Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Termínovka pro rok 1994

Přejít na: 201820172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001200019991998199719961995199419931992199119901989198819871986

Zařazené závody

Duben 1994
 
23.04.
Sobota
VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy
 
Výsledky
 
30.04.
Sobota
Český Krumlov - Kleť
 
 
Výsledky
Květen 1994
 
07.05.
Sobota
Pelhřimov - Křemešník
 
 
Výsledky
 
08.05.
Neděle
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
 
Výsledky
 
14.05.
Sobota
Železná Ruda - Pancíř
 
 
Výsledky
 
15.05.
Neděle
Klenčí - Čerchov
 
 
Výsledky
Červen 1994
 
27.06.
Pondělí
Kozlov 94
 
 
Výsledky
 
Červenec 1994
 
02.07.
Sobota
Poniklá - Rezek
 
Výsledky
 
03.07.
Neděle
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
 
 
Výsledky
 
09.07.
Sobota
Špindlerův Mlýn - Vrbatova Bouda - kval. na MS
 
 
Výsledky
 
16.07.
Sobota
Náchod - Dobrošov
 
 
Výsledky
 
17.07.
Neděle
Mladkov - Suchý vrch
 
Výsledky
Srpen 1994
 
06.08.
Sobota
Mohelnice - Lysá hora
 
Výsledky
 
07.08.
Neděle
Pruské - Vršatec
 
 
Výsledky
 
13.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora, MČR
 
Výsledky
 
27.08.
Sobota
Perštejn - Klínovec
 
 
Výsledky
 
28.08.
Neděle
Chomutov - Hora Sv. Šebestiána
 
 
Výsledky
Září 1994
 
03.09.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
 
Výsledky
 
04.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
 
Výsledky
 
10.09.
Sobota
Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka
 
 
Výsledky
 
17.09.
Sobota
Loukov - Kelčský Javorník
 
 
Výsledky
 
18.09.
Neděle
Bystřice pod Hostýnem - Hostýnem
 
 
Výsledky
 
24.09.
Sobota
Jilemnice - Žalý
 
 
Výsledky
Říjen 1994
 
02.10.
Neděle
Liberec - Ještěd
 
 
Výsledky
 
09.10.
Neděle
Jílové u Děčína - Sněžník
 
 
Výsledky
Listopad 1994
 
12.11.
Sobota
Běh Dlouhými záhony
 
 
Výsledky
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Termínovka podle poháru

Další termínovky