Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

11.7.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 11.7.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 34
  • závodníků na všech ročnících: 3176

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šrůtek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Mannlová Jana809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9115Dobšíček PavelJablonné nad Orlicí8000:40:4540
2MJ14116Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:41:4738
3MJ23117Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:44:0236
4MJ25118Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7900:44:1134
5MJ27119Bogdał RomanMiedzygorze PL7900:44:38-
6MJ32120Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:2532
7MJ57121Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:49:1030
8MJ63122Bogdał LukaszMiędzygórze PL8200:49:5028
9MJ67123Olejnik EdvardBystrica Klodzka PL8400:50:52-
10MJ96124Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:55:0726
11MJ98125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:3824
12MJ99126Exler PavelBorec Žamberk8200:55:3922
13MJ118127Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:02:5320
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:1860
2MA23Poduška JosefAC Kladno6200:38:2758
3MA34Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:38:5156
4MA45Vaněk PetrRT Praha6100:40:0754
5MA56Ženčák JaroslavŠumperk6100:40:0952
6MA67Pop TomášTitan Zlín7100:40:2550
7MA78Palko AlešRosice u Brna7100:40:3348
8MA89Filingr ČeněkAC Remontas Kadaň6100:40:4246
9MA1010Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:0444
10MA1111Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1042
11MA1312Rautenkranc MiroslavS.K. Vysoké Mýto6400:41:4040
12MA1813Kašpar ZdeněkCTC Fort Ústí nad Orlicí6300:42:3038
13MA1914Orlich PetrČeská Třebová6100:42:4236
14MA2015Mazač JaroslavSK Nové Město n. M. - Nike team6800:43:1134
15MA2416Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:44:0832
16MA2817Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:4030
17MA3018Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:45:1428
18MA3319Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:45:3726
19MA3520Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:46:1324
20MA3621Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:46:3222
21MA3722Drážný LadislavPísařov5900:46:4720
22MA3923Bogdał PawełKS Goral Miedzygorze PL7600:47:20-
23MA4124Vliasz JerzyBystrica Klodzka PL6900:47:25-
24MA4225Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:47:2818
25MA4326Doleček MartinSport Prokopec Žamberk7300:47:3816
26MA4627Madej DeriuszDlugopole - Zdroj PL7400:47:53-
27MA4728Levý TomášLO Rokytnice6700:47:5614
28MA4929Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:48:1312
29MA5030Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:48:1810
30MA6131Jandejsek ZdeněkStudené6100:49:448
31MA6932Strnad Tomᚎamberk6900:51:036
32MA7033Zdeněk BílýMK Pardubice5900:51:044
33MA7334Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:51:322
34MA7735Suchodol JosefBorec Žamberk6700:51:450
35MA8036Stejskal PavelLichkov7500:51:550
36MA8137Olejník LukasBystrica Klodzka PL6000:52:12-
37MA8238Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:52:150
38MA9439Kalous PetrŽamberk7700:54:470
39MA11040Doležal FrantišekSokol Hradec Králové5900:59:230
40MA11141Sýkora LadislavÚstí nad Orlicí7200:59:330
41MA11242Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:59:430
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1243Kolínek FrantišekLOKO Břeclav - Nike Team5600:41:1740
2MB1544Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:41:5038
3MB1645Krsek MiroslavSport Kettler4900:42:1036
4MB1746Gombita JosefMost5800:42:2534
5MB2147Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:1532
6MB2948Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:44:5430
7MB3149Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:2128
8MB4050Švec MiroslavPotštejn5200:47:2326
9MB4451Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:47:4224
10MB4552Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:4322
11MB5153Skalický JiříŽamberk5000:48:2420
12MB5454Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:48:3218
13MB5555Sadílek VáclavAlbrechtice5000:48:4616
14MB5656Zajíc JanKRB Chrudim5300:48:5514
15MB6257Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:49:4912
16MB6558Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:50:0910
17MB6859Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:028
18MB7160Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:51:076
19MB7461Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:394
20MB7562Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:51:402
21MB7663Krejsa VáclavBering Praha5200:51:430
22MB7864Hutař ZdeněkŠternberk5600:51:480
23MB8565Soukup LadislavSokol Poniklá5800:52:390
24MB9066Mocker FrantišekASK Děčín5800:54:060
25MB9367Krejčí MilanPardubice5300:54:280
26MB10668Sygeryč BohdanMC Pardubice5600:58:130
27MB11469Exler PavelBorec Žamberk5801:01:140
28MB11670Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5001:01:180
29MB11971Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:550
30MB12072Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:04:210
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2273Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4740
2MC2674Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2738
3MC3475Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:46:0236
4MC3876Vodička JanMK Radslavice4500:47:0534
5MC5377Urbánek JindřichOB Choceň4800:48:3032
6MC5878Biemann GötzSILI Harrachov4300:49:1530
7MC5979Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3328
8MC6080Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:4326
9MC6681Koblížek JindřichZákopanka4800:50:3424
10MC7282Malý ZdeněkLoko Beroun4200:51:2022
11MC7983Marek FrantišekČervený Kostelec4100:51:5320
12MC8384Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:1718
13MC8985Budka JiříTarus Praha4100:53:4516
14MC9586Herbst ManfredJeseník4100:54:5214
15MC10187Bielčik JindřichLichkov4000:56:2912
16MC10388Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:2110
17MC10489Novotný JiříBiatlon Letohrad4500:57:348
18MC11390Strnad JosefSokol Žamberk4401:00:596
19MC12291Kalousek JanKČT Žamberk4101:08:584
20MC12392Luža IvanAC Choceň4001:10:042
21MC12493Kalous VladimírŽamberk4301:23:570
22MC12594Kotyza AntonínSport Mladkov4601:45:370
23MC12695Pleticha FrantišekSparta Praha4201:46:390
Muži D (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5296Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:48:2720
2MD6497Zálešák FrantišekStava Havířov3700:49:5818
3MD8898Miles PetrHostinné3700:53:3216
4MD9299Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:54:1314
5MD97100Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:55:2512
6MD114101Merta JaroslavJeseník3501:01:1410
Juniorky (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ86112Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:52:4220
2ŽJ102113Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:56:5818
3ŽJ121114Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:05:4016
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48102Hanáková MiroslavaACP Brno6600:48:0520
2ZA87103Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:53:0418
3ZA106104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:58:1316
4ZA109105Skalická JitkaSokol Žamberk7300:59:1014
5ZA117106Ouřecká RenátaPardubice7001:02:2812
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB84107Vacková HanaSK Hronov5600:52:1820
2ZB91108Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:54:1118
3ZB100109Pštrossová Marie AVC Praha5900:56:0016
4ZB105110Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:57:5914
5ZB108111Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:3912
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:1860
2MA23Poduška JosefAC Kladno6200:38:2758
3MA34Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:38:5156
4MA45Vaněk PetrRT Praha6100:40:0754
5MA56Ženčák JaroslavŠumperk6100:40:0952
6MA67Pop TomášTitan Zlín7100:40:2550
7MA78Palko AlešRosice u Brna7100:40:3348
8MA89Filingr ČeněkAC Remontas Kadaň6100:40:4246
1MJ9115Dobšíček PavelJablonné nad Orlicí8000:40:4540
9MA1010Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:0444
10MA1111Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1042
1MB1243Kolínek FrantišekLOKO Břeclav - Nike Team5600:41:1740
11MA1312Rautenkranc MiroslavS.K. Vysoké Mýto6400:41:4040
2MJ14116Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:41:4738
2MB1544Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:41:5038
3MB1645Krsek MiroslavSport Kettler4900:42:1036
4MB1746Gombita JosefMost5800:42:2534
12MA1813Kašpar ZdeněkCTC Fort Ústí nad Orlicí6300:42:3038
13MA1914Orlich PetrČeská Třebová6100:42:4236
14MA2015Mazač JaroslavSK Nové Město n. M. - Nike team6800:43:1134
5MB2147Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:1532
1MC2273Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4740
3MJ23117Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:44:0236
15MA2416Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:44:0832
4MJ25118Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7900:44:1134
2MC2674Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2738
5MJ27119Bogdał RomanMiedzygorze PL7900:44:38-
16MA2817Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:4030
6MB2948Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:44:5430
17MA3018Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:45:1428
7MB3149Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:2128
6MJ32120Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:2532
18MA3319Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:45:3726
3MC3475Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:46:0236
19MA3520Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:46:1324
20MA3621Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:46:3222
21MA3722Drážný LadislavPísařov5900:46:4720
4MC3876Vodička JanMK Radslavice4500:47:0534
22MA3923Bogdał PawełKS Goral Miedzygorze PL7600:47:20-
8MB4050Švec MiroslavPotštejn5200:47:2326
23MA4124Vliasz JerzyBystrica Klodzka PL6900:47:25-
24MA4225Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:47:2818
25MA4326Doleček MartinSport Prokopec Žamberk7300:47:3816
9MB4451Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:47:4224
10MB4552Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:4322
26MA4627Madej DeriuszDlugopole - Zdroj PL7400:47:53-
27MA4728Levý TomášLO Rokytnice6700:47:5614
1ZA48102Hanáková MiroslavaACP Brno6600:48:0520
28MA4929Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:48:1312
29MA5030Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:48:1810
11MB5153Skalický JiříŽamberk5000:48:2420
1MD5296Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:48:2720
5MC5377Urbánek JindřichOB Choceň4800:48:3032
12MB5454Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:48:3218
13MB5555Sadílek VáclavAlbrechtice5000:48:4616
14MB5656Zajíc JanKRB Chrudim5300:48:5514
7MJ57121Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:49:1030
6MC5878Biemann GötzSILI Harrachov4300:49:1530
7MC5979Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3328
8MC6080Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:4326
30MA6131Jandejsek ZdeněkStudené6100:49:448
15MB6257Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:49:4912
8MJ63122Bogdał LukaszMiędzygórze PL8200:49:5028
2MD6497Zálešák FrantišekStava Havířov3700:49:5818
16MB6558Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:50:0910
9MC6681Koblížek JindřichZákopanka4800:50:3424
9MJ67123Olejnik EdvardBystrica Klodzka PL8400:50:52-
17MB6859Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:028
31MA6932Strnad Tomᚎamberk6900:51:036
32MA7033Zdeněk BílýMK Pardubice5900:51:044
18MB7160Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:51:076
10MC7282Malý ZdeněkLoko Beroun4200:51:2022
33MA7334Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:51:322
19MB7461Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:394
20MB7562Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:51:402
21MB7663Krejsa VáclavBering Praha5200:51:430
34MA7735Suchodol JosefBorec Žamberk6700:51:450
22MB7864Hutař ZdeněkŠternberk5600:51:480
11MC7983Marek FrantišekČervený Kostelec4100:51:5320
35MA8036Stejskal PavelLichkov7500:51:550
36MA8137Olejník LukasBystrica Klodzka PL6000:52:12-
37MA8238Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:52:150
12MC8384Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:1718
1ZB84107Vacková HanaSK Hronov5600:52:1820
23MB8565Soukup LadislavSokol Poniklá5800:52:390
1ŽJ86112Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:52:4220
2ZA87103Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:53:0418
3MD8898Miles PetrHostinné3700:53:3216
13MC8985Budka JiříTarus Praha4100:53:4516
24MB9066Mocker FrantišekASK Děčín5800:54:060
2ZB91108Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:54:1118
4MD9299Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:54:1314
25MB9367Krejčí MilanPardubice5300:54:280
38MA9439Kalous PetrŽamberk7700:54:470
14MC9586Herbst ManfredJeseník4100:54:5214
10MJ96124Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:55:0726
5MD97100Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:55:2512
11MJ98125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:3824
12MJ99126Exler PavelBorec Žamberk8200:55:3922
3ZB100109Pštrossová Marie AVC Praha5900:56:0016
15MC10187Bielčik JindřichLichkov4000:56:2912
2ŽJ102113Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:56:5818
16MC10388Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:2110
17MC10489Novotný JiříBiatlon Letohrad4500:57:348
4ZB105110Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:57:5914
26MB10668Sygeryč BohdanMC Pardubice5600:58:130
3ZA106104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:58:1316
5ZB108111Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:3912
4ZA109105Skalická JitkaSokol Žamberk7300:59:1014
39MA11040Doležal FrantišekSokol Hradec Králové5900:59:230
40MA11141Sýkora LadislavÚstí nad Orlicí7200:59:330
41MA11242Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:59:430
18MC11390Strnad JosefSokol Žamberk4401:00:596
6MD114101Merta JaroslavJeseník3501:01:1410
27MB11469Exler PavelBorec Žamberk5801:01:140
28MB11670Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5001:01:180
5ZA117106Ouřecká RenátaPardubice7001:02:2812
13MJ118127Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:02:5320
29MB11971Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:550
30MB12072Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:04:210
3ŽJ121114Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:05:4016
19MC12291Kalousek JanKČT Žamberk4101:08:584
20MC12392Luža IvanAC Choceň4001:10:042
21MC12493Kalous VladimírŽamberk4301:23:570
22MC12594Kotyza AntonínSport Mladkov4601:45:370
23MC12695Pleticha FrantišekSparta Praha4201:46:390

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč