Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

17.5.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka
  • datum konání: 17.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ SPORT Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí Penzion u Bohouše
start v 10:30 hodin

Přihlášky

8 - 10,15 hod KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,2 km
Převýšení: 502 m

Ceny pro vítěze

ve všech kategoriích 300 Kč, 200Kč, 100 Kč + případné věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renáta Vágnerová
561 67 Mladkov 8
tel.mob.: + 420 737 929 824

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3117

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šrůtek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Mannlová Jana809
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 17.05.2015, 20:01
  • zobrazeno 1274x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ239Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:40:2170
2MJ621Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:43:08-
3MJ1860Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:3362
4MJ2043Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:0054
5MJ2961Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:49:1848
6MJ6559Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0100:59:0144
Muži A (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Hübl RadekRunSport team8800:39:2570
2MA348Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:5362
3MA755Herda JanSKP Nymburk8300:43:2854
4MA1045Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:43:5848
5MA1519Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:44:49-
6MA1667Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:45:3144
7MA1938Dryml MojmírRunSport Team8600:46:4940
8MA2279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0738
9MA3091Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:2636
10MA3135Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:49:3734
11MA3675Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:5632
12MA4080Dolejška LubošSK HZS KHK8700:51:0730
13MA4164Skála JanRunSport team8500:51:5428
14MA4525Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:52:4126
15MA4771Kalous PetrSK Žamberk7700:52:5624
16MA6073Živný Marek3D Fitnes race team9100:55:3922
17MA7252Nedoma Ondřejtrailrun.cz8301:01:3220
18MA7678Růžička TomášCycling Team Brandýs8501:02:4418
19MA8153Dvořáček JanTrailrun.cz7901:04:5216
20MA8466Lehký RomanKunvald8101:06:2214
Muži B (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:0870
2MB596Hejl RadekLetohrad7200:43:0762
3MB918Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:3954
4MB119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0548
5MB1270Fajfr František3D Fitness Race Team7200:44:2044
6MB1337Malý JanELEVEN Run Team7300:44:3240
7MB2344Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:48:2038
8MB2463Dostálek PetrBouda6700:48:3036
9MB2516Šesták KarelŠEPA R.S.7100:48:4134
10MB2688Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:48:5132
11MB32100Zachař JiříSruby7200:49:4030
12MB3383Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:0828
13MB3442Doležal MartinSPS Sázava7000:50:2526
14MB4392Kristek JiříRetia Pardubice6700:52:0324
15MB4685Moskva RomanPasivity Žamberk7500:52:4222
16MB5128Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1920
17MB5527Hampl AloisOstrov7000:54:2918
18MB5684Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4916
19MB5724Tempír JiříSokol Štíty7500:55:1814
20MB5811Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:55:2512
21MB6698Nádhera PetrHradec Králové6700:59:1210
22MB6913Pořický JiříOdolena Voda7101:00:038
23MB7893Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:396
24MB8065Fogl MichalKunvald6601:04:404
Muži C (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC836Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:3670
2MC1451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:3962
3MC1756Vaněk PetrAC Praha6100:46:1954
4MC2115Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:5348
5MC3514Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:50:5344
6MC384Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:0440
7MC3995Tichý PavelAC Náchod6300:51:0638
8MC4497Kalous TomášRunSport Team6400:52:0536
9MC4899Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:52:5934
10MC8234Sedlák JiříPřelouč5801:05:0032
11MC8674Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:08:2930
12MC8812Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:09:2528
Muži D (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3710Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:0270
2MD428Flegl VlastimilBrtev5300:52:0262
3MD4962Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:0754
4MD5022Krsek MiroslavM. K. Luková4900:53:0948
5MD5272Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:53:5244
6MD5323Tempír FrantišekSokol Štíty4900:53:5740
7MD6146Brožek RadmilKRB Chrudim5400:56:0038
8MD6357Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:4736
9MD6882Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:3234
10MD7181Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:1132
11MD7976Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:04:1630
12MD836Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:1428
13MD9390Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:12:4326
14MD9747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:24:1824
Muži E (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME643Metelka JosefSpartak Police4400:58:5370
2ME9268Bielčik JindřichLichkov4001:12:1662
3ME9632Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:23:3454
4ME981Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:17:4048
Juniorky (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2749Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:49:0270
2ZJ7358Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9801:01:3962
Ženy A (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2850Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:0570
2ZA7089Janů IvaŠumperk8101:00:2662
3ZA7420Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:01:44-
4ZA8926Kubánková LenkaToveř8601:09:5154
Ženy B (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6241Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:2170
2ZB7577Fojtíková HanaŽamberk7901:02:4362
3ZB8540Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:1954
Ženy C (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:1270
2ZC5986Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:3162
3ZC6717Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:2054
4ZC9031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:4948
5ZC9429Šternerová HanaHradec Králové6301:17:3444
Ženy D (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD775Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:0570
2ZD8733Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:08:3762
3ZD9130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:11:4654
4ZD957Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3048
Lidový běh (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB110Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:27-
2LB213Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:38-
3LB311Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:35-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB110Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:27-
2LB213Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:38-
3LB311Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:35-
Trať 9,2 km, 502 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Hübl RadekRunSport team8800:39:2570
1MJ239Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:40:2170
2MA348Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:5362
1MB42Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:0870
2MB596Hejl RadekLetohrad7200:43:0762
2MJ621Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:43:08-
3MA755Herda JanSKP Nymburk8300:43:2854
1MC836Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:3670
3MB918Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:3954
4MA1045Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:43:5848
4MB119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0548
5MB1270Fajfr František3D Fitness Race Team7200:44:2044
6MB1337Malý JanELEVEN Run Team7300:44:3240
2MC1451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:3962
5MA1519Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:44:49-
6MA1667Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:45:3144
3MC1756Vaněk PetrAC Praha6100:46:1954
3MJ1860Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:3362
7MA1938Dryml MojmírRunSport Team8600:46:4940
4MJ2043Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:0054
4MC2115Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:5348
8MA2279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0738
7MB2344Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:48:2038
8MB2463Dostálek PetrBouda6700:48:3036
9MB2516Šesták KarelŠEPA R.S.7100:48:4134
10MB2688Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:48:5132
1ZJ2749Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:49:0270
1ZA2850Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:0570
5MJ2961Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:49:1848
9MA3091Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:2636
10MA3135Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:49:3734
11MB32100Zachař JiříSruby7200:49:4030
12MB3383Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:0828
13MB3442Doležal MartinSPS Sázava7000:50:2526
5MC3514Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:50:5344
11MA3675Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:5632
1MD3710Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:0270
6MC384Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:0440
7MC3995Tichý PavelAC Náchod6300:51:0638
12MA4080Dolejška LubošSK HZS KHK8700:51:0730
13MA4164Skála JanRunSport team8500:51:5428
2MD428Flegl VlastimilBrtev5300:52:0262
14MB4392Kristek JiříRetia Pardubice6700:52:0324
8MC4497Kalous TomášRunSport Team6400:52:0536
14MA4525Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:52:4126
15MB4685Moskva RomanPasivity Žamberk7500:52:4222
15MA4771Kalous PetrSK Žamberk7700:52:5624
9MC4899Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:52:5934
3MD4962Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:0754
4MD5022Krsek MiroslavM. K. Luková4900:53:0948
16MB5128Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1920
5MD5272Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:53:5244
6MD5323Tempír FrantišekSokol Štíty4900:53:5740
1ZC5454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:1270
17MB5527Hampl AloisOstrov7000:54:2918
18MB5684Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4916
19MB5724Tempír JiříSokol Štíty7500:55:1814
20MB5811Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:55:2512
2ZC5986Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:3162
16MA6073Živný Marek3D Fitnes race team9100:55:3922
7MD6146Brožek RadmilKRB Chrudim5400:56:0038
1ZB6241Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:2170
8MD6357Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:4736
1ME643Metelka JosefSpartak Police4400:58:5370
6MJ6559Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0100:59:0144
21MB6698Nádhera PetrHradec Králové6700:59:1210
3ZC6717Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:2054
9MD6882Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:3234
22MB6913Pořický JiříOdolena Voda7101:00:038
2ZA7089Janů IvaŠumperk8101:00:2662
10MD7181Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:1132
17MA7252Nedoma Ondřejtrailrun.cz8301:01:3220
2ZJ7358Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9801:01:3962
3ZA7420Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:01:44-
2ZB7577Fojtíková HanaŽamberk7901:02:4362
18MA7678Růžička TomášCycling Team Brandýs8501:02:4418
1ZD775Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:0570
23MB7893Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:396
11MD7976Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:04:1630
24MB8065Fogl MichalKunvald6601:04:404
19MA8153Dvořáček JanTrailrun.cz7901:04:5216
10MC8234Sedlák JiříPřelouč5801:05:0032
12MD836Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:1428
20MA8466Lehký RomanKunvald8101:06:2214
3ZB8540Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:1954
11MC8674Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:08:2930
2ZD8733Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:08:3762
12MC8812Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:09:2528
4ZA8926Kubánková LenkaToveř8601:09:5154
4ZC9031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:4948
3ZD9130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:11:4654
2ME9268Bielčik JindřichLichkov4001:12:1662
13MD9390Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:12:4326
5ZC9429Šternerová HanaHradec Králové6301:17:3444
4ZD957Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3048
3ME9632Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:23:3454
14MD9747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:24:1824
4ME981Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:17:4048
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Hübl RadekRunSport team8800:39:2570
2MJ239Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:40:2162
3MA348Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:5354
4MB42Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:0848
5MB596Hejl RadekLetohrad7200:43:0744
6MA755Herda JanSKP Nymburk8300:43:2840
7MC836Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:3638
8MB918Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:3936
9MA1045Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:43:5834
10MB119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0532
11MB1270Fajfr František3D Fitness Race Team7200:44:2030
12MB1337Malý JanELEVEN Run Team7300:44:3228
13MC1451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:3926
14MA1667Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:45:3124
15MC1756Vaněk PetrAC Praha6100:46:1922
16MJ1860Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:3320
17MA1938Dryml MojmírRunSport Team8600:46:4918
18MJ2043Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:0016
19MC2115Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:5314
20MA2279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0712
21MB2344Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:48:2010
22MB2463Dostálek PetrBouda6700:48:308
23MB2516Šesták KarelŠEPA R.S.7100:48:416
24MB2688Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:48:514
25MJ2961Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:49:182
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2749Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:49:0270
2ZA2850Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:0562
3ZC5454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:1254
4ZC5986Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:3148
5ZB6241Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:2144
6ZC6717Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:2040
7ZA7089Janů IvaŠumperk8101:00:2638
8ZJ7358Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9801:01:3936
9ZB7577Fojtíková HanaŽamberk7901:02:4334
10ZD775Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:0532
11ZB8540Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:1930
12ZD8733Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:08:3728
13ZA8926Kubánková LenkaToveř8601:09:5126
14ZC9031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:4924
15ZD9130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:11:4622
16ZC9429Šternerová HanaHradec Králové6301:17:3420
17ZD957Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3018

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborný závod. Dobře připravený a zorganizovaný.
porickych

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód