hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Mladkov - Suchý vrch

18.7.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 18.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov, náměstí u tělocvičny
10:30 hodin

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 520 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Uhrner
561 67 Mladkov 9
mobil 737 957 608

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

sport.mladkov@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch-
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3024

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4823
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Pechek František5319
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Dobšíček Pavel8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5612
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Šrutek Stanislav5812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Šmída Oldřich4811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6310
Hanuš Petr6410
Gombita Josef5810
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Krejsa Václav5210
Krunčík Pavel8510
Dušková Lenka8010
Krupička Miroslav539
Ožana Václav649
Fejgl Zdeněk429
Kozel Karel529
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.07.2009, 13:02
  • zobrazeno již 982x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ563Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:41:3170
2MJ996Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:42:1162
3MJ12105Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:43:0754
4MJ2169Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:45:1248
5MJ3181Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:47:0644
6MJ4082Nechvíl PetrAC Choceň9100:48:3340
7MJ4227Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:48:50-
8MJ4323Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5738
9MJ6668Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:53:4036
10MJ7167Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:54:1734
11MJ1101Štrait Františekneregistrován9201:08:5032
12MJ11265Beznoska JanFK AGRIA Choceň9701:12:3030

Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:40:4170
2MA215Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5662
3MA343Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:41:0654
4MA676Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:41:4648
5MA757Bogdał RomanMiedzygorze7900:41:59-
6MA833Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:42:0644
7MA104Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:42:3840
8MA1358Bogdał PawełMiedzygorze7600:43:11-
9MA16100Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:43:5238
10MA20106Boryška TomášVSK UNI Brno8800:45:0936
11MA2262Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:45:1634
12MA2724Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:5432
13MA3246Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:47:2230
14MA3359Mrklovský MiroslavSTALAK7200:47:5028
15MA3497Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:47:5126
16MA3545Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:48:0024
17MA3785Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:1222
18MA4787Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:49:4820
19MA49112Berka LuděkAtletika Rtyně7200:50:2018
20MA5494Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:5716
21MA6195Kosek PetrSPV Těchonín7900:51:5214
22MA6384Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:2212
23MA6970Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:54:0710
24MA7471Marhold PetrChoceň7800:54:488
25MA8335Sejkora PatrikLanškroun7800:56:456
26MA8690Šimek Ladislavneregistrován7500:56:594
27MA88111Kubíček LukášLitomyšl7700:58:262
28MA10099Mildorf Lukášneregistrován7901:03:542

Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2770
2MB1118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:4162
3MB1455Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:2154
4MB1717Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0948
5MB237Valenta MichalAVC Praha6200:45:3844
6MB2474Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:45:4040
7MB2642Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:5038
8MB29116Tichý PavelAC Náchod6300:46:5236
9MB3929Macíček MiroslavKHB Radegast6100:48:2334
10MB4580Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:49:2232
11MB4625Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:49:32-
12MB5064Kaván LubomírChřibská6100:50:2430
13MB5898Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:3528
14MB64110Jančařík PetrAAC Brno6800:52:4026
15MB7077Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:1424
16MB7566Beznoska KamilČermná6300:55:0422
17MB7672Marhold StanislavChoceň6600:55:1420
18MB9478Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0818

Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1540Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3670
2MC1834Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:1362
3MC288Gombita JosefLoučná 9565800:46:2354
4MC3039Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0048
5MC3852Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:48:2244
6MC4116Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:48:3440
7MC512Flegl VlastimilBrtev5300:50:4338
8MC5310Černý VladimírHAC Praha5200:50:4936
9MC57109Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:3134
10MC6089Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:3832
11MC6291Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:51:5730
12MC6726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:53:47-
13MC739Eppert RomanCanis Team5900:54:4428
14MC80101Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:56:1226
15MC8149Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:2924
16MC84104Sadílek VáclavAlbrechtice5000:56:5022
17MC101114Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:04:2420
18MC10661Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:07:2818
19MC115107Krejsa VáclavRentia Praha5201:20:5516

Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4447Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:0870
2MD4856Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:5262
3MD55102Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:51:1454
4MD6883Vodička JanMK Radslavice4500:54:0348
5MD7828Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:55:4344
6MD8593Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:5840
7MD9041Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4600:59:2138
8MD93103Krumer MiroslavOstrov4900:59:4136
9MD10722Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:5134

Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10830Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:08:1170
2ME11136Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:10:0562
3ME11479Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:16:3154

Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5675Vévodová MartinaAK Perná9000:51:1670
2ŽJ72113Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:54:3362
3ŽJ7731Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:3754
4ŽJ7944Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:56:0648
5ŽJ9119Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2944
6ŽJ10538Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:07:1440

Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1992Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:1770
2ZA36115Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:0762
3ZA6513Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:4854
4ZA8212Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:3448
5ZA8711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:2744
6ZA9750Stříhavková PetraAC Choceň7901:00:3740

Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2553Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:4570
2ZB5273Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:4462
3ZB9632Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:00:3654
4ZB1045Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:06:4248

Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC896Valentová KvětaAVC Praha5600:58:5170
2ŽC9288Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:59:4062
3ŽC9554Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:00:1154
4ŽC9837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:2048
5ŽC993Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:4244
6ŽC10386Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:06:0340
7ŽC11320Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:16:2838

Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5948Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:3670
2ZD10251Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:04:5562
3ZD10921Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:4654
4ZD116108Gruberová VěraHorní Počernice5201:21:5148

Trať 9,5 km, 522 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:40:4170
2MA215Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5662
3MA343Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:41:0654
1MB414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2770
1MJ563Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:41:3170
4MA676Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:41:4648
5MA757Bogdał RomanMiedzygorze7900:41:59-
6MA833Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:42:0644
2MJ996Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:42:1162
7MA104Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:42:3840
2MB1118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:4162
3MJ12105Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:43:0754
8MA1358Bogdał PawełMiedzygorze7600:43:11-
3MB1455Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:2154
1MC1540Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3670
9MA16100Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:43:5238
4MB1717Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0948
2MC1834Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:1362
1ZA1992Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:1770
10MA20106Boryška TomášVSK UNI Brno8800:45:0936
4MJ2169Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:45:1248
11MA2262Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:45:1634
5MB237Valenta MichalAVC Praha6200:45:3844
6MB2474Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:45:4040
1ZB2553Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:4570
7MB2642Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:5038
12MA2724Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:5432
3MC288Gombita JosefLoučná 9565800:46:2354
8MB29116Tichý PavelAC Náchod6300:46:5236
4MC3039Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0048
5MJ3181Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:47:0644
13MA3246Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:47:2230
14MA3359Mrklovský MiroslavSTALAK7200:47:5028
15MA3497Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:47:5126
16MA3545Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:48:0024
2ZA36115Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:0762
17MA3785Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:1222
5MC3852Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:48:2244
9MB3929Macíček MiroslavKHB Radegast6100:48:2334
6MJ4082Nechvíl PetrAC Choceň9100:48:3340
6MC4116Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:48:3440
7MJ4227Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:48:50-
8MJ4323Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5738
1MD4447Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:0870
10MB4580Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:49:2232
11MB4625Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:49:32-
18MA4787Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:49:4820
2MD4856Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:5262
19MA49112Berka LuděkAtletika Rtyně7200:50:2018
12MB5064Kaván LubomírChřibská6100:50:2430
7MC512Flegl VlastimilBrtev5300:50:4338
2ZB5273Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:4462
8MC5310Černý VladimírHAC Praha5200:50:4936
20MA5494Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:5716
3MD55102Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:51:1454
1ŽJ5675Vévodová MartinaAK Perná9000:51:1670
9MC57109Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:3134
13MB5898Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:3528
1ZD5948Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:3670
10MC6089Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:3832
21MA6195Kosek PetrSPV Těchonín7900:51:5214
11MC6291Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:51:5730
22MA6384Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:2212
14MB64110Jančařík PetrAAC Brno6800:52:4026
3ZA6513Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:4854
9MJ6668Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:53:4036
12MC6726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:53:47-
4MD6883Vodička JanMK Radslavice4500:54:0348
23MA6970Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:54:0710
15MB7077Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:1424
10MJ7167Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:54:1734
2ŽJ72113Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:54:3362
13MC739Eppert RomanCanis Team5900:54:4428
24MA7471Marhold PetrChoceň7800:54:488
16MB7566Beznoska KamilČermná6300:55:0422
17MB7672Marhold StanislavChoceň6600:55:1420
3ŽJ7731Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:3754
5MD7828Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:55:4344
4ŽJ7944Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:56:0648
14MC80101Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:56:1226
15MC8149Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:2924
4ZA8212Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:3448
25MA8335Sejkora PatrikLanškroun7800:56:456
16MC84104Sadílek VáclavAlbrechtice5000:56:5022
6MD8593Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:5840
26MA8690Šimek Ladislavneregistrován7500:56:594
5ZA8711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:2744
27MA88111Kubíček LukášLitomyšl7700:58:262
1ŽC896Valentová KvětaAVC Praha5600:58:5170
7MD9041Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4600:59:2138
5ŽJ9119Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2944
2ŽC9288Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:59:4062
8MD93103Krumer MiroslavOstrov4900:59:4136
18MB9478Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0818
3ŽC9554Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:00:1154
3ZB9632Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:00:3654
6ZA9750Stříhavková PetraAC Choceň7901:00:3740
4ŽC9837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:2048
5ŽC993Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:4244
28MA10099Mildorf Lukášneregistrován7901:03:542
17MC101114Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:04:2420
2ZD10251Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:04:5562
6ŽC10386Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:06:0340
4ZB1045Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:06:4248
6ŽJ10538Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:07:1440
18MC10661Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:07:2818
9MD10722Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:5134
1ME10830Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:08:1170
3ZD10921Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:4654
11MJ1101Štrait Františekneregistrován9201:08:5032
2ME11136Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:10:0562
12MJ11265Beznoska JanFK AGRIA Choceň9701:12:3030
7ŽC11320Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:16:2838
3ME11479Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:16:3154
19MC115107Krejsa VáclavRentia Praha5201:20:5516
4ZD116108Gruberová VěraHorní Počernice5201:21:5148

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód