hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Termínovka pro rok 1999

Přejít na: nebližší závod, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Evidované závody

Leden 1999
 
09.01.
Sobota
Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník
 
Výsledky
 
Březen 1999
 
20.03.
Sobota
Veřejný kros v Chocni, 8.ročník
 
Výsledky
 
Duben 1999
 
17.04.
Sobota
Velká cena Krkonoš
 
Výsledky
 
24.04.
Sobota
Běh na Kleť
 
Výsledky
 
25.04.
Neděle
Memoriálu Q. Štěpánka, 52.ročník
 
 
Výsledky
 
Květen 1999
 
01.05.
Sobota
Běh Javorkou
 
Výsledky
 
 
01.05.
Sobota
Běh na Děvín Perná u Mikulova
 
Výsledky
 
08.05.
Sobota
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
Výsledky
 
15.05.
Sobota
Klenčí - Čerchov
 
Výsledky
 
15.05.
Sobota
Běh choceňskými sady, 22.ročník
 
Výsledky
 
 
22.05.
Sobota
Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová
 
Výsledky
 
22.05.
Sobota
Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 18.ročník
 
 
Výsledky
 
 
23.05.
Neděle
Jílové u Děčína - Sněžník
 
Výsledky
 
23.05.
Neděle
Za zlatým klíčem Rokytenky, 17.ročník
 
 
Výsledky
 
 
24.05.
Pondělí
Běh údolím J.A.Komenského, 7.ročník
 
 
Výsledky
 
 
29.05.
Sobota
Běh na Radhošť
 
Výsledky
 
30.05.
Neděle
Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník
 
Výsledky
Červen 1999
 
05.06.
Sobota
Běh na Hainberg
 
Výsledky
 
12.06.
Sobota
Loukov 99
 
Výsledky
 
19.06.
Sobota
Poniklá - Rezek
 
Výsledky
 
20.06.
Neděle
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
 
Výsledky
Červenec 1999
 
10.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
 
Výsledky
 
11.07.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
 
Výsledky
 
17.07.
Sobota
Police nad Metují - Hvězda
 
Výsledky
 
18.07.
Neděle
Náchod - Dobrošov
 
Výsledky
 
24.07.
Sobota
Perštejn - Klínovec
 
Výsledky
 
31.07.
Sobota
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
 
Výsledky
Srpen 1999
 
01.08.
Neděle
Dolní Štěpanice - Žalý
 
Výsledky
 
07.08.
Sobota
Mohelnice - Lysá hora
 
Výsledky
 
14.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora
 
Výsledky
 
14.08.
Sobota
WMMR, Janské Lázně, Czech Republic 1999
 
 
Výsledky
 
 
21.08.
Sobota
Šternberk - ECCE - HOMO
 
Výsledky
Září 1999
 
04.09.
Sobota
Výprachtice - Buková Hora
 
Výsledky
 
05.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
Výsledky
 
15.09.
Středa
Okresní běh mládeže na dráze, 29. ročník
 
 
Výsledky
 
 
19.09.
Neděle
Copa Gentiana
 
Výsledky
 
25.09.
Sobota
Čenkovice - Suchý vrch
 
 
Výsledky
 
 
25.09.
Sobota
Kopřivnice - Kopřivnický trhák - V.C.FOTO MORAVA
 
Výsledky
Říjen 1999
 
09.10.
Sobota
Hvězda - Praděd
 
Výsledky
 
10.10.
Neděle
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
 
Výsledky
Prosinec 1999
 
04.12.
Sobota
Čertovský běh, 16. ročník
 
Výsledky
 
 
06.12.
Pondělí
Malá cena velké verandy 99', 7. ročník
 
Výsledky
 
 
11.12.
Sobota
Vánoční běh Parníkem
 
Výsledky
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další termínovky