hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Hvězdu (MČR veteránů)

12.7.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu (MČR veteránů)
  • datum konání: 12.7.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

na náměstí v Polici nad Metují
od 13.00 hodin dětské kategorie
od 14.30 hodin hlavní závod

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12.00 hodin

Startovné

40,- Kč v dospělých kategoriích

Popis tratě

Délka: 8,9 km (5 km pro juniorky, muže nad 70 a ženy nad 55 let), kratší tratě pro děti a mládež
dětské a dorostenecké kategorie okruhy na náměstí a poblíž, hlavní závod převážně terén, částečně asfaltové a kostkové silnice a cesty

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů i žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Masarykovo náměstí 77
549 54 Police nad Metují
mobil 605 901 133

POZOR! Všichni účastníci veřejného hlavního závodu z ČR starší 35 let budou zároveň zařazeni do mistrovství ČR veteránů v běhu do vrchu, kde budou rozděleni do věkových kategorií po 5 letech a kromě cen v uvedených kategoriích veřejného závodu obdrží navíc nejlepší tři v každé pětileté kategorii mistrovské diplomy od SV ČAS.

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu-
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu (MČR veteránů)

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2783

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8318
Hejnyš Miroslav6018
Javůrek Jiří4818
Šrutek Stanislav5818
Pechek František5318
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7616
Polej Jiří7116
Kvapil Vojtěch4815
Šesták Karel7115
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6014
Šír Václav4814
Linhart Miloš4414
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Hájková Renata7513
Bém František2712
Vraštilová Miloslava5612
Pechek Petr8312
Kubrová Dagmar6312
Kolář Radek6912
Kubr Václav5512
Paulů Blanka5412
Nečas Josef5812
Zelený Luděk6112
Pechková Jana8512
Jirka Jan8311
Čipera Radek6411
Binar Luboš6611
Šrůtek David8011
Trejbal Karel5111
Rücker Oldřich5511
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Vacek Miroslav7710
Svatoš Otakar3410
Vacarda Vladimír5910
Vašíček Martin7110
Groh Stanislav4610
Brýdl Pavel8010
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Šmída Oldřich4810
Soukup Jiří2710

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2008, 09:38
  • zobrazeno již 1071x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:00:16-
2Ž1215Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:17-
3Ž1317Haucková GabrielaHK Farářství0200:00:18-
4Ž1449Svobodová EliškaPardubice0300:00:19-
5Ž1721Luptáková NatáliaVysoké Tatry0200:00:20-
6Ž1944Benedykczak Langr NikolaToronto0400:00:21-
7Ž1111Chalušová NikolaTábor0300:00:22-
8Ž11341Sychrovská TerezaRadim0400:00:23-
9Ž11545Bayliss JasmineAnglie0400:00:24-
10Ž11719Tylšová AdélaSK Hronov0500:00:25-
11Ž11924Trojtlová KatkaBukovice0500:00:26-
12Ž12630Važanová LucieRaubíři0200:01:12-
13Ž12828Brátová BarboraČukotka0600:01:13-
14Ž12956Kohlová ŠtěpánkaRůža bike0700:01:14-
15Ž13120Tylšová AnnaSK Hronov0600:02:40-

Předžáci do 6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1446Černý JaroslavSpartak Police nad Metují0200:00:19-
1M1418Šesták JanMaratonstav Úpice0300:00:19-
3M1714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:20-
4M1933Novotný JaromírŠámalovci0300:00:21-
5M11143Štolfa ŠimonSpartak Police nad Metují0300:00:22-
6M11353Petr MichalHronov0400:00:23-
7M11529Važan MichaelRaubíři0400:00:24-
8M11726Hejnyš MarekBukovice0400:00:25-
9M11954Bureš MatějPolice nad Metují0400:00:26-
10M12155Kohl JonášRůža bike0500:00:27-
11M12222Doucha MartinStart Náchod0500:00:28-
12M12339Šesták KubaÚpice0500:00:29-
13M12432Hájek LukášMaratonstav Úpice0500:00:35-
14M12558Pivnička KubaPolice nad Metují0500:01:10-
15M12657Petiška DanielJaroměr0500:01:12-
16M13034Novotný VáclavŠámalovci0600:01:35-

Děvčata 7-10 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:21-
2Ž2350Svobodová EditaPardubice9800:01:27-
3Ž2436Dvorská VeronikaZŠ Hradební, Broumov9800:01:31-
4Ž2552Petrová AdélaHronov0000:01:35-
5Ž2660Romančáková JaroslavaMaratonstav Úpice9800:01:36-
6Ž21059Romančáková LucieMaratonstav Úpice9900:01:40-
7Ž2155Jansová EliškaZŠ Hradební, Broumov9900:02:25-

Chlapci 7-10 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2210Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:23-
2M276Černý TomášZŠ Hradební, Broumov9900:01:37-
3M2838Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:01:38-
4M299Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:39-
5M21148Benedykczak Langr MatiasToronto0100:01:43-
6M21247Černý DavidSpartak Police nad Metují0100:01:45-
7M21323Trojtl JanSpartak Police nad Metují0100:01:46-
8M21437Dvorský JanZŠ Hradební, Broumov0100:01:48-

Děvčata 11-14 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3711Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:45-
2Ž31035Juzová AndreaLK Broumov9500:03:12-
3Ž3112Kavánová AnnaKarate Relax Chřibská9400:03:17-

Chlapci 11-14 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3140Zahradník VojtaBATT Klub Nové Město na Moravě9400:02:18-
2M327Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:02:23-
3M338Kosař JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:02:28-
4M343Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:02:30-
5M3516Hrubý KryštofAtletika Poruba9600:02:39-
6M3642Žák MartinBATT Klub Nové Město na Moravě9600:02:40-
7M3831Binar JakubSpartak Police nad Metují9700:02:52-
8M394Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:02:53-

Děvčata 15-18 let (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS151Hrdličková NelaSyřenov9100:04:10-

Chlapci 15-18 let (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS127Kaván FrantišekChřibská9300:04:10-

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ977Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:38:3970
2MJ1996Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:40:5162
3MJ485Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:44:0754
4MJ8123Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:48:0448
5MJ9153Uliasz JacekLKS JSKRA JASZKOWA9200:49:47-
6MJ92120Votava MichalVrchlabí9000:50:0444
7MJ1264Kosař JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:56:2840

Muži 20-34 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0676Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:1044
2M0822Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:3440
3M011135Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:38:5138
4M012128Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:38:5236
5M014123Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8700:39:1734
6M02024Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:41:0530
7M02348Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:5726
8M03097Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:2220
9M031167Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:42:3218
10M036164Šrůtek DavidBKL Machov8000:42:4714
11M057148Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:45:182
12M06598Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:46:402
13M07371Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:47:092
14M08079Petr JiříINS Atelier Náchod7400:47:592
15M08516Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:48:502
16M08915Janů MarekGymnázium Holice7600:49:422
17M09612Kašpar JosefOREL Rtyně v Podkrkonoší7400:50:282
18M098106Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:51:212
19M011099Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:52:362
20M012910Vít MichalVSK UNI Brno7900:57:382
21M0135124Šmehlík RomanSlavia Hradec Králové7601:01:162
22M0143127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:202

Muži 35-39 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11117Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:1570
2M1284Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:4762
3M1375Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:37:4854
4M1421Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5148
5M116142Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:2032
6M12257Doucha JiříStart Náchod7100:41:3228
7M124114Malík VítSokol České Budějovice6900:41:5824
8M127109Novotný JiříKateřinky7100:42:0822
9M13254Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:42:35-
10M134161Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:42:3716
11M13782Erlebach DavidKunčice7100:42:5012
12M139143Kolář RadekSokol Burdych6900:43:0310
13M14266Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:43:268
14M1452Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:43:596
15M15013Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:44:244
16M179163Polej JiříHronov7100:47:542

Muži 40-44 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M210104Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:38:4662
2M21373Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:0354
3M21847Holický MilanPardubice6500:40:3944
4M23531Hrubý AntonínCyklo Mokřinka6400:42:3836
5M24064Soukup PetrKovohutě Příbram6500:43:1434
6M24483Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5232
7M24737Zoubek JiříSCWS Lučany6500:44:0630
8M25874Sychrovský PavelPoříčany6700:45:2226
9M25946Havlíček IvoLánov6600:45:4224
10M2626Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:46:0820
11M269115Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6500:46:5516
12M27559Binar LubošHOBUK6600:47:2414
13M28425Vojtěch TomášJanské Lázně6500:48:486
14M29592Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:50:222
15M299147Tomšů PetrMlýn Janderov6400:51:242
16M210970Čapek MilanSyřenov6500:52:352
17M2113118Kunovjánek AlešPraha6500:53:072

Muži 45-49 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M37101Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3270
2M31767Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:40:3148
3M32544Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:42:0040
4M33317Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:42:3638
5M355154Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:44:5728
6M361159Zelený LuděkAC Náchod6100:46:0422
7M367157Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:46:4418
8M376119Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:47:3912
9M3787Kaván LubomírChřibská6100:47:4710
10M3831Králíček TomášFC Puškvorec6300:48:378
11M387156Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:49:304
12M310458Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:112
13M312119Slamiak StanislavOstrava6200:55:192
14M312763Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:57:162

Muži 50-54 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4580Smrčka MilošBK Říčany5400:38:0970
2M415125Siegel JosefAC Choceň5800:39:5062
3M42141Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:1254
4M42820Gombita JosefMost5800:42:1044
5M42961Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:1440
6M438102Horák JiříSKP Trutnov5800:43:0138
7M44368Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:4436
8M44938Krupka MilanTJ Rumburk5600:44:2034
9M45150Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4432
10M46465Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:46:3624
11M468151Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:46:5322
12M47145Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:5720
13M49755Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:50:29-
14M4107168Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:328
15M4132158Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:58:552

Muži 55-59 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52669Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:42:0348
2M55226Flegl VlastimilBrtev5300:44:4930
3M553136Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:5228
3M55378Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:5228
5M588121Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:3318
6M590166Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:49:4416
7M59393Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:50:0914
8M5100130Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:2512
9M5105162Neuman BedřichAC Náchod5000:52:1410
10M5111152Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:52:476
11M5112108Jelínek KarelRadlík5100:53:014
12M5120129Leszkow JosefMK Hlinsko5100:55:092
13M512595Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:56:222
14M5136133Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:01:272
15M514591Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:09:282

Muži 60-64 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M64152Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1770
2M646105Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:0062
3M656160Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:0654
4M666144Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:4348
5M674131Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1144
6M6949Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:50:1140
7M6102103Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:3838
8M6115139Pytelka VáclavPlzeň4500:53:5232
9M611639Vodička JanMK Radslavice4500:53:5630
10M611751Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:5928
11M611842Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:54:0326
12M6123128Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:5124
13M6137146Kvapil VojtěchSuchý Důl4801:01:3418
14M613930Linhart MilošAC Náchod4401:02:0716
15M6141107Čepelka OldřichTima Liberec4801:06:0214

Muži 65-69 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M710827Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:52:3436
2M711414Marek FrantišekSK Hronov4100:53:2034
3M712485Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:56:1622
4M713062Bielčik JindřichLichkov4000:57:5120
5M714440Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:2312
6M714635Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:09:4810
7M714794Kočí JosefTJ Jezbiny3901:26:068

Muži 70-74 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8836Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:4670
2M810122Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:33:1762
3M81443Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:34:4354

Muži 75-79 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M916149Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:37:5248

Muži 80-84 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX17145Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:38:5544
2MX1981Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:49:3440
3MX2087Hladík KarelBaník Příbram2500:59:2238

Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ18Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:27:3670
2ŽJ249Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:0162
3ŽJ311Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:28:2554
4ŽJ489Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:28:5748
5ŽJ588Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:29:0844
6ŽJ690Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:30:5840
7ŽJ9140Hrdličková NelaSyřenov9100:32:0438
8ŽJ1256Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:33:3236

Ženy 20-34 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z06060Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:45:4370
2Z072132Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:47:0862
3Z077116Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:47:4554
4Z082100Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:48:1448
5Z012218Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:3144
6Z0140155Jenková JanaSKI Police nad Metují8601:05:0740

Ženy 35-39 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z17033Piklová AliceSVŠ7300:46:5670
2Z1106110Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:52:2048
3Z1119113Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:55:0144

Ženy 40-44 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z286112Lukášková ZlataFalcon Rokycany6800:48:5362
2Z2103150Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:52:0054
3Z212872Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:2640
4Z2138126Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:4738

Ženy 45-49 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3134134Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:00:1644

Ženy 50-54 let (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z463153Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:1170
2Z410132Halešová DanaSK Vltava5700:51:3662
3Z4131165Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:58:2654
4Z413328Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:1048
5Z414234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:1140

Ženy 55-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511137Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:33:3162
2Z5153Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:36:3248

Ženy 60-64 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z6729Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:31:2470
2Z613141Cupalová EvaSokol Bučovice4700:33:4654
3Z61886Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:42:3344

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:00:16-
2Ž1215Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:17-
3Ž1317Haucková GabrielaHK Farářství0200:00:18-
1M1418Šesták JanMaratonstav Úpice0300:00:19-
1M1446Černý JaroslavSpartak Police nad Metují0200:00:19-
4Ž1449Svobodová EliškaPardubice0300:00:19-
3M1714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:20-
5Ž1721Luptáková NatáliaVysoké Tatry0200:00:20-
6Ž1944Benedykczak Langr NikolaToronto0400:00:21-
4M1933Novotný JaromírŠámalovci0300:00:21-
5M11143Štolfa ŠimonSpartak Police nad Metují0300:00:22-
7Ž1111Chalušová NikolaTábor0300:00:22-
8Ž11341Sychrovská TerezaRadim0400:00:23-
6M11353Petr MichalHronov0400:00:23-
7M11529Važan MichaelRaubíři0400:00:24-
9Ž11545Bayliss JasmineAnglie0400:00:24-
8M11726Hejnyš MarekBukovice0400:00:25-
10Ž11719Tylšová AdélaSK Hronov0500:00:25-
11Ž11924Trojtlová KatkaBukovice0500:00:26-
9M11954Bureš MatějPolice nad Metují0400:00:26-
10M12155Kohl JonášRůža bike0500:00:27-
11M12222Doucha MartinStart Náchod0500:00:28-
12M12339Šesták KubaÚpice0500:00:29-
13M12432Hájek LukášMaratonstav Úpice0500:00:35-
14M12558Pivnička KubaPolice nad Metují0500:01:10-
12Ž12630Važanová LucieRaubíři0200:01:12-
15M12657Petiška DanielJaroměr0500:01:12-
13Ž12828Brátová BarboraČukotka0600:01:13-
14Ž12956Kohlová ŠtěpánkaRůža bike0700:01:14-
16M13034Novotný VáclavŠámalovci0600:01:35-
15Ž13120Tylšová AnnaSK Hronov0600:02:40-

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS151Hrdličková NelaSyřenov9100:04:10-
1MS127Kaván FrantišekChřibská9300:04:10-

Trať 8,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11117Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:1570
2M1284Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:4762
3M1375Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:37:4854
4M1421Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5148
1M4580Smrčka MilošBK Říčany5400:38:0970
1M0676Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:1044
1M37101Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3270
2M0822Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:3440
1MJ977Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:38:3970
1M210104Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:38:4662
3M011135Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:38:5138
4M012128Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:38:5236
2M21373Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:0354
5M014123Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8700:39:1734
2M415125Siegel JosefAC Choceň5800:39:5062
5M116142Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:2032
2M31767Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:40:3148
3M21847Holický MilanPardubice6500:40:3944
2MJ1996Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:40:5162
6M02024Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:41:0530
3M42141Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:1254
6M12257Doucha JiříStart Náchod7100:41:3228
7M02348Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:5726
7M124114Malík VítSokol České Budějovice6900:41:5824
3M32544Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:42:0040
1M52669Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:42:0348
8M127109Novotný JiříKateřinky7100:42:0822
4M42820Gombita JosefMost5800:42:1044
5M42961Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:1440
8M03097Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:2220
9M031167Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:42:3218
9M13254Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:42:35-
4M33317Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:42:3638
10M134161Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:42:3716
4M23531Hrubý AntonínCyklo Mokřinka6400:42:3836
10M036164Šrůtek DavidBKL Machov8000:42:4714
11M13782Erlebach DavidKunčice7100:42:5012
6M438102Horák JiříSKP Trutnov5800:43:0138
12M139143Kolář RadekSokol Burdych6900:43:0310
5M24064Soukup PetrKovohutě Příbram6500:43:1434
1M64152Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1770
13M14266Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:43:268
7M44368Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:4436
6M24483Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5232
14M1452Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:43:596
2M646105Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:0062
7M24737Zoubek JiříSCWS Lučany6500:44:0630
3MJ485Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:44:0754
8M44938Krupka MilanTJ Rumburk5600:44:2034
15M15013Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:44:244
9M45150Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4432
2M55226Flegl VlastimilBrtev5300:44:4930
3M553136Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:5228
3M55378Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:5228
5M355154Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:44:5728
3M656160Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:0654
11M057148Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:45:182
8M25874Sychrovský PavelPoříčany6700:45:2226
9M25946Havlíček IvoLánov6600:45:4224
1Z06060Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:45:4370
6M361159Zelený LuděkAC Náchod6100:46:0422
10M2626Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:46:0820
1Z463153Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:1170
10M46465Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:46:3624
12M06598Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:46:402
4M666144Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:4348
7M367157Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:46:4418
11M468151Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:46:5322
11M269115Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6500:46:5516
1Z17033Piklová AliceSVŠ7300:46:5670
12M47145Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:5720
2Z072132Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:47:0862
13M07371Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:47:092
5M674131Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1144
12M27559Binar LubošHOBUK6600:47:2414
8M376119Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:47:3912
3Z077116Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:47:4554
9M3787Kaván LubomírChřibská6100:47:4710
16M179163Polej JiříHronov7100:47:542
14M08079Petr JiříINS Atelier Náchod7400:47:592
4MJ8123Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:48:0448
4Z082100Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:48:1448
10M3831Králíček TomášFC Puškvorec6300:48:378
13M28425Vojtěch TomášJanské Lázně6500:48:486
15M08516Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:48:502
1Z286112Lukášková ZlataFalcon Rokycany6800:48:5362
11M387156Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:49:304
5M588121Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:3318
16M08915Janů MarekGymnázium Holice7600:49:422
6M590166Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:49:4416
5MJ9153Uliasz JacekLKS JSKRA JASZKOWA9200:49:47-
6MJ92120Votava MichalVrchlabí9000:50:0444
7M59393Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:50:0914
6M6949Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:50:1140
14M29592Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:50:222
17M09612Kašpar JosefOREL Rtyně v Podkrkonoší7400:50:282
13M49755Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:50:29-
18M098106Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:51:212
15M299147Tomšů PetrMlýn Janderov6400:51:242
8M5100130Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:2512
2Z410132Halešová DanaSK Vltava5700:51:3662
7M6102103Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:3838
2Z2103150Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:52:0054
12M310458Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:112
9M5105162Neuman BedřichAC Náchod5000:52:1410
2Z1106110Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:52:2048
14M4107168Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:328
1M710827Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:52:3436
16M210970Čapek MilanSyřenov6500:52:352
19M011099Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:52:362
10M5111152Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:52:476
11M5112108Jelínek KarelRadlík5100:53:014
17M2113118Kunovjánek AlešPraha6500:53:072
2M711414Marek FrantišekSK Hronov4100:53:2034
8M6115139Pytelka VáclavPlzeň4500:53:5232
9M611639Vodička JanMK Radslavice4500:53:5630
10M611751Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:5928
11M611842Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:54:0326
3Z1119113Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:55:0144
12M5120129Leszkow JosefMK Hlinsko5100:55:092
13M312119Slamiak StanislavOstrava6200:55:192
5Z012218Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:3144
12M6123128Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:5124
3M712485Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:56:1622
13M512595Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:56:222
7MJ1264Kosař JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:56:2840
14M312763Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:57:162
3Z212872Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:2640
20M012910Vít MichalVSK UNI Brno7900:57:382
4M713062Bielčik JindřichLichkov4000:57:5120
3Z4131165Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:58:2654
15M4132158Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:58:552
4Z413328Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:1048
1Z3134134Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:00:1644
21M0135124Šmehlík RomanSlavia Hradec Králové7601:01:162
14M5136133Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:01:272
13M6137146Kvapil VojtěchSuchý Důl4801:01:3418
4Z2138126Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:4738
14M613930Linhart MilošAC Náchod4401:02:0716
6Z0140155Jenková JanaSKI Police nad Metují8601:05:0740
15M6141107Čepelka OldřichTima Liberec4801:06:0214
5Z414234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:1140
22M0143127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:202
5M714440Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:2312
15M514591Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:09:282
6M714635Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:09:4810
7M714794Kočí JosefTJ Jezbiny3901:26:068

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Pěkná trasa, náročná i pro pořadatele. Rozmanitý terén i profil všestranně prověřil síly zejména veteránů. Kdyby mělo vyhlašování výsledků trochu větší spád, tak to nemělo chybu.
Počasí vyšlo,teplota přijatelná, sluníčko nepálilo, déšť počkal, až skončíme. Trať výborná, pro nás staříky délka dobrá, abychom nezdržovali měřiče v cíli, ani na úzké stezce jsme si nepřekáželi, pořadatelé uspěli, atmosféra přátelská.
jjstastni

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód