Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

17.7.1994, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 17.7.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3226

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Šrůtek Stanislav5813
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Bogdał Paweł769

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ366Vymazal PetrBEZA Holešov7500:39:5120
2MJ667Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:40:5319
3MJ1268Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:42:0618
4MJ1469Miler JiříVTJ Kutná Hora7500:43:0317
5MJ2370Špatina OndřejMILO Olomouc7700:45:4916
6MJ3871Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:0715
7MJ4272Razým LukášČeská Třebová7900:50:0014
8MJ4373Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:50:1013
9MJ4574Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:50:5812
10MJ5575Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:56:53-
10MJ5576Sokal ArturMiedzygorze PL7900:56:53-
12MJ5777Novák TomášKRB Koberovy8000:57:1311
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:38:5030
2MA479Krátký MarekVSK Praha7000:40:3429
3MA54Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:40:4828
4MA85Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:41:1227
5MA96Tyahur JiříAC Pardubice6100:41:2426
6MA107Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:41:5525
7MA168Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:43:3124
8MA179Fajfr FrantišekLukavice7200:43:4323
9MA1810Karlík MichalTectum Trutnov6400:44:2422
10MA1911Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:44:4021
11MA2612Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:46:1820
12MA2713Madej DeriuszKlub Biegacza PLR7400:46:21-
13MA3114Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:47:0719
14MA3315Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:47:1918
15MA3516Morajda LucianKlub Biegacza PLR5600:48:20-
16MA3717Hanovec PetrSlavia Hradec Králové7100:48:5317
17MA4118Jandejsek ZdeněkStudené6100:49:3416
18MA5219Doležal FrantišekSokol Hradec Králové5900:53:3415
19MA5420Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:55:1614
20MA6621Jania MiroslawKlub Biegacza PLR6601:01:47-
21MA7322Exler PavelSokol Žamberk5801:04:5513
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB223Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:3420
2MB1024Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:5519
3MB1325Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:3218
4MB1526Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:2917
5MB2427Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:45:5316
6MB2728Hejl JanAC Šumperk5300:46:2115
7MB3229Lapáček KarelZdobnice4800:47:1714
8MB3430Náprstek JiříJilemnice4900:48:0013
9MB3631Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:2312
10MB3932Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:49:1411
11MB4033Ruszkowski J.Klub Biegacza PLR4700:49:22-
12MB4634Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:4710
13MB4935Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:52:579
14MB5336Tučný JanPardubice4700:54:358
15MB5837Krejsa VáclavBering Praha5200:58:047
16MB6038Novotný JiříLetohrad4500:58:266
17MB6339Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:59:255
18MB6440Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:00:234
19MB7242Bodlák JanBramac Chrudim4901:04:243
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC743Krátký FrantišekViking Králiky4300:40:5610
2MC2044Metelka JosefSokol Studnice4400:44:539
3MC2145Zálešák FrantišekStava Havířov3700:45:168
4MC2946Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:46:287
5MC3047Marek FrantišekAK Hronov4100:46:406
6MC4748Bielčik JindřichLichkov4000:52:085
7MC4849Herbst ManfredJeseník4100:52:224
8MC5050Král JosefStart Č.Třebová4000:53:173
9MC6251Straka JosefŠumperk3900:59:122
10MC6741Lůža IvanSK Choceň4001:02:181
11MC6852Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:03:260
12MC7153Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:04:160
13MC7454Kalousek JanSK Žamberk4101:06:060
14MC7555Náhlovský JiříTJ Semily3401:12:040
15MC7656Pleticha FrantišekSparta Praha4201:20:210
Juniorky (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5964Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:58:077
2ŽJ6565Matula KatarzynaKlub Biegacza PLR7501:00:46-
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2257Krátká JitkaPSK Olymp Praha7400:45:4510
2ZA2558Vyhnálková JanaCBO Praha6600:46:039
3ZA4459Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:50:178
4ZA6960Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:03:376
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5161Novotná EvaLetohrad4800:53:1910
2ZB6162Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:58:389
3ZB7063Ehrenbergerová MartaBiatlon Letohrad5701:04:068
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:38:5030
1MB223Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:3420
1MJ366Vymazal PetrBEZA Holešov7500:39:5120
2MA479Krátký MarekVSK Praha7000:40:3429
3MA54Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:40:4828
2MJ667Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:40:5319
1MC743Krátký FrantišekViking Králiky4300:40:5610
4MA85Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:41:1227
5MA96Tyahur JiříAC Pardubice6100:41:2426
6MA107Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:41:5525
2MB1024Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:5519
3MJ1268Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:42:0618
3MB1325Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:3218
4MJ1469Miler JiříVTJ Kutná Hora7500:43:0317
4MB1526Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:2917
7MA168Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:43:3124
8MA179Fajfr FrantišekLukavice7200:43:4323
9MA1810Karlík MichalTectum Trutnov6400:44:2422
10MA1911Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:44:4021
2MC2044Metelka JosefSokol Studnice4400:44:539
3MC2145Zálešák FrantišekStava Havířov3700:45:168
1ZA2257Krátká JitkaPSK Olymp Praha7400:45:4510
5MJ2370Špatina OndřejMILO Olomouc7700:45:4916
5MB2427Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:45:5316
2ZA2558Vyhnálková JanaCBO Praha6600:46:039
11MA2612Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:46:1820
12MA2713Madej DeriuszKlub Biegacza PLR7400:46:21-
6MB2728Hejl JanAC Šumperk5300:46:2115
4MC2946Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:46:287
5MC3047Marek FrantišekAK Hronov4100:46:406
13MA3114Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:47:0719
7MB3229Lapáček KarelZdobnice4800:47:1714
14MA3315Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:47:1918
8MB3430Náprstek JiříJilemnice4900:48:0013
15MA3516Morajda LucianKlub Biegacza PLR5600:48:20-
9MB3631Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:2312
16MA3717Hanovec PetrSlavia Hradec Králové7100:48:5317
6MJ3871Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:0715
10MB3932Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:49:1411
11MB4033Ruszkowski J.Klub Biegacza PLR4700:49:22-
17MA4118Jandejsek ZdeněkStudené6100:49:3416
7MJ4272Razým LukášČeská Třebová7900:50:0014
8MJ4373Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:50:1013
3ZA4459Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:50:178
9MJ4574Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:50:5812
12MB4634Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:4710
6MC4748Bielčik JindřichLichkov4000:52:085
7MC4849Herbst ManfredJeseník4100:52:224
13MB4935Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:52:579
8MC5050Král JosefStart Č.Třebová4000:53:173
1ZB5161Novotná EvaLetohrad4800:53:1910
18MA5219Doležal FrantišekSokol Hradec Králové5900:53:3415
14MB5336Tučný JanPardubice4700:54:358
19MA5420Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:55:1614
10MJ5575Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:56:53-
10MJ5576Sokal ArturMiedzygorze PL7900:56:53-
12MJ5777Novák TomášKRB Koberovy8000:57:1311
15MB5837Krejsa VáclavBering Praha5200:58:047
1ŽJ5964Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:58:077
16MB6038Novotný JiříLetohrad4500:58:266
2ZB6162Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:58:389
9MC6251Straka JosefŠumperk3900:59:122
17MB6339Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:59:255
18MB6440Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:00:234
2ŽJ6565Matula KatarzynaKlub Biegacza PLR7501:00:46-
20MA6621Jania MiroslawKlub Biegacza PLR6601:01:47-
10MC6741Lůža IvanSK Choceň4001:02:181
11MC6852Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:03:260
4ZA6960Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:03:376
3ZB7063Ehrenbergerová MartaBiatlon Letohrad5701:04:068
12MC7153Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:04:160
19MB7242Bodlák JanBramac Chrudim4901:04:243
21MA7322Exler PavelSokol Žamberk5801:04:5513
13MC7454Kalousek JanSK Žamberk4101:06:060
14MC7555Náhlovský JiříTJ Semily3401:12:040
15MC7656Pleticha FrantišekSparta Praha4201:20:210

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód