:03:0684,52
8MA15163Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:03:0684,17
1MB1664Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:07105,03
9MA17127Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:03:0782,77
3MS1897Červ JakubAtletika Polička8900:03:0888,47
2MB1998Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:03:10101,78
10MA2069Adamec JosefNekoř8100:03:1079,16
11MA21164Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:03:1178,58
12MA2215Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1177,88
5MD23156Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:1383,18
13MA24119Levý TomášSK Žamberk6700:03:1474,97
14MA2519Vávra JiříDolní Čermná7700:03:1672,64
15MA26194Dytrt AlešKB OEZ Letohrad6600:03:1672,53
16MA2729Strnad TomášSK Žamberk6900:03:1672,06
6MD28158Víšek MartinAtletika Polička8800:03:1778,67
3MB29185Toman JiříHradec Králové6100:03:1893,19
17MA30162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:1969,27
18MA31122Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:1969,15
4MB3227Siegel JosefSpartak Choceň5800:03:1992,15
5MB3390Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:03:2190,37
7MD34157Boháč LubošAtletika Polička8800:03:2174,39
2MJ35183Honzák TomášSK Žamberk8600:03:2372,14
4MS36150Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:2371,58
8MD37167Novotný MichalATC Nekoř8700:03:2470,34
19MA3848Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2661,23
20MA39139Korenčík MartinASK Slavia Praha8400:03:2760,07
1MC4056Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:03:27104,23
21MA41175Palko JaroslavÚstí nad Orlicí8100:03:2858,67
22MA4211Doleček MartinSK Žamberk7300:03:2957,51
2MC4320Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:03:29102,53
23MA44115Jirčík MiroslavSokol Klášterec nad Orlicí7600:03:3056,23
5MS45110Faltus LukášKB OEZ Letohrad9000:03:3063,69
24MA4694Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:03:3055,65
6MS47108Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:03:3163,36
25MA4825Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:03:3154,83
26MA49121Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:03:3254,25
6MB50177Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:3476,86
7MB51302Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:3476,02
27MA52303Suchodol JosefBorec Žamberk6700:03:3550,64
28MA5377Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:3649,01
1MM54111Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:03:3756,37
8MB55159Tarant LadislavLíšnice6000:03:3971,62
2MM56149Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:3954,12
3MC56169Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:3993,24
29MA56182Vencl TomášOEZ Letohrad6500:03:3945,87
3MM59137Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:3953,90
4MC59305Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:3993,05
5MC61181Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:4092,11
6MC62177Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:03:4191,44
1ŽS63186Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:41101,50
1ŽM64143Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:4399,70
4MM6531Siegel JakubAC Choceň9200:03:4348,83
1Ž366144Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4498,80
9MB67138Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:4564,92
7MC68129Leicht JiříASPV Těchonín4900:03:4587,18
10MB6989Fikejs VladimírSokol Žamberk5700:03:4762,93
5MM70172Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:4744,43
1ŽD71149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:4894,65
11MB7224Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:4961,15
30MA73141Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:4933,76
6MM7332Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:4942,41
1M373142Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:4942,41
7MM76109Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:03:5041,84
7MS77114Novotný JanKB OEZ Letohrad9000:03:5140,83
2ŽM78148Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:5192,40
8MC79304Koblížek JindřichSK Žamberk4800:03:5181,59
1ŽJ8087Rychtaříková IvaAC Choceň8500:03:5390,60
1ZA81133Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:03:53100,60
8MM82145Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:5337,68
2ZA8333Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:03:54100,26
2ŽS848Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:5489,16
3ZA8522Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:03:5599,14
2M38639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:5635,20
12MB87170Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:03:5653,51
9MC88178Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:5676,57
8MS8985Bašarin TomášAC Choceň9000:03:5733,40
3M39071Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:5733,28
3ŽM91146Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:5886,18
10MC9293Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:03:5874,78
2Ž393151Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:5885,64
4M394135Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:5931,48
3Ž395147Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:0083,93
4ZA9650Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:04:0193,74
9MM9710Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:04:0128,78
10MM98112Ďuran TomášKB OEZ Letohrad9100:04:0228,10
1MD9930Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:02103,71
5ZA10018Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:04:0391,95
11MM10199Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:0326,30
12MM102168Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:0524,16
11MC103136Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:0667,67
4ŽM104134Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:0777,71
2MD105124Jelínek MatějHradec Králové4200:04:0898,84
5ŽM106167Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0876,72
2ŽJ10751Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:0976,45
3ŽJ108126Moravcová PetraLetohrad8600:04:0976,18
3MD109300Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:1097,46
4MD11059Bielčik JindřichLichkov4000:04:1097,29
5M311155Mimra JanSK Žamberk9500:04:1117,74
6M3112140Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:1117,51
5MD11376Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:04:1296,07
13MM113113Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:04:1217,18
6ŽM11543Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:1273,57
9MS11653Hlaváč PetrŽamberk9000:04:1414,81
1ŽC11735Novotná EvaLetohrad4800:04:15102,84
1ZB11872Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:16102,14
7M311923Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:04:1611,77
7ŽM120117Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:04:1867,62
3ŽS121106Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:04:1967,35
4Ž312246Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:04:1966,81
14MM123152Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:216,81
4ŽS12486Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:2164,83
5ŽS125105Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:04:2462,40
2ZB12621Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:2595,01
8M312774Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:04:251,97
3ZB12852Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:2694,47
12MC12926Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:2846,27
4ZB13095Hovádková ZuzanaSK Žamberk6400:04:3091,21
9M313182Prachař DavidAC Choceň9400:04:300,00
5Ž313244Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:3354,83
10MS13354Roček JiříŽamberk9000:04:350,00
10M313437Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:350,00
13MB135184Exler PavelTETTEX Praha5800:04:3512,04
14MB1365Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:3611,41
15MM1379Novotný ŠtěpánSK Žamberk9200:04:370,00
6ŽS138116Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:04:3751,04
15MB139180Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:04:389,42
11M314065Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:390,00
6Ž314173Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4047,98
16MM1427Exler LiborSokol Žamberk9200:04:400,00
7Ž314345Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:4246,63
12M314478Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:430,00
13MC14534Novotný JiříLetohrad4500:04:4332,63
2ŽC146176Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:04:4380,75
6MD1476Bittner KurtSK Žamberk3900:04:4668,22
7MD14860Kalousek JanSK Žamberk4100:04:4767,24
14MC149102Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:4728,37
6ZA15040Šatopletová LindaISCAREX Česká Třebová8000:04:4853,64
15MC1512Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:04:4926,38
8MD152179Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:04:5064,81
13M315381Lakota AntonínAC Choceň9500:04:510,00
7ŽS154130Paďourová ZdislavaSK Žamberk9000:04:5534,55
16MC15570Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:5520,88
16MB15638Kubelka PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí6000:04:560,00
17MM157131Paďour JiříSK Žamberk9200:04:570,00
8Ž3158118Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:5732,57
5ZB15992Jedličková JanaSokol Žamberk6900:04:5869,12
14M316036Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:590,00
8ŽM16168Kladivová MarkétaSK Žamberk9100:05:0129,60
9ŽM162160Pauková EvaSK Žamberk9200:05:0228,52
15M316388Frydrych JakubAC Choceň9500:05:050,00
9Ž3164132Paďourová KláraSK Žamberk9400:05:0822,93
10Ž316580Novotná DoraSK Žamberk9700:05:1318,34
16M3166171Nyklíček DanielSK Žamberk9400:05:190,00
3ŽC167103Martincová HelenaSokol Žamberk5000:05:2250,51
8ŽS16767Matějíčková LucieSK Žamberk9000:05:2210,05
7ZA16949Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:05:2422,54
11Ž317079Jedličková VeronikaSk Žamberk9600:05:257,88
12Ž317196Hovádková ZuzanaSK Žamberk9500:05:257,79
13Ž31723Janovcová TerezaSK Žamberk9300:05:284,91
14Ž317384Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:284,82
9MD1741Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:2833,78
15Ž317566Kladivová ŠárkaSK Žamberk9300:05:302,84
16Ž3176107Lhotská HanaSokol Žamberk9600:05:321,13
6ZB17791Krčálová LudmilaSK Žamberk6600:05:3342,29
17Ž317883Flídrová KláraAC Choceň9700:05:340,00
18Ž317957Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:05:360,00
4ŽC180123Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:05:3937,64
18MM181187Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:05:390,00
19Ž3182161Pospíšilová ŽanetaLíšnice9300:05:430,00
20Ž31834Trejtnarová DominikaSk Žamberk9400:05:450,00
21Ž318458Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:05:490,00
5ŽC185101Šponarová MarieSokol Žamberk4900:05:5624,00
22Ž3186306Fulierová Marieneregistrována9600:07:020,00
7ZB18775Novotná MarieBK Vysoké Mýto5600:07:270,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód