Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

25.9.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 25.9.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý-
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2608

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4816
Kožnar Aleš6615
Paulů Blanka5414
Brunclík Ivo5814
Votoček Filip8413
Svoboda Petr6813
Šimůnek Jaromír5513
Berka Radim8212
Metelka Josef4412
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Berka Martin8511
Havlíček Zdeněk3511
Kynčlová Dagmar7211
Marek František4110
Flegl Vlastimil8610
Jelínek Karel519
Kynčl Stanislav649
Klampflová Eva649
Flegl Vlastimil539
Šubrt Jan689
Koucký Roman639
Tučný Jan479
Dvořák Jiří639
Jančík Bořek648
Vacarda Vladimír598
Haman Václav818
Augustin František618
Knápek Ladislav618
Šteinc Ludvík418
Harcubová Jana688
Kadavý Jan478
Jelen Petr688
Pechek František538
Stuchlík Zdeněk508
Šrůtek Stanislav587
Dlab Ladislav707
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Veselý Pavel667
Skalický Roman717
Nečas Josef587
Bergr Tomáš717
Novotný Jiří717
Randáková Helena747
Ulich Petr687
Janata Karel927
Čechová Anna937

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ743Vítek ZdeněkSKI Jilemnice7700:37:4820
2MJ1644Rücker PavelSK Hronov7600:40:2019
3MJ1845Kramoliš MichalSKI Jilemnice7800:40:3318
4MJ2346Bíman OndřejLoko Trutnov7900:41:4817
5MJ2647Pross RomanKrkonoše Vrchlabí7700:42:0216
6MJ2748Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:42:1515
7MJ3149Kostka JiříLoko Trutnov7700:42:3714
8MJ3350Paulů VáclavSKI Jilemnice7800:42:4713
9MJ3551Jindřišek JanKB Jilemnice7800:43:3012
10MJ3952Franc VlastimilTJ Vrchlabí 00:44:1011
11MJ4053Řezníček VladimírLokomotiva Trutnov7600:44:2010
11MJ4054Rohulán J.Lokomotiva Trutnov 00:44:2010
13MJ5155Hanuš PavelTJ Jablonné nad Orlicí5700:45:338
14MJ5256Spilka PetrSKI Jilemnice7800:45:347
15MJ5357Šípek MichalLoko Trutnov7700:45:486
16MJ5458Graclík PetrSKI Jilemnice7800:46:025
17MJ5659Kafka LeošTJ Semily7900:46:184
18MJ5760Folc LukášSKI Jilemnice7800:46:393
19MJ6261Novotný TomášJiskra Harrachov8100:47:492
20MJ6362Márinka TomášSki Jilemnice8100:47:581
21MJ6563Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:48:340
22MJ6764Šír DanielSpartak Rokytnice nad Jizerou7900:48:510
23MJ6965Vala DušanSKI Jilemnice7900:49:100
24MJ7166Dunka MatějSlovan Špindlerův Mlýn7900:49:270
25MJ7467Hilpert M.SKI Jilemnice7900:50:400
Muži do 39 let (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavVikingsport Jilemnice6400:34:2830
2MA22Michl PetrSpartak Skuhrov7000:36:0029
3MA43Poduška JosefBK Rozdělov6200:36:1028
4MA54Koucký RomanBG Jilemnice6300:36:3627
5MA65Havel GunnarSKP Jablonex7000:37:0826
6MA86Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:38:2725
7MA97Mráček KarelAŠMB 00:38:4224
8MA108Metelka JosefSpartak Vrchlabí7500:38:4723
9MA129Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:39:3522
10MA1310Skalický RomanTJ Vrchlabí7100:39:4521
11MA1411Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:39:5120
12MA1512Karlík MichalTektum Trutnov6400:40:1919
13MA1913Oždián PetrSKI Jilemnice6700:40:4518
14MA2114Matouš DušanSp Vrchlabí7200:41:0917
15MA2415Václ TomášDSZ Jilemnice6400:41:5416
16MA2516Popovič PetrLSK Lomnice nad Popelkou6600:42:0115
17MA2917Mrva PavelTJ Česká Kamenice6000:42:2814
18MA3418Vancl KarelPraga Praha 00:42:5813
19MA3719Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:44:0012
20MA3820Pross DavidSp Skuhrov nad Bělou7500:44:0811
21MA4021Horáček JiříMont HK6600:44:2010
22MA4322Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:269
23MA4523Mikula JiříOA Lomnice nad Popelkou5400:44:418
24MA4824Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:007
25MA5025Rezler MartinBiatlon Jilemnice7500:45:236
26MA6126Korhel MartinLVC Vrchlabí7000:47:385
Muži 40 - 49 let (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB327Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:0520
2MB1128Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:2919
3MB1729Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2918
4MB2030Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:0717
5MB2231Metelka JosefTJ Vrchlabí4400:41:2616
6MB2832Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:42:1815
7MB2933Pajkrt LadislavSK Hronov4800:42:2814
8MB3234Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:42:4013
9MB3635Kůtek VladimírSokol Lužany5000:43:3612
10MB4936Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:0811
11MB5537Náprstek JiříKČT Jilemnice4900:46:0810
Muži nad 50 let (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4438Marek FrantišekSK Hronov4100:44:3510
2MC4739Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:44:459
3MC5840Miles PetrTatran Hostinné3700:47:058
4MC6641Janda PetrTJ Studenec3700:48:367
5MC7842Straka JosefŠumperk3900:52:296
Dorostenky (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6075Mádlová IrenaSKI Jilemnice7700:47:138
2ŽJ6476Kroupová PetraSKI Jilemnice7800:48:047
3ŽJ6877Losmanová KateřinaBiatlon Jilemnice7600:48:586
4ŽJ7078Jachnická LeonaSKI Jilemnice7600:49:175
5ŽJ7579Kubištová MarcelaKrkonoše Vrchlabí 00:51:183
6ŽJ7680Kafková MiroslavaTJ Semily7800:51:222
7ŽJ7981Nováková M.Lokomotiva Trutnov 00:52:450
8ŽJ8182Szkanderová SylvaTŽ Třinec7700:52:590
9ŽJ8283Ondruchová AndreaSKI Jilemnice7700:53:530
10ŽJ8384Vejnarová ZdeňkaSKI Jilemnice8100:55:550
11ŽJ8485Vojtíšková Y.SKI Jilemnice 00:56:090
12ŽJ8686Michutová G.SKI Jilemnice 00:59:480
Ženy do 34 let (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4668Letenská PetraSpartak Skuhrov7400:44:4310
2ZA5969Rázlová JiřinaJiskra Harrachov7200:47:129
3ZA7270Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:49:314
4ZA7771Kafková JiřinaSKI Jilemnice7400:51:581
5ZA8572Kynčlová JanaSp Vrchlabí6900:58:430
Ženy nad 35 let (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7373Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:1110
2ZB8074Šourková HelenaTrutnov5000:52:579
Trať 7,9 km, 640 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavVikingsport Jilemnice6400:34:2830
2MA22Michl PetrSpartak Skuhrov7000:36:0029
1MB327Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:0520
3MA43Poduška JosefBK Rozdělov6200:36:1028
4MA54Koucký RomanBG Jilemnice6300:36:3627
5MA65Havel GunnarSKP Jablonex7000:37:0826
1MJ743Vítek ZdeněkSKI Jilemnice7700:37:4820
6MA86Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:38:2725
7MA97Mráček KarelAŠMB 00:38:4224
8MA108Metelka JosefSpartak Vrchlabí7500:38:4723
2MB1128Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:2919
9MA129Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:39:3522
10MA1310Skalický RomanTJ Vrchlabí7100:39:4521
11MA1411Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:39:5120
12MA1512Karlík MichalTektum Trutnov6400:40:1919
2MJ1644Rücker PavelSK Hronov7600:40:2019
3MB1729Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2918
3MJ1845Kramoliš MichalSKI Jilemnice7800:40:3318
13MA1913Oždián PetrSKI Jilemnice6700:40:4518
4MB2030Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:0717
14MA2114Matouš DušanSp Vrchlabí7200:41:0917
5MB2231Metelka JosefTJ Vrchlabí4400:41:2616
4MJ2346Bíman OndřejLoko Trutnov7900:41:4817
15MA2415Václ TomášDSZ Jilemnice6400:41:5416
16MA2516Popovič PetrLSK Lomnice nad Popelkou6600:42:0115
5MJ2647Pross RomanKrkonoše Vrchlabí7700:42:0216
6MJ2748Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:42:1515
6MB2832Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:42:1815
17MA2917Mrva PavelTJ Česká Kamenice6000:42:2814
7MB2933Pajkrt LadislavSK Hronov4800:42:2814
7MJ3149Kostka JiříLoko Trutnov7700:42:3714
8MB3234Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:42:4013
8MJ3350Paulů VáclavSKI Jilemnice7800:42:4713
18MA3418Vancl KarelPraga Praha 00:42:5813
9MJ3551Jindřišek JanKB Jilemnice7800:43:3012
9MB3635Kůtek VladimírSokol Lužany5000:43:3612
19MA3719Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:44:0012
20MA3820Pross DavidSp Skuhrov nad Bělou7500:44:0811
10MJ3952Franc VlastimilTJ Vrchlabí 00:44:1011
21MA4021Horáček JiříMont HK6600:44:2010
11MJ4053Řezníček VladimírLokomotiva Trutnov7600:44:2010
11MJ4054Rohulán J.Lokomotiva Trutnov 00:44:2010
22MA4322Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:269
1MC4438Marek FrantišekSK Hronov4100:44:3510
23MA4523Mikula JiříOA Lomnice nad Popelkou5400:44:418
1ZA4668Letenská PetraSpartak Skuhrov7400:44:4310
2MC4739Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:44:459
24MA4824Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:007
10MB4936Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:0811
25MA5025Rezler MartinBiatlon Jilemnice7500:45:236
13MJ5155Hanuš PavelTJ Jablonné nad Orlicí5700:45:338
14MJ5256Spilka PetrSKI Jilemnice7800:45:347
15MJ5357Šípek MichalLoko Trutnov7700:45:486
16MJ5458Graclík PetrSKI Jilemnice7800:46:025
11MB5537Náprstek JiříKČT Jilemnice4900:46:0810
17MJ5659Kafka LeošTJ Semily7900:46:184
18MJ5760Folc LukášSKI Jilemnice7800:46:393
3MC5840Miles PetrTatran Hostinné3700:47:058
2ZA5969Rázlová JiřinaJiskra Harrachov7200:47:129
1ŽJ6075Mádlová IrenaSKI Jilemnice7700:47:138
26MA6126Korhel MartinLVC Vrchlabí7000:47:385
19MJ6261Novotný TomášJiskra Harrachov8100:47:492
20MJ6362Márinka TomášSki Jilemnice8100:47:581
2ŽJ6476Kroupová PetraSKI Jilemnice7800:48:047
21MJ6563Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:48:340
4MC6641Janda PetrTJ Studenec3700:48:367
22MJ6764Šír DanielSpartak Rokytnice nad Jizerou7900:48:510
3ŽJ6877Losmanová KateřinaBiatlon Jilemnice7600:48:586
23MJ6965Vala DušanSKI Jilemnice7900:49:100
4ŽJ7078Jachnická LeonaSKI Jilemnice7600:49:175
24MJ7166Dunka MatějSlovan Špindlerův Mlýn7900:49:270
3ZA7270Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:49:314
1ZB7373Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:1110
25MJ7467Hilpert M.SKI Jilemnice7900:50:400
5ŽJ7579Kubištová MarcelaKrkonoše Vrchlabí 00:51:183
6ŽJ7680Kafková MiroslavaTJ Semily7800:51:222
4ZA7771Kafková JiřinaSKI Jilemnice7400:51:581
5MC7842Straka JosefŠumperk3900:52:296
7ŽJ7981Nováková M.Lokomotiva Trutnov 00:52:450
2ZB8074Šourková HelenaTrutnov5000:52:579
8ŽJ8182Szkanderová SylvaTŽ Třinec7700:52:590
9ŽJ8283Ondruchová AndreaSKI Jilemnice7700:53:530
10ŽJ8384Vejnarová ZdeňkaSKI Jilemnice8100:55:550
11ŽJ8485Vojtíšková Y.SKI Jilemnice 00:56:090
5ZA8572Kynčlová JanaSp Vrchlabí6900:58:430
12ŽJ8686Michutová G.SKI Jilemnice 00:59:480

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód