Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

14.7.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 14.7.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Mladkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3157

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Pechek František5320
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Pleticha František4213
Šrutek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Kozel Karel529
Mannlová Jana809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:39:2730
2MA22Vencl JanSokol Jablonné nad Orlicí5900:39:3529
3MA43Hornych JosefSokol Jetřichov6700:40:3328
4MA54Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:40:5627
5MA75Stránský TomášSokol Albrechtice6500:41:4226
6MA106Novotný JiříSokol Havlovice5400:44:1125
7MA117Bolehovský PavelKER TEAM7100:45:1524
8MA128Rys JaromírKohoutovice6400:45:2623
9MA159Hejl RadekTJ ústí n. O.7200:46:1422
10MA1810Bureš JindřichSokol Havlovice5300:46:5021
11MA1911Koutný JanMEZ Frenštát pod Radhoštěm5400:47:0120
12MA2112Knápek LubomírL 100 Šumperk5900:47:3619
13MA2713Švub PetrROB Šumperk6500:49:1118
14MA2814Čech IvanSokol Třebeš HO ALPIN HK7000:49:2517
15MA3215Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:50:1216
16MA3416Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3315
17MA3517Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:50:3814
18MA3718Burda JosefJiskra Oldřichov6200:51:0313
19MA3919Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:51:3112
20MA4320Prudík JiříROB Šumperk7000:51:4111
21MA4421Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:51:48-
22MA4622Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:52:2010
23MA4723Kožnar AlešSport Mladkov6600:53:009
24MA4824Fenyk FrantišekDynamo Pardubice5300:53:408
25MA4925Krejsa VáclavBering Praha5200:54:407
Muži B (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB326Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2820
2MB627Šmída OldřichSokol Studnice4800:41:0519
3MB828Šalplachta JindřichRD Jeseník4700:42:3018
4MB929Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:43:3017
5MB1430Šklíba KarelSokol Havlovice5000:46:0116
6MB1631Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:46:2915
7MB1732Machatka M.Tepna Velké Poříčí4900:46:4014
8MB2033Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:47:2313
9MB2234Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:47:4712
10MB2335Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:48:0111
11MB2436Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:0710
12MB2537Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:48:189
13MB2638Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5000:49:06-
14MB3039Burda VladimírCHZ Litvínov4500:49:458
15MB3140Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:577
16MB3841Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:51:156
17MB4042Herbst ManfredSMDZ Bukovice4100:51:325
18MB4543Novotný JiříLOKO Česká Třebová4500:52:014
19MB5044Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:55:103
20MB6145Pleticha FrantišekSparta Praha4201:45:132
Muži C (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1346Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:45:3010
2MC2947Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:49:329
3MC3348Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:50:258
4MC3649Miles PetrTJ Hostinné3700:50:497
5MC4150Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:51:336
6MC4251Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:51:345
7MC5252Svatoš OtakarTJ Kostelec n. O.3400:56:284
8MC5353Pecháček VojtěchSokol Albrechtice3800:57:513
9MC5554Kulda OldřichBaník Žacléř4000:59:452
10MC5655Pilař ZdeněkBaník Žacléř3501:01:301
Ženy A (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5156Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:56:0410
2ZA5357Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:57:519
3ZA5758Friebelová EvaSokol Havlovice6201:04:058
4ZA5859Javůrková VěraTn Svoboda5001:07:367
5ZA5960Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:07:576
6ZA6061Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:11:325
Trať 9,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:39:2730
2MA22Vencl JanSokol Jablonné nad Orlicí5900:39:3529
1MB326Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2820
3MA43Hornych JosefSokol Jetřichov6700:40:3328
4MA54Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:40:5627
2MB627Šmída OldřichSokol Studnice4800:41:0519
5MA75Stránský TomášSokol Albrechtice6500:41:4226
3MB828Šalplachta JindřichRD Jeseník4700:42:3018
4MB929Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:43:3017
6MA106Novotný JiříSokol Havlovice5400:44:1125
7MA117Bolehovský PavelKER TEAM7100:45:1524
8MA128Rys JaromírKohoutovice6400:45:2623
1MC1346Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:45:3010
5MB1430Šklíba KarelSokol Havlovice5000:46:0116
9MA159Hejl RadekTJ ústí n. O.7200:46:1422
6MB1631Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:46:2915
7MB1732Machatka M.Tepna Velké Poříčí4900:46:4014
10MA1810Bureš JindřichSokol Havlovice5300:46:5021
11MA1911Koutný JanMEZ Frenštát pod Radhoštěm5400:47:0120
8MB2033Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:47:2313
12MA2112Knápek LubomírL 100 Šumperk5900:47:3619
9MB2234Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:47:4712
10MB2335Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:48:0111
11MB2436Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:0710
12MB2537Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:48:189
13MB2638Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5000:49:06-
13MA2713Švub PetrROB Šumperk6500:49:1118
14MA2814Čech IvanSokol Třebeš HO ALPIN HK7000:49:2517
2MC2947Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:49:329
14MB3039Burda VladimírCHZ Litvínov4500:49:458
15MB3140Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:577
15MA3215Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:50:1216
3MC3348Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:50:258
16MA3416Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3315
17MA3517Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:50:3814
4MC3649Miles PetrTJ Hostinné3700:50:497
18MA3718Burda JosefJiskra Oldřichov6200:51:0313
16MB3841Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:51:156
19MA3919Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:51:3112
17MB4042Herbst ManfredSMDZ Bukovice4100:51:325
5MC4150Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:51:336
6MC4251Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:51:345
20MA4320Prudík JiříROB Šumperk7000:51:4111
21MA4421Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:51:48-
18MB4543Novotný JiříLOKO Česká Třebová4500:52:014
22MA4622Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:52:2010
23MA4723Kožnar AlešSport Mladkov6600:53:009
24MA4824Fenyk FrantišekDynamo Pardubice5300:53:408
25MA4925Krejsa VáclavBering Praha5200:54:407
19MB5044Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:55:103
1ZA5156Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:56:0410
7MC5252Svatoš OtakarTJ Kostelec n. O.3400:56:284
8MC5353Pecháček VojtěchSokol Albrechtice3800:57:513
2ZA5357Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:57:519
9MC5554Kulda OldřichBaník Žacléř4000:59:452
10MC5655Pilař ZdeněkBaník Žacléř3501:01:301
3ZA5758Friebelová EvaSokol Havlovice6201:04:058
4ZA5859Javůrková VěraTn Svoboda5001:07:367
5ZA5960Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:07:576
6ZA6061Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:11:325
20MB6145Pleticha FrantišekSparta Praha4201:45:132

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód