Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

1.7.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 1.7.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin, KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
Trať vede z Mladkova lesními cestami s měkkým povrchem.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Teodor Šmok
561 67 Mladkov 14
tel. zam.: 465 642 550
mobil: 777 649 112

E-mailová adresa

kovomat@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3120

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šrutek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Mannlová Jana809
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1128Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:42:17109,53
2MJ1429Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:30108,56
3MJ3593Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:48:2581,91
Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:36103,78
2MA211Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:55102,17
3MA312Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:40:3194,04
4MA527Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:41:0591,16
5MA664Palko AlešUniverzita Brno7100:41:1390,48
6MA730Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:41:2689,38
7MA853Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:41:3988,28
8MA1048Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:42:0386,25
9MA1238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1884,98
10MA1351Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2584,38
11MA1543Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:42:3583,54
12MA1637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:4083,11
13MA191Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3078,88
14MA2388Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:45:4867,18
15MA2495Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:46:0965,41
16MA2552Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3663,12
17MA2710Dobšíček PavelSK Hronov8000:47:1559,81
18MA2818Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:1959,47
19MA3320Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:48:0355,75
20MA3490Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:48:2354,05
21MA3878Žák TomášAC Pardubice8500:49:3747,78
22MA4087Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:1044,99
23MA4645Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:0840,07
24MA599Bassette NicholasQueenstown, NZ8100:53:5026,35
25MA7786Vlček MartinSokol Mladkov7500:59:110,00
Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB465Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:40:40105,60
2MB944Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:50100,03
3MB1736Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:0194,37
4MB2189Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:44:1888,24
5MB2671Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:1274,37
6MB2957Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:47:2873,10
7MB3122Vlasák PetrHO PřFUK Praha6300:47:4072,14
8MB3219Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:47:5471,03
9MB3997Tichý PavelAC Náchod6300:50:0660,51
10MB4249Klimeš JiříAC Náchod6100:50:2259,24
11MB4491Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:5656,53
12MB4992Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:4852,38
13MB5724Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:3044,26
14MB6281Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:54:0441,55
15MB6385Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:54:0541,47
16MB6867Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:3933,98
17MB7432Sedlák JiříPřelouč5800:58:1421,63
18MB7831Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:59:2316,13
19MB8475Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:01:534,18
20MB8813Mašek RomanSNB Praha6101:03:390,00
Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1815Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:18107,13
2MC2060Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:55104,38
3MC3041Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:2988,49
4MC3650Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:3683,52
5MC4116Černý VladimírHAC Praha5200:50:2075,80
6MC4325Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:50:4773,79
7MC4573Švec MiroslavPotštejn5200:51:0672,38
8MC514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:51:5768,60
9MC532Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:52:2966,22
10MC5658Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:5664,22
11MC5826Růžička KarelČeská Ves5600:53:4860,36
12MC6476Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:0858,87
13MC6533Koblížek JindřichŽamberk4800:54:2757,46
14MC6994Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:4451,74
15MC7639Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:0536,82
16MC8084Krejsa VáclavBering Praha5201:00:3729,99
17MC866Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:2117,82
18MC8766Velechovský JiříSAZS Králíky5501:03:3716,63
19MC9063Volf BřetislavLanškroun5201:04:2313,21
Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4840Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:11105,69
2MD527Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:22101,20
3MD6668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3093,10
4MD7598Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:58:4277,16
5MD7972Bielčik JindřichLichkov4001:00:0671,84
6MD8221Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:16124,74
7MD8342Vodička JanŠela Sport Přerov4501:01:1767,41
8MD8562Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:0064,63
9MD9596Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:09:1537,11
10MD9735Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:15:5311,93
11MD9854Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:18:3475,26
Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7346Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:57:20100,00
Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:06115,02
2ZA3756Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:48:40100,39
3ZA5461Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3184,60
4ZA5569Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:52:3884,12
5ZA6170Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:54:0178,44
6ZA6777Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:54:5274,96
7ZA813Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:5450,21
8ZA9114Popovová MartinaSNB Praha7401:04:4134,69
Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4779Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:09110,13
2ZB5055Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:53128,77
3ZB6080Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:53:5399,98
4ZB7023Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:3689,89
5ZB718Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:57:0688,04
6ZB7217Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:57:0788,04
7ZB8947Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:5289,22
8ZB9234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:0382,01
9ZB935Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4552,22
10ZB9483Klimešová AlenaBukovice6301:07:3149,37
11ZB9682Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:10:1468,21
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:36103,78
2MA211Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:55102,17
3MA312Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:40:3194,04
1MB465Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:40:40105,60
4MA527Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:41:0591,16
5MA664Palko AlešUniverzita Brno7100:41:1390,48
6MA730Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:41:2689,38
7MA853Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:41:3988,28
2MB944Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:50100,03
8MA1048Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:42:0386,25
1MJ1128Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:42:17109,53
9MA1238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1884,98
10MA1351Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2584,38
2MJ1429Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:30108,56
11MA1543Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:42:3583,54
12MA1637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:4083,11
3MB1736Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:0194,37
1MC1815Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:18107,13
13MA191Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3078,88
2MC2060Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:55104,38
4MB2189Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:44:1888,24
1ZA2274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:06115,02
14MA2388Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:45:4867,18
15MA2495Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:46:0965,41
16MA2552Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3663,12
5MB2671Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:1274,37
17MA2710Dobšíček PavelSK Hronov8000:47:1559,81
18MA2818Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:1959,47
6MB2957Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:47:2873,10
3MC3041Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:2988,49
7MB3122Vlasák PetrHO PřFUK Praha6300:47:4072,14
8MB3219Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:47:5471,03
19MA3320Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:48:0355,75
20MA3490Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:48:2354,05
3MJ3593Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:48:2581,91
4MC3650Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:3683,52
2ZA3756Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:48:40100,39
21MA3878Žák TomášAC Pardubice8500:49:3747,78
9MB3997Tichý PavelAC Náchod6300:50:0660,51
22MA4087Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:1044,99
5MC4116Černý VladimírHAC Praha5200:50:2075,80
10MB4249Klimeš JiříAC Náchod6100:50:2259,24
6MC4325Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:50:4773,79
11MB4491Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:5656,53
7MC4573Švec MiroslavPotštejn5200:51:0672,38
23MA4645Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:0840,07
1ZB4779Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:09110,13
1MD4840Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:11105,69
12MB4992Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:4852,38
2ZB5055Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:53128,77
8MC514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:51:5768,60
2MD527Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:22101,20
9MC532Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:52:2966,22
3ZA5461Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3184,60
4ZA5569Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:52:3884,12
10MC5658Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:5664,22
13MB5724Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:3044,26
11MC5826Růžička KarelČeská Ves5600:53:4860,36
24MA599Bassette NicholasQueenstown, NZ8100:53:5026,35
3ZB6080Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:53:5399,98
5ZA6170Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:54:0178,44
14MB6281Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:54:0441,55
15MB6385Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:54:0541,47
12MC6476Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:0858,87
13MC6533Koblížek JindřichŽamberk4800:54:2757,46
3MD6668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3093,10
6ZA6777Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:54:5274,96
16MB6867Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:3933,98
14MC6994Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:4451,74
4ZB7023Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:3689,89
5ZB718Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:57:0688,04
6ZB7217Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:57:0788,04
1ŽJ7346Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:57:20100,00
17MB7432Sedlák JiříPřelouč5800:58:1421,63
4MD7598Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:58:4277,16
15MC7639Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:0536,82
25MA7786Vlček MartinSokol Mladkov7500:59:110,00
18MB7831Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:59:2316,13
5MD7972Bielčik JindřichLichkov4001:00:0671,84
16MC8084Krejsa VáclavBering Praha5201:00:3729,99
7ZA813Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:5450,21
6MD8221Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:16124,74
7MD8342Vodička JanŠela Sport Přerov4501:01:1767,41
19MB8475Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:01:534,18
8MD8562Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:0064,63
17MC866Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:2117,82
18MC8766Velechovský JiříSAZS Králíky5501:03:3716,63
20MB8813Mašek RomanSNB Praha6101:03:390,00
7ZB8947Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:5289,22
19MC9063Volf BřetislavLanškroun5201:04:2313,21
8ZA9114Popovová MartinaSNB Praha7401:04:4134,69
8ZB9234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:0382,01
9ZB935Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4552,22
10ZB9483Klimešová AlenaBukovice6301:07:3149,37
9MD9596Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:09:1537,11
11ZB9682Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:10:1468,21
10MD9735Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:15:5311,93
11MD9854Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:18:3475,26

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Trať lesem neměla chybu, počasí nám přálo, radost běžet. Za rok opět nashledanou. Zajímalo by mne ještě to, proč nebyla kategorie ženy C v tomto závodě zařazena, když v ostatních závodech tohoto poháru zařazena je. Děkuji za odpověď.
mmzs

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód